Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Dobra ja uciekam do łóżeczka bo pewnie rano będę musiała o 5 wstać a wtedy sie najlepiej spi. Kolorowych snów i do jutra
    BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

    LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Napisane przez Inka_R Pokaż wiadomość
      ankasos może idobry pomysł ale co jak smar zejdzie a zostanie tlusta plama po maśle? bo tłuste też nie zawsze chce puszczać ( oczywiście się nie czepiam, wiem że znalazłas w necie, więc to wszystko bedzie metodą prób i błędów )
      inka no warto może spróbować bo i tak bedzie plama jakby co i tak ja tam na plamach sie nie znam
      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



      http://annalena4u.blogspot.com

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Lena kaszle przez sen ale póki co śpi i mam nadzieje ze tak bedzie calą noc


        a ja właśnie zamówiłam zestaw do tipsów kurde....
        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



        http://annalena4u.blogspot.com

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          to widzę że szalejemy na forum z tipsami ja też cały czas rozważam
          majorka a ty jak faktycznie chcesz już cały czas robić tipsy to tym bardziej ci się opłaca kupić.
          a dziewczyny, powiem wam jedną historię,kuzynka mi opowiadała- jedna jej znajoma urodziła 2 miesiące temu, i jak wychodziła ze szppitala to dorwała ja jedna położna że mają takie ankiety do wypełnienia odnośnie opieki w szpitalu tzn.co się podobało a co nie. no i ta jej znajoma mówi że jest zadowolona tak pół na pół. więc położna się pyta co było na nie? więc: że odzywki, że podejście do pacjentki i takie tam. i teraz text tej położnej, obużonej : a za takie pieniądze jak my tu zarabiamy to czego się pani spodziewała??!
          pozostawiam do refleksji...


          Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            hej hej hej

            dzień taki sobie dzieci pozrywałam o 6 a Maja zawaliła do tego nockę że w dzień jak poszłam pazurki robić to cały czas zabeczana u babci na kolanach siedziała więc jak wróciłam to chyc ja do wózka Hani i ululałam potem świerza jak skowronek była a my z Hanią na szczepieniu byłyśmy i o dziwo nie zapłakała tylko jękła a ja tak sie stresowałam nawet pa pa pani zrobiła

            pazurki fajne choc bardzo delikatne i do tego zaokrąglone bo zagadałam się z kuzynką i zanim się kapnęłam że piłuje było już po fakcie ale żaden problem bo za miesiąc nowe więc teraz zanim nie odrosną mogą być jutro wstawie fote bo dziś już komórka mi nie wyjdzie jak trzeba

            torcik wyszedł super

            kupiłam sobie nawet spódnice jeansową (chyba tak to się pisze )
            a jutro na zakupki dalej lecę
            byłam dziś jeszcze z siorą na zakupkach prawie 100km od mojej miejscowości ale nic nie kupiłam ona za to obkupiła dzieciaki

            Aniusos wybuśkaj Lenkę i niech szybko wraca do zdrowia i moze lepiej daj jej ten antybiotyk zanim rozwinie się na dobre bo potem jak pójdzie na płuca to niedość że do szpitala wezma to jeszcze się tak umęczycie ze hej
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              A oto moje dzieło

              i dobranoc
              Attached Files
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Inka ja myśle że nieważne ile się zarabia ale swoją pracę trzeba wykonywać dobrze, tym bardziej że kobiety po porodzie różnie się czują nie zawsze wiedzą jak zająć się dzidzią więc one od tego tam są żeby pomóc aa to ile zarabiają to nie od nas zalezy. Jak ktoś nie ma już serca do pracy to powinien z niej zrezygnować i tyle, A i jaszcze jak położna sama zapytała ja o opinie to powinna być przygotowana na różne odpowiedzi
                Aniasos oby Lenka szybko wyzdrowiała i miejmy nadzieję że reszte nocki prześpi spokojnie
                Megi kurcze to niefajnie masz z takim wczesnym wstawaniem, u nas Kuba chodzi spać o 22 i śpi do 9 i nawet pół godz albo i godz potrafi sam się bawić w łóżeczku, więc nie narzekam

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  i kilka zdjęć
                  * na łonie natury
                  * pierwszy wafelek w czekoladzie
                  * mały czołgista
                  Attached Files

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    hej laseczki

                    Noo, Katrienna, jak Chodzi o 22 spac, to nie dziwo, ze spi do 9
                    Ja wybieram inne rozwiazanie, dzieciaki najpozniej 20 godz. do wyrka, a tak przewaznie po 19,(jasne ze od razu nie zasypiaja, pospiewaja troche, ale jak wymeczone to i bez spiewow sie obywa) spia do 6-7, ale ja mam wieczor na odstresowanie i pogadac normalnie mozna bez piskow i smiechow, jakie by one nie byly. Tym bardziej, ze ja do nocnych markow nie naleze, to sama juz po 22 odlatuje

