Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    Bardzo dziekuje wszystkim za zyczonka

    no i 30-tka stukneła teraz to juz z górki

    my nadal katar mamy, no juz,mnie to wkurza Zosia bidulka nie może dobrze oddychac w nocy sie budzi i płacze, a dzisiaj to marudzi cały dzień już drugi raz spi co jej sie rzadko zdarza, ale gorączki nie ma, chyba znów musze do lekarz isc bo jej nic nie pomaga

    ja dzisiaj ide do gina na kontrole, musze zpytac o to obnizanie sie macicy i te moje dziwne okresy, takie skromne

    a wy juz mowicie o prezentach mikołajkowych, ja w ogóle jeszcze o tym nie myslalam , ale chyba cos skromnego tylko kupie bo tyle dzieci,że hoho, do tego dochodza nam jeszcze urodziny nasze i dzieci znajiomych potem swieta i non stop wydatki ech... a jeszcze ciuszki Zosi musze kupic

    wiecie w od połowy zeszłego miesiaca do połowy tego jestem na wychowawczym i dostałąm tylko 600 zł (chociaz zastanawiam sie czemu tak mało) i powiem wam,że gdyby nie oszczednosci to ciezko by było, no bo ten nieszczesny kredyt, ale sie zastanawiam jak ludzie moga wyzyc za takie marne pieniadze, a i tak rzad uwaza,że to duzo, a sami zarabiaja kokosy

    a idziecie na wybory??? bo mówią,że bardzo mało kobiet chodzi, ja ide jak zawsze

    aniazio moja mala tez tak ludzi zaczepia i gada dotad dopoki sie ktos nie odezwie, głownie w tramwaju

    karlin super,że juz raczkujecie brawo dla małej, my tez powoli człapiemy
    Gosia

    Zosieńko rośnij zdrowo

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Gosia wszystkiego NAJ NAJ z okazji 30







      a tu luknijcie sobie torty urodzinowe - niektóre powalają
      http://zluzuj.pl/zwariowane-torty-ur...we,a,2805.html


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        halo halo jest tu ktos??



        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          heja
          no pustki niesamowite
          ale u nas do wczoraj 22 stopnie więc całe dnie na dworku

          no i ja mam sporo pracy z Julką
          powiem Wam że cieszcie się że nie macie dzieci jeszcze w szkole
          mi brakuje czasu normalnie
          no i moja jeszcze taka zacięta

          teraz do 11 jest w szkole więc ja sprzątam piorę itd
          jak wróci matma polski angielski i na 16:30 na zajęcia rozwijające kreatywność potem ja na 18 na zajęcia z psychologiem i jak wrócę pójdę pewnie spać bo Olga od 4 dziś już nie śpi


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            A u mnie w tym tygodniu zimno sie zrobilo wieje jak nie wiem co ...
            musze isc adres pozmieniac w przychodni i w centrum zdrowia ale az mi sie z domu nie chce wychodzic...Od wtorku latam z tego domu do tego nowego w jedna strone z wozkiem idzie sie okolo 40 minut ,okolica fajna duzo sciezek spacerowych...L juz pomalowal nasza sypialnie,Ali sypialnie korytarz ,lazienke zostal salon,kuchnia i wejscie no i ramy okien i a no i dywany trzeba wyprac i mozna sie wprowadzac nasz domek ma juz 13 byc pusty wiec chyba 11 albo 12 sie juz bedziemy przenosic.....
            A moja ciagle by chciala chodzic albo stac i tanczyc przy pianinie z fisher price...I przebierac sie nie daje jak jej zmieniam pampka to sie rzuca i piszczy tak samo ze zmiana ubranek



            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              ja dopiero do domu przyszłam. u nas cieplutko. zmykam kłaść małą! a martyna raczkuje jak mały robocik hehe tak sie rusza ale potrafi już przejść z pokoju przez całą długość przedpokoju do kuchni:P iu nawet progi nie straszne aha mamy 9 i 10 zębol. górne trójki. no to pa :d
              Karina


              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                Hej kobietki!

                no imy wychodzimy z domu przed 9 odprowadzamy Szymka potem lazimy tak do 12 idziemy na obiad i znow na dwor i az do wieczora bo na maxa trzeba bylo wykorzystac pogode! jutro podobno ma byc juz badziewie na dworze to bedziemy sie znow intensywniej spotykac mam nadzieje

                a my katar powiedzmy ze zwalczylismy teraz tez mu pocieka z noska ale mysle ze to przez zebole! takie ma dziasla ajak balony a nic nie wylazi... ale mam nadzieje ze niedlugo sie te meki skoncza! dobrze ze choc w wozku spokoj! nie wiem co bedzie jak sie spacery calodniowe skoncza bo juz sie tak przyzwyczail ze w domu ciezko go w dzien uspic!

                a tak poza tym to nic nowego ciezko sie rozpisac jak sie tydzien nie bylo, ale mysle ze pogoda bedzie teraz sprzyjac czestemu zagladaniu na forum


