Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Witam.
    Pozwólcie, że się wtrącę.
    Mój Niki ma kubek niekapek z Aventu Polecam.
    Kuba 1 czerwiec 2010 waga 4500 g wzrost 63 cm


    Niko 11 luty 2007 waga 4250 wzrost 60 cm

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      cześć dziewczyny
      normalnie padam na ryja... jestem wykonczona. najpierw cały dzien latanie po całym miescie od hurtowni do hurtowni po farby,płytki, listewki, taśmy i inne takie. a w domu mały maruda,który około 17tej dostał takiego ataku histerii ze szok!!! ze 20 minut nie mogłam go uspokoic, myślałam ze wyjde z siebie..i nawet nie wiem dlaczego się tak rozryczał???

      co do problemu "odzywek" czyli szybciej powie niż pomyśli- ja też tak czasami mam, ze trochę krzyknę na Młodego ale staram się ograniczać. co do rodziny, z moim ojcem też różnie bywa i bywało. Najbardziej mnie wkurza to, ze jak juz sobie wypije to mu się zachciewa wylewac wszystkei żale. Jacy to my jesteśmy okropni,no i oczywiście temat kasy. Przez długi czas moja mama nie pracowała tylko zajmowała sie domem wiec non stoper pojawiał sie argument ze co my byśmy zrobili bez JEGO pieniedzy!? jakoś nie przychodziło mu do głowy, że ma ugotowane, wyprane i posprzątane i że cały dzien w domu mama nie leży do góry pępkiem.
      mama tez raczej ideałem nie jest, ma swoje humory i jak sie obrazi to z tydzien potrafi się nie odzywać.
      ja taka nie jestem i dlatego staram sie unikac sytuacji konfliktowych ( choć czasem człowiek musi bo inaczej sie udusino i przede wszystkim nie znosze tzw.cichych dni. to juz wole nawrzeszczeć na siebie na wzajem i już.

      ale walnęłam referat...


      Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        aha, co jeszcze?
        aniu gratuluję stażu, ja też musze się za czymś rozejrzeć ale to dopiero na wiosnę chyba...tylko nie wiem gdzie wystartowac z podaniami, bo z moim wykształceniem to trochę trudno w moich okolicach zachciało mi się ambitnego kierunku...

        nichol no ja nie wiem, ale dziecko najwazniejsze. troche mnie dziwi zachowanie tej Twojej niani, bo u mnie to nawet teściowa liczy się z moim zdaniem w kwestii wychowywania Młodego, jego ustalonego planu dnia i td. Ale pokaz jej wyniki, może dadzą jej do myslenia skoro słowne argumenty nie docierają?

        witam nową mamusię

        majorka może nie będzie tak źle? a nuż czeka was ponętna noc w ramach pogodzenia po kłotni?


        Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Inka_R, a co studiowałaś ?.

          Moja Klaudia śpi od 20:30 .
          pozdrawiam, Iza
          Klaudia - 01 marca 2009 godz. 2:50

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            witam wieczorkiem
            Filip właśnie padł, wyszalał się z ciotką za wszystkie czasy już w samochodzie nam usypiał no i kupiła mu taką drewnianą huśtaweczkę tylko nie wiemy czy można u nas ją zawiesić bo nie mamy w mieszkaniu żadnych ościeżnic tylko same łuki a w kibelku jej nie zawiesimy już bujaliśmy małego w niej ale się śmiał jak szalony, oczywiście póki co jest obłożony kocykiem ale daje radę heh.
            http://allegro.pl/item809327785_drew..._do_lat_5.html

            Iza mojemu na szczęście narazie nie wychodzą ale ciągle grzebie w pyszczku i ślini się straszliwie może niedługo coś wylezie eh nie lubię tego czasu ząbkowania :/

            Stwierdziłam że muszę się wybrać do fryzjera, mam za długie włosy aż do stanika a myślę o takich opcjach tylko na brąz co wy na to?

            na dziś się żegnam bo jakąś kolacyjkę trzeba wymyślić.
            Dobrej i przespanej nocki mordki
            Attached Files
            1.03.2009 9:55 FILIPEK

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Aniu, ja miałam jeszcze w 2008 roku włosy pod stanik, a jak nadarzyła się impreza (komunia brata) to obcięłam i teraz mam do ramion .8 A twój rok urodzenia to '88 ? Jak tak, to jesteś w moim wieku
              pozdrawiam, Iza
              Klaudia - 01 marca 2009 godz. 2:50

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Ja też będę się zbierać, trzeba mojemu J. wymyślić kolację...
                pozdrawiam, Iza
                Klaudia - 01 marca 2009 godz. 2:50

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Aniusuper fryzurki dawaj do fryca jak najpredzej

                  a u nas właśnie jak tylko coś nie tak to mamy ciche dni ja dokładnie nawet nie wiem o co poszło

                  a dziś się dowiedziałam od pani doktor że mojej Haniuli ida ząbki cztery na raz i dziś nawet butelki nie chciała zobaczymy jak to będzie

                  będę spadać do juterka
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Zosia polecam niekapek LOVI. Mam i jestem super zadowolona a też miałam problem, bo ze wszystkich kapało. Ten kubeczek ma zaworek do regulowania przepływu i wymienne ustniki zależnie od wieku dzidzi. Jest naprawdę wygodny.

