Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    agata Gabi to taka twoja Karolinka 3 lata wstecz

    annamaja parasol idealny na dziejsza pogode!



    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      Niuniakura gratulacje dla Gabi! Faktycznie niedługo będziemy roczki wyprawiać
      Annamaja ekstra
      Zosia dziś obiadu wogóle nie chciała jeść. Ale za chwilkę my jedliśmy, to z mojego talerza jadła ładnie. Chyba całego ziemniaka zjadła





      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        Cześć Mamuśki!

        Jestem zaskoczona, że tak dzisiaj się rozpisałyście.
        Ja miałam dziś bardzo stresujący dzień. Iga strasznie płakała. Widać, że bardzo cierpiała. Dałam jej Nurofen i uspokoiła się. Potem bardzo dużo spała. Bardzo się o nią martwiłam.
        To pewnie ząbki..
        Ciągle chodziłam sprawdzać czy, aby na pewno wszystko jest w porządku.
        Teraz już jest wszystko dobrze. Iga jest wesoła, gada sobie, śmieje się..

        Niuniakura, wszystkiego najlepszego dla Gabrysi.
        Ada, Zosi też życzę wszystkiego najlepszego!
        Lecę dać Igusi cycusia, może coś w końcu zje. Cały dzień brak apetytu..

        A pogoda u nas paskudna. Miałam się jeszcze wybrać z koleżanką na spacerek, ale zrezygnowałyśmy. Jaka to frajda marznąć i moknąć..?

        Annamaja, nas wyprzedaże wczoraj bardzo skusiły. byliśmy na szopingu. Niestety jakoś nic mi się nie podobało. Kupiłam sobie tylko jedną bluzeczkę i ciuszki dla Igusi w Reservdzie. Weszliśmy do Zary na dział dziecięcy. Ubranka piękne, ale nawet jak są przecenione, to jak dla mnie drożyzna.

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          Myssia Zara jest super ale ceny!!! masakra

          Gabi dzis ma biegunke caly dzień. Pewnie tez na zeby bo nic innego niz zwykle nie jadla. Nauczyła sie paluszkiem pokazywać co chce. Juz nie tylko mówi że nie chce czegoś ale pokazuje co jej podać Super, bo mozna sie z nią dużo lepiej porozumieć . To musi być ten skok ktory opisywałam w poscie bo normalnie co dzień coś innego potrafi no i marudzi bardziej. Niech sie uczy dziewczyna
          Ciekawe jaką beau ma pogode. Ponoć od jutra ma być lepiej, u nas juz sie dzis przejaśnilo wieczorem wiec mam nadzieje ze jutro spacer bez sztormiaka
          Miłej nocki mamuśki, do jutra. Lece spać bo po pifku spac sie chce



          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            Witam moje kochane....przyjmiecie mnie spowrotem....? Nie było mnie długo...dużo się się u nas zmieniło....nie wyjechałam z Michasiem i od 30 marca pracuję....fakt niby na pół etatu ale pracuję troszkę więcej. Sprzedaję na stanowisku masarniczym. Opieką jakoś się dzielimy...zazwyczaj pracuję na popołudnie i w niedziele tak jak dziś-13h.,ale przynajmniej mam płacone ekstra za niedziele-50zł....wiec mam na pampersy i kaszkę dla małego.
            A Michaś ma 6 ząbków...,2 dni temu zrobił sam pierwszy kroczek bez trzymania.
            "Mama" rzadko mówi. dostał chodziak i nie chce w nim siedzieć,woli po swojemu. W kojcu już go nie trzymam bo o mały włos by wypadł z niego...więc zwinęłam go i od razu więcej miejsca. Michaś śpi nami a w dzień ścielę kołdrę i koc na podłodze i mój Misio idzie sobe spać kiedy czuje się zmęczony.
            Tak sie cieszę,bo Misiu jeszcze mnie nie chorował-raz dostał katarku ale popsikałam mu solą w sprayu i po katarku.
            Jestem zmęczona,ale tez mam smutny czas. Pozdrawiam was wszystkie i czas poczytać co u was...teraz mam 2 dni wolnego!

            Moje największe szczęście

            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              dzień dobry, Mamusie!

              Beau na wakacjach, więc teraz ja jestem pierwsza!
              Bałam się,że noc będzie ciężka, ale na szczęście nie było tak źle. Fakt faktem, Igusia budziła się częściej niż zwykle. Chwilkę sobie pocycała i zasypiała z powrotem. Teraz znów ma gorączkę, ale nie płacze tak jak wczoraj.
              Mamusie, a macie jakieś sprawdzone maści na dziąsełka?
              Jeszcze dzisiaj miałam iść do dentysty, ale jak na złość nie mam z kim Iguni zostawić i termin mi przepadnie. Zadzwonię dziś, żeby mi jakoś na rano przełożyła.

              Niuniakura, oglądałam właśnie prognozę i Warszawa jeszcze w deszczu..
              U nas nie lepiej-od rana pochmurno, na szczęście nie pada i deszczu nie zapowiadali u nas. Na szczęście z dnia na dzień ma być coraz cieplej. Takiej pogody nie da się wytrzymać.

              Gizelka, oczywiście, że Cię przyjmiemy. Zaglądaj do nas jak najczęściej i pisz co u Ciebie słychać!

