Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    Ania ale to sama wracasz do polski z małą? czy wszyscy?

    my do lekarza na 12,30 . Marzenie przeszło, dostała paracetamol, gorączka zeszła i jest monter :P
    Karina


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      A ja cos ostatnio mam wene na nasze forum...

      a tutaj takie pustki...


      moj maluszek dzis spal moze z 30 min kurde teraz zeby daja nam popalic
      no nic i to przetrwany a wiecie co a mi sie marzy michalinka...




      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        Ninka myśłicie o 3 dziecku???
        a jak będzie 3 chłopak???

        My już poważone mamy 82 cm i 8750 hehe a więc większy indyk hehe
        po wywiadówce w Julki szkole jestem skonana
        Moje dziecko niezły uczeń ale tabliczka mnożenia lezy także mamy co się uczyć


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          Monia teraz jeszcze nie chcemy i w ogole to nie wiem czy sie zdecydujemy jak na razie tyljo sobie marze o michalince juz rozmawilam z mrzem ze jakby co to przymajmniej pol roku bede robic resty owulacyjne zeby dokladnie wiedziec kiedy sie starac o moja wymarzona michalinke nie da sie zaplanowac w 100 procentach ale jak to mowia do yrzech razy sztuka a jak bedzue chlopak to bedzie trudno aby zdrowe pewnie pod koniec roku kupie testy i zaczne obserwacje
          Twoja olga duza juz jest a moj maluszek po tym normalnym mleczku urosl juz 2 cm w ciagu niecalych 2 tyg jestem ciekawa w lutym mamy wizyte to sie okaze

          A co tam u was maski?




          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            Monia a ty kiedys cos mowilas o chlopcu nadal aktualne? A inne dziewcZyny planujecie jeszcze jakies dzieciaczki?




            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              heja
              Mialam wracac ja sama z Ala ale juz nie aktualne jak narazie...Chodzilo oto ze jak ktos sie sam zglosi to dostanie iles odprawy + wyplata wczoraj wyslal CV do innej firmy i teraz czeka moze sie odezwa..Ale przemyslal wszystko jeszcze raz w pracyi sie nie zglosil jako ochotnik Dzis przelozony L zasugerowal mu ze zostaje ale na 100% okaze sie w piatek...wyleci 1 osoba tyle wiadomo.A ja i tak narazie nie moglabym poleciec bo musze czekac na szczepienie i to sprawdzenie umiejetnosci ..
              Bylysmy dzis na tym bilansie Ala wazy 11,3 a ta babka pytala po kim ona taka wysoka jest bo przeciez ja niska L tez nie za wysoki chyba po babci KrysiAle sie troche wkurzylam bo bede musiala isc jeszcze raz jak skonczy roczek zeby ocenili jej umiejetnosci to teraz nie mogla bo jeszcze roczku nie skonczyla,to po co mi list przysylali wogole
              Ja juz od 2 tygodni mam problemy ze spaniem nie moge zasnać a jak zasne to ciagle sie budze i tak w kolko ...
              Ja bym chciala Kamilka miec jeszcze ale tak gdzies zaczac sie starac moze za rok ale zobaczymy jak to bedzie
              Dziewczyny kochane jestescie dziekuje za wsparcieBuziaczki dla WAs wszystkich!!!!
              Karina jak Marzenka po wizycie u lekarza?
              Last edited by aniazio; 11-01-2012, 22:32.



              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                Hej babeczki!
                a ja dzis telefon dostalam oprzed 8 ze szymek od polnocy do 5 rano wymiotowal co 15-20 minut... no masakra po prostu bo ostatnio ledwo tam zajedzie i cos sie dzieje no ale na szczescie przeszlo i mysle ze to moglo byc po ogorku bo wczoraj robili kanapki w przedszkolu i pani przynosla swiezego ogorka a teraz to wiadomo wiecej syfu niz ogorka w ogorku... i moze sie podtrul poprostu? najwazniejsze ze caly dzien bylo ok... za to Blazej ma kaar ale moze z zebow bo 4 mu sie jedna pcha i 2 jedna rozpulchniona... ach te zebiska... ale w porownaniu z Szymkiem i tak niezle bo tamten to mial przy kazdym zebie jeszcze biegunke i wysoka goraczke...
                ale mlody spal a maly budzi sie w nocy co chwile... ja rano chodze nieprzytomna i ostatnio z lekow od cisnienia przeszlam na picie kawy bo nie jestem w stanie nieraz rano funkcjonowac normalnie... a szczegolnie jak na 8 do pracy...

                no a ja dzis w pracy bylam do 21 i teraz padam ale pomyslalam ze jeszcze tu do Was wdeopne pomiedzy beiganiem do mlodego bo nos mu przytyka i sie co chwile budzi... jutro i pojutrze tez mam popoludnie a potem 2 tyg. przerwy i podobno powrot zobaczymy bo ta nasza kierowniczka to jak krzysiek mowi po praniu mozgu jak kazdy kierownik

                aniazio - trzymam kciuki zeby wszystko uzlozylo sie po Waszej mysli! a z Ali kawał baby nie wiem ile Blazej ma cm ale na wage to nieiwele mniej!

                ninkapa- ja bynajmniej nie planuje i jakos nigdy nie marzyla mi sie dziewczynka... ale zarzekac sie nie bede

                karlin byliscie u tego lekarza czy nie?