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  heja
                  dzisiaj pada a \tu dalej cisza
                  my już spacerek zaliczony poskakane po kałużach

                  potem tylko z Julką do kościoła i samotny weekend

                  A i zostałam ambasadorką mleka Gerber
                  czasowo mi na rękę bo myślałam nad mlekiem dla Olgi bo ona cycka to tylko po kąpieli i o 6 no i na pocieszenie jak sobie coś zrobi
                  i dostała wlaśnie 90 ml na dobry początek i sama z niekapka sobie wypiła
                  i siedzi w łóżeczku i trenuje papa to chyba jej smakowało


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    A u nas dopiero zaczelo padac powiedzmy w zasadzie tylko kropi wiec my dzis wykorzystalismy do ostatniej minuty a teraz mlody wraczkowuje mi na nogi i tez nie mam jak pisac heh ja tez dostalam gerbera bedziemy sobie testowac sprobuje dawac mu w nocy moze bedzie lepiej spal... choc szkoda tego nocnego cycka bo podobno najlepszy...
                    sprobuje wiecej cos sie odezwac wieczorem bo jestemy u Szymka w pokoju a tu jeszcze niepozbierane male rzeczy wiec musze miec oczy dookola glowy.. wlasnie sie mlodzieniec wspina na drzwi... heh zaczyna sie


                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Aga wszystkiego dobrego dla Błażejka z okazji 8 miechów

                      mojej mleczko posmakowało
                      jeśli nie będzie problemów kupkowych to pewnie przy nim zostaniemy
                      a jak nie to Bebilon

                      Aga a Ty w nocy cyca dalej dajesz???

                      Moja jak się budzi to nic nie dostaje a jak się drze to wodę i wsio
                      stara baba już na nocne jedzenie


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        Podajcie link do tego gerbera bo coś wypełniałyście taki?
                        Adaś ur.09.2008.
                        Michałek
                        [Iur.02.2011 o [/I]

                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          Bozena jestesmy ambasadorkami ***************************************************************** (bynajmniej ja ale skoro dosatlysmy razem paczki to Monika pewnie tez).
                          Tu jest strona http://www.*************************************************...l/Default.aspx
                          firma ta zajmuje sie marketingiem rekomendacji czyli tzw szeptanym po prostu ja probuje i jak cos mi sie podoba to mowie o tym innym
                          do obowiazkow ambasadorow nalezy rozdanie otrzymanych probek i wypelnianie ankiet z przeprowadzonych z testowiczami rozmow a na koniec wypelnienie ankiety glownej. Bardzo fajna spraw i mozna za darmo poprobowac noowych rzeczy. Poczytaj sobie na stornce jest wszystko jasno napisane. Ja juz bralam udziel w kilku teestaowaniach

                          no do majajula kochana dziwisz sie ze karmie? a to juz zadna z Was nie karmi w nocy? kurcze ja usypiam przy cycku potem kolo polnocy a potem kolo 4 jeszcze bo inaczej bym miala pobudke a tak przeciagam jeszcze do 5 30 a co Ty dajesz malej na kolacje?

                          no a mlody juz spi a teraz musze uspic starszego bo dzis sama jestem Krzysiek ma jakies zmiany w terminalu sluzbowym i wroci nie wiadomo kiedy bo oczywiscie cos sie pieprzy jak zwykle gdy przedstawiciele z calego krajuu na raz zmieniaja cos w sysytemie... a mama u szwagierki bo ta ma dzis wychodne : D

                          ok spadam myc mlodego i skladac do lozka potem jak sie da to jeszcze Wam tu skrobne!

                          ps. uuuu widze ze adres nie wchodzi... napisze Ci na priva
                          Last edited by aguszasza; 07-10-2011, 20:08.


                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            Aga tak ja też jestem ambasadorką
                            linki tu nie działają ********************************* to jest ta stronka

                            Aga ja daję kaszkę albo kanapkę i po5 kąpieli cycki ityle


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              przerywane kropki s t r e e t c o m


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                Hej kobietki,

                                ja tez dostalam mleczko gerbera, wlasnie przyszlo godzine temu.

                                Aguszasza, najlepszego dla Blazejka Twojego! i buziaki od mojego

                                Gosiaczku, wszystkiego NajNaj! Przepraszam, ze dopiero teraz.

                                Kurcze, ja tez karmie mojego w nocy, butla oczywiscie, ale nie ma jak zostawiac na wykrzyczenie, bo my wszyscy na jednym pokoju Jak juz bedziemy na wiekszym metrazu, to musze sie za to zabrac. Ida nam gorne jedynki i jest masakra ze spaniem.

                                Karlin, ale Wy to macie tych zeboli, ze fju fju!

                                A nasz Antos z Wawy (kuzyn Blazejka) wybil sobie wczoraj jedyneczke tak sie jakos poslizgnal, upadl na stol i wypadla, z korzonkiem razem, a krwi podobno co niemiara, jakby jakiegos golebia co najmniej zagryzl! Ale placzu tylko 15 minut.
                                =&:>sygnaturka<:&=

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X