Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    U nas Kapi idealnie namierza smoka, a mi też serce pękało, ale przecierpiałam tak w sumie 4 noce i teraz jest super

    To ja też uciekam jak Was nie ma buziaki Mamuśki i Maluszki
    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Witajcie!
      Kolezanka Chuda mnie na priwie slodko "ochrzanila", ze sie tu u Was nie pojawiam.
      Chuda! Skarbie! Jestem i nawet staram sie Was regularnie czytac, ale z pisaniem jest troche gorzej.
      Znalezlismy dom, zdecydowalismy sie go kupic, choc drogi strasznie jest, bo ma tylko 24 lata ale nie trzeba w nim robic zadnych wielkich remontow - pomalowac, ew. wytapetowac i mieszkac. Kiedys zrobimy lazienke na nowo, ale na pierwszy rzut oka nie musi byc natychmiast remontowana. Umowe kupna u notariusza podpisujemy 19 listopada. Teraz czekamy na papiery z banku, potwierdzajace kredyt.
      No i w zwiazku z kupnem domu dostalam od meza ultimatum - mam do konca stycznia napisac moja prace magisterska. 1 lutego dostajemy klucze i bedziemy sie przeprowadzac i nie mam ochoty przy calym tym zamieszaniu myslec o pisaniu pracy. Dlatego siedze kazdego dnia i pisze. Pisze jak Julia spi w ciagu dnia, pisze jak spi wieczorem, poza tym mam wszystko inne na glowie, wiec same wiecie jak to jest.
      Krotko mowiac - dzien dla mnie za krotki, zeby wszystkiemu podolac.

      Nator! Witaj, bo my sie jeszcze nie znamy. Ja sie tu pojawilam jak Ty zniknelas

      No to tyle nowosci i wiadomosci z mojej strony.
      Uciekam spac, dobranoc!



      Rosne...
      14.09.2009 4170 gr, 51 cm
      17.09.2009 3810 gr, 51 cm
      13.10.2009 4750 gr, 56 cm
      16.11.2009 5620 gr, -
      16.12.2009 6700 gr, 62 cm
      19.03.2010 8150 gr, 68 cm
      17.06.2010 9250 gr, -
      06.09.2010 10600 gr, 77cm
      14.12.2010 11600 gr, 81cm
      05.05.2011 11900 gr, 83cm
      20.09.2011 13200 gr, 90cm
      14.01.2012 14300 gr, 93cm
      19.07.2012 15500 gr, 98cm



      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        cześć

        nator "siostra" Kacperka rośnie i ma sie dobrze co prawda do wielkich nie należy jakieś 81 cm i 10300 g i z jedzeniem tak sobie,ale zdrowa, rozwija sie super więc nie mogę narzekać

        co do nocnika to ja czekam na wiosnę i mniejszą ilość ubarń chociaż chyba Pola już kuma co to kupa , bo mi mówi że ma "ku" albo pokazuje gdzie ta "ku" wychodzi

        a Polka pije z butli tak jak Kacper natora tylko mleko ok 4-5 rano a tak to ma taki bidon ze słomką albo naoramalnie ze szklaneczki , także nator siostra w tej kwestii podobna do brata

        a ze spaniem to różnie raz lepsza noc raz gorsza, i ląduje u nas w łóżku codziennie, tylko że o różnych porach , dzisiaj np dopiero o 6 tej więc nie jest źle
        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          AMSW ja wiem o twoim nowym domku i pisaniu pracy bo was na wątku wrześniowym podczytuje
          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            I się spóźniłam na Natorka!!! A tak chciałam posępić o fotki Kacperka no i Natorka oczywiście... Ehhh teraz znając Natorka już nas nie odwiedzi

            U nas nic ciekawego się nie dzieje to się za bardzo nie udzielam.

            Witaj AMSW!Fajnie z tym domkiem! A i będziesz mieć motywację do napisania pracy magisterskiej!

            Miłej niedzieli dziewczynki




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Witam,
              wybaczcie że tak wtrącam się w Wasz wątek.
              Chciałabym Was zaprosić do Babskiego klubu
              http://www.mamacafe.pl/forum/group.php?groupid=18

              Mam nadzieję ,że się spodoba gdyż im więcej nas tym lepiej.

