Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Hej ,
    w szpitalu jakoś wytzrymacie , oby tylko wszytsko było dobrze

    Renatka zapraszamy do nas na grila u nas rano lalo a teraz świeci piękne słonko
    BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

    LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      A to zdjecia mojego malucha z ostatnich spacerkow
      Attached Files
      BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

      LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Cześć dziewczynki...Ojjj właśnie z tą pogodą to nigdy nic nie wiadomo,wczoraj upał,dzisiaj z rana padało ale po południu rozpogodziło się. Byliśmy u rodziców na obiedzie,przy okazji daliśmy już zaproszenia,a póżniej poszliśmy sobie na jarmark.Dzieciaki się pomęczyły i już śpią

        Meggi zauważyłam,że Twój Bartoszek lubi małe co nieco na spacerku pojeść. Tak jak nasz Kacperos,zawsze coś memle w buzi a waży już ponad 12kg Okularki ma the best!

        Renatka i jak imprezka się udała? Grilla zrobiłaś?


        A gdzie Majorka? Pewnie zrobiła sobie chwilę odpoczynku,wkońcu długi weekend.

        Idę poprzytulać dużego misia bo coś samotny ostatnio
        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          no i pogoda jednak dopisala.po oludniu wyszlo slonko ( a już był plan zeby do blaszaka sie przeniesc, blaszak- czyt.garaz ).moj samorobny tort smakował...a tak sie balam ze sie potruja..ale do drinka i kielbaski to wszystko dobre ;d
          Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


          dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Jestem i ja

            nie pisałam bo nie miałam humorku choć prawdę mówiąc nadal go nie mam

            moze to głupie ale my jakoś się tak zżyliśmy z naszym psem ze wczoraj jak siedzieliśmy wieczorem i mój M zaczął wspominać to obydwoje ryczeliśmy jak bobry teraz została tylko pusta klatka i jak tylko w nią spojrzę to mi łzy nachodzą

            wczoraj i dziś byłam u mamy wczoraj bo z Maja do lekarza i kolejny antybiotyk bo znowu to samo tydzień temu brała masakra to już 3 w ciągu 5 tyg.
            a dziś pojechaliśmy tak sobie na grila pogoda pochmurna ale po południu wyszło słonko

            WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA SOLENIZANTÓW NASZYCH KOCHANYCH

            Hania też powoli zaczyna mówić coraz wiecej mam nadzieje ze nie będzie taką paplą jak Maja
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Hej dziewczynki,
              u nas dzisiaj pada, ale wczoraj rano tez tak było a potem slonko wiec mam nadzieje ze dzisiaj tez tak bedzie bo babcia rodzinego grila zarzadziła
              Madzik nasz mały jak nie ma jakiejs buły albo ciacha na spacerku to troche marudzi wiec takie uspokajacze zawsze mam gdzies w zanadrzu , a tez juz 11,5 kg wazy
              Renatka to fajnie że gril sie udał
              Majorka my kiedys tez musielismy uspic naszego kochanego pieska i tez wyłam, ale pomysl ze juz nie cierpi i sie nie meczy.
              BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

              LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Hej

                ja cały czas sobie powtarzam ze mu lepiej ale emocje biorą górę to nic czas leczy rany

                a u nas słonko od rana moje laski wstały 5,45 ale włączyłam im bajki i spałam do 7,30 M pojechał na rybki a ja zaraz do sąsiadki zmykam na małą czarną z mleczkiem oczywiście

                u nas już meszki atakują a komarów plaga nawet z rana na podwórku się nie posiedzi w Briko są takie odstraszacze do kontaktów dla małych dzieci tylko nie wiem po ile muszę sobie kupić bo okna nawet nie otworzę

                ciekawa jestem czy dziś otwarte niby zwykły dzień nozobacze jak się na miasto wybiore
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  hej kochane ostatnio mnie troche nie bylo

                  ale ten wyjazd mojej mamy teraz bylam sama z nikola w domu bo moj tata z bratem pojechali do dziadkow
                  musialam niani szukac naszczescie przyjechala ta mojaj mamy kolezanka

                  dziewczyny pojawia sie czasami nichol albo katarzynar??
                  potrzebna mi jest ich pomoc w napisaniu scenariusza zajec
                  Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Hej Mamcie,

                    pozdrawiam Was serdecznie i slonecznie z goracego Singapuru (tu slonce pali od 7 rano do 19)
                    Moje dziecie znioslo 12-godzinny lot na medal, ze zmiana czasu chyba tez jakos sie uporalismy (+6 godzin), chociaz pierwsza noc niezbyt mila byla.
                    Przesylam Wam mase slonca!!!
                    amsw



