Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    syrwunia, ale ta Twoja NIkola już długaśna jest! i nie mogę sie napatrzeć jaka ona opalona ja wiem że to też zasługa karnacji ale i tak...ja to tylko pomarzyć mogę, bo my to takie bladziochy jesteśmy. Chociaż Młody już i tak troszku się zażólcił od marchewy i innych podobnych..

    tak się zastanawiam dziewczyny co by tu zrobić z włosami? tzn chodzi mi o zmiane kolorku bo póki co jestem na etapie zapuszczania, więc ścięcie nie wchodzi w gre. ALe jak tu je np leciutko rozjaśnić żeby za bardzo ich nie zniszczyć i żeby mi te resztki nie wypadły?ja am raczej ciemny brąz kolor teraz. możecie coś polecić? albo może jakąs dobrą farbę? mogą być odcienie lekko rudawe albo jakieś brązy nie za ciemne własnie.


    Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      aniaja też tak miałam tzn naszła mnie chęć na kolejne dziecko i to na dziewczynke konkretnie. a chęc taka pojawiła się w czasie wizyty kuzynki, która ma taką miesięczną bąblinke ale jak tak się napatrzyłam jak musi ją cały czas nosic i bujać i jak musi wstawać w nocy i walczyc z nią za kazdym razem po 1.5godziny to mi się odechciało, przynajmniej na jakiś czas i doszłam do wniosku, że Szymon to juz jest bardzo fajny dzieciak (tzn, zawsze był fajny ale wiecie o co mi chodzi) bo przesypia już od bardzo dawna całe noce bez pobudek na jedzenie, jest taki coraz bardziej pocieszny, siedzi sam i potrafi się zająć sam sobą przez jakis czas choć czas ten zależy od tego w jakim jest aktualnie humorku.


      Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        a propo drugiego dziecka, pytanioe do tych dziewczyn które chcą mieć (kiedyśtam) drugie bobo - mamy chłopców, bedziecie "celować" w dziewczynki? i odwrotnie-mamy dziewczynek chciałybyście synka czy drugą dziewuszkę?


        Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Napisane przez Inka_R Pokaż wiadomość
          a propo drugiego dziecka, pytanioe do tych dziewczyn które chcą mieć (kiedyśtam) drugie bobo - mamy chłopców, bedziecie "celować" w dziewczynki? i odwrotnie-mamy dziewczynek chciałybyście synka czy drugą dziewuszkę?
          Ja chciałam mieć chłopca na początku, potem jak się dowiedziałam ze dziewucha to jednak zachciało mi się kitek itp a teraz w sumie drugie mogłabym mieć chłopca ale czy uda się trafić???? ale to i tak nie wcześniej niż za 4 lata
          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



          http://annalena4u.blogspot.com

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Hej wszystkie Mamcie i Maluszki
            Dziś miałam smutny i pełen łez dzień. Najpierw dowiedziałam się, że zostaje w Polsce do 14, normalnie się poryczałam aż, bo już 2 mce nie widziałam się z mężem a tu ciągle muszę wyjazd przekładać bo studia i jakieś egzaminy, zajęcia i tak w kółko. Miałam być tylko 3 tyg a zrobiły się z tego 2 mce i ciągnie się to jak flaki z olejem.

            Potem byłam u lekarza z Hanulą, bo kaszle jak stary facet, prawie się dusi ale nic tam nie ma i żadnych szmerów ani świstów nie słychać a kaszel okrutny. Nie wiem już sama. mamy wapno i syrop prawoślazowy i 4 razy dziennie inhalator - takie zalecenie lekarza.

