Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    jaka ja ja właśnie też stoję przy desce a mąż wierci dziury hehe
    robię generalne porządki chyba najdokładniejsze od wyprowadzki
    dziewczyny mają nowe półki (z IKEA oczywiście)
    tylko szkoda że nie można teraz malowania zrobić
    (nie wiem czy pisałam ale pod moim oknem rozbiórki)
    i w sierpniu trzeba odmalować im pokój bo w tragicznym stanie


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      dziewczyny dzięki za głosy
      jeszcze trochę mi brakuje ale muszę rodzinkę zatrudnić


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        majajula dla mnie dada niczym sie nie roznia od innych chyba ze cena
        to sie pewnie cieszysz ze m zmienil prace dobrze ze tak szybko mu to poszlo
        jaka ja to powiedz swojemu m zeby was zabral do tego urzedu bo nie zdarzycie wyrobic dok i nici z wakacji

        my niedawno wrocilismy z zakupow spożywczych na wyjazd jeszcze jutro do biedronki po cos do picia mam nadzieje ze uda nam sie jechac juz z piatku na sobote wiec trzymajcie kciuki kupilismy tez kolejna gre tylko teraz tak mysle gdzie ja ja wsadze

        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          Ja z Nadusią też niedawno wróciłyśmy z zakupów. Zostawiłyśmy naszych Panów a co...Byłyśmy sobie w Pepco, w Rossmanie znowu sporo wydałam...no cóż...
          Ignaś od 18:00 śpi Nie wiem, jak mój m to zrobił, że go o takiej porze położył, chyba, żeby mieć spokój.
          Teraz nie wiem, czy on już na noc śpi, czy jak...ehhhh...
          Słoneczko Już mu mówiłam, jutro lub pojutrze pojedziemy. Mam nadzieję, bo będzie nerwówka niepotrzebna przed wyjazdem.
          Trzymam kciuki za Wasz wyjazd.

          Idę do kąpieli.Poczytam coś.
          Przyszły dzisiaj moje dwie książeczki

          Dobrej nocy


          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            jaka ja pewnie mlody sie obudzi co? ja zawsze przetrzymywalam Oliwie zeby w miare noc przespala
            a coz za ksiazki kupilas?? eh jak ja mam ochote na jakas ale teraz chyba nie da rady chyba ze nad mozem jakis fajny kiermasz bedzie

            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              heja

              jaka ja jak Ci poszło prasowanie ja nie dałam rady tak gorąco
              dziś jeszcze gorzej już płynę a dopiero 8

              idę sprzątać bo potem to na pewno nie dam rady


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                i dziewczynki te które jeszcze nie głosowały a mają ochotę plisssssss

                http://www.bangla.pl/zdjecia-lirene-...-up3884-17.htm


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  Hej Kobitki!

                  Ja przy kawce, Ignaś drzemie a Nadusia wcina płatki.
                  U nad znowu deszczowo, nawet nie wiem, czy wyjdziemy. Jak ja nie cierpię takiej pogody...wrrr.....

                  majajula Prasowanie spokojnie, u nas zimno, więc przynajmniej się rozgrzałam Ja nie głosowałam, przyznaję...bo nie chce mi się rejestrować, ale zrobię to dla Ciebie

                  Słoneczko Książki te co miałam już jakiś czas temu w planach ''Potem''Rosamund Lupton i "Więzień Nieba'' Zafona, bo tylko ta mi do kolekcji Zafona brakowała
                  Teraz czytam ''Wszystko o czym wiesz'', więc jak tylko skończę zabieram się w pierwszej kolejności za ukochanego Zafona.

                  Z tym budzeniem Ignasia to i tak żadnych reguł nie ma, obudził się koło 22:00 wypił mleko i spał z kilkoma pobudkami na smoczka do 6:00. Względnie.

                  Wyjęłam mielone i nie wiem czy jakaś zapiekaneczka dzisiaj, czy tradycyjnie jakieś klopsiki...
                  Mam jeszcze jeden odc. Holmesa do obejrzenia. Polecam Wam. Świetny serial. Szkoda, że tylko 3 odc.póki co.


                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    Cześć moje mamuśki
                    Ja myślałam, że dzisiaj Wam napiszę w nocy że mnie już coś bierze i jadę na porodówkę a tu dupa wszystko minęło łaziłam całą noc i w końcu usnęłam i obudziłam się po 8. Bolała mnie brzuch dołem, miałam jakieś dziwne uczucie że coś tam się dzieje i mała warjowała strasznie a tu lipa. Dzisiaj znowu mam jakiś obfwity wzrost upław- chyba coś mi wydaje że to ten czop mi odchodzi i może lada dzień mnie złapie. Chciałabym żeby to było dzisiaj albo najpóźniej jutro bo mój M bierze urlop od 7 lipca i nie może go przesunąc i pewnie będzie tak, że ja w szpitalu bedę siedzieć z dzieckiem a oni sami - zawsze tak jest na złość wszystko.

