Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    grygorku my tego małego nigdy nie widzieliśmy nawet, ale znam ojca pracownika , nawet w tamtym tygodniu z nim rozmawiałam o dzieciach a tu taki szok , taka tragedia poprostu słów brak

    najważniejsze zdrowie naszych dzieci , reszta sie nie liczy , a człowiek często na jakieś pierdoły narzeka i sie głupotami martwi
    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Hej dziewczyny,


      WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA MAIKA Z OKAZJI 1 URODZIN, MOC BUZIAKÓW!!!!


      Kala to straszne z tym dzieciątkiem, cieszmy się że nasze dzieci są zdrowe, u nas w rodzinie ostatnio też stała się tragedia: moja kuzynka była w ciąży z blizniakami, jednojojwymi miały urodzić sie w czerwcu, ale pod koniec marca zaczęły im się zwężać tętnice i zrobili jej cesarke, chlopcy urodzili siężywi jeden ważył ok 1,5kg a drugi 600gram, tylko że ten większy po dwóch dniach zmarł a ten malutki żyje, ma już miesięc ale jeszcze sam nie oddycha. Ja na jej miejscu to nie wiem co bym sobie zrobiła, jedno dziecko umarło a drugie w stanie ciężkim ale wierze ze mały Oskarek bedzie żył.!!!

      A poza tym to mężuś mnie dzisiaj do kina zabrał a małego do mamy zawieżliśmy, fajnie było
      BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

      LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Majki Pajki jeszcze raz stooo lat :*

        ja to nie mogę czytać o takich tragediach odrazu mi się płakać chce bo sobie mysle co by bylo gdyby tfu tfu tfu nam sie to przytrafilo i co dzien dziekuję bogu ze mam zdrowe dziecko

        chyba nie martw się wszystko będzie dobrze i wracaj szybko do nas

        my z wyprzedzeniem kupilismy lence prezent na dzien dziecka bo super oferta byla a oto efekt
        Attached Files
        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



        http://annalena4u.blogspot.com

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          aniasos , normalnie Lenka ma fotel prezesa
          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            No heja!!!

            Sto lat dla maluchów i tysiące buziaków z okazji urodzin!!!

            JA też nie moge poprostu jak słucham te straszne historie o umierających malutkich dzieciach albo tych jeszcze nienarodzinych
            Ostatnio sporo było takich tragedii...

            Syrwunia, zaraz odczytam wiadomość i odpisze

            Ankasos, wymiękam! Poprostu za*****isty ten fotel!
            Jak czytałam Twojego poprzedniego posta, to myślałam że o fotelu do karmienia piszesz, a to o takie cacko chodziło


            U nas ok. Wpadam tutaj i czytam, ale wiecznie albo czasu albo weny na pisanie brakuje
            Młody ząbkuje ostro, gryzie wszystko, kwęka... MASAKRA!
            I już do szału mnie to jego maminsynkowanie doprowadza, kiedy to sie skończy....
            A z pozytywów- nasz książe coraz więcej gada, i to proste zdania próbuje składać, np. Dzidzi jest, tak?- kiedy pokazuje że gdzieś jest inne dziecko, albo widzi siebie na zdjęciu... No i wogóle duuużo po nas powtarza mała papla nam rośnie


            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              hej jestem i ja

              Chuda trzymam kciuki za twoją ..... i obyś miała dużo siły zeby wytrzymać bez swoich pociech wiem co mówię ja z ledwością na prochach nie wylądowałam jak byłam w szpitalu bez Mai a tylko dla tego ze karmiłam dwa bite tygodnie masakra nawet myśleć o tym nie mogę

              Grygorku ja robię tylko z bitej smietany z fixem nie jest tak źle a torcik fajowy

              Aniasos super tenfotelik teraz tylko stoliczek i mini zestaw do kawy Lena Sliczna i z tą grzywka tak fajnie wygląda

