Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    Dziewczyny jak tam piszecie o tych upałach, to czuję się, jakbym w innym kraju mieszkała. U nas jest zimno. Dzisiaj w granicach 16-17 st., mokro, cały dzień niebo zachmurzone

    ewisienkaCóż..pozostaje cierpliwie czekać, aż się mała zdecyduje wyjść. Co do tych bucików, to wiem, że ich pełno wszędzie ale tak mi się skojarzyło, że kupowałaś.

    Jeszcze chwila i wrzucam dzieci do wanny. Miłego wieczorka.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      a my dzisiaj mamy fajna pogode bo 25stopni w nocy byla mega burza i pol nocy padalo wiec fajne powietrze sie zrobilo
      niedawno wrocilismy z zakupow jak ja sie ciesze ze mam autko bo w koncu pojechalismy do factory outlet i sie odkupilismy a raczej moj m bo ja tylko stroj (za 10 zl ) i sweterek (za 15) chcialabym jeszcze jeden stroj ale chyba juz dam sobie spokoj oliwia tez cos tam dostala ale najbardziej szczesliwa byla popoludniu bo przyszedl jej recznik na plaze z barbie czy wasze dziewnyczy tez za nia tak szaleja??
      jeszcze tylko zakupy zywieniowe i mozemy jechac na wakacje
      a i jeszcze musimy kupic moj zalegly prezent urodzinowy

      majajula korzystaj korzystaj z m
      jaka ja jeszcze tak a propo waszych wakacji czekam na mega wielka fotorelacje mysle ze reszta dziewczyn tez jest za

      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        Słoneczko pewnie, fajnie z autkiem, ja sobie nie wyobrażam bez...
        Strój albo i stroje też muszę sobie jakieś kupić, bo z tym moim brzuchem to chyba lepiej będzie w jednoczęściowy się wbić...chociaż...ja tak nie lubię jednoczęściowych. Może znajdę jakiś taki z majteczkami wyżej zabudowanymi, w którym jakoś będę wyglądała, bo mam kilka strojów ale każdy ma biodróweczki.

        Co do zdjęć, to nie wyobrażam sobie nie robić zdjęć będąc w takim miejscu, więc fotorelacja będzie możesz być spokojna
        Last edited by jaka_ja; 03-07-2012, 22:22.


        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          cześć
          ja już na nogach bo m do pracy pojechał tzn. zakończyć współpracę

          w pon miał jechać na tą budowę ale skończyło się na tym że nie przedłużył umowy
          od pon pracuje w innej firmie (już wcześniej dla mniej pracował ale na zlecenie)
          ogólnie poszło o kasę i traktowanie ludzi
          już kolejny miesiąc nie dostał kasy za delegacje a pracownikom fizycznym obcina godziny (a na budowie był szef raz więc nie wie kto ile pracuje; więc Krzysiek wkurzył się bo podważa jego autorytet itd itp.)

          Ja się cieszę bo na razie zanim nie dostanie budowy będzie pracował w domu
          wczoraj nie miałam jak siąść do kompa bo od 7 do 21 robił przetarg

          Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to jutro jedziemy pod Toruń bo jego rzeczy a w piątek do teściowej bo w niedziele te chrzciny (nie wiem co dać) i posiedzimy do tego wesela
          Tylko teściowa nie ma netu

          Sunny ja też lubię faktory outlet i tam np sklep BESTA PLUS mają świetne jakościowo ciuchy a przeceny też mega z 50 np na 8 zł

          Jaka ja super Wam z tą Chorwacją my w tym roku nie wiemy gdzie pojedziemy
          wszystko ta Krzyśka praca
          dobrze że choć Julka ma zaplanowane wakacje

          Marzeni Ewisienka jak znosicie te upały???

          u nas wczoraj pewnie ponad 50 było a na poddaszu można było ducha wyzionąć nawet leżeć się nie dało

          Poszłam tylko rano na zakupy do biedronki bo nam otworzyli w pobliżu i kupiłam pieluchy DADA po 22,99 (nie wiem czy używacie - bo ja z reguły pampersy lub haggisy ale z dada też kupuję a tu byłą mega promocja bo z 28,99 więc się skusiłam) poza tym nie potrzebujemy już tak dużó pieluch tylko na noc i spacer i drzemkę (choć nie zawsze)


