Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Olivier i Marceli, no skoro nalegacie to wam podam nr buta, 39/40

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Hejka,

      jestem i ja. Kacper pojechał z Radkiem do teściów na chwilę, więc ja mam czas dla siebie... no chwilkę czasu
      Zrobiłam sobie szpony i mam oczo...ebny lakier! Normalnie szał

      Małżowinka, ślicznych masz facetów a i imiona oryginalne.
      A jak nie wiesz jak coś tu dodać to zawsze pisz-pomożemy!

      No to Chudzinko, nieciekawie że to ucho. Bidulka, musiała cierpieć, jak ciocia Renata ledwo przeżywa chore ucho to co dopiero malec...

      Kala czekamy na fotorelację urodzinową.

      Zmykam sobie herbatkę strzelić.
      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Malzowinka śliczne chłopaczki,teraz jest ok

        Renatka jak tam uszko...?Twoja młodsza synowa też cierpi...

        Mój maż pojechała dziś prosto z pracy na rozmowe do innej,może cos z tego wyjdzie,nie ma zamiaru zarabiac 1400zł....
        Laski dajecie "aktimel" do picia naszym trzylatkom...?Jest wogole jakis przedział wiekowy od kiedy mozna podawać....?
        Dobra,do jutra.
        Pisać duzo bym przy kawie miała co poczytać....
        Cmok !!!

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          chuda actimel to jogurt jak każdy inny, Amelka dostaje go na zmianę z innymi, raz kupie parę jogobelli, raz danonki, raz zwykłe białe, raz kaszki manne z owocem, a raz actimele.. jesli chodzi Ci o to że niby one mają taka moc to wielka bzdura, kiedyś czytałam fajny artykuł ale nie wiem gdzie go mam, przy czasie go wrzucę..

          no i zdrówka dla Izki, biedulka..

          malzowinka fajni synkowie..
          Amelia ur. 19.04.2009
          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






          Alicja ur. 18.08.2012
          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Chuda zdrowka dla Izulki. MAtko.. mnie napindala cholernie. A od tego ucha zeby. lub od zebów ucho. i zadna sila mnie do dentysty nie wygna. Narobie pod siebie predzej niz tam tak sama z siebie pojde. No boje sie jak cholera.


            Actimela chlopcom nie daje. ale jedzą inne serki. O tez jogurty.
            Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


            dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              urodzinki były małe, my, babcie , dziadek, chrzestna Poli a z dzieci gabi i siostra cioteczna 5 letnia, miało byc jeszcze 3 chłopców ale sie rozchorowali ale było miło , Pola zadowolona z prezentów

              fotek mało ale 4 wstawiam
              Attached Files
              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Pola jest piękną 3-latką!!! Kaluś no i jest do Ciebie moim zdaniem podobna, czyli jednak po mamie uroda
                No i jak baletnica wygląda... słodko, rozkosznie!!!

                Renata - do dentysty marsz!!! Jak to będzie wyglądać młoda kobita i szczerbata Choć nie wiadomo co to boli teraz - zęby, ucho???

                Czacza ja Aktimela nie daję bo to ściema zwykła, a Kacper je jogurty, twarogi, sery, pije mleko... nie ma skazy więc mu daje.

                No i się Wam wyspowiadam - właśnie wysłałam m do chińczyka po jedzonko. Wiem, że to średnio zdrowe i mądre, szczególnie na noc... no ale... zachciewajka wygrała z rozumem!
                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Polka śliczna, za serce ujęło mnie to zdjęcie, gdzie zdmuchuje świeczki.
                  Ja upieram się, że ona do taty podobna
                  Dostrzegłam czerwony bidon na stoliku, to Poli? Edytka ma taki sam, używa go od Nowego Roku, chociaż mamy go już rok. I dopiero teraz z okazji tego przedszkola nasza mała zaczęła pić normalne ilości płynów, bo wcześniej to jak wróbelek, parę łyków na cały dzień jej starczało
                  Jak się czuje solenizantka? Wraca do zdrowia?

                  My dzisiaj kawkę na ogrodzie wypiliśmy, Edytka pięknie bawiła się w piasku, grała z nami w piłkę. Od razu człowiek lepszy jak wywietrzony
                  Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                  Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    mi sie wydaje że Pola jest "pomieszana " czasmi wydaje mi sie że to cały piotrek, ale czasami jak patrze na moje zdjęcia z dzieciństwa to widze duże podobieństwo

                    skoczek Polka juz ma drugi taki bidon , a pije z niego tak od roku , wygodny jest bo nic sie nie wylewa, a podobno picie ze słomki dobrze ćwiczy język tak mówią logopedzi, ale pije też ze zwykłego kubka lub szklanki , ale bidon ma zawsze pełen i sobie stoi