              Kala to jest nie do pomyślenia jak oni teraz sobie poradzą jak będą żyć ja sobie nie wyobrażam godziny bez niuni a tu taka tragedia nawet myśleć nie moge ja za psem rozpaczam a za dzieckiem to tylko szpital psychiatryczny albo bym sobie coś zrobiła
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009


                MAIKI MAIKI
                Nasz mały bąbelku
                Na główce masz loczek
                A w metryce roczek
                I właśnie dlatego
                Kochany łobuzie
                Miej od teraz zawsze
                Uśmiechniętą buzię
                A policzki twoje
                różowe, gorące
                Niech przyjmą dziś od nas
                Buziaków tysiące

                __$$$$___$$$$$$$$$$____$$$$
                __$$???$$$$$$$$$$$$$$$$$$$???$$
                __$$??$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$??$$
                ___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
                _____$$$$$¶¶¶$$$$$$¶¶&#18 2;$$$$$$
                ____$$$$$$¶¶¶$$$$$$¶¶&#18 2;$$$$$$
                ____$$$$$$$$???¶¶¶???$$$$$$$$
                ____$$$$$$$????¶¶¶????$$$$$$$
                _____$$$$$$????????????$$$$$$
                _______$$$$$$???????$$$$$$$
                _____$$$*********$$$$$$$$************$
                _$$$$*********************$************************$
                $$$$$*********DLA********************************$
                $$$$$$$$$*********CIEBIE*********************$
                $$$$$$$$$$$********************$$$$$$$$$$
                $$$$$$$$$$$****************$$$$$$$$$$$$
                _$$$$$$$$$*****************$$$$$$$$$$$$
                ___$$$$$$****ODE*********$$$$$$$$$$
                _____$$$$*********MNIE********$$$$$$$
                __$$$$$$$$$************************$$$$$$$$
                _$$???????$$$********************$$????????$$
                $$???????????$$$*********$$$??????????$$
                $$????????????$$$$*$$$$$??????????$$
                $$????????????$$$$$$$$$$????????$$$
                _$$$????????$$$____$$$$$?????$$$
                __$$$$$$$$$_______ $$$$$$$$$$__
                );****
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  u nas pogoda też licha była cała noc lało jak z cebra ale po obiedzie nawet sie wypogodziło a mój M nie zapakował wózka i myślałam ze go zastrzelę ale mam swoja przyjaciółkę na szczęście z małym dzieckiem i ostatnio kupiła sobie taki sam wózek jak ja więc pożyczyła i sobie połaziliśmy Hania pospała na spacerku no i dzionek minął a jutro już norma M do pracy synuś do szkoły a my w domku z dziewczynami

                  dostałam nowy przepis na biszkopt zobaczymy czy wyjdzie jak go wypróbuje to wstawie przepis
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Cześć Kochane ...
                    Wszystkiego naj aj naj dla naszego Maikusia.
                    My wczoraj mieliśmy wyprawiane urodzinki było troszkę gości i mały dostał super prezenty zabawki zabawki zabawki haha koszulkę i bluzę naprawdę świetne. Było super mój M kupił farby i jeszcze w niedziele malowanie robił takie z fantazją po swojemu wieczorem już jak było czyściutko i zawiesiliśmy balony to mateusz nie mógł usnąć cały czas pokazywał baloniki. Wczoraj też cały czas w centrum uwagi...Usnął o 23:00.
                    Kala jak czyta się takie coś to tylko ciarki po ciele przechodzą bo to tragedie niewyobrażalne. Nie ma słów na to wszystko.
                    Dziewczynki przepraszam, że Was ostatnio zaniedbałam ale jakoś tak czasu brak. Cały tydzień szykowałam się do imprezki.A młody jak się dziś obudził to odrazu poleciał do zabawek i aż kwiczał ze szczęścia.
                    Ankasos fotel baja dosłownie. Mam identyczne duże fajnie by było kupić taki młodemu.
                    Kochane doczytam was jak mój M wyjedzie bo znowu mi ucieka i będę miała więcej czasu. Dobranoc zmykam do wyrka do mojego skarbusia małego.


