Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    dziewczyny czytałaście co policja znalazła w komputerze matki małej Madzi
    ta suka czyt jej matka lub ten gnojek tatuś na kilka dni przed śmiercią małej przegladali zstrony z cennikami małych trumien, pogrzebów i zasiłków z zusu dla rodziców czujecie !!!!!!1 nie dosyć że ją zatłukli to jeszcze to wszystko planowali i to w taki sposób, czy wy sobie możecie to wyobrazić ?????????????
    k u r w a poprostu kara śmierci dla nich być powinna, młodzi ludzie - potwory poprostu ,w głowie mi sie to nie mieści
    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      bry.

      czacza zaglosowane

      JA wczoraj i przedwczoraj malam streujący dzien. Troche mi szkola nasza podnosi cisnienie.podejscie dyrektora, nauczycielek dwoch ktore we wrzesniu maja uczyc 1 klasy.zadna z nich niechce prowadzic klasy integracyjnej, bo wtedy jest drygi nauczyciel ktory patrzy na rece i wiadomo, w klasie integracyjnej są dzieci niepelnosprawne. a niepelnosprawnosc przeciez jest taka ohydna i trzeba jej sie pozbyc. A co mnie do jasnej cholery obchodzi co jakas baba chce. To po jakiego grzyba uczy w nauczaniu początkowym i ma przygotowanie do pracy z niepelnosprawnymi??no komedia.A jakby tylko jeden F byl w calym roczniku niepelnosprawny? to by do 1 klasy go nie przyjeli bo pani J i pani R niechcą go uczyc??
      poczulam sie jakbym mi ktoś w morde dał.
      A potem sie ****************a dziwią ze koledzy nie akceptują chorych dzieci, ze jest wysmiewanie sie z tego ze ktoś sepleni, ktoś kuleje, ktoś okulary nosi, a ktoś ma niewykształconą reke.
      mam ochote pod ta szkole dynamitem rzucic...

      No i dyrektor wymyslił sobie oszczednosci. Kuuuurwa!!!!! jakie oszczednosci? na czym niby ? na nie swoim budzecie? Dostaje na kazde dziecko niepelnosprawne pieniądze, na F jest to 40 tyś.na pozostałą dwojke po 25 tys. jesli ich nie wykorzysta to zwraca, wiec niech nie *************************i glupot ze szklola niema pieniedzy aby klase integracyją stworzyc i nauczyciela wspomagającego oplacic.dodatkowo on chce rozdzielic 3 dzieci niepelnosprawnych i wtedy klasy integracyjnej nie bedzie.

      we wtorek do ppp jade po orzeczenie F. a w srode lub czwartek rozmawiac z Dyrektorem. coś czuje ze bedzie glosno.
      I tak co rok bede sie z tymi patafianami wyklucac co sie nazlezy, co nie, na co sie nie zgadzam, bo oni sądzą ze ja ograniczona jestem i mozna mi z mozgu kasze zrobić.

      w srode z nerwow takiej srasksy dostalam ze myslal;am ze to moj koniec. wczoraj dla relaksu 4 godziny w ogrodku. noszenie piachu, rownanie podwórka,grabienie, wynoszenie smieci,sue umordowałam.
      Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


      dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        dzień dobry kochane!

        tak kala, od rana dziś z M oglądamy wstajesz i wiesz, ja też zapytuje się dlaczego oni chodzą jeszcze na tej samej ziemi co my???? zabić to mało, powinni cierpieć za życie niewinnego Aniołka!!!

        renatka ale się nadenerwowałaś i nasłuchałaś, współczuję Ci i nieraz faktycznie wstyd, że mieszkamy w PL takiej zaściankowej jeszcze, walcz i udowadniaj że jesteście tacy samy jak inny...

        dzięki za głosiki i poproszę o dalsze... pomożecie mi wygrać?
        http://www.dziecipoznan.pl/glos-9
        Amelia ur. 19.04.2009
        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






        Alicja ur. 18.08.2012
        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Hej
          Jade zaraz do mamy z dziewczynkami,wracam w niedziele.Mama sama siedzi wiec jej potowarzyszę

          Wczoraj teściowa kupiła Fakt i tam jest opisane o tej malutkiej,ze sa podejrzenia że to nie wypadek,itd.Zakopac żywcem taka matkę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

          Spadam bo zaraz jade.

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            chuda no to miłego weekendu i wspieraj mamę..
            Amelia ur. 19.04.2009
            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






            Alicja ur. 18.08.2012
            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Hejka
              co do Madzi to ja też bym łeb ukręciła za to co zrobili kurcze przecież lepiej oddać do domu dziecka niż zabić wwwwrrrrrrrrrr

              a co do Filipka to niestety taka nasza popieprzona społeczność ludzie nie zrozumieją dopóki ich samych to nie dotknie

              u nas dzis od rana piękne słoneczko i zaraz do sąsiadki na kaweczke a potem do koleżanki na drugą no żyć nie umierać hehe
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Dzień dobry!

                Kala mam wrażenie że oni są bezkarni porażka dla Państwa i policji moim zdaniem ale co się odwlecze to nie uciecze więc państwo Waśniewscy doczekają się linczu....

                Majorka fajnie masz z tymi sąsiadeczkami

                Renatka
                ale Filip jest chyba w lekkim stopniu niepełnosprawny tak? nie rozumiem takich nauczycieli ja pier.dole czemu dzieci trudniejsze mają być dyskryminowane jemu też się należy i to tym bardziej i więcej uwagi nauczycieli...

