Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Renatka one beda na 16 i 20 a wyglądają super mówię ci sa po 245 albo 249 nie pamiętam dokładnie ale 250 w zaokrągleniu bo w sklepie jak patrzałam to mniej jak 315 nie znalazłam a na allegro niby tanie ale doliczyć przesyłkę to wyjdzie na to samo co i w biedronie boczne chyba też mają ja też na 16 chciałam

    te 3/4 fajne tylko żeby pogoda była no ale zobaczymy to juz w niedziele jak ja nie lubię chodzic na takie impry no ale jak już tam pójde to zazwyczaj sie dobrze bawie

    lecę do sąsiadki na kawke
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      A niewiesz od kiedy mają być te rowerki w "stonce"?? no jak po 250 to jest cena przystepna
      Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


      dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        hejka jestem i ja w końcu
        u nas pogoda faaatalnaaa...nie dość że pada to jeszcze zimno dziś jak diabli.

        spóznione ale z całego serce płynące ŻYCZENIA DLA MAIKA STO LAT I DUŻÓ UŚMIECHU no i oczywiście dla MATEUSZKA bo nie wiem przypadkiem czy nie przegapiłam.

        co do imprezki naszej - w sobotę bylo jako tako, tzn słonca brak ale całkiem ciepło no i nie padało. mimo to Młody chyba przedawkował świeże powietrze bo dostal kataru, na szczęście nie jest tak żle choć noc z niedzieli na poniedziałek była niezbyt ciekawa. no ale dziś już w miare ok, z nosa jeszcze leci ale za to pospał prawie 12 godz w nocy bez pobudekaha, z prezentów to dostaliśmy głównie kasę więc dopiero mamusia będzie synka "obkupować", a pare pomysłów już mam min. kask rowerowy.

        jutro ruszamy na szczepienie,chociaż zastanawiam sie czy nas skieruje do zastrzykuskoro mamy lekkie przeziębienie?
        majorka ja mieszkam w pobliżu lasu i tak się zastanawiam na szczepienie przeciw kleszczom, co o tym myślisz? bo z tego co się orientuję to Ty tez w jakichs terenach leśnych zamieszkujesz? no a ja mam trochę steresa, bo raz że nas sasiad już chyba 2 rok walczy z boleriozą a dwa-mój, a w zasadzie rodziców sąsiad, chodzi z psem do lasu i na tym biednym psiaku już tyle kleszczy że aż guzy ma biedak na głowie. no a ostatnio słyszałam ze z takiego psa też mogą na człowieka przeskoczyć a nasze podwórka tylko płot dzieli taki zwykły z siatki.
        no to się rozpisałam


        Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          renatka tak oglądałam ostatnio Twoje zdjęcia na Nk i ten twój Oskarek to poważnie wygląda jak na swój wiek. no chyba że tlyko jedno zdjęcie wstawiłas takie dla zmyłki

          a,majorka ja też idę na komunie za 2 tyg i też własnie zastanawiałam sie nad czarnymi rurkami, które musze najpierw nabyc oczywiście raz że to dość wygodne, zwłąszcza jak się ma takiego bąbla, bo rajstopy to mam zaraz pozahaczane,plam tak nie widać no i wygodniej gonić szkraba w spodniach niz w sukience. tylko że znowu te które oglądałam to mają taki materiał że widać wszystkie kłaczki na nich no i póki co mam problem..


          Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            a wiecie co wam jeszcze powiem, jak tak Młody patrzył na tą świeczkę na torcie to mi się jakoś tak smutno troszkę zrobiło, że moje dziecię nie jest już niemowlakiem, tylko całkiem sporym, coraz bardziej samodzielnym chłopcem i aż mi się łezka zakręciła, że to tak szybko minęło. nie wiem czy rozumiecie o co mi chodzi, no bo oczywiście cieszę się że jest już taaaaki duży ale czasem brakuje mi takiego małego dzidziusia,zwłaszcza jak patrze na zdjęcia koleżanek któe niedawno urodziły. oj, wiem, wymyśłam sobie problemy...jakby Mały miął już z 19 lat i wyjeżdzał np.na studia na drugi koniec POlski


            Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              renatka dobre teksty ci wali maly

              majorka moje zdanie jest takie ubiez sie zARAZEM ELEGANCKO I MODNO POKAZ JAK TA TWOJA TUNIKA WYGLADA i powiemy ci jakis pasek ladna branzoletka albo naszyjnik i gites bedziesz super wygladala

              kala straszne jest to co piszesz ja sobie nie wyobrazam zycia bez swjego dziecka, sadze ze bym popadla w depresje i bym sie zabila nie poradzila bym sobie ;(

              moja nikola tez chora chcialam isc z nia do lekarza ale tej naszej nie ma na wolnym jest dzisiaj jutro pujdziemy

              ja mam tyle na studiach kolokwium i tych hospitacji zaraz praktyki nie wiem jak wyrobie juz mi jest ciezko mama pojechala dom na glowie jeszcze dziadek oja niunia tylko mama i mama ale ona malo mowi tylko mama tata dziadzia baba masz i tyle ona badzo duzo pokazuje cos podlapie i chodzi i przewraca tymi smowimi raczkami
              nikola moja wazy 8300

              co do mieszkania chodzilismy ogladac ulice dalej od moich rodzicow no mial facet chciec 80 tys a chce 110 idiota za mieszkanie w kamiennicy i jeszcze cale do remontu dzisiaj idziemy z moim tatkiem moze on cos wskura mozemy mu dac 90 tys najwiecej bo moj adas dostanie najwiecej 100 tys kredytu a jeszecze na remont nam kase bedzie potrzebna to mieszkanie jest dobrze polozone i bezczynszowwe i tylko musieli bysmy splacac kredyt i zamieszknie nic bysmy nie placili

              oj nie wiem jak sie to ulozy nikola rosnie

              zamierzam zrobic sobie jakis kurs kosmetyczny znaczy isc jeszcze na studium albo zrobic kurs instruktora jazdy to dopiero za pol roku bym mogla

              nie wiem sama co lepsze??
              Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                wszystkiego najlepszego dla maika
                przepraszam ze spuznione wybacz kochany:*
                Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Dziekujemy raz jeszcze za zyczenia

                  My dzisiaj bylismy na badaniu i szczepionkach, ale sie darlo me dziecie, az doktorka sie krzywila, a rozmawialysmy wczesniej i ja mowie do niej, ze on Maiki jak sie smieje to go u sasiada slychac, ale jak wyje to sciany drza haha, no i 'skosztowala' tego niebianskiego glosu
                  Inka, przeziebiony moze byc do szczepionki, nie moze tylko miec goraczki, tak tutaj przynajmniej jest, i wiem o czym Ty mowisz, czas leci jkak cholera, ale mnie narazie to cieszy, ze dzieciaki madrzeja chooociaz Vincent ostatnio zaczyna histerie odstawiac, no dzisiaj zreszta tak samo bylo, zaszlismy po chleb do sklepu a tam taki kacik dla dzieciakow byl z zabawkami, no i oczywiscie dziecinka nie chciala do domu isc, ale to takim sopranem piszczy, ze doslownie uszy bola, a ludzie kuzwa stoja i sie lampia, barany jedne, chyba tylko ci bezdzietni
                  Miki ma 76,5cm i wazy 10 830g, troche malo urosl od lutego tak mi sie zdaje bo tylko 2cm, albo go zle zmierzyla bo tez sie ladnie darl i wiercil no a przytyl nieco ponad kilo

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Aniasos my tez mamy ten fotelik, kupowalismy dla Vincenta, ale naprawde fajny, taki stabin\lny jest, do tylu za chiny nie poleci co najwyzej do przodu sie gibal, a to pol biedy, no i jakie kombinacje mozna z nim robic, np namiot, poczekaj az podrosnie Lenka to napewno zademonstruje

