Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    czolem dziewoje
    2 dni szylam, hahaha, takze Nator uzupelnij mi tam prosze "talenty" ale hujow sie posypalo troche w duchu hahaha. Kupilam scinki za grosze i uszylam zaslony i firane, ale to tez jak zaslonka wyglada, za gesto tkane plotno, kurde zakamuflowani jestesmy teraz przed swiatem. Jak tylko upoluje typowy "firanowy "material, uszyje najprostsza w swiecie firane, no ale jak na "ze scinek"nie wyszlo zle. Ciekawe co Pawel powie, dzisiaj wraca. Aaaa, z nowosci to jeszcze jedna mala. Jeden palant mnie troche przyblokowal ciezarowka na parkingu, tak stanal wzdluz drogi no i kuzwa na dole mial tam w ****************ziet jakies wystajace kuzwa "cos" i mimo, ze w lusterku od "paki"mialam zapas to kuzwa slysze tylko, jak juz chcialam do przodu jechac zgrzyt. Ale mi sie goraco zrobilo. No i mam teraz, za nieuwage, kuzwa gdybym to lusterko nizej opuscila, ale jak to sie mowi juz po ptakach. Pomiedzy tylnymi drzwiami a nadkolem, na szczescie na dole, ale widoczne wgniecenie srednicy ok 4 cm i w epicentrum kuzwa lakier odprysniety na paznokiec kciuka i ze 3 rysy jeszcze. Pawlowi nic kompletnie nie powiem jeszcze, jak sam zauwazy to sie bede tlumaczyc. Dzisiaj juz zamalowalam "dziure" lakierem czarnym do paznokci. Ech, jak nie urok to sraczka. Co do przeklinania, to Przy Vincencie nie mozna nic kompletnie, bo go tylko zbulwersujesz. Jak mi sie wymsknie Kuzwa, to chocby z drugiego pomieszczenia a uslyszy i reprymende daje. A Maik no niewiem, jakos sobie nie przypominam, zeby cos kiedys wylapal, no ale u nas to najwieksze przeklenstwo to kuzwa, przy dzieciach, bo tak to mi sie zdarzy w emocjach, roznych emocjach, nie tylko w zlosci, cos tam miesem zarzucic

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Kala dziewczynki urocze jak dla mnie Pola podobna do taty szczególnie że też ma dłuższe włosy

      Aniasos ja też ostatnio sama obcinałam dla Filipa włosy i wyszło mi całkiem przyzwoicie i mniej się spinał jak u fryzjerki....

      Natorek śmieszne haha ja to nie mogę oglądać takich filmów bo mi się znów zachciewa bobaska eh niesprawiedliwość dobrze że mamy małego Jędrusia to się zawsze nim nacieszę jak przyjedzie hehe a Filip jak się ostatnio do niego kleił mówię wam słodko wyglądali... no nic pstyk! wróć Anka do rzeczywistości....

      Kasiar cieszę się że śledzik smakował bardzo a ciasta rzeczywiście smakowicie wyglądają! Ja się jeszcze nie zastanawiałam nad daniami na święta ale chyba już pora....

      Skoczek ja też wczoraj posiedziałam na tarasie przyjemnie bardzo teraz mi się przypomniało że muszę pomyć zabawki ogrodowe bo zakurzone na pewno w garażu...

      Wiecie co pół nocy nie spałam tak mnie pęcherz boli jak pierd.ole znów mi się jakieś gówno przyplątało siedzę z termoforem między nogami łyknęłam furagin i dużo mi lepiej .. Mama poszła odprowadzić Filipa do przedszkola i ma mi kupić korę dębu po drodze... buuu pipa mnie boli
      Last edited by ania_2288; 29-03-2012, 09:58.
      1.03.2009 9:55 FILIPEK

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Zyczenia dla wszystkich marcowych maluchow wiem wiem, pozno ale jeszcze marzec takze Pola sto lat dla ciebie, dla Kacprow dwoch rowniez, bo nie pamietam czy sie wtedy udzielalam
        I witam jeszcze nowa forumowiczka, czesc i czolem
        a zaslonom zrobilam zdjecie, tylko nie chce mi sie zgrywac no. moze za chwilke

