Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    Agatko, no myślę,że trzeci już w drodze.. Strasznie Igunia cierpi, chociaż dziś płakała mniej niż wczoraj. I spać też mniej spała, tylko apetytu jak nie było tak nie ma. Teraz śpi. Nieco później dziś poszła spać, to może nie obudzi się bladym świtem.

    Chciałam zobaczyć czy już widać kreseczkę u góry, ale Igusia nie dała zajrzeć. Czułam tylko,że ma spuchnięte. Jak jej wychodziły jedynki na dole, to w ogóle nie płakała, nie miała spuchniętych dziąsełek. Nic. Biedne to moje dziecko. Mam nadzieje, że jutro i z każdym dniem będzie lepiej.

    U nas po południu się rozpogodziło, wyszło słonko.. a potem znów się zachmurzyło i lunęło deszczem. Ciekawe jak będzie jutro.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      Gizelka straszna tragedia tak przedwczesnie zycie stracic i nie widziec dorastajacego dziecka... a dziecko nigdy nie pozna matki. na innym forum gdzie sie udzielała tez zmarła dzieczyna z która długo pisałyśmy, razem starałysmy sie o dziecko na staraczkach. Podczas porodu okazało sie ze wysiłek uaktywnił jakiegoś guza w mózgu, czy tetniaka o którym nikt nie wiedział.I w przeciagu kilku miesiecy zmarła. Straszne!

      Myssia bardzo ladnie razem z Iga na zdjeciu wyszłyście
      Te zeby...wyszły by juz i byłby spokój. U nas tez kiepsko. Nie płacze ale cały czas czegoś łapką w buzi szuka. I ślini sie od dzisiaj wiecej.

      Agata
      moze te objawy na kolejny żabek bo u Hani szybciutko ida.

      ada brawa za siadanie. I znowu ni twoja teściowa cisnienie podniosła

      W C&A kupilam dzis małej sliczna kurteczke zimowa za 59 zl na 80 cm. Jutro przymierze, przemyśle ile może urosnąć i czy zatrzymac czy jednak oddać bo cena kuszaca.



      Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        ach,dziękuje Niuniakura.. taki komplement na wieczór Teściowa skomentowała to zdjęcie(zresztą każde, które mam z Igusią),że strasznie smutna jestem na tym zdjęciu. Żal.pl Tak, płaczę i tonę w stercie chusteczek. Ja nie wiem czemu ona mi tak gada. Mam wrażenie,że ona mi chce pokazać,że ja się w ogóle z Igi nie cieszę. Naprawdę!! sorry no, ale chora jakaś!
        Przynajmniej Wy potraficie napisać jakieś miłe słowo.

        Niuniakura, mój tata kupił kupił Igusi kurteczkę w Reservedzie. I wziął rozmiar 86, bo rozmiar rozmiarowi nierówny. Lepiej,żeby była za duża niż za mała, no i zależy jaki rozmiar ubranek teraz Gabi nosi.

        Igusia różnie-74, niektóre body czy piżamki 80,ale masz też spodnie dżinsowe i spódniczkę 68 i spokojnie się mieści. tak więc z tymi rozmiarami to różnie bywa.
        Oglądałam właśnie wszystkie zdjęcia Igusi.. Boże, pamiętam jak dziś jak ją urodziłam.. taka była malutka..

        Mamusie, idę spać, bo padam..

        Załączam zdj z 20 września 2010..
        Attached Files

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          oooojjj, faktycznie, duzo do poczytania! myssia Iga jaka sliczna - od pierwszego dnia! moja to bardziej pomarszczona byla na wspolnym zdjeciu wygladasz na zadowolona z zycia i wcale nie chudo tylko akurat!
          gizelko, Michas jak piszesz - duzy chlopczyk! widac, ze zadowolony z zycia
          agatko, oby serduszko bylo ok! trzymam za to mocno kciuki!!!
          ada, suuuper ze Zosia siada juz sama! dogania grupe i zaraz bedzie na przedzie ale w sumie nie ma co poownywac, bo wiadomo ze kazde dziecko rozwija sie w swoim tempie i juz

          oj, te dzieciaki mecza sie z tymi zebolkami... mojej gorne jedynki na raz ida, ale nie moga sie cos zdecydowac do konca...