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            dziewczyny biorę udział w konkursie
            można zagłosować tylko raz ale trzeba się zarejestrować
            jeśli macie ochotę oddać na mnie głos oto link do zdjęcia
            http://www.bangla.pl/zdjecia-lirene-...-up3884-17.htm


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              Ufff jak gorąco.Płynę.Umyłam głowę,i wzięłam prysznic,a dalej siedzę mokra.
              Nogi mam jak balony,wczoraj na wieczór to przeszły same siebie.Takie były obrzmiałe,że nie wiem
              Mam dość tych upałów.Już jest 28stopni w cieniu.
              Chyba wsiądę w pociąg i jadę do Gdańska skoro u Was takie świetne temperatury

              Moje mieszkanko zaczyna błyszczeć.Mama myje mi okienka i firaneczki.Jeszcze został salon i kuchnia.Moja mama kochana,uwija się jak pszczółka.Ja jej co raz tylko jakieś napoje podaję i cappuccino mrożone.

              Martynce niektóre krostki juz poodpadały,ale te największe jeszcze się trzymają.Siedzi teraz i ogąda bajki.Dzielna jest.Na dwór wyjść nie może,musimy się jakoś ratować.Wieczorkiem jak już nie ma słońca to na chwilkę na balkon chociaż wychodzi.

              majajula No to będziesz miała męzusia w domku,będzie Ci lżej.Ja Cię podziwiam,dajesz sobie świetnie radę z gromadką,domem i obowiązkami.

              ewisienka Masz 8 dni do terminu,może mała się zdecyduje wyjść.A może już jesteś na porodówce???
              Last edited by marzeni; 04-07-2012, 09:57.
              Martynka ur.11 listopada 2008
              Iga ur.3 sierpień 2012



              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                Jakie upały dziewczyny? Jakie upały? Marzę, by było cieplej...U nas znowu dzisiaj 17 st. i deszczowoOd rana pada. Mam już dość tej pogody.

                Wkurzam się na mojego, bo chwili nie może znaleźć, żeby podjechać z nami do urzędu, żeby Nadii ten dowód wyrobić

                marzenia Zapraszam do Gdańska Dobrze masz z tą mamusią swojąZazdroszczę takiej mamy.
                Żal Martynki ale co zrobić...siła wyższa...dobrze, że dzielnie znosi chorobę.

                majajulaSkoro było tak beznadziejnie, to dobrze, że Twój m zrezygnował skoro miał inną możliwość pracy.
                Co do pampersów, to ja używam głównie Dada. Jakoś nie narzekam na nie, wręcz przeciwnie Huggiesy często mi przeciekły a Dada nigdy

                ewisienkaMelduj się

                Idę sobie kawkę zrobić.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  jaka_ja Kochana u nas upały niesamowite.Patrzyłam pogodę to codziennie po 31-34 stopnie.Masakra.
                  Żal żal Martynki,ale cieszę się że przechodzi ospę teraz niz jakby już była z nami malutka.Wtedy nie wiem co byśmy zrobili.
                  Jednak stwierdzam,że lepiej ospę przechodzić w zimie albo na jesieni.Przynajmniej mniej na dwór sie wychodzi,i nie tak żal.No ale cóż choroby nie wybierasz.
                  Teście w sobotę na grila zapraszają,ale sama nie wiem co mam robić.Najgorzej ze zapowiadają 32 stopnie a Martynka nie może po słoncu chodzić.W cieniu nie wiem czy wytrzyma,bo jak to dziecko.
                  Teściowa sobie wymyśliła,że najwyżej będzie u nich w domu siedziała i ktoś z nią bedzie siedział.No ale czy to dobry pomysł???Wszyscy na dworze,a dziecko ma być w domu???Nie wiem....

                  Kurcze zmobilizuj męza,bo czas Wam ucieka a na dowód się troszkę czeka.A fotka zrobiona dla Nadusi?Pochwal się

                  Idę tez kawkę zrobić mamie capuccinko mrożone i sobie latte.Uff bo nie wytrzymam chyba.
                  Last edited by marzeni; 04-07-2012, 11:01.
                  Martynka ur.11 listopada 2008
                  Iga ur.3 sierpień 2012



                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    Wiesz co, ja jednak odpuściłabym sobie tego grila na waszym miejscu.Przecież Martynka nie wytrzyma w domu, będzie chciała sobie poszaleć na dworku. Nadii w każdym razie bym nie utrzymała w domu, znając ją to pewnie by się rozpłakała a może i histerię odstawiła. Nie rozumiałaby.
                    Zdecydowanie lepiej ospę przechodzić jak jest chłodniej. Ja też miałam latem. Strasznie wspominam.Co dopiero dziecko.

