Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    Bożena ja za neosine chyba 40 zł pałaciłam a probiotyki to też 10 saszetek 15-20 zeta zależy jaki
    leki masakrycznie drogie niestety

    ja się pakuję powoli bo w pon jedziemy na Kujawy nad jeziorko i do domku agroturystycznego pobyczymy się w 5 troszkę oby się ciut rozpogodziło


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Oj Monia nawet nie wiesz jak mi się marzy wyjechać gdzieś z rodzinką choć na troszkę , życzę wam udanego i ciepłego wypoczynku nie zapomnij po powrocie kilka zdjęć nam pokazać .... Co do leków ...
      Adaś ur.09.2008.
      Michałek
      [Iur.02.2011 o [/I]

      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        hej
        dużo zdrówka życze dla wszystkich dzieciaczków. ciągle coś się pałęta.
        ja dzisiaj robiłam rogaliki. pierwszy raz. Ignaś mi pomagał i wyszły ok na szczęście

        a co do leków to normalnie jakaś masakra. żeby być zdrowym trzeba mieć kasę. biedni są skazani niestety na samym wejściu do lekarza. i nie dziwie się że ludzie nie chodzą do lekarzy jak i tak nie będą mieli za co leków kupić.

        Ignasiowi obcięłam włoski. wszyscy go za dziewczynkę brali, ale i tak słodko wygląda bo tylko z tyłu mu podcięłam i po bokach




        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          Hej dziewczyny

          Potrzebuję porady. Czy któreś z waszych pociech używał/używało pieluchomajtek z Pampersa? Jakie wrażenia?



          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            Hej dziewuszki

            wiecie co na zakretach nie wyrabiam... maly nie odstepuje mnie na krok dzis nawet chodzil trzymajac sie mojej nogi.. po calymdniu z nim a po poludniu z Szymonem jestem wykonczona ale pomyslalam ze cokolwiek Wam skrobne bo az mi glupio...

            Szymon ostatnio tez ma fazy drze sie byle czego wyje z byle powodu a ostatnio mnie... oplul... no po prostu szlag mnie trafia... ale podobno taki wiek i trzeba przetrwac... wprowadzilam mu dzisiaj system naklejkowy i jka nazbiera na koniec miesiaca to dostanie niespodzianke... dzis zadzialalo

            a Blazejowi wyszedl wkoncu 9 zab kolejne pchaja sie strasznie i chodzi i sie slini a ze sliniaka nie chce to trzeba go przebierac w ciagu dnia bo mokry chodzi...

            w pracy wkoncu dostalam papiery do wypelnienia teraz musze czekac na te do podpisania... tyle ze ja mam watpliwosci bo praca fajna ale zarobki... a nie wiem czy jak bede pracowac bede miala na tyle sily i mobilizacje zeby szukac czegos innego.. echhhh

            w domu jakos sie uklada raz tak raz tak ale nie jest zle ale w sypialni sie poprawilo tylko teraz bede drzec jak sie bedzie spozniac bo kurde normalnie gumka nam spadla jakis cudem..i... zostala we mnie na szczescie wyciagnelam sama... no ale teraz drze... co ma byc to bedzie...

            a no poza tym? zdrowi dzieki Bogu wszyscy... i oby tak dalej... tylko Szymon kaszle w nocy wiec nie wiem czy robale nie atakuja bo to pelnia akurat wiec wszystko pasuje...

            no to generalnie po krotce... ide cos dzialac bo naczynia kanapki prasowannie i mezus

            dziubaski dla wszystkich!!!


            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              ja uzywalam przy starszym fajna sprawa tylko jak sie zasral to trzeba bylo najlepiej porozrywac boczki i zmieniac jak normalnego pampa... teraz uzywam rossmanowskich pieluch i nawet nie wiem czy tam maja te majtkowe... no generalnie mi pasowaly szymkowi tez sprobuj po prostu inaczej sie nie da... a i zwroc uwage ze sa girl i boy


              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                http://www.youtube.com/watch?v=n6CHb...&feature=g-upl



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  Aga mały aktor ci rośnie. super. ja bym się chyba popłakała jakbym zobaczyła dziecko na scenie




                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Cześć babeczki

                    wieki mnie tu nie było, a zabiegana jestem osostnio koniec roku w szkole to masakra, ale jeszcze niecały miesiac i laba 2 miesiące juz sie nie moge doczekac tych wakacji

                    Zosia rośnie jak na drożdzach, próbuje juz biegac, wspina sie na krzesło a potem na stół wiec musze jej pilonowac. Poza tym gada jak katarynka i wszystko dosłownie wszystko powtórzy, ale juz chociaz powie co chce. Ze zdrówkiem też dobrze, chociaz dopdła nam trzydniówka i temp. 39,5 prawie cały czas wiec miałam schiza bo pierwszy raz mi tak chorowała.

                    Powiedzcie mi bo mam problem z kupnem sandałów bo zastanawiam się czy lepsze są całe skórzane czy z wyściółką skórzaną a reszta jakiś materiał, babka w sklepie mówiłm,że takie lepsze z tym materiałąm bo on sie potem ślizga po nodze i nie obciera a skórka może obetrzec, co wy na to??? jakie kupujecie dzieciakom???
                    Gosia

                    Zosieńko rośnij zdrowo

                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      te są własnie z wyściółką skórzana a reszta jak widac na zdjęciu
                      http://www.smyk.com/sandaly-dziewcze...a-dla-dzieci-p

                      a te całe skórzane
                      http://www.emel.com.pl/prod.php?idg=...=&type=&kword=
                      Gosia

                      Zosieńko rośnij zdrowo

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        ja mam coś ala z 1 linku choć zapewne podróby))
                        Adaś ur.09.2008.
                        Michałek
                        [Iur.02.2011 o [/I]

                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          ja mam takie podobne tylko białe z boti (chyba bo po marzenie i nie pamietam)
                          http://allegro.pl/elefant-shop-urocz...395478787.html

                          U mnie nadal robota wrze, Konczymy przedostatni pokój , w pon przyjadą panele, a potem pokój u mamy, też panele i free. ale na jakis czas chyba bo jeszcze piwnice są do malowania. A po barbórce (może ) nasza kuchni i przdpokój i panele. heh. musze sie zapytać o zniżke :P bo prawie cały dom w panelach.

                          a tak wogóle, czy któraś z was ma panele w kuchni? jak sie sprawdzają? bo sie zastanawiam choć bardziej podobają mi sie płytki ale nie da sie u mnie.
                          Karina


                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            heja
                            my wczoraj wróciliśmy
                            bosko było cudne wiejskie miejsce kry kaczki 2 bernardyny i gołebie lotniki więc dziewczyny mega zadowolone
                            po zakończeniu roku szkolnego znów tam jedziemy
                            byliśmy w Toruniu w czasie meczu i super było wrzawa na starym mieście niesamowita a wczoraj w Solcu Kujawskim w Juraparku spedziliśmy cały dzień
                            jutro wrzucę fotki

                            co do majtek ja wolę pampki tradycyjne

                            co do bucików my mamy skórka plus materiał i nic nie obciera
                            Maja miała samą skorkę i też nic nie obdzierało


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              http://www.youtube.com/watch?v=WPOtLEv4MTM mój szwagier




                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                Monia no wiesz ja jakoś nigdy nie przepadałam za takim bitem
                                my np. wracaliśmy do domku przy muzie Bacha Beethovena

                                wrzucam zdjęcia z Majki urodzin i wyjazadu
                                Attached Files
                                Last edited by majajula; 11-06-2012, 17:18.


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X