          Matysia tak sie wyglupia przed snem, ze nie wiem.. robi zabie skoki na lozku, smieje sie, zaczepia zeby ja laskotac, chichra sie w nieboglosy, walkuje sie po nas, zbliza do skraju lozka zeby mnie nastraszyc, prowokuje zeby mowic jej nu nu i smieje sie, ucieka rozkoszniak maly! a i ciagle, ale to bezustannie pokazuje na przedmiote, ktore ja otaczaja i pyta cos na ksztalt co to i musimy jej odpowiadac. dzis trwalo to bez konca, az nas umeczyla niezle
          Last edited by annamaja; 04-07-2011, 22:32.

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            cześć, dziś ja pierwsza.

            Kurteczka za duża jeszcze sporo, nie wydaje mi sie zeby tyle urosła. Rączek wcale nie widac z rekawkow wiec rekawiczki nie bedą potrzebne.

            Myssia
            Iga sliczna od urodzenia, jakie usteczka

            U nas dzis wreszcie na razie nie pada, choć niebo granatowe. Zobaczymy....



            Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              dzień dobry Mamusie!!

              zaczynam poranek od oglądania TVN Meteo, ale to co widzę nie napawa mnie optymizmem! Znowu jest pochmurno i chłodno. U nas ma być dzisiaj najwyżej 20 st. No, ale jeśli nie będzie dziś padać, to ruszam z domu, bo oszaleć można siedzieć ciągle w czterech ścianach.

              Noc też była koszmarna. Igusia obudziła się o 3 i już nie chciała spać, wierciła się, płakała.. Miała gorączkę. Na szczęście po jakimś czasie przytuliła się i zasnęła. Obudziłyśmy się po 7, ale leżałyśmy sobie i tuliłyśmy się do siebie i tak nam minął czas do 8.
              Zaraz zrobię Igusi kaszkę, może dziś zje chętniej, odkurzę dywan, ogarnę się i wychodzimy.

              Annamaja, dziękuje za te miłe słowa. Wiesz, na zdjęciu widać tylko moją twarz, ale może faktycznie wyglądam dobrze tylko już się nasłuchałam tych głupot, że jestem zbyt szczupła i to i tamto.

              A Twoja Matylda no no, tak jak napisałaś- rozkoszniak!

              Niuniakura, będę Twoją pogodynką- w Warszawie dzisiaj ma nie padać i 22 st.ciepła. <zazdroszczę>
              czyli zostawiasz sobie tę kurteczkę 80, tak? a ona jest taka zielona z różową bluzą do kompletu? Byłam ostatnio w C&A i widziałam taką, była przeceniona i dlatego pytam. Strasznie mi się podobała.

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                Zostawiam, bo cieplutka i śliczna. No i oczywiscie jasno- rózowa
                Dzieki pogodynko za optymistyczne wiesci



                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  Igusia na zimę będzie miała fioletową kurteczkę. Dziadek zdecydował,że za dużo tych różów.

                  Iga zjadła już śniadanie, zrobiłam jej kaszkę ze 100 ml i zjadła całą!!

                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    Ja swojej kupiłam w styczniu chyba kurteczkę w 51015 za 30zł-na zimę lzejszą super-niebieska razem z rękawiczkami.


                    Gizelko jak będę miała kopertę to wyślę to mleczko-wybacz.
                    Dobrze sobie radzisz,zdolna kobieta z ciebie,ja piec nie umiem,gotować tak sobie.



                    Uspałam małą,musze podłogi umyć i poprasować,dziś też ciut pochmurno

                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      Cześć mamusie,

                      U nas dziś od rana straszne marudzenie, dałam jej kaszkę ale nie zjadła tak ładnie jak Myysi Igusia

                      Za to nocka dużo lepsza bez płakania.

                      Myssia jakie cudne te zdjęcie Igussi jak była malutka, ale urosła

                      Annamaja dziekuje za kciukasy, na pewno się przydadzą

                      Niuniakura kurteczka na pewno śliczna.. najlepiej właśnie to przymierzyć bo rozmiar rozmiarowi nie równy, Hania teraz nosi 74. Fajny jest ten sklep C&A i nawet nie taki drogi.Ja jeszcze kurteczki nie kupowałam, muszę przejrzeć co po Karoli mi zostało.

                      Idę usypiać Hanie bo znowu marudzenia cd.

                      Niuniakura patrzyłam na pogodę w Wawie piątek 30 stopni i samo słońce


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        Napisane przez agatakul Pokaż wiadomość
                        Cześć mamusie,


                        Niuniakura patrzyłam na pogodę w Wawie piątek 30 stopni i samo słońce
                        Jakos mi sie wierzyć nie chce ale poczekamy, zobaczymy. Na razie powoli slonko sie przedziera.

