Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    to tak jak moj maz uwielbia lody nawet potrawi zjesc odrazu dwa

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez coyotek74 Pokaż wiadomość
      A ja zaobserwowałam u siebie na klatce ciekawe zjawisko. W mojej klatce na 21 mieszkań w tym roku urodziło się już 4 maluchów, nie licząc mojego. I dwóm moim sąsiadkom co jakiś czas mężowie przynoszą takie małe bukiety kwiatków.Jak się kiedyś spytałam co to za okazja, to jeden z panów mi odpowiedział,że okazja jest każdego dnia, bo żona opiekuje się małym dzieckiem.
      Mój mąż jest bardzo kochany i romantyczny, robi mi i sobie co jakiś czas prezenty, ale kwiatków tak bez okazji to już dawno nie dostałam.
      Ja to nawet jak jakaś okazja to nie dostaję przeważnie kwiatków. W lipcu miałam imieniny i mój m. nie miał czasu kupić mi prezentu. Mówię do niego, że chociaż kwiaty mógł mi kupić, a on na to ,,to ja dam ci pieniądze i sobie kup jakie ci się podobają''. Wyobrażacie sobie
      PAULINA 07.07.2008




      http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

      Skomentuj


        Napisane przez akinomb Pokaż wiadomość
        no co ty tak facet z facetem ?
        a fe
        Kochana nie wiem o co kaman?
        PAULINA 07.07.2008




        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

        Skomentuj


          Napisane przez ankasos25 Pokaż wiadomość
          no to dobrze ze ktoś tu jeszcze jest bo mi się spać nie chce a oglądac mecz tym bardziej
          Mój mąż również ogląda mecz a ja nienawiedze meczów więc zajrzałam tu



          Dawniej Marti

          Skomentuj


            Anik my w tym roku na rocznicę (2) kupiliśmy sobie romantyczny prezent - uchwyt do powieszenia tv na ścianie. Taki z bajerkami, że można go kręcić we wszystkie strony




            i Bartek :-)

            Skomentuj


              mój mąż ma czasem takie romantyczne przebłyski ale jak mu syna urodziłam to zapomniał o kwiatach przy pierwszym pamiętał żeby mi dać za to przed wyjazdem przyniósł mi bukiecik z polnych kwiatków i to było milsze niż gdyby kupił bukiet w kwiaciarni
              KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

              Skomentuj


                Ja już coś się śpiąca zaczynam robić, jak nigdy zawsze do pierwszej siedzę
                PAULINA 07.07.2008




                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                Skomentuj

                •    
                     

                  moj kiedys kupił kwiatki postawił je w kuchni na stole i ''ni me ni be'' i tak stały do wieczora, kładac sie spac pytam sie dla kogo ten bukiecik? a on ze dla mnie tylko zapomnial mi o tym powiedziec przez cały dzien
                  ŁUKASZ 08.09.2006

                  NATALIA JULIA 30.11.2007



                  Skomentuj


                    Napisane przez coyotek74 Pokaż wiadomość
                    Anik my w tym roku na rocznicę (2) kupiliśmy sobie romantyczny prezent - uchwyt do powieszenia tv na ścianie. Taki z bajerkami, że można go kręcić we wszystkie strony
                    HAHAHA dobre. A my na rocznicę (3)byliśmy nad morzem
                    PAULINA 07.07.2008




                    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                    Skomentuj


                      Napisane przez akinomb Pokaż wiadomość
                      moj kiedys kupił kwiatki postawił je w kuchni na stole i ''ni me ni be'' i tak stały do wieczora, kładac sie spac pytam sie dla kogo ten bukiecik? a on ze dla mnie tylko zapomnial mi o tym powiedziec przez cały dzien
                      to dobre

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        no a ja twardo doczytalam co nieco

                        a więc bardzo bardzo bardzo proszę Madzie i Pawimi o przepis na prv na te tosty fr z owocami

                        wiecie co a ja w tym m-cu dostałam @ tydzien wczesniej i trwał 3 dni a zawsze ma m ok 6 ,nie wiem dlaczego,co do antykoncepcji to nie stosuje tabsów i nic innego 8 lat i nie bylo wpadki po Sylwii ,az zaplanowaliśmy Damianka i bach


                        Skomentuj


                          Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
                          Mój mąż również ogląda mecz a ja nienawiedze meczów więc zajrzałam tu
                          pisałam do twojego postu wcześniej czytałaś?
                          KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                          Skomentuj


                            Nie wiem czy Wy też tak macie ale ja jak chce przeczytac co napisała Jaroszka to muszę przesuwac cały tekst w bok bo nie da sie przeczytac



                            Dawniej Marti

                            Skomentuj


                              moj maz jakos tez nie wylewny odnosnie kwiatow ,na 5 rocznice przyslal mi 5 roz przez poslanca bo byl wtedy w delegacji . W KWIATKACH BYLA KARTECZKA a tresc wystarczy na nastepne 5 lat do 10 rocznicy ha ha ha ha ha

                              Skomentuj


                                Tak oczywiście że czytałam



                                Dawniej Marti

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X