              Pozdrawiam
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Hej Kobietki
                Jestem i dziś!!! No sukces jakiś
                Kasiu, co do nowych fotek to postaram się może w przyszły weekend zrzucić, bo aparat pożyczyłam tacie... no i oczywiście fotek swoich nie zrzuciłam.
                Ja zaczynam działać nową metodą i nie zamykam okna naszego forum - to może będę bardziej na bieżąco.
                AMSW - witam witam i fajnie, że dołączyłaś... ja może też już nie zniknę
                Kala, mój Kacper waży ok 12kg i ma ok93cm - sznurowadełko takie, ale za to apetyt niesamowity. A w cale po nim nie widać tego, bo wszystko wylata przez cały dzień.
                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  witajcie o mnie to już chyba zapomniałyście

                  ja nadal w krakowie i już mam KU*WA dość, nie pracy nie miasta ale tego ********nego hotelu i młodzieży żydowskiej
                  chyba zostanę antysemitką po tym pobycie tu, nie mam jak odpocząc a co dzień pracuję po 12 godzin ;( już mi się chce ryczeć bo chodzenie ze skargami do recepcji nie skutkuje, wychowawcy nie panują nad nimi i szlag mnie trafia jak tylko wracam do hotelu i wiem ze nie wcześniej jak po pólnocy zasnę przez tą szarańczę KUUUUU*WAAAAAAAAAAAAA

                  naprawdę moje nerwy już ich nie wytrzymują

                  drą się kuźwa pół nocy, biegają po korytarzu, dzwonili do mnie na telefon to telefon wyłączyłam ale kur8wa na walenie w drzwi nic nie poradzę tylko ciąglę schodzę do recepcji


                  ja już nie moge;(
                  Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                  Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                  http://annalena4u.blogspot.com

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    nie mam jak odpocząc a co dzień pracuję po 12 godzin ;( już mi się chce ryczeć bo chodzenie ze skargami do recepcji nie skutkuje, wychowawcy nie panują nad nimi i szlag mnie trafia jak tylko wracam do hotelu i wiem ze nie wcześniej jak po pólnocy zasnę przez tą szarańczę KUUUUU*WAAAAAAAAAAAAA

                    Aneczka, WSPÓŁCZUJE! I to dosłownie!
                    Ja już drugi raz podczas pobytu w Kielcach na zjeździe- śpiąc w internacie który wynajmuje pokoje studentom- nie zmróżyłam oka przez takich palantów. Najśmieszniejsze, że to nie żadna młodziez, tylko kurka ludziska w moim wieku. I nie latają do 12, tylko do 2 conajmniej + spiewy + walenie w drzwi idt...
                    MASAKRA!

                    A tak wogóle to cześć
                    Przeżyłam zjazd, moi panowie też żyją, mieszkanie na swoim miejscu, blok też stoi, czyli dali rade

                    Nator, fajnie że udało Ci sie wpaść oby tak dalej! Mam nadzieje że już zostaniesz
                    Kris też fajnie śpiewa i zapamiętuje coraz więcej słów z piosenek
                    Dziś nas rozbroił, bo u moich rodziców oglądał swoją starą książeczkę i kiedy zobaczył obrazek kosiarki do trawy, to krzyknął "Siara! Dziadziu kosi tawe!"- ładnie sie uśmialiśmy, szczególnie, że dziadziu już daaaawno przy nim trawy nie kosił, a kiedy tak było to itak jeszcze nie potrafił tak powiedzieć...

                    uciekam dziopchy odespać troche, bo jutro do pracy...
                    do jutra!


