Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    no i co znowu pustki

    a ja wstawiam zdjęcia

    oto Pola o poranku jeszcze w śpiworku i Pola z Gabi
    Last edited by kala8; 18-05-2011, 19:36.
    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      cześć dziewczyny od rana była u mnie moja mama i nie miałam jak usiąść do kompa
      Ja w tamtym roku byłam przebrana na święta za Mikołaja i brzuszek miałam prawdziwy hehe
      1.03.2009 9:55 FILIPEK

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Hej Kochaniutkie.
        Ale napykałyście stronic
        Ja cały dzień wczoraj sprzątałam, dziś od rana tez masa na głowie i aż się popłakałam, bo właśnie kupiliśmy wagę bo nam się tamta zepsuła i koszmar, nic w dół... Kurde wstyd, dziecko kończy lada dzień 8mcy a ja dalej jak wieloryb. I naprawdę się nie objadam i liczę kalorie. No nic trzeba się będzie wziąć w garść.
        Hania dostała już zaproszenie na szczepienie na świńska grypę. Musimy się umówić na wizytę. Chyba się jednak zdecydujemy, my bardzo dużo latamy samolotami, a to międzynarodowe lotniska więc nie wiadomo na co można się natknąć. Gdyby nie to, to może nawet bym jej nie szczepiłam, sama już nie wiem.
        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Kala i Ania zdjątka fajowe. Rosną nam te dzieciaczki jak na drożdżach.

          Powiem Wam, że moja Hania wciąż mówi Mama, naprawdę normalnie jak coś chce ode mnie to się na mnie patrzy i woła Mama i rączki wyciąga.
          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Znalazłam dziewczyny fajowy strój Św. Mikołaja na Allegro. Zamówię go chyba, mój Tomek się przebierze to będzie radocha

            http://allegro.pl/item840949003.html
            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Hej dziewczynki,ładnie się przywitam a póżniej poczytam zaległe posty Zobaczcie co zamówiłam dla mojego misiaka na gwiazdkę

              http://www.allegro.pl/show_item.php?item=826744897
              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Ho ho no faktycznie stronic a stronic na naszym forum przybyło

                U nas już Mikołaj był, a byłam nim ja A moja niunia mnie poznała, chociaż starałam się zmienić głos, potem jeszcze przebrała się moja mama i też ją Juleczka poznała...




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Moja pomocnica Mikołaja we własnej osobie
                  Attached Files




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    no a co tu tak pustawo nawet poczytać zbytnio nie mam co

                    no Majcia ma nowe szkła w końcu a ramek jej nie braliśmy bo optyk nam odradził były takie fajniusie i kolorowe ale ona ma dobre oczka w nich nie uciekaja więc zostaliśmy przy tych narazie tylko zrobiłam błąd i tego nie mogę sobie darować bo zapomniałam powiedzieć ze mają być z antyrefleksem tak jak stare a teraz to się chyba już nie da zrobić

                    zdjęcia super i Gabi cudowna ten jej kolor włosków boski my też mamy śpiworki aż dwa jeden gruby a drugi flanelowy ale jakoś nie mogę się przemóc zeby go jej założyć

                    jutro jadę do mamci więc mnie nie będzie ale to chyba nie nowość bo ostatnio prawie mnie nie ma,wiecie jak tak rzadko się tu zaglada to jakoś nie mogę się wdrążyć w wasze wypowiedzi głupio mi jakoś ale może jak się to wszystko skończy to będę na bieżąco

                    no i się jeszcze pochwalę choć według waszych dzieci co już mówią mama tata i babcia to nic wielkiego ale ona od dziś mówi bam jak coś żuca albo uderza
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      śliczna pomocnica a u nas Mikołaj zacznie dopiero pakować prezenty i pod podusię żuci jak będzie szedł spać bo dzieci już śpią mam nadzieję że będa spały
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Dobranoc
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Madzik ta zabawka jest naprawdę superowa

                          Kasia pomocnicę Mikołaj ma "Pierwsza Klasa" Mały Elfik we własnej osobie A jaki uroczy.

                          Majorka teraz to już chyba faktycznie lipa z tymi szkłami ale może zapytaj dla pewności. Co Ci szkodzi?

                          My jutro leniuchujemy. Już nie mogę się doczekać rana, żeby zobaczyć jak Hanusia zareaguje na prezenty.
                          Kupiłam jej wczoraj śliczne kozaczki i pantofelki do sukienusi na Wigilię.
                          Teraz mam w planach kupić śpiworek do wózka, krzesełko do karmienia - oczywiście na necie. No i jeszcze kupowanie prezentów - najprzyjemniejsze
                          Od poniedziałku zaczynam podróże po sklepach w poszukiwaniu unikatowych kolekcji - oczywiście z rabatami
                          Last edited by yoenne; 06-12-2009, 00:45.
                          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Tymczasem zmykam się kąpać i spać. Do rana już niedaleko
                            A tu taki wierszyk dla Was na Dobranoc


                            Utulcie główki do poduszki,
                            Niech opuszczą Was złe duszki,
                            Niech Wasz sen się bajką stanie,
                            I niech słodko trwa to spanie.
                            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI MIKOŁAJEK DLA WSZYSTKICH FORUMOWCYH MAMULEK I ICH POCIECH
                              życzą:
                              Hanula z Mamą
                              Attached Files
                              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                No hej!
                                I co, to ja druga bede dzisiaj, choć juz popołudnie leci???
                                Miłych Mikołajek życze i spadam bo zaraz NALOT CZEROWNIC- już sie ciesze.
                                Ale moi rodzice też będą i to pewno z super prezentem, więc tamtym oczy wyjdą i nie bedą sie może choć raz tak szczycić.
                                Brrrrr
                                Do później!


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X