Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    Tak ceny kosmiczne dla maluchów.A co ja mam powiedziec jak mam 3dzieci i teraz już trzeba będzie wszystkim kupić buty bo w tamtym roku im nic nie kupowałam z butów zimowych.Starszej nogi strasznie się pocą to najlepsze buty to skórzane no i najlepiej długie bo jak nas zasypie to śniegu po kolana nie raz.


    Usypiam znów mała.Mi mleko o 12 jadla na raty.
    Potem może wrzucę fotkę naszej laleczki

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      Mnie też znajoma dawała ubranka i brałam je chętnie, bo były przepiękne. Pomijam fakt,że same firmówki, ale zadbane, pachnące, w ogóle niesprane. Teraz już jakiś czas mi w ogóle nie daje, a mnie głupio się upominać. Zawsze coś by się przydało.

      Niuniakura, z cenami bucików masz rację. Też mnie te ceny przerażają.
      Niunia, to mówisz,że Twoja Gabi też taki rozdarciuszek mały? Ja na szczęście coraz rzadziej widzę takie grymasy na buziuni Igi. A tak nawiasem mówiąc, to ona cały czas śpi..
      Coś mi lap szwankuje. Zainstalowałam jakiś czas temu program antywirusowy i teraz nie mogę ściągnąć rzadniej piosenki. Nie wiem co jest grane.

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        podolec wierze ze wydatków masa. A nawet jak jedno dziecko po drugim cos nosi to z butami nie nzawsze sie wstrzelisz.

        myssia musze powiedzieć ze Gabi się ostatnio pozmieniało, i to nie na dobre. Kiedyś uwielbiala spacery, spala tylko na spacerach. Teraz po 10 minutach jej sie nudzi, pewnie juz by łazic chciała i grymasi, marudzi. To mi sie za bardzo nie podoba.
        Własnie uspiłam ja drugi raz po obiadku. Ciekae ile pośpi- oby nie za dlugo bo znowu do 22 bedzie szalała.



        Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          Niuniakura, to współczuję. To jak spacery odpadają, to co z nią robisz??
          Ja nie powiem,żeby Iga na spacerkach była aniołkiem- różnie z nią bywa, ale nie jest najgorzej. Teraz zmieniła się na lepsze właśnie. Jest grzeczniejsza, nie marudzi tak jak wcześniej. Potrafi zająć się sobą. Wczoraj pomagałam robić taką pracę siostrze do jej pracy(wiem, nie zbyt to po polsku) i zeszło nam do 20, a dziecka jakby nie było. Bawiła się, chodziła po całym mieszkaniu. Po 20 wykąpałam ją i od razu zasnęła.
          Iga dalej śpi.. Musi się chyba bardzo źle czuć. Tak mi jej szkoda. W nd było to samo. Już mi się nudzi bez tego łobuza! myślę,że druga drzemka już odpadnie, bo teraz się wyśpi. To i tak,że śpi, bo ja hałasowałam sprzątając, włączyłam pralkę, a ona ma pokoik przy łazience.. Nawet puściłam muzykę głośniej, bo już mnie nosiło.
          Last edited by Myssia; 05-07-2011, 15:38.

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            Ja też mam ubranka po córkach siostry. Niestety do 1,5 roku, a im większe tym coraz mniej. Później nie było już co odłożyć, bo te większe już powycierane i wiadomo, że się bardziej niszczą jak dziecko większe. Także też czeka nas zakup ubranek no i butów
            Myssia Twoja teściowa czasem przynajmniej powie coś dobrego np. że się dobrze mała zajmujesz. A moja jeszcze dobrego słowa o mnie nie powiedziała. Cały czas tylko pretensje nie wiadomo o co.
            Niuniakura jakiś czas temu też tak mieliśmy ze spacerami. Zosi się wszystkiego bała więc nie mogłam z nią jeździć. Teraz już jest ok.Nawet jest spokojniejsza na spacerach, bo się rozgląda z zaciekawieniem co się dzieje w koło. A samochodów na szczęście przestała się bać