                    Rosne...
                    14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                    17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                    13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                    16.11.2009 5620 gr, -
                    16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                    19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                    17.06.2010 9250 gr, -
                    06.09.2010 10600 gr, 77cm
                    14.12.2010 11600 gr, 81cm
                    05.05.2011 11900 gr, 83cm
                    20.09.2011 13200 gr, 90cm
                    14.01.2012 14300 gr, 93cm
                    19.07.2012 15500 gr, 98cm



                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Napisane przez AMSW Pokaż wiadomość
                      Hej Mamcie,

                      pozdrawiam Was serdecznie i slonecznie z goracego Singapuru (tu slonce pali od 7 rano do 19)
                      Moje dziecie znioslo 12-godzinny lot na medal, ze zmiana czasu chyba tez jakos sie uporalismy (+6 godzin), chociaz pierwsza noc niezbyt mila byla.
                      Przesylam Wam mase slonca!!!
                      amsw
                      oj przyda sie aniu to słońce , bo w Polsce długi majowy weekend jak zwykle nieciekawy

                      ja powoli zaczynam przygotowywać sie do naszego wyjazdu, tzn robie spis rzeczy do zabrania i spraw jakie musze załatwić

                      jak wrócicie to wrzuć jakieś zdjęcia, i miłego wypoczynku
                      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Hej laseczki

                        STO LATEK DLA WSZYSTKICH SOLENIZANTÓW :*

                        my już sezon grillowy otwarliśmy w piątek, rodzice zrobili grilla z okazji taty imienin i przejścia na emeryturkę. Fajnie było Lencia się wyszalała po działeczce, zjadła chleb maczany w boczku, kawałek kiełbaski takiej parówkowej bardziej z grilla i pół piersi z grilla, to mięsiara aż jej się uszy trzęsły jak jaDŁA, bałam sie że ja brzuch będzie bolał bo po tym wszyhstkich walnęła butlę mleka na kolacje ale spała jak suseł i wczoraj wstała gruuubo po 8 aż byśmy się spóźnili przez to do znajomych wczoraj pojechalismy odwiedzić właśnie takich znajomych bo im się dzidziuś urodził miesiąc temu i jak tak zobaczyłam takiego malutkiego bobaska to aż się lezka w oku zakręciła i chciałoby się drugie już

                        śliczna ta ich córeczka a wymiarowo to jak Lenka po urodzeniu i kurde tak szybko sie zapomina że własne dziecko też takie malutkie było

                        wieczorkiem zostawilismy lencie dziadkom i poszliśmy do parku na koncerty i mój mężulek się z lekka wstawił dziś jedziemy do ikei po fotelik dla niuni na dzień dziecka bo w super cenie będzie a wieczorem przychodzą sąsiedzi trochę posiedzieć bo mieliśmy wcześniej sobie iść do ogródka na jakie piwko ale podejrzewam ze dziś ani pogoda ani samopoczucie na to nie pozwolą

                        w sumie to juz moge zaliczyć majówki za udane
                        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                        http://annalena4u.blogspot.com

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          W kraju kwitnącej wiśni...
                          Attached Files
                          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                          http://annalena4u.blogspot.com

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            oj dziewczyny jak ja wam zazdroszczę tych wyjazdów

                            u nas majówka też udana pogoda dopisuje cieplutko i słonecznie a jutro też do mamci na grila no i festyny się szykuje więc będzie wesoło

                            Syrwunia dziewczyny zaglądają od czasu do czasu więc napisz na prywatną pewnie sie odezwą

                            moja teraz śpi a Majcia na dworze u sasiadki bo wnuczki przyjechały a one papurzki nierozłączki nawet obiad tam jedzą razem

                            ja dziś pewnie do kumpeli na kawke tylko musi wrócić z pracy bo ona w tygodniu żadnego dnia wolnego ciągle ryje w Hotelu nawet niedziele

                            na 16 maja mam do zrobienia Macqina z Autek zobaczymy jak mi wyjdzie

                            Aniasos Lenka laska na całego ślicznie wygląda ja może jutro porobię pare zdjeć Hani to powstawiam
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Aniasos ale Lence fajnie zabki idą
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                chcialam jeszcze sie pochwalic tortem sama robilam nie to zebym jakas dumna siedziala z tego powodu hyhyhy..
                                Last edited by renatkaa09; 08-05-2011, 21:44.
                                Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                                dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X