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Inka u nas dookoła lasy ale ja nie szczepię choć pewnie powinnam bo u nas nawet na ogrodzie mozna spotkać ale jak na razie tyle lat i żadne nie złapało kleszcza ja sama miałam raz w zyciu a mój M chyba z 20 w miesiącu przynosi latem,on w lesie pracuje i niestety mimo że ma spray to i tak lezą do niego oni są szczepieni obowiązkowo ale te szczepionki nie chronią przed chorobom tylko ewentualnie przed powikłaniami mój M ma bolerioze mimo że był szczepiony także wybór należy do ciebie ja nie szczepie,a co do psa to z psa nie przeskoczy jedynie jak juz się kleszcz napije i pies go zgubi to po czasie jak kleszcz strawi i zrobi się głodny to moze wejść na człowieka za zwyczaj siedza i czekają aż się nadaży okazja same nie chodza i nie szukają także jak twoje dziecko nie ma kontaktu z podwórkiem sasiada to nie powinno załapać intruza

                      Syrwunia współczuję ci tego zajmowania się domem i nakuka jeszcze a do tego Nikolka moja też taka mamina się zrobiła jak zobaczy ze wyszłam to będzie sie pod drzwiami darła jak poparzona

                      a co do bluzki to ona koszulowa jak wcześniej pisałam taka podobna do tej tylko jednolita różowa i rozpinana do samego dołu
                      http://moda.allegro.pl/item101998375...wiazana_m.html

                      no i zapomniałam co jeszcze
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Renatka on chyba w nastęnym tygodniu bedzie ale jeszcze dziś chyba będe w biedronie to zobacze

                        rosną rosną te nasze pociechy i rzeczywiście z niemowlaka to tak szybko wyrastaja ze człowiek nie nadąży się nacieszyć takim maleństwem no cuż taka kolej rzeczy i niech rosną

                        Syrwunia moja też duzo nie mówi mama, tata ,baba ,dziadzia ,ciocia, daj ,nie ,tak ale dogadam sie ze wszystkim bo jak czegoś nie chce to zaraz "nie" mówi albo kręci głową macha też ręką jakby muchę odganiała a jak tak to kiwa że tak kumata sporo tylko z tym mówieniem moje dwa czorty poprzednie to już sporo gadały a mając dwa lata mówiły płynnie całymi zdaniami na moją Maje mówią HANKA BIELICKA tak nawija a teksty takie że ja nie wiem skąd ona takie słowa bierze człowiek takich nie używa (nie żeby jakieś przekleństwa ale takie wyszukane) a słodzić to tak umie jak np jej zupa smakowała u sąsiadki to już tak nadawała a jaka pyszna i ze ona takiej nigdy nie jadła i w koło to samo
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          spojrzalam wlasnie w Vincenta ksiazeczke, to Vini na roczek wazyl prawie 12 kg a wzrostu mial tyle samo 76 i pol noo to Miki modelka przy nim

                          Majorka, fajna ta bluzka, ja bym do niej jakies baaardzo waskie spodnie ubrala, do kolan raczej nie, bo bluzka dosyc dluga to sie zleje wszystko no i korale na bank

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Majorka, ciekawe po kim taka wygadana

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              jejciu, to Majki jest daleko w tyle, on gada, duuuzo, glosno, ale nic konkretnego, Vincent zaczal pozno mowic, teraz juz nawija jak potrafi, ale wczesniej to tylko od okazji, i zawsze podluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugim namysle

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                a pewnie po mamusi choć za czasów szkolnych to ja taka cicha myszka byłam no ale się wyrobiłam
                                a co do mowy to po prosty trzeba czekać mam koleżanke ona ma starsza o 2 miesiące córeczkę i mówi tak ładnie np.tata jedzie autem a niby dwa miesiące to dużo na takie dziecko z resztą cofnijcie się dwa miechy to nasze co niektóre to pełzały i zasówały na raka także same widzicie zaraz będziemy tęskniły za tym nie mówieniem
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X