Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    http://www.gotujmy.pl/tort-motylek-,przepisy,92677.html
    ania super przepis tort też wszyscy chwalili i prosty jak drut. bo ja laik pierwszy raz tort robiłam a żadnych ciast nie umiem. a robiład dwa razy pierwszy raz na urodziny marzeny w kształcie właśnie motyla a drugi raz na roczek już okrągły.
    Karina


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Karlin ja jestem wybredna hehe i nie lubię biszkoptowyh tortów chyba mi się przejadły

      ja kiedyś takiego motyla robiłam
      http://gotowanko.blogerki.pl/2010/02...tort_hacc.html


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        my jednak do lekarza idziemy na 14 bo jak jej uszko czyscilam to na patyczku zostala woskowina lejaca taka jakby z krwia wiec lepiej to sprawdzic najwyzej sie okaze ze wyolbrzymiam i ze wszystko jest oki



        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          Ania i tu Ci powiem że to też normalny objaw ząbkowania
          my też mamy brązowo- miodową wydzielinę zwiększoną ilość jak młoda ząbkuje i lekarka powiedział ż emoż etak być
          zresztą jak mi 8 wychodziły to myślałm że uszy mi odpadną tak mnie bolały

          a ja sobie odcisk zrobiłam od tłuczenoa tego ciasta na tort


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            widzisz majajula nie wiedzialam o tym no nic ale pojdziemy i sprawdzimy
            co do tortow to pozniej sie bardziej zaglebie w przepisy



            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              Nie pewnie lepiej niech lekarz zaobazy
              ja tam jak mam minimum wątpliwości że coś jest nie tak to odrazu idę
              a jak czasem właśnie miejsc nie ma to się pcham wkońcu chodzi o zdrowie naszych dzieci


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                my juz po wizycie w uszku troszkie woskowiny ale jak to majajula powiedzialas to od zabkow wiec wszystko oki



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  Ania no to super ż ewszystko OK
                  ja jakaś śpiąca jestem ech i nie mam obiadu jeszze chyba szybko naleśników zrobię


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    hej!
                    Melduje że żyjemy..
                    Urodzinki Agatki udane..wszystkie dzieciaki sie zjawiły..teraz planuje co by tu przyszykować na Nadii roczek..moze macie jakis fajny i prosty przepis na sałatkę..w planie mam gyrosa ale jeszcze jedna by sie przydała..
                    Monika dawaj tą diete..na wiosne przydało by sie zrzucić te zimowe kilogramy..
                    Majajula Dziewczynki słodkie i jak Olga juz tupta..a u nas też są ciągłe przytulanki..Nadinka wprost szaleje za siostrą ale u nas na szczęście Agatka nie ma zwyczaju psocić małej( przeciez ma taki dobry charakter po tatusiu..przeważnie Nadinka jej dokucza( ta z kolei ma po mamie)..
                    A co do Anny Muchy to jej nie cierpie...
                    Aniu super że z Ala wszystko ok...U nas pojawiły sie dwie górne dwójki i teraz ma sześć zębów..
                    Ninka dużo zdrówka dla maluszka!!!


                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Karina u nas dzień Babci jest w przedszkolu w poniedziałek..męzuś specjalnie wolne bierze by moją mame przywiedź..Agatka została dodatkowo wyznaczona by mówić wierszyk na pożegnanie gości..szkoda ze sama nie moge tego obejrzeć..no cóż bedzie trzeba czekać na Dzień Matki:


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        no ja też właśnie żałowałam. A moja Marzenka występowała jako jedyna ze starszakami a potem z maluchami, pani jąchwali i do wszystkiego zawsze pcha jeśli o wierszyki chodzi :d
                        Karina


                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          kiedyś już pisałam o tej diecie.
                          to tak:
                          9-serek wiejski
                          11-jabłko i pomidor
                          13-gtowane mięso + warzywa(ja gotuje na parze a mieso w foli w piekarniku piekę)
                          15-banan
                          17-jajko na twardo
                          19-kefir(ja jem jogurt naturalny bo nie lubie kefiru)
                          dietę należy stosować 2 tyg. później tydzień przerwy i można znowu.
                          powiem Wam że dwa pierwsze dni to był koszmar aż mnie glowa bolała ale teraz jest ok i głodna nie chodze. a
                          moja koleżanka z pracy od piątku nie je chleba i schudła 1 kg.




                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            Napisane przez karlin2 Pokaż wiadomość
                            no ja też właśnie żałowałam. A moja Marzenka występowała jako jedyna ze starszakami a potem z maluchami, pani jąchwali i do wszystkiego zawsze pcha jeśli o wierszyki chodzi :d
                            No u niej w grupie (jak już kiedyś pisałam) dzieciaki o rok starsze więc mamusia dumna że to ją wyznaczono do tego wierszyka


                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              Monia ja to serka wiejskiego bym chyba nie przełkneła...za panne próbowałam sie odchudzać i duzo go jadłam że w końcu mi zbrzydł..A zwykłego chleba to i tak nie jem bo mi jelita zapycha..a razowego to jak już to z dwa kawałki..Moja najwieksza zguba to słodycze..nie ma dnia bym czegoś słodkiego nie zjadła..


                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                Aliaga Karlin brawo dla dziewczynek za ich wierszykowe osiągnięcia
                                wrzućcie fotki z imprezek a i z Agatki urodzinek

                                Aliaga ja bedę robić sałatkę z łososia
                                tacka wędzonego łososia 150g
                                4 jabłka w kostkę
                                4 jajka w kostkę
                                żółty ser w drobną kostkę (tak na oko)
                                puszka kukurydzy
                                majonez sól pieprz

                                dla mnie pycha a do winka ekstra

                                Monia co do diety to schudnąć w brew pozorom przy takiej diecie nie jest trudno ale utrzymać wagę już wiele trudniej

                                ja od lutego zaczynam ćwiczenia 3 razy w tyg po 1h i dietkę mż


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X