Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    Hej
    Słoneczko dzięki będzie mi potrzebne, co do tego kolegi Twojego męża to na prawdę szkoda słów. Mam nadzieję, że w końcu wyjedziecie na te wakacje i będziecie mieli udane.

    Jaka_ja jak tam czas Ci leci u teściowej?

    Marzenia u nas dzisiaj troszkę chłodniej, ale wczoraj w nocy było okropnie usnęłam dopiero 0 4 w nocy. Przez ten upał się rozchorowałam, mam kaszel niemożliwy strasznie mnie męczy w ten upał. Jak Martynka?

    Majajula i jak tam nacieszyłaś się już mężusiem?

    Miłej niedzieli odezwę sie jeszcze wieczorkiem bo od jutra w szpitalu będę i chyba neta nie będę miała.
    WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
    NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      Witam w niedzielkę

      M mi kawkę mrożoną robi,ehh jak jest w domu to go wykorzystuję,bo ja jak tylko coś robię od razu jestem mokra.
      U nas upałów cdn.
      Wczoraj z tego upału aż zasłabam
      M poleciał nawet do sklepu po wiatrak.

      ewisienka Będę trzymała za Was kciuki.Już niedługo będziesz tuliła malutką

      słoneczko Wkurzające to co piszesz.Mam nadzieję,że jednak pojedziecie.

      Wszystkie powyjeżdzają,wisienka na porodówce.Zostanę tu sama...

      jaka_ja Jak tam u Was,jak się udało święto pstrąga?
      Martynka ur.11 listopada 2008
      Iga ur.3 sierpień 2012



      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        Marzenko u nas jak na razie jakiś wietrzyk się ruszył, także jest ok. Zaraz muszę zrobić obiad, a tak mi się nie chce że szok. Muszę iść do apteki po jakiś syrop na ten kaszel żeby mi przeszedł bo boję się że dzidzię potem zarażę.
        Kochana a Ty uważaj w te upały bo na prawdę można paść jak mucha. Pododbno ma tak być do końca lipca
        WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
        NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          Oj łatwo się przeziębić ja wczoraj się trochę za mocno tym wiatrakiem schłodziłam,aż nos mi przytkało.
          A powiedz jak Weronika?Czeka na siostrzyczkę?Moja Martynka co raz przychodzi do brzuszka i pyta kiedy siostrzyczko się urodzisz?
          Martynka ur.11 listopada 2008
          Iga ur.3 sierpień 2012



          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            Tak Weronika już się doczekać nie może, ale jestem ciekawa jak zareaguje jak już niunia będzie w domku albo jak ją pierwszy raz zobaczy
            WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
            NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              Oj ja też jestem tego momentu najbardziej ciekawa.
              Martynka to ostatnio cały czas się bawi,że ma siostrę(mówi,że jeszcze na niby)Wozi ją w wózku,karmi.I wszystkim opowiada że ma siostre.Myślę,że bardzo już przeżywa całą sytuację.


              Wrzucam zdjęcia swojego brzucholka.Dużo większy niż Twój ewisienka
              Last edited by marzeni; 05-12-2012, 22:20.
              Martynka ur.11 listopada 2008
              Iga ur.3 sierpień 2012



              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                mam nadzieje ze juz jutro pojedziemy ale looknelam na pogode i oczywiscie caly tydzien ma padac bo jakze mialoby byc inaczej az mi sie odechcialo pisac

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  słoneczko wiecej optymizmu! Ja zawsze sprawdzam pogodę na
                  http://pogoda.gazeta.pl/pogoda/0,0.html#10-48_242
                  jest bardzo dla mnie wiarygodna.
                  Martynka ur.11 listopada 2008
                  Iga ur.3 sierpień 2012



                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    Marzenia brzusio śliczny każda z nas ma inną figurkę. Nie masz znowu takiego wielkiego- jest zgrabniutki

                    Słoneczko więcej optymizmu zdgadzam się z Marzenką na pewno będzie ładnie, a w deszczowe dni nad morzem też jest co do roboty

                    Ja chyba muszę wyjąć torbę z samochodu i zobaczyć w jakim stanie są tam moje ciuchy i dzidzi bo chyba mocno przegrzane. Może trzeba coś wymienić a jutro rano nie będzie na to czasu.
                    Kur5cze czuję małego stresa. To już tak blisko .
                    WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                    NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      Witam mamusie
                      Dzisiaj jadę do szpitala, moi jeszcze śpią więc korzystam i piszę do Was moje kochane. Trzymajcie za mnie kciuki, żeby wszystko poszło jak powinno i jutro po np. kroplówce akcja porodowa się rozwinęła. Zdam Wam relację jak już wrócę, a jak coś będę wiedzieć napiszę Wam smska.

