Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Inka a co twojemu jest bo nie doczytałam wiem że jak na końcówce jest czerwone to może być stan zapalny i musisz uważać bo się przerodzi w ropny,jak nie przejdzie po 2 dniach to podejdź do lekarza i może przemywaj rumiankiem on na stany zapalne jest ja tak miałam z młodym i stan ropny mi sie zrobił a to juz dość nie przyjemne tylko mój miał 2 lata

    ja też zawsze się cieszę na prezenty moich dzieci
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      no właśnie do biedrony muszę dziś gonić,dzięki za życzonka i za przypomnienie o rajtkach
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        no masz! a ja wróciłam z miasta też mogłam zajść do biedry chociaż mój młody to ma sporo tych rajstopek.
        1.03.2009 9:55 FILIPEK

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Majorka, mój ma taką plamkę czerwoną lekko,ale to nie jest na koncówce tylko tak pośrodku gdzies, wielkość ma tak ok 1cm średnicy. No i taka płaska jest, nie ma żadnego zgrubienia ani krostek, kolorek też ma raczej jdnolity. no i jak pisałam wyżej-raczej jest nieboląca.


          Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Dziewczyny a ja wczoraj wyskoczyłam na zakupki i za 69euro kupiłam:
            stanik, 4 sweterki - 2 męskie i 2 damskie, torebkę, 2 koszulki, spodnie, szaliczek - oczywiście to wszystko to prezenty dla rodzinki. Także niewiele wydałam a zakupy wielgachne i naprawdę dobrej jakości. Jeszcze tylko kilka rzeczy i prezenty z głowy.

            Zupka już u mnie gotowa, zaraz mąż wpadnie cosik zjeść i jedziemy na to szczepienie.
            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Napisane przez Inka_R Pokaż wiadomość
              Majorka, mój ma taką plamkę czerwoną lekko,ale to nie jest na koncówce tylko tak pośrodku gdzies, wielkość ma tak ok 1cm średnicy. No i taka płaska jest, nie ma żadnego zgrubienia ani krostek, kolorek też ma raczej jdnolity. no i jak pisałam wyżej-raczej jest nieboląca.
              Inka może to jakieś znamię mu się zrobiło czy cosik. Może przejdź się do lekarza niech zerknie. Ja w sumie jak mojej Hance cokolwiek wyskakuje gdzieś to jej Bephantenem smaruję a jak nie schodzi po 2 dniach to wtedy do lekarza.
              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                yoanne ja mu smarowałam sudokremem, ale teraz znalazłam też bephanten-posmaruję mu tym teraz i zobaczymy co będzie. Może po prostu podrażnione ma troszkę np.od pieluszki.
                a w ogóle to może już nas nie dołuj tymi zakupami i cenami? żartuję oczywiście! superowo że udało ci się tyle nakupować. u nas to można jedynie pomażyć o takich cenach, no chyba że są jakies mega promocje ale przed świętami to nie ma na co liczyć, u nas wszystko najdroższe wtedy


                Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Kupiłam w poniedziałek te rajstopki z biedronki trochę cienkie ale co tam za 9,90 dwie pary. Tylko dziewczyny nie kupujcie mniejszych niż 80/86 bo wcale nie są duże a mniejsze rozmiary to już na moje oko naprawdę malutkie.

                  Co to spania na boczku to Mateusz od czasu kiedy wróciliśmy ze szpitala nigdy nie spał na wznak bo wiecznie ulewał. Zawsze byłam przy nim ale nie raz jak się przekręcił na plecki i mu się ulało to stałoby się nieszczęście gdyby mnie nie było. I ulewa po dziś dzień coprawda troszeczkę ale sam fakt.

