Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    My byliśmy na dworku. Od razu lepiej, jak trochę powietrza dostałam
    Przyszła Nadii hulajnoga, więc sobie pojeździła, a potem pobawiła się na ''polu kocykowym'' ze staryszymi dziewczynkami tymi dziwnymi lalkami Monster High. Teraz wróciłyśmy a ona bawi się Barbi i mówi, że to Monster High...hehe...pewnie za chwilę powie, że chce takie dziwadło.
    Ignaśka kładę na drzemkę zaraz.
    Zjedliśmy obiadek.Teraz pora na kawkę i książkę.
    Ja dzisiaj weny na sprzątanie nie mam, tylko naczynka pomyłam i odkurzyłam. Prasowanie czeka na jutro. W szafach, szczególnie naszej przydałoby się też poukładać co nieco.
    Mam to gdzieś... Potrzebuję się zrelaksować.

    majajula Ty to masz wenę Kobieto Podziwiam
    Za to sikanie w majtki Maji to chyba bym się gniewała. Jak Ty na to reagujesz?Jeszcze trochę i Olga opanuje bieganie bez pieluchy, zadroszczę...bo my jeszcze trochę będziemy się bawić w te pieluszki.

    ewisienkaDlaczego chcesz całą garderobę wymienić po ciąży?...no ale skoro masz fundusze i okazję. Ja to się cieszę, bo praktycznie już we wszystkie spodnie sprzed ciąży wchodzę, chociaż i tak jeszcze ciągle te 4-5 kg jestem na plusie. Ja to jak marzenia większości ciuchów byłoby mi szkoda...zresztą ja do swoich rzeczy mam duży sentyment i jakoś nie umiem się z nimi rozstawać
    Napisz o co chodzi z tymi sklepikiem H&M?

    marzenia Ja to Ciebie podziwiam za spokój i opanowanie, bo też tak chciałabym umieć bez reakcji na histerię...ale ja nie umiem, denerwuję się strasznie, staram się nie krzyczeć ale dużo mnie to kosztuje...a wczoraj nie wytrzymałam i dałam klapsa.

    Idę kawkę zrobić.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      hej witam sie i jak jakos nie mam humoru zeby cos naskrobac chyba juz zyje wakacjami odliczam dni i godz
      ale jedno mi sie rzucilo w oczy ewisienka jaki sklep?? wasz nowy biznes czy jak??

      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        SłoneczkoCoś się stało, że humorku nie masz?
        Ja też już odliczam, najpierw do teścowej i mamy, więc nie będzie mnie przynajmniej dwa tygodnie, wracam i odliczanie do Chorwacji, bo mamy już apartament zarezerwowany 4-11 sierpnia
        Boję się tylko, jak Nadia zniesie podróż...ale chcemy wyruszyć na noc- żeby przespała jak najwięcej, cały dzień przeznaczyć na Zakopane(trochę z kursu zjedziemy ale jak już robimy tyle km to dziecko znad morza ma okazję góry zobaczyć, niech zobaczy) no i kolejna noc w trasie. Mojemu m współczuję, bo tylko on będzie prowadził, ja się nie piszę...


        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          jaka ja nie reaguję bo ewidentnie jest to pakazywanie że też jest mała dzidzią
          a tylko posprzątać po sobie - zrobiła to 2 razy i cisza bo sprzątanie sików bardzo ją bolało ale Olga zmywa po sobie to i ona też ale już czai że to siki i aż ją zrywało hehe

          Jaka ja my mamy 3 takie lalki ale wybraliśmy te ładne Cleo i 2x franki jedna piżama party a druga wersja n aplaży i mają ładne makijaże nie straszą
          i Maja też się nimi bardzo chętnie bawi

          Wiecie normalnie lubię jak jest czysto przesuwam tylko drzwi szafy i podziwniam hehe
          perfekcyjna pani domu może mnie dziś odwiedzić


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            ah ja wlasnie wrocilam z rossmana kosmetyki na wyjazd z glowy teraz siedzimy z Oliwia w domu bo duszno strasznie i zamowilam jej puzzle bo dawno nic jej nie kupowalismy a marzyly jej sie takie bardzo mam nadzieje ze dojada do piatku.