                      Marzenko0 kochana jak się trzymasz? Ja mam ostatnio straszne problemy ze snem. Nie mogę zasnąć, budzę się po 10 razy w nocy - boli mnie dosłownie wszystko. Trzymam za Ciebie kciuki żebyś jakoś się Trzymała

                      Do napisania mamusie
                      WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                      NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        ewisienka trzymam kciuki!!!!

                        eh my juz prawie spakowani drobiazgi tylko zostaly ale nie wiem jak my sie pomiescimy bo mamy 4 torby 3 siatki plus zabawki do piasku
                        w kazdym razie zegnam sie to napisania za tydzien!

                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          Hej Kochane!

                          Melduję się od mamusi.
                          Święto Pstrąga pomimo deszczu i burzy udane Dzieci nie zabraliśmy byliśmy tylko z moim rodzeństwem. Kabaret Paranienormalni i ich Mariolka cudowniDawno się tak nie uśmiałamWstawię później Wam kilka zdjęć.

                          Wczoraj byliśmy nad jeziorkiem-woda w jeziorze rewelacyjna później byliśmy na festynie rekreacyjno-sportowym, wieczorem poszliśmy na zabawę taneczną...hehe...

                          Fajnie spędzamy czas.
                          M. dzisiaj już jechał do Gd.

                          ewisienkaMooocno trzymam kciuki za Was.

                          Słoneczko Pogody dla Was Udanego wypoczynku.

                          marzenia Brzuucholek większy od ewsienki, podobny do mojego z IgnasiemSuper! Wytrzymaj jeszcze trochę kochana...

                          Lecę na podwórko na kawkę.Buźka.


                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            Hej Kochane!

                            Co u Was?U nas piękna pogoda więc może się trochę opalę, potem idziemy z mamą na zakupy. Nadia z ciocią na zakupach, Ignaś śpi.

                            ewisienka pisała, że ma 5 cm rozwarcia, no to pewnie lada chwila będzie Mała na świecie!!!


                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              Hej!

                              U nas nadal gorąco,choć minimalnie chłodniej temperatura spadła z 35 w cieniu na 29 hihi

                              Byłam dzisiaj u lekarza.Moja mała waży 3254g.Wygląda na to że będzie większa od Martynki.Na świat jeszcze się nie rwie.Wszystko jeszcze pozamykane,i rozwarcia zero.
                              Mnie zmartwił lekarz,ze wzglądu na to iż mam okropnie obrzęknięte nogi.Dał mi skierowanie na badanie i jeśli wynik wyjdzie zły to na 3 dni do szpitala nawet,choć mam nadzieję ze nie.Przypisał mi leki i może pomogą.

                              Ciekawe jak ewisienka ???Nic nie pisała jak narazie...
                              Last edited by marzeni; 10-07-2012, 20:50.
                              Martynka ur.11 listopada 2008
                              Iga ur.3 sierpień 2012



                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                Kochane niedawno z nad jeziorka wróciłam. Byliśmy z moim bratem rowerami. Woda cuuuudowna Ojjj...kocham te moje rodzinne strony.

                                Spieszę Wam donieść(wcześniej nie miałam jak), że ewisienka urodziła o 11:50 -mała Nadia Pola waży 3130 kg i mierzy 56 cm.
                                W sms-ku ewisienka pisała, że poród przebiegł sprawnie, zaczęło się o 10:00, po 4 partych mała była na świecie

                                Jeszcze raz GRATULACJE dla szczęśliwej mamusi!

                                Idę spać.Padam.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X