Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Aniusasiedzi mieli piec "własnej roboty" ,komin zaczął się jarać i stąd te widoki.A co do nocników to jak rano wstały to sie nie mogły doczekać puszczania baniek wiec mamusia czasem pozwala na cos takiego

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      hej maz w szpitalu nie mam glowy do niczego podczytuje Was tylko czasem zdrowka dla chorowitkow







      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        hejka,

        kasiar właśnie tez jestem ciekawa Twojego brzuszka, jeszcze tylko m-c i powitasz swoją piękną na świecie

        grygor piękne firanki, choć ja nie cierpię firan bo w salonie mam jeszcze teściowej i są właśnie takie jakich nienawidzę ale ja nie umiem kupować firan, nie znam się na tym więc wiszą i mnie wkur..wiają, a w pozostałych pokojach mam tylko i wyłącznie rolety.. no i ta sztaluga mnie ujęła

        itka kochana co się stało???????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        chuda właśnie miałam pisać co z ojczymem? wychodzi tzn że jest wszystko OK? i jak Izunia, lepiej się czuje?

        kala słodkie dziewczynki i jak się w ogóle czuje już Pola?

        ania jakieś przeziębienie Ci się przyplątało czy infekcja? zdrówka!!!

        renatka jak Twoje ucho?


        byliśmy dziś w ccc i kupiłam Amelii tenisówki - zajefajne i kosztowały UWAGA 29.99 cena mnie powaliła i jestem mega zadowolona z nich, pasują zarówno do spodni jak i do spódniczki, świetne..

        nator dobrze, że do Torunia nie jest aż tak daleko to po 12.04 wymienimy się kartonami hihihihi no i zjem sobie na Rynku toruńskie pierniczki z Kopernikiem
        Amelia ur. 19.04.2009
        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






        Alicja ur. 18.08.2012
        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          czacza, ta sztaluga musi tak stac, zebym nie zapomniala skonczyc- co zaczete, albo nie odkladala w nieskonczonosc. Ale ostatnio jakos czasu nie moglam rozplanowac dobrze, przez to szycie. Masakra podziwiam krawcowe, za cierpliwosc, mnie sie juz ona konczyla. Kazdy potrafilby chyba uszyc czy zaslony, czy cos innego prostego, tylko przy takich duzych gabarytach latwo o wpadke, jak ktos sierotny jak ja. Uszylam i stwierdzilam, ze zle wymierzylam, kuzwa o ponad pol metra za krotkie hahahaha, i dlatego ta firana z takimi ukosnymi wstawkami i podwojna gora, bo na drugi dzien latalam po material jeszcze, ale na szczescie byl identyczny w "odpadkach". A szylam na zywiol, tzn. na podlodze cos tam kombinowalam i upinalam szpilkami. Ale z 5 razy wieszalam i sciagalam i znow cos przeszywalam.
          Wole malowac

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Ania2288 jaka masz pogode...?Bo ciemne chmurki ode mnie leca w twoja stronę
            Itka trzymaj sie kochana i jak bedziesz chwilowo wolna to pisz co sie dzieje.
            Czacza chyba lepiej skoro go wypuszczają...z tego co wiem(co mi opowiadała mama) to jest nadal spuchnięty,dostawał antybiotyki.Całe szczeście że jakos sie wywinął z tych zdrowotnych niepowodzeń bo szkoda mi bylo mamy.Mama bedzie mu zmieniała opatrunki,wczoraj zdjęli mu szwy.W niedziele na noc po Izy urodzinkach jade do mamy bo mam w poniedziałek wizyte u cipologa.Hahaha to początek miesiąca wiec mnie przebada(Renatka zazdrość mi Ha!!!)
            Dobra spadam,dałąm moim psotkom klej i powycinne wcześniej z gazety rózne pierdołki,ide zobaczyc czy sie nie przykleiły do kartek...albo do dywanu...
            A wy pisać!!!!!!!!!!!!!!!

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              oglądam Rozmowy w Toku..
              Amelia ur. 19.04.2009
              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






              Alicja ur. 18.08.2012
              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Napisane przez czacza Pokaż wiadomość
                oglądam Rozmowy w Toku..
                ja na chwilkę włączyłam ale mnie szlag trafia jak ich widzę zamiast za kratkami siedzieć to po telewizjach łażą
                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  po tym tridermie pupa Amelii blednieje z dnia na dzień, pewnie jutro już nie będzie śladu, ja wiedziałam, że to steryd, Mała już miała go kiedyś zapisanego więc miałam go w apteczce

