Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    nie ma sensu tak jest dobrze a jak chce to niech sie rozwodzi ja raczej ni8e wroce do niego niechce.... wole byc sama mam dla kogo zyc i wogole.
    Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Pinka trzymam kciuki za Ciebie cokolwiek postanowisz

      uciekam, babcia zaraz przybędzie z pomocą, a ja ruszam na zakupy

      dziś mamy trzecią rocznicę ślubu mężuś jakąś niespodziankę przygotował

      więc pewnie do jutra
      Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




      Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Witam Mały trochę przysnął to mam chwilę by napisać.No u mnie ostatnio z M nie jest tak kolorowo jak na początku związku,ciągle się czegoś czepia,chłopaków traktuje "z góry", czasami myślę,czy nie zakończyć tego związku,póki nie jesteśmy małżeństwem.Ale wiem,że bardzo go kocham tylko czasami nie mam już sił....

        Pinka dziewczyny mają rację,lepiej żyć samemu,niż w ciągłym strachu i z despotą.

        Natorku gołąbki wyszły smakowite,ale wolę jednak te tradycyjne.

        Uciekam kochane,coś w domu posprzątać i obiadek zrobić bo niedługo do pracy
        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Cześć Kobitki, ja dziś umieram, bo nie dość, że @ to jeszcze cały czas mnie to przeziębienie trzyma

          Pinka, między moimi rodzicami jest 10 lat różnicy i cześto widziałam jak mój tata traktował mamę jak "podczłowika"-że nic nie wie, na niczym się nie zna, że młoda, głupia i niedoświadczona... i choć zawsze ich kochałam często opowiadałam się za jedną ze stron (i co dziwne, zwykle po stronie taty). Potrzebowałam kilkunastu lat i założenia własnej rodziny, by zrozumieć co się działo u mnie w domu i dlaczego mam tak się zachowywała (wiecznie sie darła na tatę i wiecznie miała muchy w nosie). Teraz wiem, że to często było wywolane zachowaniem taty. Mama pracowała i zajmowała się 3 dzieci... ale tata zarabiał więcej, on jeździł do kolegów "bo to układy, dzięki którym to wszystko mamy"... a mama była z nami sama, zmęczona i bez wsparcia...
          Oni są nadal razem, ale mama w końcu poszła na studia i w końcu zrozumiała, że jak nie wyprasuje tacie koszuli to swiat się nie zawali, a on też ma rączki... Ale potrzebowali na to prawie 30 lat małżeństwa i tego by mama zobaczyła, że mozna żyć inaczej. Że nawet w związku mozna mieć kawałek własnego zycia i zdania.
          Ja powiedziałam mojemu M, że prasować nie będę... bo tego nienawidzę i nie chcę po kilku latach mu robić wyrzutów na ten temat... za to piorę, gotuję, sprzątam, ale partnersko-on prasuje!
          Moze Wam tez uda sie wypracować kompromis??? Ja nie jestem za rozwodami, bo wierzę w przysięgę i wierzę, że to ja wybrałam swojego M...wiec widzialy gały co brały! Wiem, że czasem jest to jedyne rozwiązanie, ale... czasem warto chwile poczekać z tą decyzją.
          Taka chwila bez niego dobrze Wam zrobi i może wiele wyjaśnić, ale pamiętaj, ze Michas może jako dziecko nie rozumieć Waszej decyzji... zrozumie pewnie po latach, że tak było lepiej, albo... skoro nie pozna Was razem jako toksycznych - nigdy nie zrozumie!
          Pomysl o tym, bo wiem, ze to ta ciemniejsza strona medalu!

          Madzik, a ja tez wolę takie normalne gołębie, a takie to robie czasem, jak właśnie przegotuje kapuche.

          Nergi to świętujcie Kochana! Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy!
          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Ale się rozpisałam, wow!
            A tak ostatnio zaczęłam się mocno zastanawiać nad chodzikiem... w sumie wiem, ze szkodzą, ale poczytałam Wasze posty i troche mnie przekonałyście. w sumie jak wkładac tam bobo na chwile, to nic złego stać sie nie moze. Oczywiście o ile bobo już wstaje. Więc tak jak u nichol to w sumie chodzik na 30 min dziennie nic złego nie zrobi a uchroni przed guzami...
            Kurcze, widzicie jak to jest. Człowiek ma jakieś tam załozenie i plany... a życie weryfikuje myślenie i taki mały ludzik daje nam zupełnie inny punkt widzenia.
            Zawsze kladłam małego po 19, a wczoraj wyjątkowo poszedł spać o 20 i nic mu się nie stalo.
            hi, człowiek musi być elastyczny.