            Mam bałagan, głowa mnie boli, nauka czeka nie daję rady się ogarnąć.
            A na dodatek jak poszłam złożyć wniosek o becikowe (chcę zdążyć przed 1 listopada, bo potem to trzeba kupę zaświadczeń donosić a ja mam wszystkie te papiery w Irlandii) Wniosek mam już gotowy tylko zanieść ale oczywiście Pani mnie poinformowała, że codziennie do 11 tylko przyjmują te wnioski. No i kurde muszę znów dygać...Co za kraj, jakby nie mogła przyjąć jak siedzi już. Zresztą podejrzewam, że to jej widzimisię, bo nie znalazłam nigdzie takiego przepisu w żadnym statusie. Tak Wam powiem dziewczyny mi tu ciężko samej bez męża, ale nic coś za coś jak to mówią
            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Napisane przez Inka_R Pokaż wiadomość
              a propo drugiego dziecka, pytanioe do tych dziewczyn które chcą mieć (kiedyśtam) drugie bobo - mamy chłopców, bedziecie "celować" w dziewczynki? i odwrotnie-mamy dziewczynek chciałybyście synka czy drugą dziewuszkę?
              Ja będę celować w chłopaka, parka by się przydała. Mam nadzieję, że się uda ale tak jak Ankasos nie wcześniej niż za 3-4 lata.
              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Hania ma 70cm i waży 7800 więc wszystko w normie Idę ogarnąć chatę, naszykuję kąpiel i inhalację i potem siadam po serialach do nauki


                Może potem zajrzę jeśli Tata nie przejm,ie kontroli nad kompem a jak nie to jutro. Na wszelki wypadek


                Dobrej nocki, i niech jutro dobra wróżka przyśle radość do serduszka...
                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  ja jak już to tez tak za 3-4 lata dopiero chciałabym drugie bobo. tak tylko zapytałam jak Wy to widzicie, bo powiem Wam że mi to w zasadzie chyba wszystko jedno, przynajmniej na razie zobaczymy co będzie jak Młody podrośnie. Ja w zasadzie chciałam miec dziewczynke, ale coś mi tak pod skórą móiwło że to jednak chłopak będzie, nawet jak na usg lekarz móiwł że mu wygląda na dziewczynke no i w rodzinie wszyscy móiwli że będzie dziewucha bo u nas pierwsze dzidzie to zawsze dziewczynka a tu niespodziewanka - wyłamałam sie z szeregu

                  yoanne dasz rade, chociaż 2 miechy to jednak szmat czasu. ale jak to mowią co nas nie zabije to nas wzmocni. A pomyśl jak będzie fajnie gdy będziecie nadrabiać te 2 miesiace


                  Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Hejka spowrotem,
                    mały juz śpi, to mam czas dla siebie, ale pewnie długo dziś nie dam rady, bo cały czas się licho czuję, a do tego przez ten @ to mnie dół pleców boli.
                    A ja to w sumie chcialam córeczkę, ale tak jak Ty Inka czułam, ze to synuś... i w sumie bylo mi smutno, że kiteczki i sukienki mnie ominęły... a tak sobie myślę, że my pewnie za jakieś 2 lata się postaramy o 2 bobo, zeby za duża różnica nie była No i na pewno naczytam się tym razem jak upolować córeczkę
                    Więc jak macie jakieś metody to ja chętnie posłucham i poczytam i zobaczę, czy zadziala!
                    A mój M był dzis na zakupach, miał listę dosłownie na malej kerteczce i rachunek 277zł no masakra jakaś jak wszystko drożeje. Wszystko zmieściło się w 3 torbach -mleko, słoiczki, napoje, jakiś żel pod prysznic, cukier, cytryny... no takie pierdołeczki i taka kasa! Jak tu żyć normalnie! Ja się czasem zastanawiam jak taki emeryt ma się najeść, umyć i leki i rachunki zapłacić?!
                    I znów ja mam jakieś wyrzuty do siebie, ze siedzę w domu zamiast do roboty... ale jak pomyśle o kasie na nianie, to na to samo pewnie wyjdzie.
                    A właśnie, kto ma nianie i ile płacicie? Wiecie co i jak???
                    Last edited by nator1; 27-10-2009, 19:50.
                    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      cześć dziewczyny
                      ale miałam dzisiaj chu..owy dzień sorry za bluźnierstwo ale inaczej tego określić sie nie da ,
                      a wszytko przez pracę ,a raczej pewne baby w łódzkim wydziale edukacji które obrobiły mi dupe bo sie im ostanio naraziłam, bo śmiałam im wytknąć błąd , zrobiły mi taką opinie że sie poryczałam same kłamstwa ochyda !!!
                      jak ludzie tak mogą postępować i za co??? mąż mi powiedział że jestem naiwna i że tak to własnie w pracy bywa chyba jestem naiwna bo mi sie to w głowie nie mieści !!!!
                      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Witka
                        a ja tylko dobranoc powiem,zakatarzona Hania gorączkuje i na dodatek Maja ma dużą wadę wzroku tak jak podejrzewałam widzi do metra więc nie za wesolo ale może jutro się rozpisze bo już mi gile klawiaturę zalewaja a i Hania dopiero usnęła więc lece do wyrka
                        pa
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Inka ja od początku chciałam synka i mam

