Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    hej
    Aga mi tez wydaje sie ze to przez zeby wczoraj miala spuchniete dziasla i takie miekkie a dzis znow ma twarde i czuc zabki pod skora..
    U mnie znow dzis cieplutko,a my dzisiaj do 9 pospalysmy ale za to w nocy prawie wcale,budzila sie co chwile z reszta my tez nie moglismy zasnac
    Aga fajny tekscik nie ma co:P



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      u nas dziś nie pada i słonko coś tam próbuje wyłazić za chmur ale znowu wieje mocno - jednym slowem mam już dość

      a tak poza tym lenię się i czytam wiśniewskiego hehe


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        kurcze szkoda ze odkrylam dzis jak koniec akcji ale jeszcze kto moze niech korzysta

        haslo na dzis to SIKASSO dostaniecie 40 minut do wszystkich do wykorzystania przez 4 dni

        http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater


        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          chyba macie ladna pogode ze nikogo nie ma u mnie juz tez sie wypogodzilo po poludniu ale Szymon po przedszkolu byl glodny i przyszlismy do domu wmiedzyczasie Blazek zasnal i dopiero wstal i trzeba juz kolacje szykowac... wiec jutra od rana mnie nie bedzie bo bede na spacerach


          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            ale jestem padnieta ale w koncu bziubziaczkowe ubranka poprasowane jeszcze tylko ja spakowac posprzatac chatke i bedzie oki ...
            A dzis bylysmy u mojej kumpeli i spacerowalysmy sobie razem z jej malym
            A Ala wazy 7,80...I to chyba na tyle



            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              Hej babeczki u mnie dalej leje i to LEJE!!! maskara po rpstu oszalejemy chyba z braku slonca...

              a u nas nocka spokojna ale Blazej wczoraj wisial na cycu 2 godziny zanim zasnal... normalnie bylam wykonczona... zostawilam naczynia i wszystko i dzis musze sie za to wziasc mam nadzieje ze Blazek pozwoli... o lezy chichrak maly i sie cieszy wiec moze dzis nie bedzie tak zle

              a lazania wyszla jako tako generalnie smaczna tylko na ta ilosc makaronu za malo tego farszu i makaron twardawy troche no ale czlowiek uczy sie na bledach nastepnym razem go po prostu ugotuje na miekko a nie wg przepisu

              dziewczyny karmiace cuycem powiedzcie no mi czy Wy juz jecie np sledzia tunczyka itp czy czekacie do konca cyckowania z tymi rarytasami?

              no to spadam na sniadanie!!!


              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                Aga tu masz ta ksiazke,

                http://www.przeklej.pl/plik/kazde-dz...96u?err=referr

                ja juz zaczełam czytac, bo mojej Zosi cos sie przestawiło i znów budzi sie 3- 4 razy w nocy jak wtedy gdy była noworodkiem ech... a usypianie to meczarnia jak nie usnie przy cycku, musze ja z godzione usypiac ale Ci zadroszcze, że Błazej ci na spacerze usypia, moja to czasem drze się w niebogłosy jak ja do wózka położe, a czasem lezy i ładnie uśnie, nie wiem czemu tak ma

                u nas też leje, masakryczna ta pogoda zzzzz.......... chyba załamki dostane przedwczoraj w pogodzie mówili, że ma byc 22 stopnie a dzisiaj zapowiadali 27 i piekne słonce, wczoraj było 17 a dzisiaj jest 13, masakryczne lato.....dobrze,że nie jesteśmy na wakcjach gdzieś

                miłego popołudnia
                Gosia

                Zosieńko rośnij zdrowo

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  no i wkoncu przestalo padac bylismy juz na 2 godiznnym spacerze ale Blazi sie skupczyl i trzeba bylo wrocic do domu bo nie maialm ze soba akcesoriow do przewijania zreszta nie wiem czy nie bylo za chlodno jeszcze po deszczu... no ale Szymon sie zbuntowal i powiedzial ze on nie bedzie latal w ta i nazad i on juz nigdzie nie idzie... a ja bym jeszcze polazila... no ale coz uparciucha nawet lodami nie skusilam...

                  a u Was pewnie tez pogoda bo nikogo nie ma?

                  Gosia dzieki! juz mam i mam nadzieje ze i u Ciebie juz sie wypogodzilo jak i u mnie!

                  dobra babeczki ide robic salatke na kolacje ( a waga stoi jak zakleta )
                  buziaczki


                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Hej, ja jestem non stop na forum prawie ale daje wam szanse się wypowiedzieć chciałabym coś więcej poczytać. No wakacje pewnie reszta wyjechała.
                    U nas dzisiaj tak sobie, troszke padało ale przestało ale w sumie ciepło. w krótkim dało sie chodzić tylko jak wiatr zawiał to chłodno.

                    Marzena gorączki już nie ma. Wysypki jak narazie też nie widać.
                    Martyna zmierzła ale nowych ząbków też nie widać

                    U mnie na kolacje spagetti, znaczy obiadokolacje bo jak moj m przyjdzie to bedziemy jeść 8-9. heh i jak tu schudnąć?!
                    Karina


                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      no ja jem obiad na obiad a krzysiek je jak wraca i juz no chyba ze tak jak wczoraj lazania najlepsza na swiezo a normalnie to np ziemniaczki tylko swieze mu gotuje a reszta odgrzewana... a i tak nic nie chudne...

                      a poczytac chcesz wiecej tylko ze kurcze ja tu monologow nie bede tworzyc


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        no właśnie ja też nie bedei dlatego wam daje pole zolne :P a tak wogóle to u nas od wczoraj na dworze jest cieple niż w domu
                        Karina


                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          hej
                          widzę ruch tutaj
                          nie wiem gdzie te dziewczyny się podziały.

                          moje dzieciaczki śpią. a ja dawno nie klikałam o tej godzinie. tylko nie ma z kim

                          pochwale się że pierwszy raz wygrałam coś w konkursie "Pierwszy krzyk"




                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            hej
                            OOO Monia no to gratulacje
                            Ja caly dzien zabiegana,a to dalej pakowanie,a to sprzatanie i nie bylo czasu aby wejsc na forum a i jeszcze z mala na spacer a teraz wlosy sobie farbuje...
                            Jutro jeszcze male ostatnie zakupy i musze zrobic ostatnie pranie i w piatek rano w droge
                            U mnie pogoda taka sobie dzis byla raz padalo raz sloneczko swiecilo ...
                            Ciekawe jaka bedzie pogoda w Polsce jak pojedziemy..
                            Last edited by aniazio; 06-07-2011, 21:56.



                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              haloooooooooooooo babeczki gdzie jestescie???
                              cholerka ja musze na miasto leciec a tu pada chyba sie wsciekne zaraz



                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                no ja sie melduje

                                ja z rana biegalam jak to ja

                                zaprowadzilam Szymka do przedszkola potem polecialam do dermatologa z tym swoim nieszczesnym paznokciem potem po zakupy potem do rossmana po pieluchy teraz jestem chwile w domu i o ile sie nie rozpada - bo przeciez dawno padalo:P - to zrobie jeszcze jedna rundke do rosmana bo nie wiem ale nie kojarze zeby ktoras uzywala pieluch z niego? ja sprobowalam sa ok a dzi mozna za kod pobrany po zalogowaniu z ich strony kupic dwupak czyli 80 sztuk za 30 zl! no i ja mam dwa kody tylko nie maialm sie jak zabrac z dwoma pakami...

                                kuzwa juz pada...

                                ide obiadowac zatem...


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X