            jaka ja a ile sie w sumie mniej wiecej jedzie do chorwacji?? i jesli moge zapytac to ile was ten wyjazd bedzie kosztowal?? bo skoro mamy autko czas zaczac zwiedzac mam nadzieje ze w te wakacje przejedziemy sie do czech lub berlina
            a humoru nie mam bo ten czerwiec cos dla mnie pechowy i poklocilam sie z matka bo mam juz dosc jej osoby i tego jak mnie traktuje i jak sie do mnie zwraca wiec jej odpyskowalam a ona mi tekstem jak ja wkurze to mnie z domu wyrzuci wiec mam tylko nadzieje ze za jakies 2 lata uda nam sie wyprowadzic a wtedy mnie ani wnuczki na oczy nie zobaczy i tyle

            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              Od nas to ok 1500 km, będzie z jakieś 16-17 h jazdy, pewnie w korkach więcej.Chcemy poświęcić na to dwie noce, przerwę całodniową na Zakopane sobie zrobić, kierowcy się prześpią, my z kumpelą i dziećmi pójdziemy nad Morskie Oko sobie...albo chociaż na Krupówki.
              Jeżeli chodzi o koszta, to zakwaterowanie nas tam wyjdzie ok 1700 zł. Paliwo wyjdzie sporo, spore odcinki autostradami płatne. Kwestia wyżywienia- jak się jedzie autem można trochę z sobą zabrać ale wiadomo regionalnych specjałów też się będzie chciało.Po powrocie Ci powiem ile wyszło


              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                trzymam za slowo chetnie sie dowiem ile musze zbierac :P i fajnie ze macie z kim jechac

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  Hej ja dopiero teraz bo wyszłam na spacer z koleżanką i dziećmi i skończyło się na wspólnym grillu z mężusiami. Mój M przyjechał z pracy po 19 prosto do naszych sąsiadów mieszkają na równoległej ulicy i sobie posiedzieliśmy .
                  Weronika była taka padnięta, że jak tylko przyszliśmy to kąpiel i do łóżeczka.
                  Kochane już Wam mówię o co chodzi z tym sklepem. Jak już Wam kiedyś wspominałam miałam możliwość otworzenia sklepu z ciuchami więc z niej skorzystałam. Trafił się dobry lokal, zatrudniliśmy pracownika i mamy sklep prowadzimy go razem ze szwagierką. Ja go na ten moment tylko doglądam ale po porodzie jak wszystko będzie dobrze i malutka bedzie miała około 6 miesięcy to zajmie sie nią moja mama na zasadach takich, że zgłosze ją do ZUS-u jak to zrobiła moja siorka i do ukończenia przez dziecko 3 lat może się zajmować wnusią, jeśli nie to będziemy musieli wziąść nianię. Do pracy nie wracam wykorzystam macierzyński i urlop wychoweawczy na maksa.

                  Kochane dokończę jutro bo mój M mnie zaczepia i nie daje spokoju do Jutra miłej nocki pa
                  WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                  NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    Ja wieczorkiem jak już dzieci spały wyszłam z koleżanką na spacer( m zdziwiony mocno, że sama wychodzę, już zapomniał, że tak mogę) i skończyło się na piwku i cienkich papieroskach nad stawem...hehe...niczym małolaty...Mamuśki się wyrwały z domu
                    Wróciłyśmy jak się ściemniło ale co się naśmiałyśmy, nagadałyśmy to nasze.

                    U nas pochmurno, w nocy była burza.
                    Piję kawusię jeszcze w łóżku. Ignaś znowu z nami spał, bo koło północy się obudził i ani myślał spać, musiałam go tulić, kołysać i tak zasnął przytulony do maminych piersi...ehhh...co ja z nim mam
                    Piszcie co u Was mamusie.

                    ewisienka Powodzenia z tym sklepem. Internetowy też prowadzisz?
                    Last edited by jaka_ja; 03-07-2012, 08:31.


