Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    Mi to tam nie przeszkadza bo sama czytam większość aktywnych wątków (a może i wszystkie hehe) Kali też na bieżąco czytam wieć wiem co i jak a np na wrześniu i październiku jestem odziennym aktywnym bywalcem i jakoś na razie dziewczyny mnie nie wyganiają
    Last edited by majajula; 18-01-2012, 21:41.


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Majajula srednio widze bo na kom jestem jutro odpale kompa i cu powiem




      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        A mnie drazni takie wciskanie nosa i w sumie krytykowanie i do tego sugerowanie jaka ja niby jestem matka ze nie pojade do pl mimo iz bylismy w pl u lejarza wiesz takie gadanie byle gadac i sie wymadrzac nie jest przeze mnie mile widziane woeszoglo byc to sfformulowane w trybie pytajacym a nie oskarzajacym




        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
          podoba się Wam taki wózek
          jak dla mnie prawie jak taczka



          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            majajula jak dla mnie ten wozek nie jest zly gdyby nie bylo po boku tych pojemniczkow czy jak to tam sie zwie ogolnie gdyby byl sam wozek to calkiem calkiem...




            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              hej
              dla mnie wózek też jak taczka nie lubię takich.

              u mnie tak sobie. Ignaś dalej kaszle, na szczęscie już nie tak dużo. za to Marysia się od niego zaraziła i dawała nad ranem.
              już mam dość tej zimy.

              ninkapa ja rozumiem Twoje oburzenie. bo nikt nie powinien cię osądzać. jak dziecko jest pod stała opieką lekarza to chyba jest ok. i powiem że lekarze w Polsce za bardzo nie chcą wchodzić w paradę lekarzom z Anglii. wiem bo dziecko mojego brata jest chore i lekarze nie chcą się go "dotykać" w Polsce.

              teściową w poniedziałek odłączyli od respiratora bo była poprawa, niestety wczoraj musieli znowu podłączyć bo się pogorszyło.

              od poniedziałku jestem na diecie. we wtorek myślałam że zrezygnuję ale dalej idę. schudłam prawie 2 kg. bym chciała jeszcze ze 2 i by mi wystarczyło bo faworków mi się chce he he.




              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                Hej dziewuszki no my moze ciut lepiej ja wczoraj znow zdychalam po prostu nie nadawalam sie do niczego... maly dostal bactrim clemastin mucofluid flegamine i jeszcze tobrex do oczek bo normalnie ropa mu wylazi na dwa az oczu rano otworzyc nie moze...
                szymon sie wybronil krzysiek jakos tez... mamie juz przeszlo...

                a ja w zwiazku z tym ze sie ciut lepiej czuje zastanawiam sie w co rece wlozyc... Szymka wyslalam do przedszkola mama poszla do szwagierki torty Kalinie robic krzysiek na miescie a maly spi... chwilowo bynajmniej... a no i nie odstawiam go poki co przez ten katar mam nadzieje ze przez nastepny tydzien zdolam to zrobic...

                wozek kosmiczny ja bym takiego nie kupila ale co sie komu podoba

                majajula a zurawinowego reddsa pilas? mniam bynajamniej dla mnie! zdrowka dla Was wiemy jak sie meczycie...

                moniaB - biedula ta Twoja tesciowa a co z bratem wiesz juz cos? a co do diety to ja wlasnie pochlonelam kanapke z nitella ale potrzebowalam czekolady a innej nie posiadam na dzien dzisajszy w domu zdrowka dla Was

                ninkapa- i dla Was zdrowka! Ty to sie masz z tymi chorobskami...


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  aniazio jak ucho Aluszka?


                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    agaaepyen - Chyba malo masz na prawde czasu bo nic a nic nie piszesz co u Was...

                    karlin - no pedzicie z tymi zebiskami nie ma co

                    Gosia - ja wozki mam dwa jeden stoi w domu bo Blazej w nim usypia jak mam z nim jest a drugi duzy na dole na spacery Jak Szymon byl maly to kupilam mu lekka spacerowke jak mial ciut ponad rok i do tej pory nam sluzy wlasnie do usypiania pewnie jak przyjdzie lato to pojdzie na dwor bo jest lzejsza zwrotniejsza itd. no i jak jedziemy to wlasnie ten maly zabieramy... ja bym sie wstrzymala na twoim miejscu do wiosny zobaczysz czy mala wogole bedzie chciala w wozku jezdzic

                    dobra spadam cos porobic poki mlody jeszcze spi! dziubaski i zdrowka wszystkim!!!
                    postaram sie wieczorkiem zajrzec jak nie padne ze zmeczenia ii zasmarkania
                    Last edited by aguszasza; 19-01-2012, 12:03.


                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Posłuchajcie jak super piosenka
                      dla dzieci
                      http://www.youtube.com/watch?v=8lUGw...feature=relmfu


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        hej
                        wydaje mi sie ze z uszkiem wszystko w porzadku bo obserwuje i nie wkalada juz paluszka nocka tez lepsza ,goraczki zadnej nie ma ,nie marudzi,tylko dziaselka dalej ma takie rozpulchnione wiec wydaje mi sie ze to przez to te nocki takie nieprzespane ...
                        Ja nie moge moja dzis konczy 11 miesiecy powiedzcie mi dziewczyny kiedy to minelo ,bo mi sie wydaje jakby sie wczoraj urodzila



                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          no piosenka super, w sam raz dla mnie :P martynce tez sie podoba. my już dobrze, dzisiaj juz prawie całą noc mała przespała

                          Marzenka po wczorajszym dniu babci i dziadka w przedszkolu pojechała na "wakacje" do dziadka :P do niedzieli ponoć.

                          no wózka też bym nie kupiła takiego :P

                          a ninka, tez nie lubie jak ktoś z zewnątrz wtrąca sie do naszego wątku. Ty wiesz najlepiej czy jest pod opieką lkekarza nie czy jak.

                          moniaB przykro mi naprawde z powodu teściowej. No a właśnie co z bratem? i zdradz swoją diete?!
                          Karina


                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            Ania przeciez moja miała o tym czasie dwa tygodnie. Taki berbeć mały, ty to w ciąży latałaś jeszcze :P no tak leci czas że szok
                            Karina


                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              No dokladnie Karlin
                              Monia zdradz swoja diete
                              Znacie moze jakies przepisy na latwe torty?Bo ja bym musiala juz cos powoli zaczac myslec
                              Majajula pisenka fajna
                              Na mnie sprzatanie czeka ale tak mi sie nie chce ze szok
                              Ale pospala dokladnie 49 minut



                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                Ania z uszkiem to może być tak że jak ząbki wychodzą to boli wkońcu blisko są

                                Co do wózka to tak zafudnowała swojej Stefci Anna Mucha ciekawe ile kosztował ale znając ją pewnie kilkanaście tysiaków

                                ja właśnie tłukłam cisto na tort żydowaski alem się umęczyła

                                Aniu czas leci w tamtym roku z Olinką byłyśmy jeszze w szpitalu z wenflonami w głowie 21 wyszłyśmy a w tym 21 imprezka urodzinowa

                                niew iem co zrobi
                                mam w planach kaczkę z rusztu w porach bo nic się przy tym prawie nie robi
                                sałątkę z łososia i tort
                                impra potrwa 3 h bo każdy wraca do domu a więc mają 3h w jedną stronę


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X