Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    skoczek wiesz co - różnie to teraz bywa, na początku jak Amelka się urodziła obiecałam sobie, że w żadnym wypadku używane buty, ciuchy ta i owszem ale buty nie!!! było tak do 2 roku życia, kupowaliśmy najlepsze markowe i o dziwno zawsze miała na dwa sezony, dziś właśnie przymierzałam jej letnie sandałki ECCO i są dobre ale, ale, jak widzę jakieś na ciuchach to się zastanawiam 2 razy, w zeszłym roku kupiłam lakierki Clarksa i nie żałuję, ale one tylko były noszone od święta (dlatego kupiłam) wyszłam z założenia, że jeśli to będę byty noszone co jakiś czas, właśnie na jakieś święto czy np do piaskownicy to mogę kupić używane, ale ogólnie to kupuję zawsze nowe, teraz chodzi w jesiennych Bartkach i nadal dobre ale jakieś adidaski muszę kupić może ccc lub deichmann..
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      hhhmmm wracając jeszcze do butów - zostawiam oczywiście wszystkie po Amelce, nie wiem czy drugie dziecko będzie dziewczynką ale ..... w sumie nie wiem czy będzie nosiło je czy nie?! naprawdę nie wiem
      Amelia ur. 19.04.2009
      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






      Alicja ur. 18.08.2012
      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Skoczek u nas Oskar nosi po Filipie buty o ile z rozmiarem pasuje. Bo niby obaj z kwietnia, po tych samych rodzcach są, ale rozmiar buta u Oskara to matko i corko. F w tamtym roku nosił te co Oskar teraz.

        F dostaje tez buty po kuzynie. No ale on ma juz wiekszą stopewiec juz na deformacje jakies pozno. i kuzyn ma zdrowe stopy.Wiec nie boje sie nakladac takich butow swoim chlopcom. wykoslawionych botów wiadomo ze bym nie nalozyla.
        Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


        dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          no tak, wszystko ma swoją granicę. Ja dostałam trampki, na prawdę w świetnym stanie, no ale trochę w nich pochodził i już tak fajnie nie wyglądają, teraz chce mu kupić na wyjście takie białe trampko adidasy

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Hej dziewczynki

            Kala czekamy na fotki z urodzinek!!!!!!!!!
            Wczoraj byłam u lekarza z Izabelką,ma ostre zapalenie ucha środkowego Dzis juz lepiej,nie gorączkuje,dostała antybiotyk(chyba 2 czy 3 raz w życiu) i kropelki do uszu.Wczoraj tak mi płakała że myslałam że mi serce peknie,bidulka sie nacierpiała.
            Za to Emcia od rana ma katar,kicheła juz chyba z milion razy
            A c tam przygotowałyście na obiadek...?Ja gulasz z żołądków,do tego ziemniaczki(kasze gryczana dla mnie a dla dziewczynek makaron),na suróweczke pomidor+ogóras+cebulka.No i mam wczorajsza zupke.

            Ide poukładać zabawki w pokoiku dziewczynek,tzn cos pochowam a cos wyjmę-będzie szał Jakos trzeba znależć sobie zajęcie bo szlaban na wyjęscia na dwór narazie mamy.
            A, jeszcze o przeklinaniu napisze,Emilka NIGDY nie powtórzyła bo twierdzi że tak brzydko,za to Iza powtórzy wszystko,tzn jak podsłucha to powtórzy,na codzień brzydkich słów nie uzywa.
            Pa.

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Malzowinka czy ty dokładnie czytasz nasze posty...?Prosimy cie byś nam o sobie cos napisała i pokazała swoje szczęśćia a ty jakoś nas olewasz....

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                gulasz z żołądków, uwielbiam...ale bym sobie teraz zjadła!!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Nie chodzi o to, że nie czytam waszych postów, po prostu o mnie dowiadujecie się więcej z każdym postem, to że mam 2 synów, nie pracuję mam 23 lata już raczej wiecie bo pisałam, mieszkam na kaszubach. chyba nie chodzi o to że mam podać swój nr buta itd.

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    a co do zdj, to próbowałam, ale mi tu nie wychodzi. Nie wiem jak je mam dodać, żebyScie mogły ich zobaczyć.

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Malzowinka możesz podac nr buta,my tu o wszystkim piszemy
                      jesteś na n/k lub fb...?Jesli tak to podaj nam dane na priv i zobaczymy jak wyglądasz.Ja ciebie odbieram jako osobe tajemniczą,mało o tobie wiemy,niewiem jak reszta naszej mafii ale jestem pozytywnie nastawiona zeby nie bylo nieporozumień.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Jesli chodzi o fotki to jak nam odpisujesz to poniżej jest "zarządzaj załącznikami" i kliknij tam i reszte juz chyba bedziesz wiedziała.

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Mam małe problemy żeby się tu odnaleźć na forum i nie wiem co i jak, ale postaram się przesłać na pw

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            aaaa no już teraz wiem zaraz coś wyśle.

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Synki
                              Attached Files

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Malzowinka sliczni panowie. A imiona jakies mają?

                                No i ja tam moge znac twoj nr buta lubie duzo wiedziec hahahahahhahahahaha

                                F prace domową odrabia. Zaraz mnie coś trafi...
                                Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                                dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X