Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    hej dziewuszki moje

    mały pospał do 7 i juz bryka ,a razem z nim dwójka mojej szwagierki 5 i 2 latkaona chodzi na kurs komputerowy i ja ich pilnuje od 9 do 14.... 2 razy w tyg

    jakos idzie utemperowac na razie sie bawia hehehe a co chwile słysze Damianka -moja mama,moja brum brum ,moja kakahahahaha


    co do kłótni to fajna rozrywka na rozpoczęcie dnia ,Pawimi szacuneczek za spokój i opanowanie ja bym ją zjechałajestem pyskata jak mi ktos nadepnie na piete hehea nia sie nie ma co przejmować to juz nie pierwsza jej sprzeczka na forum widac młodej się nudzi


    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
      hahaha! dobre Olcia! zbuntowałaś się przeciwko śledziowi, to teraz masz karę
      moje dziecko w końcu raczyło pójść spać, a ja mogę trochę ogarnąć mieszkanie.
      hahaha noooooooooooo kara musi być!!!!!!!!!!!
      a wiesz co w dupie ich mam,jak dla mnie mogą mi nawet całkiem konto zablokowac ,usunąc i wogóle,zachowują się jak dzieci w piaskownicy.... które jak im sie cos nie podoba to zabieraja swoje zabawki i ida do domu!!!!!!!!!!!!!tylko ze te dzici w piaskownicy maja po lat4-6 a oni pewnie około30

      Skomentuj


        Damianek mi sie znów zbuntował przeciwko nocnikowi i nie chce siadać a siadał cos mi się zdaje ze zime jeszcze w pamokach przechodzimy

        mi tez nie podoba się ten sledzik,denerwuje mnie ,nawet na NK mi się już wchodzic nie chce


        Skomentuj


          pawini podziwiam cie jak ty potrafiłaś zebrać te wszystkie mysli do kupy ja chyba napisała byn jej krótko spie... i zamknęła stronę




          W DOMU PEŁNYM DZIECI
          NAWET DIABEŁ TRACI MOC

          Skomentuj


            a ja własnie pije kawke i buszuje po allegro za jakims plaszczem i kortka skorzana
            Bo swoje wystawiłam na sprzedaż cos tam się rusza wiec trzeba sie za czyms rozglądnąć bo zostane bez niczego

            Skomentuj


              Anna ja zakładam jej czasami już teraz body, właśnie na majteczki
              Odkąd już jej nie przebieram co chwilkę to zakładam już bodziaki.
              Bo jak sie uczyła to bodziaki były mega niewygodne, bo musiałam je też
              przebierać w razie zasikania. A teraz jesr ok


              Skomentuj


                no cześć


                Skomentuj

                •    
                     

                  a ja szukam ocieplanego pajacyka na jesień dla najmiejszego ale tam same od 56cm




                  W DOMU PEŁNYM DZIECI
                  NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                  Skomentuj


                    Olcia ale co oni w ogóle mają do Twojego opisu na gg? Czy na nk miałaś taki opis?


                    Skomentuj


                      i wydaje mi się że mniejszego nie znajde bo chyba te wierzchnie ubrania robią tylko od 56




                      W DOMU PEŁNYM DZIECI
                      NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Betti ale musisz mieć w takim razie maluszka! nawet nie potrafię sobie tego wyobrazić.... a patrzyłaś na ubranka H&M? tam mają dla wcześniaczków, chyba nawet w r.40-44. są niestety drogie, ale może na allegro coś znajdziesz?

                        Skomentuj


                          I chyba quelle robi wubranka dla wcześniaczków od rozmiaru 40-44.


                          Skomentuj


                            Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                            Betti ale musisz mieć w takim razie maluszka! nawet nie potrafię sobie tego wyobrazić.... a patrzyłaś na ubranka H&M? tam mają dla wcześniaczków, chyba nawet w r.40-44. są niestety drogie, ale może na allegro coś znajdziesz?
                            nooo może teraz będzie miał troszke ponad 40 cm (widać na zdjęciu jak go trzymam jest ja bochenek chleba) ale na ten pajacyk jestem w stanie troszkę więcej zapłacić bo to jednak na wyjście będzie miał niech jakoś wygląda a nie jak w worku




                            W DOMU PEŁNYM DZIECI
                            NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                            Skomentuj


                              Napisane przez Nusiakova Pokaż wiadomość
                              Olcia ale co oni w ogóle mają do Twojego opisu na gg? Czy na nk miałaś taki opis?
                              nusia miałam opis na nk z linkiem jak usunąc śledzia hahahahaha

                              Skomentuj


                                o super będe szukać po tych firmach bo narazie sie ograniczałam do allegro, już nawet czytałam że ubieraja wcześniaki w ubranka lalek




                                W DOMU PEŁNYM DZIECI
                                NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X