Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    Alicja wiesz przy 3 dziecku jakoś człowiek mniej strachliwy
    no ale moja Olga ładnie sobie radzi od początku z jedzeniem
    dziś mam zamiar jej dać gotowanej marchewki w kawałkach

    a tak juz gotuję kawałek schabu babcinego (a własćicwie prababcinowego) i zrobię dziś z kalafiorkiem

    Aliaga a co do bałaganu to racja taka mała a już psoci u nas to samo

    a w ogóel dużó zdróka dla Nadii i powiem Ci że dużo waży moja Olga tylko 7200 a je jak szalona no ale ona lata po domu jak szalona tylko aby do łózka się dostać i normalnie właśnie bokiem chodzi koło łóżka w tej chwili to robi pierwszy raz w życiu a w niedzielę dopiero nauczyłą się wstawać co za torpeda nasza


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Witam się i ja
      Aliaga życzę zerówka Nadi:*Oby na tym się skończyło
      Monika powiem Ci że Olga naprawdę jest super samodzielna.Ja mojemu jedynie hrupki kukurydziane daje do rączki do jedzenia.A co do rozwoju fizycznego to mój nawet wspiął się dzisiaj na Igora krzesełkoŁobuz okropny.
      Ewa
      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
      3150g.55cm.
      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        hej dziewczynki

        u nas nadal brak zeboli, ale gryze wszystko fest, no i dzisiaj rano zrobiła kupke pomarańczowo- zieloną, a teraz samą zielona i to taka ciemna i nie wiem czy mam sie martwic czy to własnie przez zeby, zobaczymy jak jutro bedzie to samo to chyba sie wybierzemy do lekarza

        mała jeszcze porusza sie jak raczek pełza do tyłu i rozgadała sie strasznie

        ja ZOSI juz daje jedzenie z grudkami, ale na razie jej to nie bardzo pasuje, ale mysle,ze sie przyzwyczai, wczoraj jej rozgniotłam banana z malinkami i wsuwała bez problemu, dzisia zamierzam dac rosołek ze słoiczka i chce jej dac banana w całosci zeby sama gryzła, no a chrupki to juz wcina te pałki długie, własnie gryzie m i palca

        aliaga zdróweczka dla Nadii

        majajula Olga super szama i szybciutko wstała gratulacje

        ejonczyk spryciaz mały brawo

        a co do wyprzedarzy to w endo sa fajne ciuszki dla dzieci z polskimi napisami endo.pl

        idziemy na spacerek bo po południu podobno ma padac
        Gosia

        Zosieńko rośnij zdrowo

        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          aha i miałam zapytac co podajecie dzieciom do picia bo moja mała nie chce nic pic czasem jej wcisne wode, ale odrobinke, a podobno trzeba juz dzieci dopajac
          Gosia

          Zosieńko rośnij zdrowo

          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            hej
            Ala tez juz je w krzesełku bo tak najwygodniej jest a i ona uwielbia w nim siedziec,tez juz podaje jedzonko z grudkami i bardzo jej smakuje mam wrazenie ze nawet lepiej niz papki a i mleka juz tak nie chce jak wczesniej wczoraj zjadla cale jablko w pokrojone w paseczki,i marchewke tez juz wcina sama...Ostatnio mialysmy problem ze spaniem w nocy bo kilka nocy budzila sie co 2 godziny albo wogole nie chciala spac ale chyba wszystko wraca do normy,za to z drzemkami masakra bo wogole nie chce spac w dzien nawet kiedy juz przysypia to i tak nie zasnie tylko marudzi,no to bierzemy wozek i na dwor chociaz ostatnio pogoda jest straszna pada i wieje az chuczy..
            Balagan tez juz robi zaczela czolgac i ostatnio lezala na macie i nagle hop na brzuszek ja przychodze z kuchni a ona przy lawie porzadki robi na dolnej polce gazety po rozrzucala
            Co do domku to narazie nic nie znalezlismy,caly czas szukamy...