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Grygorek wgraj wgraj! a szyłaś z jakiegoś wzoru? maszyną?
          ja ostatnio zrobiłam zasłonkę z spódnicy ale się Damian śmiał haha
          wygląda tak jak niżej... wcześniej wisiała tam roleta bambusowa ale się zerwała i trzeba było jakoś zakryć haczyki i pociełam spódnicę ten jasny materiał to podszewka a tej środkowej kokardki już nie ma
          Attached Files
          Last edited by ania_2288; 29-03-2012, 10:10.
          1.03.2009 9:55 FILIPEK

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            jeszcze Maik w lozku, tak czesto zasypia najpierw troche teorii potem zajecia praktyczne i lulu no i z papino jeszcze fotka
            Attached Files

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              O ku.rwa Anka to ja chyba wyskoczyłam jak głupia z tą moją szmatką
              ty to uszyłaś kawał zasłony ja myślałam że "ścinki" to wiesz ścinki
              1.03.2009 9:55 FILIPEK

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                gluuupia, zaslonka fajna, ja tez lubie takie pomysly, tyle, ze u mnie Pawel zawsze chce duzo wtracic, wiec nie moge zaszalec z wyobraznia hahaha, a nie mialabym absolutnie oporow, zeby spodnice w oknie powiesic i to jak ladnie skrojona , a propos tych scinek, to ja wlasnie tylko na takie wieloryby poluje, bo niekiedy wlasnie sioe trafi, ze i na jedna czesc zaslony spokojnie styknie, a licza sobie po 2,50 euro za sztuke, niewazne jak duza

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Dziewczyny, świetne te zasłonki
                  Szczególnie spodobała mi się ta od Ani, bo w takim folkowym charakterze, ja to bym jeszcze na parapecie postawiła jakąś figurkę kogucika, a jeszcze lepiej taką zasłonkę widziałabym w kuchni. Kokardki są urocze.
                  A te od Grygora są takie proste, eleganckie, też ładne.

                  Lecę prasować, bo się tego nazbierało. Najpierw się kupuje kilogramy na ciuchach, a potem trzeba to wyprać i wyprasować Robotę tylko sobie robię, ale nic to, bo kawka i tak mi się kończy, a pogoda taka senna, że gotowam zasnąć przed kompem.

                  Kupiłam dzisiaj Edzi buty - lakierki na rzep zapinane, w sam raz będą na zbliżające się święta
                  Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                  Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Skoczek widzisz poddalas mi pomysl
                    A moja mama dzis w biedronce Filipowi jeansy kupila nawet fajne musze wam powiedziec po 29zl
                    1.03.2009 9:55 FILIPEK

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Joł baby joł

                      U nas dziś nudy,mam wolne od garów bo wczoraj teściowa narobiła pyzów wiec dzis tylko podsmaże.
                      Jade dzis na zakupki,tzn mam liste na urodziny Izabelki,skromne ale będą

                      A słyszałyście że dziś w rozmowach w toku Ewa Drzyzga bedzie rozmawiać z rodzicami Madzi...?Widziałam urywek.
                      Grygorku ty to masz pomysłów 100 !!!
                      Aniu2288 fajny pomysł z tą kiecką,a jak tam z twoim "dołem"...?
                      Kala śliczne fotki,Polcia wystrojona w korale,moje też noszą
                      Kasiar bys sie pochwaliła swoim brzuszkiem,widzisz jeszcze stopy hihihi....?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Zapomniałąm dopisać,mój ojczym dzis wychodzi ze szpitala

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          No właśnie też widziałam urywek trzeba będzie oglądać jak dalej brną w kłamstwo.. przeczytajcie jeszcze to ostatnim razem się sprawdziło to co o nich mówił ja mu wierzę http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...l?ticaid=1e2d3

                          Mój dół trochę lepiej zbawienny termofor uratował mi życie no i furagin cudo...
                          1.03.2009 9:55 FILIPEK

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            A wstawie kilka fotek,nudze sie...
                            -1- ostatnio taki widok miałam z okna z kuchni
                            -2-ja i moje bąble
                            -3-przytulanki
                            -4-"2 w 1"
                            Attached Files

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Chuda a co się u sąsiadów porobiło?
                              nocniki na łóżku??? never! hahah
                              1.03.2009 9:55 FILIPEK

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                I jeszcze dwa
                                -1-Emilek
                                -2-Izuś
                                Attached Files

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X