Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    ZOSIA236 jak mozesz to podaj nazwe tych pieluch z lidla,juz kilka osob mi mowilo ze sa dobre.Nigdy sie nie dopytywalam o nie ale moze jednak warto je kupic..? Co do prezentow to ja dla mojej dwulatki kupie(tzn Mikolaj)cos zwiazanego z bajka "kubus puchatek" bo oszalala na jej punkcie A dla mlodszej to nie mam pojecia.Moj maz to strzelec i tez dobry w dogadywaniu sie,my z jego mama mowimy na niego "cieply kluch" bo zawsze da sie przekonac,namowic itd-9 grudnia ma urodzinki,27latek skonczy,troszku mlodszy ode mnie Jak wam minela nocka,u mnie ok,Iza zbudzila sie o 3-ciej na cycucha i spala do 6:15,starsza spi cale noce.Iza mi spi dwa razy dziennie po okolo 2 godzinki,a wasze to czemu tak nie spia?Zapewne nie maja czasu

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Cześć i czołem mamusie

      Ale nastukałyście stron, ostatnio zaniedbałam forum i miałam duuuużo do nadrobienia.

      Witam nową mamusię, prosimy oczywiście o namiary na NK

      Współczuję wam tego niespania dzieciaczków w dzień, kiedys też tak Julka miała i wiem co to znaczy ...

      Lece po kawkę




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        a nam te GAGA pieluchy super pasują, jeszcze ani jedna nie przeciekła może Filip ma za grubą dupcie to nie przecieka
        właśnie zasnął, przymierzam się do obcięcia mu paznokci bo wczoraj udało mi się tylko z jedną reką hehe
        jakie jest dobre i szybkie ciasto??
        1.03.2009 9:55 FILIPEK

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          cześć

          ja tylko na chwilkę, od czwartku jesteśmy z Alą w szpitalu rzygała cały dzień, jak już nie chciała cyca to pędem do szpitala, miała już pierwszą fazę odwodnienia, dostała kroplówkę no i do tego cały czas zapalenie oskrzeli dostaje antybiotyk dożylnie, już jest lepiej, mam nadzieję że we wtorek wyjdziemy
          do tego wszystkiego na oddziale panuje grypa żołądkowa i wszystkie mamy zmulone, dzieciaczki zmulone, no i mój Artur się rozłożył - rzygał całą noc, moja mama też, mnie muli od rana i płakać mi się chce z tego wszystkiego na szczęście Amela się trzyma, siedzi u babci
          no i najważniejsze że Alusia ma się lepiej - a tak ajest grzeczniutka, pielęgniarki mówią że wzorowa pacjentka

          muszę lecieć

          pozdrawiam
          Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




          Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            o kurcze współczujemy i pozdrawiamy Alunię!
            1.03.2009 9:55 FILIPEK

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Negri zycze zdroweczka dla malej niuni.A co do n/k to moge podac swoje namiary jak chcecie...bo ja to chcialabym zobaczyc z kim "rozmawiam' i zaprosic was do swoich znajomych.............................

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                KATARZYNAR twoja Julcia ma juz 8 zebow??????????????????????????

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  no rzeczywiście aż 8 dopiero zauważyłam to przegoniła spryciula Filipa mojego
                  Chuda to wyślij na pw dane
                  1.03.2009 9:55 FILIPEK

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Chudogleba ja z 25 lipca Ale jaja z tym lipcem.

                    Negri zdrówka dla Aluni. Trzymajcie się dziewczyny i wracajcie szybko.

                    Co do Sylwestra to my siedzimy w domku u moich rodzciów. Nawet nie chcemy nigdzie iść, nie wiem ale chyba bym się źle bawiła wiedząc, że Hania tam beze mnie.Pewnie mi przejdzie przy drugim dziecku ta nadgorliwość

                    A my dziś na chwilę do takiego sklepu z ciuchami skoczymy zerknąć, czy jakieś fajne kurtki na mnie mają i wracamy do domku i gnijemy cały dzień. A jeszcze zapomniałam jedziemy po DVD bo zamówiliśmy Hani zestaw bajek "Dobranocny Ogród" a nie mamy DVD. Jakieś takie niedrogie, byleby filmy leciały.
                    Potem herbatka, ciasto i fotel...
                    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      heeejaaaa
                      ale mam kacora strasznego, wczoraj mieliśmy impreze poślubną dla znajomych i niby dużo nie wypiłam ale tak dawno wódki nie piłam że to straszne zło

