Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
    magda....KOCHANA RESPEKT,CHYLE GŁOWE PRZED TOBĄ!!!!!!!!!!!!
    MECHANIKA!!!!!!!!!! ZWARIOWANA KOBIETA JESTES

    Jezzzzzzzzu ja sie nawet nie mam do kogo poprzytulać..... a wogole to chyba z moim borsukiem znaczy psem suczką rasy shit shu musze wyjsc ,bom zapomniała o niej tak sie tu wciagnelam w rozmowe
    mąz pojechał mój też i jest mi dzis smutno jutro bedzie lepiej nienawidze poniedziałków ....

    Skomentuj

    •    
         

      family i madzia CZY WYSCIE LASKI POWARIOWAŁY?????

      melchior dawaj poprzytulamy sie razem a cooooooooo

      Skomentuj


        olcia ja studiowałam Biomateriały, więc takie przedmioty niestety muszą
        być. Poza tym ja ścisłowiec jestem więc na polonistykę się nie nadaję
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          Witampewnie juz nikogo nie macoś nie mogłam się wczesniej wyrobić..
          czuję sie o wiele lepiej,chyba to było jednak jakies zatrucie

          a moja Sylwia dzis na rolkach rąbła i ją nadgarstek bolimam nadzieje że to nic poważnego

          zdjęcia są straszne,aż serce ściska,oglądamy w domku i jak pokazują te nieszczęscia to ąz przykrosie robi


          u nas było dzis upalnie maly nie chciał na dworze nawet w cieniu siedziec
          Sylwia 9 latek
          Damianek 17 m-cy


          02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

          Skomentuj


            Tree a co studiowałaś? mechanika jeszcze ok była, dla mnie najgorsze były z tego tylko momenty bezwładności, w sumie na wytrzymałości też to było. a tak jak pisałaś na fizyke i matmę szło sie odpocząc. zawsze 5 z tego miałam. teraz już się niestety skończyły te przedmioty
            patka dobranoc!

            Skomentuj


              Siluś cieszę się, że już lepiej sie czujesz. Ciekawe co to mogło być ?? Może
              faktycznie ta jelitówka
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj


                Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
                family i madzia CZY WYSCIE LASKI POWARIOWAŁY?????
                hhehehe, ja się nawet mogę pochwalić, że spawałam oczywiście nie potrafię spawać, to wcale nie jest takie proste na jakie wygląda, ale zawsze można powiedzieć, że próbowałam.

                Skomentuj

                •    
                     

                  silek a co chorowałas , ja nie w temacie...

                  Skomentuj


                    jezzzzzzzzu ja podziwiam ludzi ktorzy maja glowe do nauk scislych

                    ja to humanista, dlatego chyba wybrałam studia pedagogiczne ,ale zeby nie byc taką ciapą specjalizacja RESOCJALIZACJA hahahahaha

                    Skomentuj


                      Tree ale jelitówka to chtba dłużej trwa ,ja podejrzewam wisnie...zżerałam prosto z drzewa pazera jedna wraz z pestkamidzieci na szczęście zdrowe
                      Sylwia 9 latek
                      Damianek 17 m-cy


                      02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Madziu studiowałam biomateriały. Ja nie miałam problemów z mechanikom
                        nawet momenty bezwładności nie były złe (grunt zaznaczyć prawidłowy
                        kierunek). Dla mnie problemem były przedmioty moje kierunkowe tzn.
                        z Biomateriałów. To są stopy z pamięcią kształtu, ciężko mi było to zakumać, ale jakoś poszło.
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          silek pisałaś wcześniej, że coś Cie ugryzło. to nie od tego takie samopoczucie?

                          Skomentuj


                            Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                            hhehehe, ja się nawet mogę pochwalić, że spawałam oczywiście nie potrafię spawać, to wcale nie jest takie proste na jakie wygląda, ale zawsze można powiedzieć, że próbowałam.
                            to ty jestes zuch dziewczyna .....

                            Skomentuj


                              Siluś a może i coś zeżarłaś

                              Olcia też masz fajną profesję, bardzo odpowiedzialną. A pracujesz zawodowo ?
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                A miałam dwa dni męki i skret kiszek a jeszcze wczesniej mnie cos użarłoi też dziwne objawy bo bółe głowy i karku,obrzęk ale juz ok teraz to mi ząb rosnie
                                Sylwia 9 latek
                                Damianek 17 m-cy


                                02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X