Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ja odkąd jestem w ciąży, a już zwłaszcza zaawansowanej to zamiast kwiatów mąż mi przynosił naturalne soki, owoce lub moje ulubione bajeczne.




    i Bartek :-)

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
      Nie wiem czy Wy też tak macie ale ja jak chce przeczytac co napisała Jaroszka to muszę przesuwac cały tekst w bok bo nie da sie przeczytac
      u mnie normalnie

      Skomentuj


        Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
        Nie wiem czy Wy też tak macie ale ja jak chce przeczytac co napisała Jaroszka to muszę przesuwac cały tekst w bok bo nie da sie przeczytac
        tzn tylko ze mna masz problemy?
        KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

        Skomentuj


          A mój mi się romantycznie oświadczył. Przyjechał do mnie ni z tego ni z owego i z tekstem ,,Aniucha daj palucha'', założył mi pierścionek i mówi patrz już pierścionek kupiłem to pewnie zostaniesz moją żoną. Bez kwiatów, bez klękania i jeszcze w pudełeczku od pierścionka była karteczka z ceną (żebym mogła wymienic jak za mały)
          PAULINA 07.07.2008




          http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

          Skomentuj


            Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
            Nie wiem czy Wy też tak macie ale ja jak chce przeczytac co napisała Jaroszka to muszę przesuwac cały tekst w bok bo nie da sie przeczytac
            ja tez tak mam
            ŁUKASZ 08.09.2006

            NATALIA JULIA 30.11.2007



            Skomentuj


              Silek - ja mam jednego 11 latka, nie stosowałam nigdy żadnych innych zabezpieczeń oprócz gumek, a i to nie zawsze i nigdy nie było wpadek. jak zaplanowaliśmy kolejne to zaszłam, fakt poroniłam, potem drugi raz to samo a potem mimo,że się nie zabezpieczaliśmy potrzebowaliśmy aż 7mc by zaciążyć. Teraz jak urodzę jednak to będę musiała pomyśleć o tym by jednak się zabezpieczyć, bo na tym misiu chciałabym zakończyć.




              i Bartek :-)

              Skomentuj


                czy ktoś wie dlaczego tak się dzieje?
                KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez akinomb Pokaż wiadomość
                  ja tez tak mam
                  O Akinomb a ja myślałam że tylko ja nie umiem przeczytac to co Jaroszka napisze bez przesuwania,ale tylko posty od Jaroszki tak mam,ciekawe czemu?????



                  Dawniej Marti

                  Skomentuj


                    Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
                    A mój mi się romantycznie oświadczył. Przyjechał do mnie ni z tego ni z owego i z tekstem ,,Aniucha daj palucha'', założył mi pierścionek i mówi patrz już pierścionek kupiłem to pewnie zostaniesz moją żoną. Bez kwiatów, bez klękania i jeszcze w pudełeczku od pierścionka była karteczka z ceną (żebym mogła wymienic jak za mały)
                    Ale spontan
                    Napisane przez jaroszka80 Pokaż wiadomość
                    tzn tylko ze mna masz problemy?
                    ja też tak mam
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj


                      A ja nie mam problemu ani z Jaroszką ani z nikim innym. Otwiera mi się wszystko bez przesuwania.




                      i Bartek :-)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        i proszę mi powiedzieć jak zrobić żeby podpis był jedno pod drugim a nie tak rozwiąxle
                        KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                        Skomentuj


                          A może Jaroszka musisz coś w ustawieniach zmienic?która jeszcze tak ma jak my?



                          Dawniej Marti

                          Skomentuj


                            Napisane przez jaroszka80 Pokaż wiadomość
                            i proszę mi powiedzieć jak zrobić żeby podpis był jedno pod drugim a nie tak rozwiąxle
                            Może masz w podpisie za dużo razy enter i to wszystko sie tak obniżyło.Bo jak naciśniesz enter to reszta podpisu sie obniży



                            Dawniej Marti

                            Skomentuj


                              u mnie tez wszystko w porządku jest nic nie przesuwam

                              ja sie nadal nie zabezpieczam ale jestem jego pewna


                              Skomentuj


                                Ja mam wszystko w porządku
                                PAULINA 07.07.2008




                                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X