                      W mieszkanku już się poustawialiśmy w miarę, jeszcze tylko wynieść starego kompa i ławę i będzie git
                      Witam nową mamuśkę
                      u Leny nadal cisza z zębami ale postępy w raczkowaniu
                      Parę dni nie miałam neta i próbuje nadrobić w czytaniu

                      Ania druga opcja z tych fryzur za*****ista jest

                      ja n iekapka nie uzywam póki co bo ta mała cholera się boi kubka, hehe troche to dziwne ale za nic nie chce chwycić go w lapki
                      kupiliśmy wkoncu Lenie fotelik nowy teraz taka dumna siedzi podczas jazdy że hej i kupiliśmy jej mega wielkiego misia i super szlafroczek z paputkami w biedronce są za 37zeta

                      Kala ja święta spędzam u teściów tzn wigilię a potem zamierzam siedzieć w domu i nic nie robić, moich rodziców nie będzie bo jadą do siorki do anglii więc nawet nie będzie gdzie iść
                      a jeśli chodzi o nowości to kurcze nie wiem hmm u nas jakoś co roku to samo
                      a sylwester?? hmm mam straszną zagwózdkę nie wiem co zrobić, czy iść na imprezę do znajomych czy w domu z Leną świętować, wkońcu to nasz pierwszy sylwester
                      Negri dużo zdrówka dla Aluni

                      ja też chcę namiary na NK
                      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                      http://annalena4u.blogspot.com

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Tu mam podac moje dane?Spadam sie szykowac na 4 urodzinki chrzesniaka mojego meza.Do "potem".

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          [QUOTE=yoenne;150781] [B]Co do Sylwestra to my siedzimy w domku u moich rodzciów. Nawet nie chcemy nigdzie iść, nie wiem ale chyba bym się źle bawiła wiedząc, że Hania tam beze mnie.Pewnie mi przejdzie przy drugim dziecku ta nadgorliwość

                          QUOTE]

                          no tak yoenne tak myśle że przy drugim dziecku już jest trochę inaczej jak Pola miała 2, 5 mca to my z meżem pojechaliśmy na weekend do krakowa sami i było bardzo fajnie, nie powiem myślałam o dzieciach i troche teskniłam ale warto czasami też zadbać o siebie i męża bo dzieciom krzywda sie nie stania a dla związku taki wsykok jest bardzo dobry po za tym mała była u moich rodziców wiec pod dobrą opieką i teraz na sylwestra też dziweczynki zostaną z moimi rodzicami

                          Negri współczuje tego choróbska i szpitala, dużo zdrówka dla malutkiej Ali !!!

                          A moja mała cholera dzisiaj też jescze nie zasnęła
                          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Witka moje kochaniutkie
                            Dużo dużo zdrówka dla Aluni i szybko wracajcie do domciu

                            mój M jest lwem i całkiem dobrze się dogadujemy a facet rak też super tylko żeczywiście uparty mam kuzyna o rok młodszego ale my razem chowani więc jak bliźniaki się czujemy

                            my wigilie u moich no i do teściów też pujdziemy wcześniej ale tam to taka mała wigilia a u moich jest tradycja jeszcze nigdy nie robiłam wigili ani świąt wszyscy musza być razem przy stole i u nas jest tak że przyjeżdżaja siostry mamy i nie raz teściowa ze szwagrem mojej siory i taka spora ta nasza wigilia a prezentów tyle że pod choinka sie nie mieszczą

                            jak byłam u alergologa to pani doktor kazała mi podawać małej 5 posiłków dziennie tak ze jak nie wypije całej butli mleka to mam jej zaraz nie dokarmiać tylko czekać aż zgłodnieje co najmniej 3,5 h no i powiem wam ze wypija całe butle i słoiczki całe zaczeła jeść więc pewnie zaraz przybieże na wadze
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Yoeeneja nawet przy drugim taka byłam nigdzie z nikim nie zostawiałam chyba ze musiałam a teraz dopiero mogę oddać nawet na noc także do trzech razy sztuka
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                chuda wejdz do każdej z nas na profil i tam jest wyślij prywatną wiadomość

                                ja wysyłam ci moje dane
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X