                          Majorka może jeśli Maja ma tak dużą wadę to się kwalifikuje do jakiejś operacji, korekty?

                          Filipek może zaraz zaśnie mam nadzieję bo już mi w brzuchu burczy
                          1.03.2009 9:55 FILIPEK

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Kuźwa jeszcze sąsiadce zaczeli drzwi wymieniać i napieprzają za ścianą... pospane
                            1.03.2009 9:55 FILIPEK

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              dziewczyny jeszcze pytanie do was, jak pasteryzowałyście zupki dla dzieciaków to robiłyście tylko z warzyw czy też z dodatkiem mięska i w słoiczki?

                              Dziś znalazłam przepis na obiadek dla Filipka:
                              Składniki:
                              - Kasza manna
                              - Woda filtrowana
                              - Marchew
                              - Pół żółtka
                              - Łyżka masła
                              - Mleko modyfikowane /ilość wg wskazań/

                              Sposób przygotowania:
                              W odmierzonej ilości wody/zależnie ile dziecko zjada/ gotujemy , wymytą i pokrojoną w kostkę marchew. Kiedy marchew zmięknie, dodajemy kaszę mannę i masło. Gotujemy do zgęstnienia kaszy. Do ugotowanej kaszy dodajemy połowę żółtka i miksujemy składniki. Do powstałej masy dosypujemy mleko modyfikowane i mieszamy. Zupkę przekładamy do miseczki i ostudzoną podajemy dziecku.

                              ciekawe czy będzie mu smakowało
                              Last edited by ania_2288; 28-10-2009, 08:34.
                              1.03.2009 9:55 FILIPEK

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Aniuja gotuję na piersi(ale kawałeczek) dorzucam warzywka i lekko doprawiam potem miksuje blenderem i rozlewam w słoiczki

                                a co do Maji na razie o operacji nic nie mówiła mówiła za to o operacji na oczopląs ale to jak będzie w wieku szkolnym i jak sam nie przejdzie a tak to powiedziała ze wada minus będzie się powiększać i tylko my mozemy okulary mocniejsze dawać ale może stanąć zobaczymy 17 jedziemy na komputer i dostaniemy nowe okulary

                                Pinkakochanie ja nie toleruje takiego zachowania ze strony facetów jak mąż mojej kumpeli powiedział że wyglada jak maciora to jak mu wykład wywaliłam to się obraził i poszedł no jak tak mozna traktować drugą osobe ale faceci są palantami i gadają bez namysłu co im ślina na język przyniesie,dobrze ze postanowiłaś się wyprowadzić gratuluję odwagi bo do tego potrzeba jej dużo jak się ma dzieci,jesteś twarda i dzasz sobie radę no i nie jesteś sama masz mamę i nasTrzymam kciuki
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X