                Chuda miłego weekendu w takim razie

                Czacza a o co grasz???

                NATOREK jak humor mamunia?

                U mnie pochmurno i brzydko a fe! muszę iść na miasto poszukać jakiegoś krawata dla D. bo w niedziele mamy bierzmowanie jego brata a gdzieś nam się zapodziały tradycyjne krawaty... i muszę śledzika kupić na obiad zrobię z ananaskiem, ogórkiem kiszonym, cebulką, jabłkiem i śmietaną do tego smażone ziemniaki mniam mniam
                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  cześć wszystkim
                  u nas dziś piękna pogoda a my w domu maly dostal antybiotyk i lezy
                  jutro troche musi wyjsc ale tylko do auta my na ślub a mlodzieniec do teściowej-już się denerwuję jak będzie..
                  Nator-masz racje dzieci bez teściów to i bez problemów jestem za
                  Renatka-kurde ja bym chyba przywalila..ale Ty dasz rade wyszczekać co trzeba żal tylko dzieci a ten dyrektor to ciol jakiś niesamowity!!!!!
                  nie wiem co tam jeszcze mialam pisać..
                  a co do rodziców malej Madzi,to nie mieści mi się to w glowie!!

                  milego dnia dla wszystkich







                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość

                    Renatka
                    ale Filip jest chyba w lekkim stopniu niepełnosprawny tak? nie rozumiem takich nauczycieli ja pier.dole czemu dzieci trudniejsze mają być dyskryminowane jemu też się należy i to tym bardziej i więcej uwagi nauczycieli...
                    W orzeczeniu jest ze Niepelnosprawnosc znaczna, ale orzeczenie jest z 2009 roku. i te " znaczna " to chodzilo tez o wiek. bo wiadomo ze 4 latek nie bedzie na tyle samodzielny zeby sam zyc.

                    Teraz F jest normalnym 7 latkiem troche nadpobudliwym z wadą wymowy. i tyle na pierwszy rzut oka. Kto wie jak zachowują sie dzieci autystyczne to wylapie takie zachowania u F.

                    podejscia tych dwoch nauczycielek co mają objąc 1 klasy od wrzesnia nie pojmuje. Zacofane i tyle.
                    Wkurza mnie takie podejscie do innosci. A potem sie dziwią ze rodzice bojowo nastawieni do nauczycieli.
                    poczekam na zebranie z rodzicami. Moze na nim bedzie poruszona kwestia wychowawstwa w 1 klasie. Albo sie okaze we wrzesniu.
                    Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                    dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Hej a co tu tak pustawo gdzie sie podziały wszystkie pisareczki co tak ostatnio nadrabiały hehe wracać mi tu wszystkie na forum już weekend poczuliście

                      ja robie rybkę z ziemniaczkami i kapustą kiszona ale na tego śledzika też mam ochotkę wiec Aniu wstaw nam przepis plissss

                      dziewczynki dziś wybiegały sie po dworze jak wróciliśmy z przedszkola kupiłam im ich wymażone bańki mydlane póki ciepło to niech sobie na dworze puszczają hehe a ja się z pieskiem pobawiłam na szalał się i śpi zmęczony a po obiadku jadę na zakupki muszę swojemu mężulkowi kupić butki no i moze sobie też kupię bo w ccc teraz przeceny balerinek
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        U nas dziś bardzo slonecznie choc wiaterek wieje, Ale cale przedpoludnie najpierw sprzatalam w domu, bo myslalam ze jutro pojade do mojej babci ( Ł jedzie swinke zabic z tatą mym i chlopcami ) ale moj brat chce jechac. wiec ja bede miala wolny dzien od ryku, wrzasku i kłótni. A chlopcy podekscytowani ze do Wiktorii jadą ( mojej 4 letniej siostry ).Potem dalej podworko doprowadzalam do ladu. kwiatki z ziemi rozkopywalam. Maaaaaaaaaaatko ile ich zaczyna juz rosnąć. Tulipany, krokusiki.. tak pieknie sie robi.
                        Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                        dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          no u mnie też już powychodziły kwiatuszki teraz jeszcze kupię kwiatków w doniczki i będzie git
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Majorka proszę bardzo

                            2,5 - 3 płaty śledziowe marynowane
                            2 ogórki kiszone
                            2 jabłka
                            cebula
                            4-5 plastrów ananasa
                            śmietana duża

                            Śledzie oczyścić, pokroić w kostkę wrzucić do miski, odrobinę popieprzyć. Ogórki, jabłka, cebulę i ananasa pokroić w małą kosteczkę dorzucić do śledzia, dodać 3 łyżki soku z ananasa, śmietanę i całość wymieszać można dosolić do smaku. Odstawić na 1-2 godzinki żeby smaki się przegryzły.
                            My najbardziej lubimy z talarkami lub frytkami
                            1.03.2009 9:55 FILIPEK

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Aniu-przepis kuszacy
                              a wogle to co tu takie pustki he?????
                              wracac szybko
                              grygorek chyba maluje a reszta?
                              milego popoludnia







                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                no dziś rzeczywiście pustki tutaj a jutro już nie wspomnę pewnie żadnej nie bedzie

                                ja jutro jadę do mamy jak tylko torcik zrobię więc pewnie tu nie zajrzę ale wieczorkiem się postaram

                                Aniu dziękuję za przepis śledziki już kupiłam
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X