                    Majorka, fajniutki torcik, smaka mi narobilas cholero jedna, chyba po ciacho pojde, bo zaczynam kawke pic :d

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      HIHIHIHIHI, Ankasos zarazilas sie, zobaczysz, ze nie bedziesz zalowala, fajne zajecie, a jeszcze jak masz ten tzw. dryg, czy parcie hehe, to wciagniesz sie jak nic, a pisalas cos kiedys, ze karteczki lubisz robic, czyli manualnie jestes obcykana juz sie doczekac nie moge, teraz i Twoich paznokci

                      Majorka wstawaj szybko i fote pstrykaj

                      A propos skromnych paznokci, ja jak tylko zrobilam swoje to tez zalowalam, ze ciut za skromne, ale to zawsze mozna pomalowac, co nie, a z "przesady" juz nie wyjdziesz

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        noo Inka pielegniareczki to mamy wypasione w Polsce, choc mowie tak tylko z zaslyszanych relacji, bo sama nigdy nie lezalam w polskim szpitalu, no ale nie przypominam sobie, zebym slyszala jakies superlatywy o pigulach.

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Napisane przez chudagleba Pokaż wiadomość
                          Dziewczyny macie jakiś sposób na pozbycie sie plam ze smarów ze spodni..?[/LEFT]
                          ja mam takie mydło.nie pachnie lekko sie pieni ( o ile to pienieniem mozna nazwac ).u ruskich na rynku kupione.kosztuje ok 3 zł a jest 2x wieksze niz zwykłe mydło.dopiera wszystko.od zaschnietych plam z trawy, po smary, nawet czekolade z białej bluzki mi dopralo.i jagody tez.
                          Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                          dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Hej jestem i ja

                            co do pielęgniarek to chyba też zależy od podejscia pacjęta bo powiem wam ze jak ja lezałam to one były naprawde fajne co niektóre tam narzekały ale same były wedle nich nie miłe więc czego sie spodziewać pewnie że są zołzy każda inna ale ja trafiłam na naprawdę super pielęgniarki gdyby nie one to bym w tym szpitalu zwariowała

                            co do paznokci to zrobiła mi za darmo dlatego tak delikatne ale jak mi odrosna dłuższe to wtedy sie pobawi w lepszy wzorek

                            fotka troszkę badziewiarska ale lepsza mi nie wyszła
                            Attached Files
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              hej

                              noc nieciekawa więc dziś se daruje i biore opieke bo ta moja bidulka to przytulasek sie zrobil i kaszle wiec posiedzi mamusia z corusia

                              Grygor no wiesz ja uwielbiam "robótki ręczne" i już robiłam nie jedno bo i biżuterię i haftowałam i kartki itp no i wszystkim sie podoba to może i tym razem dam rade

                              już zapłacone i czekam na przesylke.


                              a nie wiem czy wam pisałam bo jakis czas temu zostalam oszukana na allegro a zamawialam wtedy rowerek dla leny i sprawa jest w toku, zgloszona na policji ale nie moglam juz czekac na zwrot pieniedzy i kupilam drugi ale tym razem za pobraniem i juz stoi skrecony i czeka na mojego chorowitka

                              a co do spania to ja Lene też przyzwyczaiłam że góra ale to naprawdę sporadycznie chodzi spać o 21 a ogólnie to 19-20, my mamy wtedy czas dla siebie a i tak ja wstaje o 6:30 co dzien wiec i ona tak moze
                              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                              http://annalena4u.blogspot.com

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                u nas też wszyscy chodzą o 20 spać bez wyjątku teraz tylko jak mecze to synuś siedzi i oglada ale i tak do końca nie oglądnie bo zmyka sam do wyrka
                                mojej sąsiadki córka ma córeczke w wieku mojej Mai i synka 2 latka i oni chodza spać o 23 a potem śpią do 10 i marudzą cały dzień i znów koło 5-6 idą spać i tak w kółko nawet ostatnio jej nagadałam bo ona ciągle ze zmęczona i niewyspana a ja jej na to ze brak u niej dyscypliny i jak by sie za to wzieła to duzo lzej by jej było no ale nie wiem czy to coś da bo ona jakaś troszku flegmatyczna i olewa sobie wszystko a niby wykształcona i nawet z dziećmi w przedszkolu pracuje a jakoś ze swoimi sobie poradzić nie może zawsze jak były małe to sie mnie pytała co jak i do czego normalnie jakby nic nie potrafiła sama

                                moja Hania już od 8,30 śpi bo wstała o 5,30 razem z tatą Maja już farbkami maluje a ja mam spokój i @ wczoraj dostałam wiec nie za dobrze sie czuje położyłabym się ale jakoś szkoda mi czasu
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X