                    tylko Pola pije jedynie wodę, mineralna lub przegotowaną i herbate ale to z kubka , soków żadnych nie lubi i już
                    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      EEEEeee no laski nie idzie z Wami wyrobić z czytaniem, jeszcze net mi tak muli ze każda strona otwiera się z minutę niech to szlag!!! przepraszam nie czytam dziś dokładnie bo nie wyrobię

                      witam się i witam nowa mamusię, tyle udało mi się doczytać

                      No i najważniejsze STO LAT DLA POLI moja piękna arystokratka no strasznie mi się podoba typ urody Polci

                      a z naszych "nowinek" obcięłam Lence włosy a z dobre 7-8 cm normalnie jak profesjonalna fryzjerka z cieniowaniem...bo ja to taki hand made we wszystkim i zawsze podpatrywalam jak mnie fryzjerki tną a że lena zapatrzona w bajke to mialam pole do popisu
                      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                      http://annalena4u.blogspot.com

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Napisane przez ankasos25 Pokaż wiadomość

                        No i najważniejsze STO LAT DLA POLI moja piękna arystokratka no strasznie mi się podoba typ urody Polci

                        a z naszych "nowinek" obcięłam Lence włosy a z dobre 7-8 cm normalnie jak profesjonalna fryzjerka z cieniowaniem...bo ja to taki hand made we wszystkim i zawsze podpatrywalam jak mnie fryzjerki tną a że lena zapatrzona w bajke to mialam pole do popisu
                        no widzisz ankasos a mi sie podoba twoja urocza Lenka

                        no to musisz wstawić jaką fotke tego twojego dzieła fryzjerskiego na głowie Leny
                        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Napisane przez kala8 Pokaż wiadomość
                          no widzisz ankasos a mi sie podoba twoja urocza Lenka

                          no to musisz wstawić jaką fotke tego twojego dzieła fryzjerskiego na głowie Leny
                          jutro zrobię bo dziś już potem płakała że ona juz w tej chwili musi iść spać bo ona tak ma ostatnio bawi sie szaleje i nagle łeeeee ja muszę iść spaaaaać bo ciemna nocka przyszłaaaa łeeeeee i tak co wieczór haha ale zasypia w 5 minut
                          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                          http://annalena4u.blogspot.com

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Aniu, kurcze to że biżuterię robisz to Ci wybaczyłam, ale że jeszcze masz zdolności fryzjerskie?! Proszę się podzielić talentami!!!
                            Ja się tak nie bawię:
                            Majorka cukiernictwo pierwszego stopnia,
                            Grygorek: malowanie, make up, aranżacje wnętrz, szycie.... i długo by tak wymieniać
                            A teraz jeszcze Anka nam tu się ujawnia jako człowiek renesansu

                            Skoczek, ja uwielbiam obiadki i kawki w ogrodzie, ale od jutra ma znów padać, abuuu

                            A znalazłam coś takowego:
                            http://www.youtube.com/watch?v=THAaNPIxEek
                            Pewnie Kasia i Czacza będą się śmiać najgłośniej, ale... może Wam też się zachce, hi hi
                            Dobranoc Babińcu
                            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Dzień dobry!

                              No ładnie, ostatnia wczoraj, dziś pierwsza...
                              Lecę na ryneczek po warzywka.

                              do później
                              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Cześć

                                Nator superrrrrrr ten filmik Obejrzałam do końca, oddaje w pełni wszystkie "uroki" ciąży A brzuch już prawie taki sam mam ogromny....

                                Małżowinko super chłopcy a Marceli to tak się pisze? Czy Marcel? Fajne imiona swoją drogą. A i ja też poprosze namiary na NK i fb.

                                Kala Pola wygląda prześlicznie, Gabi jak przystało na starszą siostrę pomaga dmuchać świeczkę Śliczne masz te dziewczyny! A i tort fajowy!

                                Aniusos i dobrze, że podcięłaś te włoski lence, przynajmniej mniej będziemy zazdrościć

                                Aniu zapomniałam napisać, że sałatka śledziowa była bardzo dobra, tylko ja od razu zrobiłam chyba z poczwórnej porcji hehe i wszystko poszło, także to mówi samo za siebie

                                U nas słoneczko na zmianę z chmurami ale wieje okropnie.

                                Co robicie dobrego na święta? My mamy urodzinki więc myślę zrobić tort i chyba 2 ciasta, mam do wypróbowania cytrynowiec i drugi też wygląda apetycznie:
                                http://www.wielkiezarcie.com/recipe13404.html
                                http://www.wielkiezarcie.com/recipe20897.html

                                Robiłyście może takie ciacha? Ja uwielbiam wypróbowywac nowe przepisy, ciekawe co wyjdzie?

                                Pisać kobitki, pisać... Pa




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X