            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              Witajcie kochane....mówicie o wydatkach...ech mój mały też wyrasta...dziś na spacerku oglądałam butki na rzep i wiecie co najtańsze to 59zł,aż mi zabrakło tchu...........sandałki są trochę tańsze bo od.16zł..... Ciuszki to mszę sie wybrać do lumpka....Ostatnio Ewcia mi przysłała super koszule dla Michasia i czas dokupić jakieś spodnie i butki
              Podolec przy trójeczce to już mega wyzwanie
              Życie jest tak drogie,że szok.idziesz kupisz 20dkg jakiejś wędliny i coś jeszcze i już 15zł nie ma...a gdzie reszta???????????????

              Moje największe szczęście

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                Masz racje Gizelko ja poszłam dziś do sklepu koło mnie kupiłam chleb, wędline i coś tam jeszcze i zapłaciłam 20 zł

                Co do butów to jak Hanulek zacznie chodzić to na pewno jej jakieś porządne kupie. Na nóżkach nie będe oszczędzać. W ubrankach po Karoli chodzi ale butki kupie jej nowe.

                Wróciłyśmy ze spacerku i było bardzo przyjemnie bo jak byłyśmy na placu to nawet wyjrzało słoneczko Moja Hania lubi w wózeczku siedzieć i zazwyczaj śpi a potem jak się obudzi to jest zadowolona i ogląda wszystko w około


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  Ada, masz rację- czasem zdarzy się teściowej mnie pochwalić. Rozumiem jak się czujesz, to straszne być ciągle krytykowanym.

                  Igusia niedawno zasnęła. Wyprałam jej tapicerkę z wózka, bo już nieco przybrudzona była, a ja jestem pedantyczna i od razu lecę czyścić!

                  Fakt Dziewczyny, życie jest bardzo drogie.. i ciężkie.. Ciężar tego życia spadł dziś na mnie i płakałam chyba z godzinę. Ba! nadal mi się chcę płakać;(

                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    Myssia czasami tak jest że dopadnie kogoś chandra ja mam też momentami dosyć, ciągła rutyna, nie mam na nic czasu tylko dzieci, dom sprztanie gotowanie itd... ale zwykle potem myślę sobie ile mam szczęścia, dzieci są zdrowe, takie kochane i jak jest mi źle to Karola podchodzi przytula i mówi "mamusiu nie plac kocham Cie" to od razu wszystkie smutki mi odchodzą


                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      Aniu Michałek wpisany

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        dzień dobry Mamusie!

                        Wygląda na to,że jestem dziś pierwsza.
                        U nas od rana leje i ziąb taki.. Nie muszę chyba mówić,że z każdym dniem miało być lepiej i cieplej??
                        Z tego co widziałam, to tylko Beau ma ładną pogodę, więc na pewno nie zwiewa znad morza.
                        Ja się dziś umówiłam z koleżanką na spacer.. super nam się będzie spacerowało.

                        Igusia znów bardzo cierpi. Obudziła się po północy z takim płaczem i nie mogłam jej uspokoić. Przy dziąsełkach też nie dała sobie cokolwiek zrobić, więc podałam Nurofen. A ona dalej płakała i wpychała paluszki do buzi. Wiem,że w ten sposób dziecka się nie uspokaja, ale dałam jej cycusia. Na początku ssać nie chciała, ale potem przytuliła się do piersi i zasnęła.

                        Agatko, ja właśnie też mam dosyć tej monotonii. Wszystko jest na mojej głowie i nawet nie usłyszę dobrego słowa. To przykre, bo człowiek daję z siebie wszystko i też chciałby coś w podzięce.
                        Kochaną masz tą Karolinkę! Widać,że wychowała się w domu, w którym ludzie mówią o uczuciach.
                        U nas jest tak samo; często sobie mówimy,że siebie kochamy i dziecko widzi czułość między rodzicami, aczkolwiek jest zazdrosna chwilami. I staramy się jej też często mówić(już nie wspomnę o okazywaniu) jak bardzo ją kochamy. Pewnie jeszcze niewiele z tego rozumie,ale to przecież takie cudowne mówić komuś,że się go kocha..

