Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    hejka,

    Nichol, a może ściągnij mamę do siebie, zeby Ci pomogła??? Teraz są najważniejsze dni dla Was!
    Chociaż mój 3 latek pięknie zrozumiał, że mama pewnych reczy nie może i ostatnio, jak Go podniosłam, to mi powiedział,że nie mogę Go nosć, bo on nie chce żebym trafiła do szpitala i żeby on został sam Urocze normalnie...
    Z tym, że obiecałam mu, że jak teraz pojadę do szpitala to wrócę z siostrzyczką.

    Kruszyna, Ty też uważaj na swoją kruszynkę w brzusiu.
    Trzymam za Was kciuki... i już niedługo będziecie na tym etapie co my z Czaczą... a my na tym co Kasia nasza... a po chwili roczek, 2, 3-latka...

    Itka ja te czekam na foto jak się urządzicie I trzymam kciuki za Was, bo ja po głupim remoncie miesiąc się ogarniałam, hi hi

    Czacza, ja bez wanny nie wyobrażam sobie życia. I tak jak piszesz - jak tu teraz się ogolić pod prysznicem
    Chociaż prysznic jest dla mnie super opcją rano, jak wpadam na szybko, myk myk i zaczynam dzień.

    A ja byłam dziś na wizycie u gina i nic nowego nie usłyszałam - dzidzia donoszona, w kanale, szyjki brak, rozwarcie na 2 i ciut, mogę urodzić dziś, a mogę za 2 tyg... ale jak poczuję skurcze mam lecieć na oddział, bo brak szyjki stwarza predyspozycje do szybkiego porodu Ciekawe czy rzeczywiście i KIEDY SIĘ ZACZNIE???
    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Dziewczyny,

      przepraszam, ze nie czytam ale wpadłam na chwilę bo mam już zdjeciaaaa

      wrzuce kilka tylko bo mam ich mnóstwo
      Attached Files
      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



      http://annalena4u.blogspot.com

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        i jeszxcze
        Attached Files
        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



        http://annalena4u.blogspot.com

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          i jeszcze troszkę
          Attached Files
          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



          http://annalena4u.blogspot.com

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            AniuSos zdjęcia bajeczne! Lenka cudna dziewczynka. Szczególnie podobają mi się dwa, to na którym Lena leży między kwiatami, i drugie takie z góry, gdzie patrzy prosto do obiektywu i widać jej boskie oczy. Nic ino oprawić w ramkę i na ścianę! I to zdjęcie na którym Ty jesteś z nią, to bw.
            Pozazdrościć takiej wspaniałej sesji!!!

            Ja dzisiaj jakiś kiepski dzień miałam, nawet wizyta u fryzjera nie pomaga.
            Wieczorem myślałam tylko o łóżku, ale jak już ta moja chołota zasnęła, tak ja teraz odpoczywam, nawet film na komputerze dałam rady oglądnać
            Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

            Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              ankasos Lenka jest cuuuudna nie myślałaś o jakiejś karierze w reklamie naprawdę by sie nadawała bo jest piękna i do tego świetnie pozuje
              a te zdjęcia czarno-białe super!!
              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Hej


                Kruszyna za taki tekst pielegniary to bym ją o*************************ila calą... wygnala i narobila afery.
                mNIE JAKURODZILAM fILIPA JEDNA DZIUNIA WKURZALA, BO STRASZNIE GLOSNO KOMENTOWALA MOJĄ FIGURE TUZ PO PORODZIE I TO ZE TWIERDZE ZE MI KROCZE BOLI I WSTAC NIE MOGE. Ona mowiala ze to nie przez bol tylko przez to ile waze. noooz wtedy jak ja do niej wyskoczylam z gebą, ze g...o ją obchodzi ile waze, jak wyglądAM, CZY ONA RODZILA ze sie tak mądrzy na temat bolu, zresztą jej nie musialo bolec mnie boli no i ona akurat nie jets od komentowania tylko od opieki nad pacjentami. Mi sie akurat nie podobala jej fryzura z lat 80-tych i jakas niewyjsciowa twarz a darowalam sobie glupie komentarze jak tak sie darlam to ciiiiiiisza na sali byla i wiecej ta pani nie przyszla dso nas na sale



                Nichol moja ciotka miala krwiaka na poczatku drugiej ciązy. i sie wchlonął . Igor ma teraz 6 lat i ma sie zupelnie dobrze


                Wczoraj calutki dzien na nogach, wieczorem dopiero usiadlam. wyporzyczylam z biblioteki ksiązki zeby poczytac i niemam na to czasu.Kolczyki tworze i branzoletki na 15-go i 18-go. Kolezanka ma na swoim stoisku na biesiadzie miodowej sprzedawac. moze troszke grosza wpadnie
                Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Dzień dobry
                  u mnie mdłości ciąg dalszy nie wiem jak ja to wytrzymam . . .