                        Mówia ze wszyscy znad morza uciekaja... Ciekawe jak beau



                        Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          Ale się mamcie rozpisały
                          Agatko ja też trzymam kciuki za serduszko.
                          Myssia fajne to zdjęcie i już język pokazała Zdjęcia wspólne też bardzo ładne. A na teściowe chyba obie musimy znaleźć jakiś sposób. Ja cały czas osbie mówię, że nie będę się babą przejmować, ale niestety zawsze biorę wszystko do siebie.
                          Niuniakura wstaw zdjęcie kurteczki, chętnie popatrzymy Zosia podobnie jak Hania Agatki nosi rozm 74.
                          Annamaja ekstra tekie wygłupy z Matyśką. Moja też lubi się wygłupiać i sama zaczepia
                          U nas dziś ładny dzień się zapowiada, a jutro ma być 26-27 stopni. Także chyba lato do nas wraca.
                          Zosia odkąd przebiła się ostatnia jedynka, jest dużo spokojniejsza. W nocy jeszcze dość często się budzi, ale mam nadzieję, że powoli wrci wszystko do normy. Przez te ząbki nasze dzieciaczki się wycierpią. Życzę wszystkim dzieciaczkom, żeby ząbki wyszły szybko i bezboleśnie





                          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            Witajcie Mamusie, jestem z powrotem..
                            Iga w końcu zasnęła. Piszę w końcu, bo jej pora na drzemkę to jest tak między 9.3o, a 10.3o. A tu zasnęła dopiero przed 13, więc możecie sobie wyobrazić jaka była marudna.
                            Byłam u krawcowej, oddałam spodenki do zwężenia. Kupiłam je jak jeszcze byłam w ciąży, a teraz są taaaak wielkie, bo to rozmiar 36, a wyrzucić szkoda, bo trochę się na nie wykosztowałam. Krawcowa wszystko sobie pomierzyła, zaznaczyła ile ma zwęzić na przyszły wt będą gotowe i zrobi to za jedyne 15 zł. Piszę jedyne, bo sis tydzień temu oddała spodnie do innej krawcowej i ta jej policzyła jeszcze raz tyle. A Iga jak płakała kiedy poszłam przymierzyć te spodenki. Musiałam ją wziąć na ręce jak krawcowa zaznaczała ile ma zwęzić. Masakra. Chciałam stamtąd jak najszybciej wyjść.

                            W między czasie Igusia nabrała niesamowitego apetytu i musiałam jej Gerberka kupić. Spacerowałyśmy sobie po parku, ale dopiero w autobusie zasnęła.
                            Mam nadzieje,że obudzi się w lepszym humorze, a na potwierdzenie moich słów o złym nastroju mojego Skarbka wklejam zdjęcie. I kurteczki też!

                            Ada, na teściowe nie ma innego sposób jak jedynie je ignorować. A ja wczoraj byłam dla niej równie złośliwa jak ona dla mnie. Nie wiem, bo czasem jest supermiła, gada do mnie coś w stajlu, że jestem najcudowniejsza i nie mogła sobie wymarzyć lepszej partnerki dla D., a potem znów jakieś głupie komentarze. Nie ogarniam. Tak jak mówię- nie martwmy się teściowymi- to my jesteśmy matkami i my decydujemy o naszych dzieciach.

                            Agatko,daj znać co z serduszkiem Twojej córeczki. Wierzę, że będzie wszystko w porządku i tego bardzo Ci życzę.

                            Niuniakura, zobaczysz- łikend będzie ciepły i słoneczny. U nas dziś już jest przyjemniej, aczkolwiek słońca nie ma.Tyle, że cieplej. Na łikend nastawiam się na opalanie.

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              taaa, i zapomniałam załączyć zdjęcia! :P

                              Dziewczyny, czekam też na zdjęcia Waszych pociech. Chętnie pooglądam!
                              Attached Files

                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                Myssia Iga na tym zdjeciu do mojej Gabi, też takiej rozdartej podobna
                                A ja zajrzałam do rzeczy od kuzynki odłożonych na tą zime i znalazlam piekna kurtke z Esprit!!! Akurat na 18 miesiecy wiec tamta oddaje, za ta kase jakieć nieprzemakalne spodnie na zime jej kupie. No iczeka nas zapup bucikow na zime A ceny jak dla dorosłych!! Musze w jakiś komis uderzyć.



                                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X