                        Dziewczyny, a jaka u Was pogoda i jak minęła noc?

                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          Myssia obawiam sie ze bez cenzury o dzisiejszej pogodzie nie da sie wypowiedzieć wiec przemilcze temat. Katasrtofa!!!

                          Z tymi spacerami nie jest tak żle, po prostu jak sie zaczyna nudzic to na plac zabaw idziemy a tam to juz jest pelnia szcześcia. Tylko ze kiedys było lepiej. Zawszemożna zatkac ja flipsem

                          Agata musi byc milo jak dziecko tak powie do mamy. Super.

                          gizelka na lumpkach to najfajniejsze ciuszki można upolowac tylko zawsze taki tłok i szukanie meczace. Ale coś za cos. A buciki mozna taniej w komisach dzieciecych kupić, Przeciez dziecko nie zniszczy tak bardzo po jednym sezonie.

                          A te złe nastroje to przez pogode i brak słońca- miejmy nadzieje ze w weekend sie poprawi i bedzie juz nastroj lepszy!!
                          annamaja jak tam na budowie. Zmoklaś barddzo?
                          Last edited by niuniakura; 06-07-2011, 09:30.



                          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            Agatko miło usłyszeć takie słowa od córeczki Dzieciaczki są takie kochane.
                            Niuniakura, Myssia u nas pogoda bardzo ładna. Świeci słonko i ma być 26 stopni. W tej chwili jest 24 więc może nawet cieplej będzie. A u Was też pogoda się poprawi w ciągu kilku dni Także głowa do góry, lato powoli wraca.
                            Myssia wszyscy czasem mamy kiepskie dni. Ale mamy takie wspaniałe i zdrowe dzieciaczki, więc dla nich musimy jak najwięcej się uśmiechać i szybko przeganiać chandrę
                            Wczoraj wpadli do nas na chwilę teściowie. Wpadają rzadko, więc Zosia za bardzo ich nie zna, a boi się obcych. Ale na teścia zareagowała bardzo pozytywnie. Byłam w szoku, bo tak się do niego pięknie uśmiechała. Potem jak zobaczyła teściową, to wpadła w taką histerię, że nie mogłam jej uspokoić. Boi się obcych, ale aż tak nigdy nie płacze. Nawet nie pomagało, że ją trzymałam na rękach. Wiem, że to może nie ładnie z mojej storny, ale po tych wszstkich akcjach z teściową, miałam dziwną satysfakcję z wczorajszej reakcji Zosi na nią.





                            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              ada dziecko i pies najleoiej wyczuja człowieka. O czymś to swiadczy, hihihi.
                              Słonca chce, słonca- dalej leje niemiłosiernie!



                              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                hej dziewczyny, u mnie slonko! wczoraj juz bylo na prawde goraco!

                                na budowie, ok, kawalek blotka przeskoczylam i juz bylam w srodku

                                ada, haha, no widzisz, Ty nie musisz sie martwic o relacje z tesciowa - Zosia zrobi z tym porzadek

                                taaaak... przychodza kryzysy i spadek nastroju, ale pamietajcie ze po nocy, przychodzi dzien! ja tez miewam ale zawsze jakas tam pocieche znajde..

                                Matysia dzis w nocy na cycu z placzkami malymi.. rano kupa czarnozielona.. no ale to juz nie pierwszy raz. pewnie te jedynki.. nie wiem. wszystko na zeby sie zgania..

                                wlaczylam klime wlasnie.. taki gorac!

                                kolezanka moja w 9 miesiacu ciazy wlasnie ma zatrucie ciazowe i cholestaze - w piatek beda ja ciac, jak dotrwa... ale Matysia bedzie miec szybciej kolege

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X