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  Napisane przez ninkapa Pokaż wiadomość
                  no moi chlopcy tez sa rozni a i powiem wam ze najmloszy mimo iz patyczek i maluszek to walczy o swoje a jak sie denerwuje jak ktos cos mu zabierze ino uszy zatykac bo tak krzyczy wrecz wrzeszczy piszczy no i placze:d

                  moj tlucze glowa nie wazne w co tylko jak taranem czasem zastanawiam sie czy to normoalne?


                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Napisane przez aliaga17 Pokaż wiadomość
                    "chudy ale byk" moja nadia też dużo drobniejsza od siostry ale w zyciu to se szybciej poradzi..bo agatka bardzo wrażliwa..i taka spokojna..
                    o to to to to samo u nas Szymon powolny wrazliwy spokojny a ten to torpeda po prostu musze i ja ponagrywac choc moj na 4 szybciej poki co zasuwa a teraz gada przez sen i nawet mama i tatat a na lifie nie chce gadac lobuz jeden


                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Napisane przez sunnyme Pokaż wiadomość
                      dziewczyny ja wam juz dawno pisalam, ze podziwiam ten wasz zapal do prasowania,.... ale ja bym chyba nie wyrobila, codziennie jest min. 2 pralki do prania, jak to wrzuce do suszarki ( tej elektrycznej) i wyjme ciuchy zaraz jak sie skonczy cykl, wiekszosc jest ok. aby je tylko zlozc, a dopiero reszte prasuje,ale w pogniecionych tez bym nigdzie nie wyszla- tutaj chyba wszystkie tak mamy
                      Pozdrawiam was wszystkie, buziaki
                      trzymajmy sie razem ja prasuje juz teraz tylko body i reszta jak mam wychodzic bo szkoda mi czasu na stanie i ciagle prasowanie i tak jak wyjme z szafki to czesto trzeba odprasowac wiec gdzie sens gdzie logika? no chyba ze na wieszaczkach sie trzyma w nieciasnej szafie to mozeeeee


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        Napisane przez sunnyme Pokaż wiadomość
                        Dziewczyny, te ktore juz nie karmia piersia ( a karmily) czy wasze dzieci pija mleko modifikowane?... czym uzupelniacie diete jesli chodzi o bialko,... u nas o mleku nie ma mowy, nie wazne czy to modyfikowane, czy od krowy, zadne....karmienie piersia zdecydowanie na wymarciu u nas... tylko przed snem czasem.
                        ja juz prawie nie karmie i pytalam dr to powiedziala ze skoro je kasze ktore sa na mleku to spokojna glowa do tego jogurty troszke bialego sera czy jakies homogenizowane serki i na sile nie wlewac w niego modyfikowanego bo i tak nic z tego nie bedzie wiec skoro tak powiedziala to juz sie nie martwie i juz nie probuje a tearz jak bede na tej przerwie 2tygodniowej mam zamiar zakonczyc juz karmienie bo tylko w nocy raz lub dwa to juz nie ma sensu chyba...


                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          no to sie rozpisalam troche a i jeszcze moniaB trzymajcie sie kochana!

                          buziaczki babuszki spokojnej nocki zycze!!!


                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            a moja dzis na bilansie stare babcie zaczepiala i papa im robila i gadala caly czas jak najeta a jak weszlysmy to ta health visitor u ktorej bylysmy dala Ali zabawki zeby sie pobawila a ona je poogladala ze wszyskich stron i poraczkowala do wozka wstala i wyciagnela z koszyka kurtke i bawila sie sznureczkami a i dostala 2 ksiazeczki do czytania bo tu na bilansie rocznym daja ksiazeczki a mama dostala torbe na zakupy...
                            Aga ja bym musiala ja zmierzyc ,bo tu nie mierza i wogole dziwnie mi ja dzis wazyla bo sam dol kazala z ciagnac i na siedzaco a normalnie przeciez waza na golaska i na lezaco .dobra juz wiem przeciez ona by sie niezmiescila na tej wadze niemowlecej,bo to taki klops jest przeciez



                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              jestem jeszcze bo poczyt sprawdzalam no juz sa za duzi zeby ich tak jak maluszki zwazyc teraz to juz starszeństwo

                              buziaki!!!


                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                No dziewczynki my ok. Lekarka powiedziała, że ucho ją boli z kataru a gorączka właśnie z tego ucha. Dała antybiotyk żeby ucho nie przeszło w przewlekłe i powiedziała żeby jeszcze jakiś probiotyk kupić i tyle. jest ok. Gorączke zwalczać. Jak przyjechałyśmy to już jej podskakiwała gorączka. położyła sie do łóżeczka od martyny (a czy wasze starszaki też lubią w łóżeczku leżeć?) i usnęła. i spała z godzinbe, wstałą z gorączką znowu wysoką bo aż się trzęsła. dostała syrop przeciwgorączkowy i za jakieś 15 min było juąż ok. Przed spaniem też dostała i przespała dzisiaj całą noc bez pobudki. więc już jestem zadowolona. Aha i wyżej spać. Potem przyszła koleżanka z dzieciakami imiałam stado :P (4) dzieciakówale lubie jak przychodzą. Więc nie miałam czasu nawet wejść . A zaraz jak poszły to martyna szła spać bo już 18 była i wyłączyłam kompa. Ale już jestem :P
                                Karina


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X