                  Aniusos Lenka śliczna i pięknie pozuje i coraz bardziej podoba mi sie imię Lena , ale znając życie to ogonek dzidzi wyrośnie ha ha

                  Renatka widzisz ja byłam bardzo wystraszona i w cholere obolała ale wiem że teraz bym nie popuściła tej babie. dopiero się milutka zrobiła jak moja znajoma położna wpadła zobaczyć czy wszystko ok
                  Nichol Nator ma rację dzwon po mamę i odpoczywaj





                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    cześć dziewczyny
                    ja znów z doskoku

                    Nichol gratuluję widzę że każda z wyjątkiem mnie chyba stara się o bobo albo już się wystarała Kali i Chudzinki nie liczę bo one już mają duet
                    Aniasos Lenka jest cudna normalnie stworzona do fotografowania pięknotka!

                    Ja oczywiście zapracowana wiecznie ale w końcu od półtora miesiąca czeka mnie cały weekend wolny aż nie wiem kiedy będę leniuchowała na zmianę z leżeniem do góry brzuchem hehe. U nas nic nowego, wszystko dobrze i po staremu Filip zadaje pytanie za pytaniem normalnie ciężko z nim iść na miasto do sklepu bo o wszystko pyta a każda moja odpowiedź nawet ta najbardziej wymijająca generuje kolejne pytanie już nie mam siły ale ostatnio mnie D. postawił do pionu i kazał mu wszystko tłumaczyć żeby był "inteligentnym i pochłaniającym wiedzę chłopcem" haha ten mój mężo to też ma cierpliwość ostatnio bardzo bardzo zmienił się w stosunku do F chyba przez to że mnie nie ma długo w domu stał się takim "prawdziwym" tatką co wykocha i bazę z krzeseł zbuduję i wczoraj nawet go zabrał do straży pożarnej żeby mu wóz pokazać tfu tfu!
                    A dziś mam na 16:30 do pracy więc zamierzam się przelecieć do fryzjera nie byłam już z pół roku co myślicie o ombre hair??
                    Pozdrawiam )))))
                    1.03.2009 9:55 FILIPEK

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Dobry!

                      Dziewczyny, ja od wczoraj jestem z Krisem u mamy Ale tutaj ciągle trwa remont, mama sama zapiernicza z wałkami i maluje pokoje żeby było szybciej, bo od poniedziałku wraca do pracy. Kris pelęta sie pracownikom pod nogami, co chwilkę o coś prosi, więc w sumie nie wiele jest mi łatwiej, bo itak muszę go zajmować czymś bez przerwy żeby nie przeszkadzał, spełniać zachcianki itp. jedyny plus siedzenia tutaj, to to że nie muszę sama robić zakupów, gotować obiadów, no i wczoraj jak mnie zmogło spanko to spokojnie się zdrzemnęłam, bo wiedziałam że zawsze to ktoś ma mojego łobuza na oku. We wtorek moja siostra zjeżdża na 2- tygodniowy urlop, to może ją troche powykorzystuje i poprosze o opieke nad młodym, a sama poleże plackiem ile się tylko da...

                      Ankasos, powalacie mnie z Lenką tymi fotami!!! Kris je zobaczył i znów zaczął nawijke, że on chce taką starszą siostre!!! - a Lenka jest przecież młodsza od niego o parę dni

                      Renatka, czasami chciałabym umiec byc taka pyskata jak Ty - w pozytywnym tego słowa znaczeniu oczywiscie. Dla mnie piguły po porodzie też były chamskie, ale tak jak Kruszyna- byłam zbyt zmęczona, wystraszona nową sytuacją po porodzie, żeby mieć siły sie postawić...