            A ja sie czaję na spacer, a u nas wciąż kropi, wciąż coś siąpi z tego nieba - no masakra! Trzymam tego mojego bąbla w domu...
            A Wy wychodzicie w deszcz na spacery?
            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              hej mamuski
              Pinka nie daj sie mezowi widac ze jestes twarda i ze sobie nie dasz w kasze dmuchac dobrze zrobilas ze sie wyprowadzilas od meza daj mu czas zeby to zrozumial a jak nie to sie rozstacie ale w zgodzie zeby twoj synek mial tate
              ja jestem takiego zdania ze wiele osob po slubie sie zmienia i szkoda swojego zycia poswiecwcac bo ono nie jest dlugie a klutnie sa najgorsze bo puzniej odbija sie to na dziciach tak ja w moim przypadku patrza na to i daj boze zebym nie wziela z nich przykladu chodz widze ze mam podobne zachwania jak moi rodzice
              pinka a ty jestes mloda piekna i sobie poradzisz w zyciu to ze masz dziecko to nie zanczy ze nie znajdziesz drugiego partnera!!! on jest w gorszej sytuacji bo jest starszy i juz nie bedzie mial duzo ofert a ty bedziesz miala jeszcze co przebierac
              trzymaj sie tylko!!
              a o to moja nikol jak siedzi
              Attached Files
              Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Sylka, slicznie już mala siedzi.
                A mój bobo wariuje własnie na macie i opowiada zabawką po swojemu: agggagaa, muuu, amamu, amuamu, lalu lalu, ja dad ja ad...
                Chyba Go wsadzę pod folie do wózka i choć na pół godzinki wyjdę.
                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  no jednak jeszcze jestem, mężek jeszcze nie wrócił z pracy, a dziewczynki śpią
                  kurcze Ala ma 37,5 st, dalam jej czopek, ale wykupkała już nie wiem czy jakaś infekcja się przyplątala czy wreszcie te zęby ruszą

                  a mnie coraz bardziej pobiera, dreszcze mam i z nosa leci, oj niedobrze

                  nator mój mąż też jest 10 lat starszy ode mnie, ale u nas wogole nie ma takich sytuacji, traktuje mnie po partnersku, nie jak gówniarę, która nic nie wie chociaż na początku bałam się że tak może być przy takiej różnicy
                  czasami tylko tak śmiesznie mówi, np. ubierz się ciepło itp jak do dziecka, wtedy ja mu na to: dobrze tatusiu i kończy się śmiechem

                  a co do spacerów to zdarza mi się wyjść jak plumka lekko, byle do tego nie wiało, podobno trzeba chodzić niezależnie od pogody, nawet jak pada
                  Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                  Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    dziewczyny słyszałyście o tym:

                    http://www.magazyndomowy.pl/antykonc...cien-nuvaring/

                    co myślicie, ja się nad tym zastanawiam, ale trochę się boję, bo to zupełna nowość
                    Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                    Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Napisane przez Negri1 Pokaż wiadomość
                      dziewczyny słyszałyście o tym:

                      http://www.magazyndomowy.pl/antykonc...cien-nuvaring/

                      co myślicie, ja się nad tym zastanawiam, ale trochę się boję, bo to zupełna nowość
                      hmmm...jakieś to dziwne
                      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                      http://annalena4u.blogspot.com

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Negri ale to 37,5 to po zmierzeniu czy odjęciu kresek?? bo taka temperatura to przecież normalna u dzieci więc chyba czopek niepotrzebny
                        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                        http://annalena4u.blogspot.com

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          po odjęciu, nawet czuje że jest rozpalona lekko
                          Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                          Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Napisane przez Negri1 Pokaż wiadomość
                            po odjęciu, nawet czuje że jest rozpalona lekko
                            Ale w sumie nie jest wysoka, lekki stan podgorączkowy to moze ją poobserwuj i narazie drugiego czopka nie dawaj.
                            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                            http://annalena4u.blogspot.com

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              już na razie nie daję, właśnie się obudziła i pokasłuje, no zobaczymy

                              a przy ząbkowaniu może być kaszel?
                              Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                              Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Negri a te krążki to 3 szt są w komplecie tzn żę na 3 cykle??? bo nie wiem czy dobrze zrozumiałam

                                ps. Jeśli ząbki to tylko gorączka i ew biegunka, jak kaszel to być moze coś się rozwija
                                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                                http://annalena4u.blogspot.com

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X