Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    witam,jetem jestem madzik
    Itka bardzo mi przykro,badz kochana dzielna,az mi sie ryczec chce...
    no a ja dostałam @ w niedzielę,w pon rano tak mnie zalało że z wyrka prosto pod prysznic poszłam no i przeprosiłam anty i znowu biorę... A żeby dostać @ to brałam tabsy na wywołanie,ehhhh...
    Kala a może Polcia jest alergiczką...?????????Może cos ja uczula stąd kaszel i katar....Mojego męża chrzesniak tak mał,wieczorem i rano kaszel jakby pluca miał wypluć no i katary non stop.Bierze leki,jest juz lepiej.
    Nichol gdzieś kiedys czytalam ze dzieci tak mają,że najpierw super idzie im z siusianiek itd a po jakims czasie cofaja się....nie poddawaj się,tłumacz za każdym razem gdy majty wybrudzi i będzie dobrze.
    Majorka pytanko do ciebie na temat spirali - czy trzeba miec regularne @ żeby moc miec spirale...?Bo jesli tak to u mnie kaplica...
    Pozdro,ide na spacerek

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      hej
      [B]
      majorka, chuda Pola nie miała do tej pory żadnych alergii więc nie wiem czy to jest prawdopodobne

      a chora była ostanio na początku stycznia więc raczej dawno, a teraz wyraźnie zaczeło sie od infekcji wirusowej tzn lekka gorączka , potem katar i chrypa i jak to zaczęło przechodzić to sie pojawił ten nocny kaszel i on trwa do dziś ale to jest jeden atak kaszlu w nocy taki góra 5 minutowy

      ale od wczoraj ma znowu za to katar, juz sama nie wiem bo po drodze ja byłam chora, Gabi miała katar a teraz miał mąż może ona poprostu sie od nas co chwila zaraża i nie może do końca sie wyleczyć

      nichol Polka już woła siku i kupe , pieluszkę zakładm tylko na noc więc u nas sukces może u Krisa to chwilowy regres, musisz przeczekać
      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        ale mam nowy problem !!!!!!!!!!!! dziewczyny może coś doradzicie

        Pola w niedziele zaczęło wołać siusiu co 15 min, ale wczoraj jej niby przeszlo a dzisiaj zaczęła popuszczać w majtki, boję sie że to jakieś przeziębienie pęcherza , a jak już pisałam mojej lekarki nie ma chwilowo i nie bardzo mam sie z kim skonsultować, po za tym Pola nie narzeka na żaden ból czy pieczenie
        Last edited by kala8; 04-10-2011, 18:13.
        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          hej..

          Itka bardzo mi przykro i smutno..

          u nas co chwile coś się dzieje, w niedzielę Amelka nie miała już tak wysokiej temperatury i od rana walka z odpieluszkowaniem na maxa, jestem zdeterminowana i muszę Wam powiedzieć że dziś mija 3 dzień bez pieluch w dzień i jest naprawdę dobrze, co prawda nie woła siusiu ale sadzam ją co jakiś czas i udaje się na nakładkę lub nocnik, codziennie rano też na nakładkę, na razie jeden raz w ciągu całego dnia zmoczy spodnie więc chyba nie jest źle?
          z chorobą coraz lepiej, mocz na cito i nie ma żadnych bakterii, żadnych niepokojących wyników ale od dziś kaszel i psikanie we czwartek mam pojechać na kontrolę czy jest już ok, niestety też jakieś uczulenie wokoło ust jej wyszło, kompletnie nie wiem co mogło ją tak uczulić, nie jadła nic szczególnie nowego ale dałam jej w sobotę trochę truskawek, może to one? nie są już w końcu "letnie", sama nie wiem..
          Amelia ur. 19.04.2009
          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






          Alicja ur. 18.08.2012
          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            no lekarka odpisałam na mojego smsa i napisała że mogę dać Poli pół tab furaginu 3 x dziennie , już dałam połówkę zobaczymy jak bedzie jutro

            widzę że coś dziceciaki nasze szybko zaczęły chorować w tym sezenie jesiennym
            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              dzięki dziewczynki ze jesteście
              smutno mi ale nie poddaję się depresji,nic przeciez nie zmienie a Minio mnie potrzebuje,ale latwo nie jest...
              mój Dominik odpieluszkowany zupelnie,równiez nocnie ze tak się wyrazewięc sukces pelen,potrafi tez ubrać spodnie,w miare zgrabnie skarpetki,lecz nie zawsze sie uda oczywiście,i wyciera sobie dupke po ubikacji,jestem z niego bardzo dumna







              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Napisane przez kala8 Pokaż wiadomość
                ale mam nowy problem !!!!!!!!!!!! dziewczyny może coś doradzicie