                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Dzien dobry
                      U mnie pierwsza nocka bez Izy,wczoraj mężus przeniósł łóżeczko do pokoju Emilki.No i było ok,zbudziła sie raz na siku.AMSW witaj Napisz co tam u małej,napewno juz chodzi,wstaw fotk swojej czarnulki.Od razu lepiej na naszym wątku,troszke poczytałam.Nator melduje że Izunia "odpieluszkowana" od 14 czerwcz,miała 14,5mc Nauka zajęła nam AŻ 3 dni,w ciągu 2 tygodni pożegnaliśmy pampka całkowicie(nocny).Także zaraz minie 5 mc jak juz mam dużą dziewczynkę.aniusos szczeże współczuje tego co tam przeżywasz,a kiedy wracasz do domku..?Co do szczebelek w łóżeczku to my wyjeliśmy Izuni jak skończyła roczek,na noc zakładam dechę żeby mi nie wypadła bo przybiera różne pozycje podczas spania :rolleyesBuźka,odezwę sie na drzemce Izulki.
                      Last edited by chudagleba; 08-11-2010, 11:59.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Aniusos masz jakieś plany na pierwszą rocznicę ślubu..?Ja mam 19 tego 5tą No i planuje wieczór przy jakiś procentach,ja to tylko symbolicznie wezmę łyczka bo nie piję i upiekę torcika.A że w końcu sypialnia jest tylko nasza wiec będziemy mogli cieszyć sie sobą do woli...

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Cze
                          Nator kope lat! Witaj .
                          Wrocilismy z kontroli z maikiem Wlasnie, taki przegladzik ogolny, no i kawal byka z niego, ja widzialam ostatnio, że Taki okragly sie zrobil, moglam glupia wczesniej MI ograniczyc jefzenie JAK tylko gips zalozyli, a to przez e tygodnie nie ruszal sie JAK zazwyczaj a jadl tak damp a może i wiecej przekasek Mu dawalam,kurde kalk to czlowiek nadruk ale pk fakcie. Jeszcze tylko tydzien i sciagna cholerstwo,to i zaczniemy sie porzadnie ganiac. Bo teraz to go caly czas stopuje.
                          No więc 84 cm i 14 z groszem.
                          Dziewczyny czyzbym byla pierwsza?
                          No ladnie.

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Melduję się dzisiaj po raz trzeci,Grygorku dziś ja pierwsza hihihiNo to kawałchlopa i z Maika
                            Właśnie wcinam kinder bueno,która sie dołączy..?
                            Pisać pisać pisać !!!

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              hej dziewczyny
                              no nie mogę uwierzyć Nator wróciłaś! w końcu! cieszę się

                              Dawno nie pisałam ale mam kupę roboty w sklepie (nator otworzyłam sklep Yups), choć w sumie dziś jest luz pada i pada od rana a ludzi maleńko na mieście.

                              Mój Fifi też fajnie sobie nuci ale najlepiej obsypać go książeczkami i dziecka nie ma, zna wszystkie zwierzątka, układa sam duże klocki i duże puzzle, smoka nie ma ale za to smoczek od niekapka z lovi wytrzymuje tydzień, gryzie wszystko i cały czas nawet ma już ułamane dwie jedynki. Wczoraj nie wiem skąd chyba usłyszał Damiana zaczął do mnie mówić "Anusia" także jesteśmy narazie na Ty A tak poza tym z nocnika spierdziela i z kibelka też nic go nie przekona żeby tam usiąść nie wiem czemu boi się czy jak? Co tam jeszcze... jest taki kochany wszystkich całuje, przytula, jest bardzo grzeczny (tfu tfu!) ale nie przesypia całej nocy, zasypia 20-21 ale jeszcze w nocy budzi się na picie i zmianę pampersika czasem jak mocno płacze to kończy u nas w łóżku.

                              Z naszym remontem jesteśmy do przodu w tym tygodniu będziemy szlifowali ściany, okno będzie wstawiane, malowanie i powoli się przeprowadzamy może nam się uda w przyszłym tygodniu uwolnić od teściów
                              do usłyszenia laski będę częściej
                              1.03.2009 9:55 FILIPEK

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Hahaha, pierwsza wybaczcie Dziewczyny te wszystkie byki(wiem, że czytac sie prawie nie da), ale ja dalej bez kompa i na. Tel. Tak skrobie nieumiejetnie, a poprawiac sie juz nie cchce bo to sour. Kuzwa laduje godzine

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X