Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    no Renatka pogratulować torcika chłopaki pewnie zadowolone
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Filip to był taki podeksytowany ze latał jak szalony i non stop kazał sobie świeczke podpalac chociaż pomagał robić tort tzn..pomagał.hm...łaził poł kroku za mna i pytal co sekunede " mamo co robisz" "MAMO komu ten tort " " mamo a to moj tort? " " mamo to..mamo tamto..."
      Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


      dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        a co tu się dzieje gdzie wszystkich wymyło ?!!!!!!

        ja jutro pewnie zajrzę wieczorkiem bo jadę do mamy

        dobranoc laseczki i piszcie coś
        HANULKA 09.04.2009




        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          czesc dziewczyny

          Oj Majorka, nie ma cie juz?? mialam sie pytac o mase ta co zdobisz torty, z czego ona,? Chcialam na dzisiaj jakas miniaturke zrobic, ale poszukam cos na necie, oby tylko starczylo produktow domowych, bo do sklepu to sie raczej dzis nie wybierzemy, jak na ten moment przenajmniej, moze sie rozpogodzi jeszcze

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            100 latek Maik :*Szczescia zdrowia pomaranczy...itd...( dalsza czesc zyczen dostaniez jak bedziesz starszy )
            Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


            dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              jejku Ania..jak ty dziwnie z czarnymi włosami wyglądałaś..
              Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


              dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Pa pa pa dziewczynki,dzisiaj jadę do szpitala...
                Trzymajcie kciuki żeby wszystko poszło ok,żeby d***** mnie za mocno nie bolała

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  hehehe, no nie?
                  ja juz siebie nie widze w czarnych wlosach, a niby moj naturalny kolor, nooo prawie naturalny

                  skonczylam mini torcika, bez tematu, tak na szybko, z tego co w domu bylo.
                  Majorka, jeszcze raz uklony dla Ciebie za to szprycowanie
                  To ja juz wole walkowac masy cukrowe hehe niz te "kupki" wyciskac, nie dosc, ze masa mi sie zwazyla na koniec po dodaniu barwnika, to wszystko sie poprostu rozplywa jakos, chyba najlepiej ze smietany to wyciskac

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    aaa, nie dodalam fotki
                    Last edited by vini-miki; 30-08-2010, 08:33.

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Napisane przez chudagleba Pokaż wiadomość
                      Pa pa pa dziewczynki,dzisiaj jadę do szpitala...
                      Trzymajcie kciuki żeby wszystko poszło ok,żeby d***** mnie za mocno nie bolała
                      eee bolala nie bolała..dwa porody przezylas..d***** pobolala i przestala a pomysl ze bedziesz jak dziewica mmm mąż ucieche bedzie miał

                      Moze i ja na taki looksus sie skusze chociaż 3 mieisące bez yyy..no chłopaczyny mego to i bez zabiegu ja bede jak dziewica
                      Last edited by renatkaa09; 03-05-2010, 12:48.
                      Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                      dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        chuda bedziemy trzymaly kciuki
                        powodzenia tam zyczymy:*

                        moja nikola taka ostatnio nie znosna ale daje sie zyc ja chora bylam ta allergia dala w kosc mi ostatnio
                        Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Wszystkiego najlepszego dla Maika z okazji 1 urodzinek !!

                          Chuda trzymamy kciuki za Ciebie. Zobaczysz szybko minie i wszystko będzie dobrze. Uszka do góry!

                          Ale u nas dzisiaj pogoda... masakra... leje od rana i raptem 6 stopni jest... gdzie ta wiosna ? i jeszcze ten wiatr... piździ jak w kieleckim :P
                          Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            cześć

                            wszystkiego naj naj dla Maika z okazji 1 urodzinek
                            pogoda w Łodzi też ochydna , pada i szaro sie zrobiło

                            i jeszcze dzisiaj dowiedziałam sie strasznej rzeczy wczoraj zmarł synek pracownika mojego ojca, miał rok , czujecie jaka tragedia,
                            sorry że o tym wam piszę ale ja nie mogę przestać o tym myśleć, dostał nagle gorączki i to była sepsa i umarł boże jak oni będą dalej żyć !!!???

                            chuda dasz radę , napewno nie będą cię długo trzymali w tym szpitalu
                            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Cześć dziewczynki ,no u nas też pogoda się popsuła ,mieliśmy iść do rozdiców na grilla i doopa Mały tylko daje rączkę i prowadzi do drzwi "da da".a deszcz pada.

                              Chuda powodzonka,szybko dojdziesz do siebie.

                              Wszystkiego naj naj naj dla Maika,dużo całusków i prezenciorów!
                              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Miki dziekuje za zyczenia

                                Chuda chyba bardziej niz bolu to sie bala rozlaki z dziewczynami

                                Kala, straszna ta sepsa jest, ja juz drugi raz slysze, ze wlasnie takie roczne dziecko zmarlo; pierwszy raz to u mojej siostry na osiedlu i w dodatku to byl maly chlopczyk,ktorego siostra czy brat mieli stycznosc z kolegami mojego siostrzenca, i pozniej tez dostawali cos ale nie pamietam juz czy to jekies zastrzyki byly czy co, straszne to jest, a takie malutkie wlasnie dzieci to maaale szanse maja wykaraskac sie z tego

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X