                    Majorka
                    miło słyszeć, że wszystko oki. Jak już wypróbujesz ten YAZ to daj cynka jak działają, bo ja po świętach też chcę wrócić do tabsów ale właśnie jakiś takich co się po nich nie tyje mocno a słyszałam, że YAZ takie są.

                    Paulinchen
                    zimowa Ala superowa.

                    Ania2288 fryzurka naprawdę fajna. Podoba mi się, też czasem mam ochotę zrobić coś z kudłami ale jakoś odwagi nie mam. Mam okrągłą buzię i nie wszystko mi pasuje
                    A huśtawka fajna, pamiętam że sama taką miałam. Pewnie jest jeszcze gdzieś w piwnicy.

                    No nic, znikam już. Wykapana jestem, masy kokosowa i makowa na ciasto przygotowane.
                    Jutro jak wrócimy z zakupków to cosik upichcę. Dokładnie to kruche ciasto z makiem i kokosem,pierwszy raz je robię. Jak wyjdzie i będzie dobre to wrzucę Wam przepis.

                    Dobranoc dziewczyny, słodziachnych senków i do juterka
                    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      pierwsza???hm...
                      ja tylko na chwilkę sie przywitac.
                      iza studiowałam historie sztuki a teraz jeszcze kończe podyplomowa historię.
                      wczoraj tez robiłam ciasto,ale to totalna bomba kaloryczna nie dosc ze mleko skondensowane to jeszcze smietanka kremówka. cos jakby krówka te moje ciacho. ale bardzo "ekonomiczne" zjesz jeden kawałek i juz jestes zasłodzony namaxa.
                      dziewczyny, mam pytanie: podaje któRAŚ Z Was mleko NAN2? Bo ja daje bebilon ale dziś spróbowaliśmy tego nana właśnie, który dostaliśmy w paczce po 4 miesiącu. no szkoda mi wyrzucić poprostu a oddać nie mam komu. Młodemu widać żadnej róznicy to nie zrobiło,nawet chyba nie zauważył że to inne mlecycho. Myślicie że nic mu nie będzie jak tak teraz zmieniłam?


                      Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        hej
                        Inka a jak robisz podyplomówkę to może do jakiejś szkoły na nauczycielkę co? ja nie wiem jak to jest z tymi mleczkami , ja daję bebilon i nigdy innego nie próbowałam...
                        Iza ja 89 rocznik

                        Filip stoi w kojcu i gada MAMA BRUM BABA TATAT i tak w kółko śmieszny
                        Mężek w końcu skończył antybiotyk ale na zakupy go chyba nie namówie :/
                        lecę obejrzeć bajeczkę z maluchem
                        a wczoraj mi zasnał wieczorem jak mu czesałam włoski tak się wyluzował że aż zakimał he
                        1.03.2009 9:55 FILIPEK

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          to tylko ja taka stara...?Jestem rocznik 80.... Zapomnialam sie przywitac-witam!!!Zaraz poszukam swojego zdjecia slubnego to sie wam pokaze... A co do kubkow to ja mam z aventu(smoczki,butelki)i jestem zadowolona z tej firmy.Co robicie na obiadek?Ja zupke 7-mio skladnikowa na kuleczkach z miesa mielonego(mniam).
                          Last edited by chudagleba; 17-02-2010, 12:25.

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Nie tylko Ty ha ha. Jestem 81'. Z mojego niekapka leje się na wszystkie strony mały mokry cały a tak lubi pić z kubka cholera musze kupić inny w dodatku już 3 bo mam pecha.
                            Dziewczyny dostaje już *************ca nie mam siły. Mały trzy tygodnie już chory a Ja nigdzie nie wychodze siedze z nim 24/24 jeszcze jak mąż wróci z pracy to w weekend gdzieś jedziemy chociaż na kawke a on stwierdził że ten weekend musi pracować. Pracuje na budowie teraz wykańcza sale szpitalne i muszą do końca tygodnia oddać pomieszczenia. Tak sobie myśle żeby popołudniu chociaż na 10 minut po dworzu pochodzić bo tak zero powietrza to też h... .
                            Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                            Waga 4180 i 58cm


                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Dobry, ja na chwile!
                              Tak choć powiedzieć czołem, bo mały usnął to lecę posprzątać i ruszę na spacer, bo tak pięknie jest!
                              Witam nową mamulkę - Izulkę!
                              Opowiedz ciut o Klaudii - co potrafi ile waży, co lubi, itp...
                              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                cześć dziewczyny

                                moje dziecko wstało dzisiaj o 6 tej a zasnęła o 11 30 już z płaczem bo była taka wykończona i co ?? właśnie wstała wyspana no szok jakiś , czy wasze dzieci też tak mało śpią w dzień ??? niby w tygodniu jak sie nią zajmuje mama to potrafi pospać ok 2 godz szczególnie na spacerze, no nic pewnie już dzisiaj nie pośpi do wieczora, masakra nic sie zrobić porządnie nie da ani sprzatania ani gotowania!!!

                                a poza tym kupiłam wczoraj Polce bluzeczke na święta czerwona z naszytym reniferem i napis"my first christmas" śmieszna mówie wam
                                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X