                Pola w niedziele zaczęło wołać siusiu co 15 min, ale wczoraj jej niby przeszlo a dzisiaj zaczęła popuszczać w majtki, boję sie że to jakieś przeziębienie pęcherza , a jak już pisałam mojej lekarki nie ma chwilowo i nie bardzo mam sie z kim skonsultować, po za tym Pola nie narzeka na żaden ból czy pieczenie
                Kala możesz jej dać sok z żurawin albo w jakiejś aptece zielarskiej żurawiny do zaparzania kupić i polecam nasiadówki z kory dębu.
                Wiesz ja jestem za naturą na początek a tabletki zawsze zostawiam na później.
                Ja mam z Majką czasem takie problemy (aktualnie też) posiedziła w piaskownicy na piachu i już odrazu sika co 15 min jak piszesz. Dziś nawet w aucie darła sięż ejuż nie może a weź tu na Puławskiej gdzieś się zatrzymaj no masakra

                Moja posiedzi zawsze na zaparzonej korze dębu (wlewam do nocnika) i po 2 dniach spokój.

                A i witaminę C jeszcze daję żeby mocz zakwasić.


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                  Kala możesz jej dać sok z żurawin albo w jakiejś aptece zielarskiej żurawiny do zaparzania kupić i polecam nasiadówki z kory dębu.
                  Wiesz ja jestem za naturą na początek a tabletki zawsze zostawiam na później.
                  Ja mam z Majką czasem takie problemy (aktualnie też) posiedziła w piaskownicy na piachu i już odrazu sika co 15 min jak piszesz. Dziś nawet w aucie darła sięż ejuż nie może a weź tu na Puławskiej gdzieś się zatrzymaj no masakra

                  Moja posiedzi zawsze na zaparzonej korze dębu (wlewam do nocnika) i po 2 dniach spokój.

                  A i witaminę C jeszcze daję żeby mocz zakwasić.
                  dzieki , a ta kora dębu to musi być nasiadówka ? czy można ją np do kąpieli dodać ? i jak tą nasiadówkę zrobić ??? zaparzyć tą korę i wlać do nocnika gorącą czy jak ?? wiem zadaje głupie pytania ale jakoś nie mam doświadczenia ww sporządzaniu nasiadówek

                  vit c jej podam ale z tą żurawiną to obawiam się że u nas nie przejdzie bo Pola to pija albo wodę albo zwykłą herbatę nic więcej żadnych soków , napojów itp nie tknie
                  Last edited by kala8; 04-10-2011, 21:42.
                  Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    myślę że do kąpieli możesz dodać

                    to dlatego fajna jest właśnie herbatka żurawinowa

                    moja pije sok dla mnie jest taki cierpkowaty a ona co chwila by latała i piła

                    no ale moja to wszystko wypije


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Ale mi się dzisiaj nic nie chce Lenia totalnego mam-chłopaki w szkole a ja jeszcze w piżamie.....
                      Kacperos nadal w pieluchach,niestetyAj,czasami mam dość i brak sił na tą moją trójeczkę.

                      Uciekam,bo smęcę...buuuu....
                      Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Bry
                        Kala ja mam kore dębu,musisz do garnka wlac szklanke wody i łyżkę stołową kory dębu,gotowac 5 minut,zdjąc z ognia i odstawic na 15 minut,przecedzic i juz mozna uzywac.Działa naprawdę,moja Izulka miała pipkę czerwona i ja piekło i po dobie juz było ok.Ja po prostu przemywałam wacikiem jej piczkę kilka razy w ciągu dnia,nie robiłam nasiadówki,ale możesz ten napar wlac do nocnika i niech Polcia posiedzi.W aptece kosztuje 3,50zł
                        U nas ok,kupiłam dziewczynkom ciastolinę,pół dnia coś z niej tworzą
                        Ja też mam lenia dzisiaj.....

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Zaraz wstawie kilka fotek,muszę tylko je zgrac,zaraz wracam.

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Cześć dziewczynki

                            Ja też się melduję

                            Itka tak mi przykro trzymaj się Kochana.
                            Chuda dziewczynki cudne
                            My już dwa miesiące bez pieluch, tylko na noc zakłądam ale to z mojego lenistwa bo nie mam siły wstać i go na nocnik nasadzić
                            u mnie jakas deprecha, odechciewa mi sie studiow a jeszcze ich nie zaczełam
                            BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                            LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              bry..

                              ja tez dziś jakoś leniwie siedze..i siedze i jedyne co zrobilam to kawe sobie i jajka ugotowalam..


                              Chuda.. śliczne te moje synowe
                              Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                              dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X