                    Zdjęcie jeszcze nie zrobione. Chcę najpierw do fotografa a potem do urzędu i czekam z wszystkim na m

                    Nadusia lepi z ciastoliny a Ignaś tak marudny, że zaraz szału dostanę
                    Przespał się, zjadł i jęczenie...Boże daj mi cierpliwość.


                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      Witam melduję się w dwupacku.
                      Marzenia ja Cię rozumiem bo u nas takie same upały, mnie nigdy nie puchły nogi a teraz mam opuchnięte. Nocki tragiczne, ale dzisiaj jeszcze nawet pospałam. Gdybym miała jeszcze 5 tygodni do końca to chyba bym sie wybrała nad morze żeby się schłodzić. Powiedzcie mi skąd ta różnica temperatur u was Sylwia 17 stopni a u nas już 30 RATUNKU nie mam już siły

                      Majajula ja też korzystałam z Dady z Weronika i przy małej też będę na początku kupie pampresa ale potem Dada, chociaż ostatnio widziałam, że i nawet 1 i 2 są już.
                      WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                      NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        ewisenka Nie wiem o co chodzi z tą różnicą temperatur ale to już w tamtym roku też tak było, z czego akurat się cieszyłam wtedy w ciąży.
                        Teraz się nie cieszę, bo chciałabym nad jeziorko, czy nad morze z dziećmi jechać, a nie w domu siedzieć

                        Ja przy Nadii też początkowo używałam Pampersów ale później już głównie Dada, a z Ignasiem od początku Dada, za tą cenę uważam, że są ok.


                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          Ja też mam plan ze na początku pampersy a pożniej Dada.Jeszcze kiedyś mówiłaś jaka_ja że z Lidla sa dobre?To spróbuję.

                          ewisienka jedziemy nad morze się ochłodzić,a jaka_ja zapraszamy do nas do tej parówy
                          Już 31 w cieniu,nie chce myślec ile na słoncu.

                          Z grilem sama też nie wiem.Już zapraszają i zapraszają.Ciągle coś wypada.Oni tak chcą grila jeszcze przed moim porodem.
                          Pozatym zapraszają też i moich rodziców.Teśc i moj tato i Mmają niedługo urodziny i to też taka imprezka łączona.
                          Nie wiem zobaczymy jeszcze do soboty...

                          Lecę pralkę chociaż powieszę na balkon,o ile mama mi pozwoli
                          Martynka ur.11 listopada 2008
                          Iga ur.3 sierpień 2012



                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            Jaka_ja teraz by się przydało u nas troszkę chłodu, a jak wyjdę z małą to mogłoby być ciepło, ale bez przesady tak 25 stopni maks
                            Kochana właśnie ostatnio jak byłam w Biedronce to widziałam takie małe opakowania pampersów Dada 1 to były, tylko jak przeliczyłam sobie to bardziej mi się opłaca na razie Pampersy kupować 1. Muszę sprawdzić jeszcze 2 jak wychodzą ale na pewno Dady są bardzo dobre i uważam że chyba nawet lepsze od Pampersów .
                            Kochana bierz męża i niech jedzie z Wami załatwić ten dowód bo potem będzie nerwówka. Te nasze chłopy to jak zwykle ze wszystkim zdążą.

                            Majajula zagłosowałam na Ciebie fajnie że męża będziesz miała w domku

                            Idę wziąść prysznic może się schłodze troszkę
                            WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                            NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              ewisienka marzenia to Wy się tam Kochane schładzajcie mrożoną kawą i prysznicem a ja idę się ogrzać prze żelazku i stercie prasowania


                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                Jaka_ja hee dobre miłego prasowania życzę ja idę wstawić zupkę, ale najchętniej to bym poszła do drugiego pokoju zaciągnęła rolety i poszła spac przy włączonym wiatraku. Ale moge sobie pomarzyć bo Werka nie chce się kłaść
                                Do napisania mamusie
                                WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                                NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X