Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    Tak, wiem link nie działa, nie mam możliwości udostępnienia Wam tych zdjęć, album tworzył mój mąż...chyba, że na maila, marzenia Twojego maila chyba mam

    Byliśmy w Parku Krajobrazowym KRKA, pięknie. Dzisiaj Trogir trochę zwiedziliśmy a potem do wieczora plażowanie.

    Pięknie tutaj. Nie mogę oczu nacieszyć. Chłonę te widoki i zapamiętuję są cuuuuudowneeeee!


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      jaka ja a kiedy wracacie?
      u nas dzisiaj ladnie ale nie chce mi sie dupska nigdzie ruszac od wczoraj bola mnie plecy i nie wiem czemu czuje sie jak by cos po mnie przejechalo
      moj m truje mi od jakiegos czasu o tatuaz i w koncu mu powiedzialam zeby sobie zrobil a jak sie dowiedzialam co to z krzesla spadlam bo chce sobie wytatuowac mnie powiedzmy :P dobrze ze najpierw musi kase odlozyc to moze zmieni zdanie hehe

      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        witam...
        Trochę wstyd że tak tu do was zaglądam rzadko, ale nie o to chodzi...

        marzeni, ewisienka wiem że spóźnione ale szczere:
        Dużo zdrowia i uśmiechów, pisków wrzasków i zabawy moc. Sporo radości z tupotu malutkich nóżek, łez szczęścia z pierwszego uśmiechu, ząbka, słowa i kroku. Porozrzucanych wszędzie klocków przytulenia okrągłej główki i uścisków małych rączek.
        GRATULACJE



        Buziaki dla Was i Waszych ślicznych córek :*

        "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          Pamka Dziękuję serdecznie Kochana!
          Widzę,że i u Ciebie duże zmiany.Strasznie się cieszę,i trzymam kciuki,żeby było wszystko w porządkuNiedługo i Ty będziesz tuliła maleństwo.
          Zaglądaj tu do Nas i pisz co tam u Was
          Pozdrawiam serdecznie
          Martynka ur.11 listopada 2008
          Iga ur.3 sierpień 2012



          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            (nie dziękuję żeby nie zapeszyć)

            buziaki kochana :*:*:*
            "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              Hej Kochane!

              Ja się zakochałam w tej Chorwacji i mam nadzieję, że jeszcze tutaj uda nam się przyjechać. Brakuje mi słów, by opisać jak tutaj jest pięknie.
              Jeszcze tylko jutrzejszy dzień i wyjeżdżamy
              Tęsknię za Ignasiem...dzięki Bogu jest Skype i codziennie wieczorem widzę mojego broja... ale jest tak tutaj cudownie, że żal wyjeżdżać.

              pamka Zaglądaj częściej.

              marzeniaWysłałam Ci tego linka do zdjęć na maila.

              Jeszcze wieczorny spacerek wśród palm na promenadzie. Ostatni już.


              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                mmmm
                Chorwacja... zazdroszczę
                niestety ja nie byłam (mam jednak nadzieje kiedyś to zmienić) ale oglądałam zdjęcia z urlopu koleżanki...
                koniecznie wrzuć jakieś do "oglądnięcia"

                buziaki
                "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  jaka_ja Widziałam właśnie,ale jest tam tylko 8 zdjęć jeszcze chyba z Nidzicy?A jak kliknę w Chorwacja to wyrzuca mi błąd
                  Martynka ur.11 listopada 2008
                  Iga ur.3 sierpień 2012



                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    Hej kochane zaglądałam dzisiaj często i co tylko chciałam cosik napisać moja córcia bardzo szybko wybijała mi to z głowy. Wczoraj i dzisiaj moje dziecko śpi jak zając w ciągu dnia. Poza tym na okrągło siedziałaby mi na cycku. Naje się za chwilke jej się uleje i znowu by chciała grubasek jeden. Troszkę mi już przytyła bo ręka boli jak sie dużej ją potrzyma. nie mam gdzie jej zważyć dopiero 24 sierpnia mamy pierwsze szczepienie. Ciekawa jestem ile już waży.
                    Ostatnio chodzę jakaś zmęczona, nie wyrabiam się ze wszystkim, ciągle na pełnych obrotach. No ale czego się nie robi dla dzieciaków, pocieszam się że za jakies kilka lat będzie luźniej .

                    Marzenka jak tam malutka? Zobacz jak ten czas leci. Twoja ma już tydzień a moja kończy miesiąc. Powiedz mi będziesz szczepić na rotawirusy małą? Nie wiem co robic jedni mi odradzają inni znowu mówią że warto. Musze iść chyba na jakieś spotkanie z lekarzem bo już zgupiałam. Jak tam sobie dajecie radę?

                    Jaka_ja super że Chorowacja tak Ci się podoba poproszę o link do zdjęć ewisienka@onet.eu . Ty kochana szczepiłaś Ignasia na rotawirusy?

                    Pamka0 Gratulację kochana trzymam kciuki bardzo bardzo mocno. Dbaj o siebie kochana.

                    Uciekam uśpić moje niunie.
                    WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                    NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      Ja nie wiem, w takim razie co z tym linkiem.... Tak pierwsze fotki z Nidzicy.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        Ja również nie mogę obejrzeć a przyznam się jestem ciekawa
                        "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          pamka gratuluje i zazdroszcze fajnie ze zajrzalas

                          jaka ja to czekamy na foteczki jak juz wrocisz ah chorwacja tez mi sie marzy i chyba jest bardziej realna niz moje marzenie australia i stany

                          u nas dzisiaj deszczowy dzien nic sie nie chce musze powymieniac fotki w mojej duzej antyramie na bardziej aktualne a nawet tego mi sie nie chce

                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            ewsienka ja nie szczepilam na rotawirusy i kiedys mi ktos mowil ze najlepiej zaszczepic kiedy dziecko idzie do przedszkola/zlobka bo wtedy jak by nie patrzec na baardzo duza mozliwosc zlapania tego a jak to sie ma do rzeczywistosci to nie wiem ja nie szczepie Oliwi na wszystko wiec ci nie doradze

                            a i dawajcie jakies fotki swoich malud ewisienka i marzeni

                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              Hej
                              My dzisiaj byłyśmy z Martynką na małych zakupach.Jednak ciężko mi jeszcze chodzić,ciągnie mnie szew.
                              Po powrocie zaliczyliśmy całą rodzinką pierwszy spacerek z Igą.Martynka za sterami wózkaAle szła dumna!

                              słoneczko Proszę kilka fotek.
                              ewisienka Ja Martynki też nie szczepiłam na rotawirusy,i nie wiem Igi też chyba nie będę.A orientujesz się jaki koszt tej szczepionki?
                              jaka_ja Obejrzymy już zdjęcia jak wrócicie

                              A gdzie to sie podziewa majajula?
                              Last edited by marzeni; 19-11-2012, 21:49.
                              Martynka ur.11 listopada 2008
                              Iga ur.3 sierpień 2012



                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                Marzeni
                                Wyobrazam sobie jak Martynka musiala byc dumna. To musi byc piekny widok . Ja tez nie szczepilam Antka na rotawirusy. Szczepilam tylko oboqiazkowe po konsultacji z lekarzem taka decyzje podjelam z mezem i chyba za drugim razem zrobie tak samo.
                                U nas nareszcie slonko wyszlo. Leniuchujemy z Antosiem.
                                Pozdrawiam
                                "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X