            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              cześć baby
              No ja się opuściłam ostatnio w pisaniu, a tak się zarzekałam ze jak Oliwia pójdzie do przedszkola to będe czesciej, no ale jakoś tak . No nie wiem jakoś mam strasznie dużo roboty teraz eeee tam a jeszcze Oliwii urodziny się zbliżają trzeba będzie bibę zrobić
              A więc coś tam było o gotowaniu, więc ja dziś starłam małej jabłko z marchewką ale takich min to jeszcze nie widziałam, krzywiła się jakbym jej conajmniej cytrynę dawała, az w koncu posłodziłam i nic, i odruchy wymiotne - dałam sobie spokój. Potem jej ugotowałam barszczyk czerwony to zjadła ładnie. Wiecie co, bo wyszło mi tak duzo i pomyslałam ze zamiast zamrazac to zapasteryzuję w słoiczkach, ciekawe czy się przechowa, jak sądzicie? No bo te ze sklepu to tez pasteryzowane są nie?

              O matko Aliaga piszesz ze Nadia jaz raczkuje a Lenka nawet nie siedzi jeszcze sama, zaczynam się martwić, Zdrówka życzę małej królewnie

              Gosia ja teraz daję wodę z sokiem malinowym

              Ze spaniem w nocy tragedia, pobudki co 2 -3 godziny, nie wiem kiedy to się skończy i dałam sobie juz spokój z walczeniem z tym tylko daje cycka jak się obudzi i juz,

              Sunnyme jak chcesz ta książeczkę z przepisami to przyslij mi swojego maila na priva, przyznam się wam szczerze ze jeszcze nic nie gotowałam z tej ksiązeczki , A Wy ???

              No slyszę wołanie więc lecę pędzę


              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                Hello, hello
                jak sie macie? jak dzieciaczki?
                Dorcia: wysle Ci mailia na prv. Nie przejmuj sie - Lenka na pewno rozwija sie prawidlowo, kazde dziecko ma swoj wlasny cykl i czas - co robi, kiedy , jako mamy czesto chcemy aby dzieciaczki szybko sie usamodzielnialy- ale przeciez kazdy etap jest wazny, zapewne jak nasze maluchy zaczna chodzic... to bedziemy miec stracha, bo wtedy to trzeba na wszystko uwazac!!! ....
                Ja juz z sentymentem wspominam jak K. sie urodzila, i jak widze inne noworodki - to mi sie serce rozplywa.... sa takie sloooodkie....
                Czesto slysze, ze dzieci bardziej hm... okroglotkie- maja ciut wiecej trudnosci niz te malutkie okruszki... ( nie wiem czy tak to u Ciebie wyglada)
                Aniazio: z tym balaganem to dopiero poczatki moja droga hihihi
                My lawy nie mamy juz wieki...wlasnie ze wzgledu na dzieci... i w ogole staram sie aby bylo bezpiecznie, wiec pewnie gdyby to ode mnie zalezalo pokoj bylby bardzo minimalistyczny. Kiedys G. sciagnela na siebie lampe, zaczynala chodzic i doslownie byla to sekunda... udalo mi sie ja zlapac jak leciala ( lampe)
                Majajula: tak sie cieszylam, ze sie" swiecisz" wczoraj- a tu Cie wcielo- wiec poszlam spac hihii... widac jakos sie minelysmy... roznica czasowa jest chyba 6 h. wiec wydaje mi sie, ze chyba te posty zle sie oznaczaja... bo leca wg. czasu Polskiego.
                My jeszcze prac domowych nie mamy, dopiero za kilka tyg. przed zakonczeniem roku szkolnego maja juz opanowac nauke samodzielnego czytania,... ale 3 h. pracy domowej?!!!! jakies sugestie jak tutaj czas pogodzic miedzy cala trojka?!!! i jak poszukiwania czapki i spodni?
                Aliaga: duzo zdrowia dla Twojej Nadinki sprycius maly- mowisz, ze sama juz swietnie sie przemieszcza, super... ja tez troche sie boje dawac malej rzeczy w kawalkach, bo jej sie wszystko do jezorka przykleja... jak sie stara polykac,,,wiec tylko takie miekkie kawaleczki lubi, ktore sie latwo rozgniataja
                Gosiaczek: u nas tez jeszcze zabali nie ma... a juz tyle czekamy....
                Ejonczyk: pomyslowy ten Twoj synus... wow...
                acha... Majajula- tutaj to juz nie wiem co napisac hihi... chodzi bokiem?!!! super extra.... wy chyba jestescie wyjatkiem od normy( oczywiscie pozytywnie), cobysmy my mamy z naszymi leniuszkami sie zle nie czoly hehehe... moj babel jeszcze sam dokladnie na czworaka nie gania....
                a co u mam ktore sie ostatnio nie odzywaja?