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Nie no ja chyba znalazłam lekarstwo na mdłości RYBY DZISIAJ pasta z tunczyka mi ulżyła trochę

                        Nichol nie ma co się zastanawiać tylko wykorzystuj ile się da ha ha boziu ja nie wiem co się dzieje dziewczyny z tym wszystkim co jedna u nas to cc dzieci jakieś problemy co się z tym światem dzieje . . . koleżanka z maluszkiem już 3tydzień lerzy w szpitalu na zapalenie opon mózgowych 2tyg miało maleństwo, drugi zastrzyki bierze, kuzynka Cypa w szpitalu bo jakiejś pokrzywki dostała i nie wiedzą co to .

                        Aniu powiem ci że jak teraz mój em widzi że taka ni jaka jestem to też się bardziej tatusiowaty zrobił nawet dzisiaj Obiecał cyprianowi że może spać z nim ha ha





                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          hej,

                          ja znów bez humoru, o 5 się obudziłam i do 7 nie spałam, tzn spałam ale co 10-20 min się przebudzałam i dopiero po 7 zasnęłam konkretnie bo do 8.30 nic nie słyszałam.. co z tym moim spaniem jest

                          dziś mam spokój, mój kochany mąż zabrał się za UWAGA malowanie ściany nad łóżeczkiem Aluni, tak się najarał, że szok, na szczęscie ma zdolności i chęci i ma powstać jakaś historyjka z Kubusia Puchatka, czekam na efekt Amelka mu wtóruje z małym pędzelkiem..

                          kruszyna
                          mnie mdłości w sumie ominęły ale ja strasznie w obu ciążach reagowałam na zapachy w sumie do teraz nienawidzę zapachu dezodorantu w sprayu od razu mnie odrzuca obojętnie jaki by on to nie był więc niestety nie doradzę..

                          nator no to czekamy obie, nie? ciekawi mnie która z nas pierwsza urodzi ale masz kruszynkę - moja ma już ponoć 3370 czy jakoś tak z tego ostatniego badania ze szpitala, ale co do rozwarcia czy skrócenia szyjki to nic nie wiem.. "podwoił" mi się śluz i pewnie może dojść niedługo do odejścia czopu ale to jeszcze nic nie wróży..

                          ankasos sesja bomba i nie muszę Ci powtarzać że Lenka jest w "moim typie" ślicznie pozuje naprawdę..

                          ania nareszcie wleciałaś do nas, pewnie zaskoczyły Cie posty niektórych koleżanek dużo zmian prawda? to czekamy jeszcze w sumie na Ciebie hihi
                          Amelia ur. 19.04.2009
                          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                          Alicja ur. 18.08.2012
                          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            a to mój "malutki" synuś

                            a takie spodenki sobie wczoraj kupiłam
                            http://allegro.pl/wyprzedaz-spodnie-...525963296.html
                            Attached Files





                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              hej
                              zdjęcia Leny-powalające cudna jest będe to powtarzać do znudzenia
                              Kruszyna-synek duzy chlopak i zakochany w mamusi
                              Czacza-trzymaj się to już końcówka na szczęscie
                              Natorku-bede pamietac o zdjeciach a co do "meblowania"oby mi w miare szybko poszlo to znak jakiś że w ciaze nie zaszlam przed mężka wyjazdem-bo jak bym podolala teraz?hm
                              u alergologa dziś byliśmy mial robione testy-i jest alergia-na roztoczaale cieszę się że nic innego to najlatwiej zwalczyć gorzej jakby pokarmowa byla..
                              zlikwidować dywany-nie mamy
                              -meble tapicerowane-w końcu będę mogla wyrzucić ulubiony fotel mojego męża
                              -często odkurzać najlepiej odkurzaczem z filtrem wodnym..hm mysle że ten co mamy musi wystarczyć
                              i tyle,żadnych leków skóre mam milutką w dotyku blizny po ospie znikają następna wizyta w pażdzierniku
                              jakby coś go ugryzlo-komary itd podać 10kropli zyrtecu i wapno-i tyle
                              mysle że w nowym mieszkaniu mniej tych roztoczy będzie niż w starej kamienicy he he







                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Kruszyna-spodniami wymiatasz są extra-nawet nie ciązowe bym takie chciala ta kokardka miodzio







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X