                  Dla mnie święta strasznie odległe jak na razie mąż nie miał jeszcze przelewu i nie ma nawet planów jeszcze na prezenty. A z mojej kuroniówki to też nie zaszaleje.
                  Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                  Waga 4180 i 58cm


                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    inka ja miałam u Hani stan zapalny od woreczków do moczu i dopiero zeszło jak p.doktor zapisała nam Triderm to maść na grzybice ale dobra jest właśnie na takie rzeczy i na uczuleniowe też jak sa takie suche plamy tylko twarzy nie wolno tym smarować

                    dobra lecę bo już jadę pa buziolki do wieczorka
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      no ale nastukałyście jestem pod wrażeniem

                      ale temat śmierci łóżeczkowej przerażający !!!! ale ja też kiedyś czytałam że najbardziej narażone są noworodki, wcześniaki, i wogóle dzieci z predyspozycją do bezdechów i podobno po 6 m-cu zagrożenie bardzo maleje a po roku wogóle znika,

                      nasza Polka śpi z nami w pokoju, ale we własnym łóżeczku postawionym kawałek dalej, Gabi za to jak miała 4mce była już sama w swoim pokoju, żadna z naszych dziewczynek nie spała nigdy z nami w łóżku, ja jakoś nie jestem za tym, może dlatego że nie karmiłam piersią , po za tym im dłużej to trwa tym trudniej dziecko odżwyczaić,
                      mam zanojomych którzy od początku kładli swoją córkę pomiędzy sobą w łóżku i teraz ona ma 7 lat i nadal śpi z nimi zawsze mnie zastanawia jak oni sie "bzykają" też przy niej na jednym łóżku ??



                      co jeszcze miałam napisać ??? acha co do choinki to my mamy zawsze żywą do sufitu , uwielbiam salon z takim drzewkiem, klimat fajny od razu ale ubieramy dopiero kilka dni przed wigilią

                      wszystkiego naj dla Haneczek
                      Last edited by kala8; 09-12-2009, 16:44.
                      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        No i my po szczepieniu. Nie było tak źle. Zdecydowałam się na szczepionkę Celvapan frimy Baxter bo ta Pandemrix co ją podają wszystkim jest wprawdzie w jednej dawce ale zawiera rtęć a ja chciałam uniknąć tej rtęci.
                        Następną dawkę mamy w lutym jak z Polski wrócimy. Teraz Hania zjadła mleko i śpi bidula wykończona 2 godzinnym czekaniem w kolejce.
                        Grygor a Ty jaką wzięłaś?
                        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          hej, ja tylko na moment

                          yoenne... my tez mamy w 2 dawkach, a pomiedzy szczepieniami mamy 3 tyg odstepu, to takie minimum, nazwy Tobie teraz nie podam, bo musialabym pogrzebac w papierach a ja to tak z doskoku teraz tylko; ale my nie mielismy wyboru szczepionki

                          Kala, a ta dziewczynka ma rodzenstwo, bo jak nieeeeee, to wiesz no.... haha
                          Last edited by vini-miki; 09-12-2009, 21:29.

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            No to możliwe Grygor, że to ta sama co nasza. My akurat mieliśmy wybór, tzn w sumie nikt się nas nie pytał jaką chcemy tylko sami poszliśmy się spytać jakie sa i czy można sobie wybrać?
                            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Napisane przez vini-miki Pokaż wiadomość
                              hej, ja tylko na moment


                              Kala, a ta dziewczynka ma rodzenstwo, bo jak nieeeeee, to wiesz no.... haha
                              grygor nie ,nie ma rodzeństwa, oni twierdzą że nie chcą drugiego dziecka, no ale może przyczyna braku następnych dziceci leży gdzie indziej

                              nie ale tak poważnie to dla mnie to troche chore jest, no bo np. on sobie czasem piwko strzeli albo po imprezce są to co chucha dzieciakowi w twarz, po za tym z tym seksem to naprawde zadziwiające ja bym nie mogła, jak by przy nas na łózku leżał 7 latek, no nie wiem niesmaczne jakieś a po za tym dzieciak nie ma własnego miejsca i nawet nie wie jak spać we własnym łózku,
                              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Widać że z rana nam doskwiera samotność bo jak tylko wieczór przychodzi to każda z mężem
                                mój robi jakieś projekty do szkoły więc ja mam czas dla was
                                Fifi już uspiony ciekawe na jak długo

                                Kala dla mnie przeginka z takim dużym dzieckiem spać nawet nie można sobie pospać na golaska ani tym bardziej poprzytulać z facetem szok, podejrzewam że się zabardzo nie dogadują
                                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X