                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      helloł Juz mam dosc tej pogody.wczoraj taka lało u nas ze na podworku to potok mialam aaale przynajkmniej nowych krzakow i ogrodka nie mosialam podlewac no a dziś tez zapowiada sie dupna pogoda ;/ Narazie jest pochmurno, chyba nawet robi ( dobrze nie widze bo sie jeszcze slabo obudzilam ).Jutro jade z dzieciekami do lekarza.;To bedzie wyprawa! JAk przezyje czekanie 2 godziny w kolejce z dwojką małych dzieci to przezyje chyba wszystko No i planuje jutro Oskarowi Urodzinowy rower kupić A Filipowi albo przyczepke do rowerka albo wiekszy rower..zobaczymy co w me oczy wpadnie.. Chociaż na allegro Tansze są rowery dla Filipa niż u nas w sklepach.No ale moze do hurtowni zajade ( Filip Oszaleje jak bedzie mógł sobie sam rower wybrac )

                      A pare dnmi temu.. moje dwa urwisy połamały obudowe od odkurzacza ;/ Tak sprawdzali czy worek jest już pełny ze on " przypadkiem " sie klapa wyrwala ;/ Chyba nie musze opisywać jaką mialam mine i jak zareagowalam..Jak powiedzialam Filipowi ze ich pieniądze ze skarbonek pojdą nie na auto a na nowy odkurzac to on mi powiedzial ze auto to on musi miec a sprzatac moge miotłą ! no wyobrazacie sobie? a ja bylam przekonana ze moja mala niemowa nie potafi zadnym logicznym tekstem mi odpowiedziec.A wczorajszy tekst to mnie rozwalił. Na pytnie co znosi kura Filip odpowiada " kura znosi moje humory".myslalam ze sie posikam jak on to powiedzial
                      Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                      dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Hej hej hej ja już na nogach od 6 jak zwykle nawet pospać mi dłużej nie dali bo Hanka tak krzyczała że zamknąć oczu nie mogłam

                        dzis jakoś w nocy nie mogłam spać ciągle wstawałam mimo że dzieci spały

                        u nas pochmurno ale może troszke słonka zobaczymy nie jest tak źle tylko chłodno

                        Nitka moja jak widzi balony to cała się trzęsie i nie ma możliwości nie dania jej go,super ze imprezka sie udała i że mały zadowolony z prezentów
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Renatka w biedronce będą teraz fajne rowerki i nie takie drogie też chciałam Mai kupić ale dziedek mnie wyprzedził i zrobił jej rowerek więc już kupować nie będę bo nie ma sensu

                          pare tygodni temu kupiłam sobie koszule taką tunikę różową i położyłam u mamy do szafy żeby się mój M nie dowiedział i sama o niej zapomniałam wczoraj dopiero mi sie przypomniało i ja zabrałam a on nawet nie zapytał skąd ją mam

                          dziewczyny co mam ubrać na komunie typową garsonke a moze kupić sobie czarne rurki i do tego ta różowa koszula już sama nie wiem
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Hej dziewczyny,
                            u nas też dzisiaj pochmurno , ale pewnie jak zawsze ie wypogodzi
                            Renatka nasz bartek tak uwielbia odkurzacze że obawiam sie że nasz tez dlugo nie wytrzyma
                            Ankasos a fotelik super, też bym taki małemu kupiła
                            BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                            LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Majorka a co do ubioru na komunie to teraz kazdy zakłada co chce, ja jestem chrzestna i do zdjec musze jakos wygladac:P i chyba jaks sukienke zaloże . Jak bedzie cieplo to moze lepiej garsonke założyc niż rurki , wygodniej ci bedzie no i bardziej elegancko.
                              BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                              LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Majorka a nie pomyslalas o spodenkach takich do kolana? są przecież z takiego materiały jak garnitury damskie.Do tego koszula lub tunika i też bedzie dobrze

                                A co do tego rowerka to nie orientujesz sie na jakich on kółkach bedzie? bo mnie interesują 16'' z bocznymi kółkami.
                                Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                                dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X