                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  hej dziewczynki no wy to macie sie czym pochwalić! moja ani nie raczkuje a ni nie łazi jedyne co to próbuje stawać w łóżeczku ale narazie wychodzi jej to na kolanach. usiąść sama jeszcze dalej nie potrafi. dwa razy jej sie idało i tyle. jedyne co umi to robi papa i mówi papa papa papa, mówi mama i baba. a tak poza tym to u nas dopiero dzisiaj pogoda paskuna. wczoraj było jeszcze ślicznie. ale ta brzydka ma byc ponoc tylko pare dni wiec sie nie martwie narazie kończe te herby, dzisiaj tylko napis jeszcze do zrobienia i wsio! tu macie link :P
                  http://www.ospdzieckowice.pl/
                  Karina


                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    sunnyme dzisiaj ja cie chwyciłam ale juz poszłaś spać :P
                    Karina


                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Karlin- wyszlo perfekcyjnie... ! a Ty jak mlodziutko wygladasz
                      odzywaj sie czesciej








                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        wlasnie lece- bo zaraz chyba switac zacznie ....
                        ciao








                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          czesc dziewczyny

                          monia ale twoja malutka jest samodzielna ja mojemu boje sie dawac jakiekolwiek jedzenie bo boje sie ze sie zadlawi wiec jemy tylko papki pamietam ze moj starszy synek mial ogromne problemy wiec jak mial rok to nawet jadl papki bo inaczej mial odruchy wymiotne i nie chcial jesc dopiero pozniej zaczal pomalutki jadac sam zaczynajac od buleczki...
                          co do picia to ja daje tylko mleczko bo nic innego nie chce ze starszym b ylo tak samo bo on nie chcial pic z niekapka jedeynie troszke wypil z butelki typu bodon z ruka w srodku....
                          moj starszy byl strasznym pulpecikiem ale wszysztko robil bardzo wczesnie raczkowal jak mial 5 miesiecy siedzial tez cos kolo tego chodzil jak mial8- 9 miesiecy wiec jemu jego waga ciala nie przeszkadzala....
                          za to mlodszy synek jeszcze samodzielnie nie siwedzi to znaczy troszke posiwedzi ale nie dlugo bo zaraz leci na bok...no ale juz sie nie przejmuje bo jest usmiechniety i w ogole wiec na niego i czas przyjdzie rozwija sie wolniej ale przeciez jak bedzie troszke starszy to wszystko sie wyrowna...


                          a teraz co u mnie a wiec zaczelam chodzic na silownie na razie bylam na probe bo za darmo a w sobote podpisuje umowe bardzo sie ciesze ze zdecydowalam sie na taki krok bo od razu czlowiek jest zrelaksowany i w ogole mam wiecej energii i sily smiesnie to brzmi ale wlasnie tak sie czuje w sumie az tak bardzo nie robie tego dla zgubienia waga choc jest to tez jakis podswiadomy cel barsziej chce lepiej sie czuc odsapnac troszke i nabrac lepszej kondycji....

                          spadam karmic moje dzieciatko

                          milego dzionka




                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            Wow Karina to Ty sławna jesteś Gratulacje
                            Sunny wysłałam ci książeczkę


                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              heja
                              no no mamy w naszym gronie piękną artystkę

                              Dorcia ja jedzonko pasteryzuję właśnei w małych słoiczkach po zupkach

                              u nas zimno i deszowo
                              poszłam na spacer i moja Olga wyłą te 45 minut pod folią no masakra jakaś nie dało się jej uciszyć musiałam ją wyjąć z wózka i odrazu spokój

                              ja dziś zrobiłąm grochóki z boczusiem taką a'la wojskową mniam mniam


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                o i u mnie grochówa Wietrznie będzie


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X