                    Majajula zagłosowane u nas znowu upał się robi- to jest nie do wytrzymania.

                    Jaka_ja jak ja bym mogła to bym Wam tą pogodę przesłała, a u nas ze 2 dni chłodu by się przydało naprawdę.

                    Marzenka jak tam się czujesz? Domek błyszczy już?

                    Słoneczko kochana super że chcecie jechać już jutro trzymam kciuki za pogodę.
                    WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                    NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      Hej

                      U nas wczoraj wieczorem,była burza-okropna z gradem.Dziś dzięki temu troszkę pochmurniej i chłodniej,25stopni.Ufff troszeczkę chłodku
                      Rano podjechałam z męzem do biedronki,bo są fajne leginsy dla naszych panienek.3/4 pakowane po 2 szt.za 22zł.
                      http://gazetka.biedronka.pl/g58,spec...la_ciebie.html str.14/15

                      majajula ja też jeszcze nie głosowałam,ale zagłosuję

                      słoneczko To super,że jedziecie.Oby pogoda Wam dopisała,oderwiecie się troszkę od rzeczywistości i odpoczniecie.

                      jaka_ja Wziełam gazetkę z biedronki i tam jest ciekawy przepisik na kotleciki z mielonego,czosnku,papryki,i przyprawek.Jak chcesz to ci napiszę.

                      ewisienka Jak tam ? hi hi pisałyśmy rownoczesnie
                      Martynka ur.11 listopada 2008
                      Iga ur.3 sierpień 2012



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        ewisienka No to pewnie czop odchodzi,to już lada chwila

                        My dziś przemeblowanko zrobimy w sypialni,tak żeby łożeczko wstawić
                        Domek już prawie lśni,jeszcze tylko łazienka i wc została.Mam normalnie wszystko na błysk


                        Aaa kupiłam sobie jeszcze w biedronce fajną obrotową deskę np.na przystawki czy wędlinkę,sery.Może macie takie ja nie miałam.Super.Martynka jadła kanapeczki i sobie obkręcała.
                        Last edited by marzeni; 05-07-2012, 09:52.
                        Martynka ur.11 listopada 2008
                        Iga ur.3 sierpień 2012



                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          marzenia Może się skuszę na te legginsy, wczoraj Nadii w Pepco 2 pary kupiłam ale długich. Legginsów nigdy za wiele, Nadusia głównie w legginsach biega. Spodobał mi się też namiocik plażowy.

                          ewisienkaZobaczysz, lada chwila Cię ''weźmie''

                          Lecę poćwiczyć
                          Nadia już na macie leży i czeka.Filmik włączymy i do dzieła


                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            hmmm jaka ja a okogota ksiazka "wszystko o czym wiesz" bo nie moge znalesc a ja lubie zasze looknac jak jakiej ksiazki nie znam bo akurat mnie zainteresuje a wy co z Nadia cwiczycie?
                            ewsienka no mam nadzieje ze jutro pojedziemy ale to zalezy od Krzycha pracy. a ty napewno urodzisz jak mnie nie bedzie
                            marzeni to prawda nie ma to jak wakacje cisza spokoj i sloneczko mam nadzieje

                            eh dzisiaj mnie czeka mega prasowanie az mi sie nie chce ja juz sie chce pakowac to jest najlepsza czesc hehe szkoda tylko ze jutro niby mam dostac okres no ale coz w koncu jestem pechowcem wiec nie mogloby byc inaczej

                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              Słoneczko Mam serię z Tamilee Webb. Kiedyś z nią ćwiczyłam a teraz wracam do ćwiczeń, bo jednak lepiej się czuję jak sie trochę poruszam, choćby przed TV Może spalę trochę tłuszyku z brzucha i boczków
                              Nadia wszystko robi ze mną więc ćwiczeń też nie odpuści.

                              ''Wszystko o czym wiesz'' Zoe Heller.

                              marzenia Podziel się tym przepisem.Może zrobię.

                              Ubieram dzieciaki i lecimy na pocztę, muszę kartkę wysłać koleżance z byłej pracy, bo ma ślub w sobotę, a skoro jesteśmy w kontakcie to wypada.
                              Obok poczty lodziarnia a Nadia oczywiście ''Ojjj jak się cieszę, że idziemy na pocztę, bo wiem, że obok poczty jest lodziarnia i pójdziemy na lody!''Cwaniara moja


                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                jaka_ja Wiesz nie wiem czy dobrze myślę ale wydaje mi sie z przepisu,że mogą być spoko.Kotlecikim nazywają się Pleskawica z Paprykąprzepis polecają bracia Kuronie
                                http://www.biedronka.pl/str/4/i/1010.php
                                Martynka ur.11 listopada 2008
                                Iga ur.3 sierpień 2012



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X