                  co do "rodziców" Madzi to jest jakieś nieporozumienie, bosz jaka ta Pani Kasia jest sztuczna i jaka wyrachowana, nie mam słów.. i te udawane łzy i wychodzenie na "przerwę" gggrrrrr ciekawe jaki będzie wyrok
                  Amelia ur. 19.04.2009
                  godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                  Alicja ur. 18.08.2012
                  godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    nudzi mi się!!! Amelia ogląda teraz bajki i nawet nie można wyjść na dwór, łeb urywa do tego przelotnie pada, ech co za pogoda.. no ale po pracy przyjeżdża teść więc nie będę się nudzić a M jest na popołudniówce więc wieczór zapowiada się miło gggrrrr
                    Amelia ur. 19.04.2009
                    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                    Alicja ur. 18.08.2012
                    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
                      Aniu, kurcze to że biżuterię robisz to Ci wybaczyłam, ale że jeszcze masz zdolności fryzjerskie?! Proszę się podzielić talentami!!!
                      Ja się tak nie bawię:
                      Majorka cukiernictwo pierwszego stopnia,
                      Grygorek: malowanie, make up, aranżacje wnętrz, szycie.... i długo by tak wymieniać
                      A teraz jeszcze Anka nam tu się ujawnia jako człowiek renesansu

                      Skoczek, ja uwielbiam obiadki i kawki w ogrodzie, ale od jutra ma znów padać, abuuu

                      A znalazłam coś takowego:
                      http://www.youtube.com/watch?v=THAaNPIxEek
                      Pewnie Kasia i Czacza będą się śmiać najgłośniej, ale... może Wam też się zachce, hi hi
                      Dobranoc Babińcu
                      pozwole sie wtrącic ze ja tez utalentowana. Kolczyki robie, szyje ubrania tzn szylam. teraz czasu brak, znam sie na masazu. ( technik masazu jestem serio serio ), i jak mi sie przypomni co jeszcze umiem to dopisze

                      padam na sam ryj. calutki dzien w urzedACH.Najpierw w Miejskim w sprawie komisji o niepelnosprawnosci, potem w PPP, potem w starostwie, w miedzyczasie zakupy. i tylko na jednej buleczce i kefirze do 16. Jak zatopilam kly w krokietach to nie zdązylam ich pogryzc taka glodna bylam.
                      Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                      dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        rozmow w toku nie oglądalam bo o 16.45 dopiero w domu bylam. jutro budzik na 5 ustawie i bedzie powtorka.

                        Chuda. do cipogrzeba jade w poniedzialek lub wtorek, wiec i ja bede miala przegląd. O ile kolezanka ze mną pojedzie, bo bedzie trza Oskara przed drzwiami popilnowac. Ł jedzie w łykend do mojej babci. lazienke bedą nową robic.Znowu sama zostane.
                        Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                        dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Hej.

                          U nas pochmurno, już dwa razy padało i tak sennie. Wiatr taki, że głowa mi już pęka. A jeszcze wczoraj kawkę piłam na ogródku i buźkę do słonka wystawiałam

                          My dzisiaj z córką mamy dzień fochów i obrażania się na siebie.
                          W przedszkolu o 11 mają drugie śniadanie i od tej pory nie zjadła nic. Przyniosłam jej obiad, bo mi tak marudziła, że wciągała brzuch i wołała: Jestem taaaka głodna! A jak przyniosłam jej talerz, to ugryzła kawałek mielonego i pojedzone. Do mięsa były jeszcze ziemniaki i kapusta gotowana i nic nie tknęła. Odeszła od stolika, więc ja się zezłościłam i talerz odniosłam, bajki wyłączyłam i kara - nie zje nic do następnego posiłku, czyli kolacji.
                          Ona się obraziła, ja mam jej dzisiaj już dość i unikam jej

                          Kupiłam jej do południa buty, bo ma tylko adidaski, więc kupiłam jej lakierki.
                          U nas jest tylko jeden obuwniczy, więc myślałam, że ceny będą jak z kosmosu, a za ładne butki zapłaciłam 39 zł.
                          Nawet wczoraj oglądałam z ciekawości ceny takich butów na Allegro i wyszłoby na to samo ale już z przesyłką, więc ja zadowolona.
                          Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                          Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            skoczek ja właśnie chciałam kupić Poli lakierki na komunie Gabi, chciałabym czarne albo grafitowe i doopa nic nie mogę znaleźdź , były nawet w miare łądne w ccc ale nie było rozmiarów , a z allegro jakoś sie boję kupić
                            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Ja na Allegro nie kupiłam, ale bardzo sprawdzałam długość wkładki, bo niby szukałam buta w rozm 23, a jak się okazało to raz dł. wkładki była 13 cm, raz 14, 5, więc trzeba uważać. Ja ostatnio wypatrzyłam ładne proste, bez dodatków lakierki w różnych kolorach, nawet czarne za 19 zł, przes. 10zł, ale nie zdążyłam, więc kupiłam dzisiaj w obuwniczym
                              Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                              Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                kala pytałam jak dziś z Polką? lepiej już Małej?
                                Amelia ur. 19.04.2009
                                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                                Alicja ur. 18.08.2012
                                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X