                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      Witam z rana
                      Noc okropna parno, duszno, nie mogłam spać co usnęłam obudziła mnie Weronika bo jej też ten gorąc dokuczał. Otwierałam i zamykałam okna na przemian, włączałam wiatrak masakra jakaś jednym słowem. Nie mam siły na nic, a zaraz muszę się zbierac do lekarza. Jak zwykle gdy trzeba iść do lekarza nie mam z kim dziecka zostawić mój do pracy na 11 i chyba będę musiała ją wziąść ze sobą tylko co wtedy kiedy mnie będzie chciał zostawić ehhh muszę coś wykombinować.

                      Jaka_ja dobrze że wyszłaś wieczorkiem i troiszkę się wyluzowałaś papieroski nono nie ładnie mamusiu . Super że jedziecie na Chorowację zyczę Wam pogody dobrej do podróży to na pewno Nadusia ją bedzie wyśmienicie znosiła. Trzeba wziąść lapa i mnóstwo bajek to jakoś podróż minie.
                      Pamiętajcie że w Chorowacji same kamieniste plaże i trzeba mieć buciki do wody Ektra cieszę się jak głupia z Tobą na ten wyjazd. Niestety nie będziemy mieli internetowego sklepu.

                      Słoneczko ja i tak Was podziwiam, że tyle lat wytrzymujecie pod jednym dachem z rodzicami. Trzymajcie się.

                      Dziewczynki odezwę się wieczorkiem co i jak u lekarza, albo co chyba bym wolała napiszę smsa.
                      WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                      NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        ewisienka Ja generalnie nie palę...kiedyś paliłam...stare czasy, szkoła średnia ale wczoraj jakoś nas wzięło

                        Co do Chorwacji, to fakt buciki do wody się przydadzą. Ty chyba fajne w Lidlu kupowałaś ostatnio, nie?
                        Nie wszystkie plaże w Chorwacji są kamieniste, ale będziemy pewnie trochę po Chorwacji podróżować więc zaliczymy różne plaże.
                        Z naszego apartamentu będzie odległość 200m do plaży piaszczystej a 300 do żwirowej.
                        Jeszcze kwestia ubezpieczenia- możemy przez biuro albo we własnym zakresie i jakiejś opieki medycznej pozostaje, można w NFZ jakieś karty chyba wyrobić, orientujecie się?

                        Ja się przygotowuję...hehe...
                        http://podroze.gazeta.pl/podroze/1,1...Chorwacji.html
                        Last edited by jaka_ja; 03-07-2012, 13:50.


                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          Hej

                          Jaki u nas upał,matko 31 w cieniu.Siedzę i płynę.
                          W nocy to samo okropna duchota.

                          U nas cdn.wielkiego sprzątania

                          jaka_ja Ja tez będę cierpliwie czekała na relację z Chorwacji.Piękny będziecie mieli wyjazd.
                          Fajny wypad sobie wczoraj zrobiłaś.Hihi.Ja papieroski też popalałam,kiedyś

                          ewisienka Ciekawe co tam lekarz powie ciekawego
                          Gratuluję sklepiku.Fajny pomysł,i życzę Ci dużych obrotów
                          Martynka ur.11 listopada 2008
                          Iga ur.3 sierpień 2012



                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            dziewczyny ja mam męża w domku więc wybaczcie moją ciszę


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              majajula Ciesz się mężem, ciesz

                              U mnie dzieciaki śpią a ja relaks przy filmie.


                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                Witam
                                Byłam u lekarza i bez zmian tzn. główka małej jeszcze ciut niżej rozwarcie bez zmian, kazał odpoczywać i czekać na poród a ja chyba przez te upały to nie wiem ale zwariuję. Wiem wiem powiecie zimno tej nie dobrze, upał jeszcze gorzej, ale to co u nas się dzieje z pogodą to przechodzi ludzki pojęcie. W nocy było 24 stopni a w dzień to normalnie chyba 40 było w południe teraz zbiera się na burze. Mo że troszkę się ochłodzi.

                                Jaka_ja tak ja w Lidlu sobie kupiłam takie buciki, ale praktycznie w każdym sklepie można takie kupić . Plaże cudowne hmmmm. Co do fajek ja tez popalałam i nawet jeszcze przed ciążą sobie paliołam ale mam nadzieję, że nie wróce do tego do piwka może zapalę ale w ciągu dnia bym nie chciała.

                                Marzenia ja też sie łączę z Tobą w tych upałach razem płyniemy
                                WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                                NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X