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                Niuniakura, zapomniałam napisać, że Twoja Gabi bardzo zdolna jest. Szybko nabywają nowych umiejętności nasze dzieciaki! Nie wiem czy Wam mówiłam, ale Igusia chwyta się wózka, pcha go przed sobą i sobie idzie. I bardzo jej się podoba zabawa w 'daj', ciągle mi coś podaje i tak się przy tym śmieje!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  Myssia może dlatego moja "mądrzejsza" bo miesiac starsza. To wasze madrzejsze bo mlodsze a na równi z moja wszystko robia albo i wczesniej.

                  Moja tez lubi zabawe w podaj tylko czesto specjalnie zaczepiea zeby cos dac a jak wyciagasz ręke to ze śmiechem odsuwa ta rzecz od ciebie Cwaniara.

                  gizelka witaj. Kurcze, faktycznie ciezko masz. Tak to jest jak nie ma porzadnego socjala na dziecko. Zamiast cieszyć sie z macierzyństwa trzeba sie tylko martwić o wszystko.

                  myssia u nas leje od rana strasznie. Wczoraj sie juz tak wypogodziło wiec mialam nadzieje ale wiadomo. Nadzieja matka glupich.

                  Kurcze, Gabi ma od dwóch dni kilka zielonkawych, wodnistych kup dziennie i gazy. Nie je nic nowego, nie wiem czy to na zeby czy jakaś bakteria. Zaczełam jej Bio Gaie podawac ponownie ale to z miesiąc trzeba brać.
                  Nie daje jej parówek na razie, dziś samo mleko. Zobaczymy czy sie poprawi.



                  Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    czesc mamunie!

                    oo, gizelka, dawno Cie nie było! pamietam ze Miachas mial problem i jezdzilas na rehab. - czy juz wszystko dobrze? duzo pracujesz - 13 godz. i za 50 zl? to jest wyzysk czy mi sie dziewczyny wydaje?! tak czy siak, dobrze ze masz prace i zostaliscie wklej koniecznie zdjecia syneczka, chlopakow nam tu trzeba

                    u nas nocka nawet... rano Matysia troche kaszki bananowej wsunela.
                    nie wyszlam wczoraj jednak na zakupy - zrobilam je siedzac przy kompie

                    a pogoda jak wczoraj byla juz calkiem ladna to dzis znow sie zepsola

                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      Annamaja, oczywiście,że to jest wyzysk. Nie wiem w jakiej sytuacji jest Gizelka, bo wydaję mi się, że jak ja do Was dołączyłam, to ona z nami już nie pisała. Najważniejsze jednak,że jest praca. Wiem, że jeśli ja miałabym z kim Igę zostawiać dzień w dzień, to poszłabym do pracy, chociażby na pół etatu. Byłoby nam nieco lżej.
                      Teraz szukamy nowego mieszkania i ceny są masakryczne. I jeszcze znaleźliśmy na takim zadupiu za przeproszeniem.

                      No, Mamusie! ja już posprzątałam, włosy umyłam, dzidzię nakarmiłam, mogę siąść i napić się zielonej herbaty. Tylko Igunia coś marudzi. Przebiorę ją i puszczę na dywan.

                      Niuniakura, nie martw się, może te kupki właśnie na ząbki takie nieładne są. Widzisz, ja też Wam ostatnio pisałam,że Igusia robi nieładne kupki i proszę- przyczyną są ząbki.

                      Kurcze, zastanawiam się czy oddać wózek do naprawy, bo nie wiem czy pamiętacie, ale hamulec mi za mocno blokuje i ciężko go odblokować. Na razie spoko sobie radziłam bez tego hamulca. A bez wózka będzie ciężko sobie poradzić. Nie wiem czy miałabym go naprawiony na łikend. I teraz zastanawiam się czy już przemęczyć się bez hamulca czy tydzień (a może więcej) bez wózka..

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        Myssiajessli chodzi o żel na dziasła to Dentinox najlepszy, ale drogi. I w sumie to i tak te zele kiepsko działaja. /Lekarka mówiła ze najlepiej znieczula Tantum verde w sprayu na gardło. Psikasz troche na reke i palcem wsmarowujesz.



                        Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          Cześć Aniu-Gizelka z nami ostatnio była na tym drugim wątku.
                          Muszę wpisac Michałka na 1stronkę bo chyba go nie ma zaraz kuknę.


                          Mała wstała o 6 to już kima,padła o9.

                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            a moja wstala po 7 wiec teraz pocycala i spi. zbieram sie i po drzemce jade do pracy. dzis mam nadzor budowlany. pewnie blotko mnie czeka..

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              Niuniakura, to skoro lekarka tak Ci poradziła, to i ja spróbuje. Igusi pomaga na krótko albo i wcale. Przed chwilką strasznie płakała. Utuliłam ją, uspokoiła się i zasnęła. Jeść nie chce, nawet się nie dziwię skoro ją tak boli.
                              Korzystając z tego,że Igunia śpi, idę zjeść śniadanie, bo już jestem niesamowicie głodna, a potem poczytam sobie coś.

                              Byłam na dworze zaledwie 5 minut, a tak zmarzłam. No co za paskudna pogoda.

                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                Tantum verde działa dobrze bo wiem jak znieczula jak na gardło stosuje.

                                Mała mi po śniadaniu o 9.30 usneła razem ze mna. teraz jeszcze śpi, ja godzinke sie zdrzemnełam ale juz obowiązki wzywaja. Pogoda straszna. Jeszcze tak brzydko jak dzis to od piatku nie było!!!



                                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X