Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    plusy dotycza moich znajomych minusy znajome meza z kawalerskich czasów ....

    Skomentuj

    •    
         

      melchior jestes wogole nietolerancyjna hahahaha

      Skomentuj


        już kiedyś pisałam - mechanikę

        Skomentuj


          Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
          plusy dotycza moich znajomych minusy znajome meza z kawalerskich czasów ....
          też tak kiedyś sobie z koleżanką tłumaczyłyśmy, że my możemy z innymi chłopakami rozmawiać, bo my przecież nic złego nie robimy, ale nasi chłopacy już nie mogą, bo oni napewno mają złe zamiary

          Skomentuj


            Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
            już kiedyś pisałam - mechanikę
            wow normalnie podziwiam!!!!!!!!!!
            na bank matma na dzien dobry hahaha

            Skomentuj


              Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
              melchior jestes wogole nietolerancyjna hahahaha
              tolerancyjna ,ale uznaje zasade co moje nieruszac , i strasznie zazdrosna o męża ... to moja wada najgorsza ucze sie powoli ja łagodzic ,ale daleko mi do doskonałosci.... ale czy to zle ...

              Skomentuj


                idę spać dziewczynki, trochę męża poprzytulam
                dobranoc
                a ta mechanika, no ,magda - szacuneczek


                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                  też tak kiedyś sobie z koleżanką tłumaczyłyśmy, że my możemy z innymi chłopakami rozmawiać, bo my przecież nic złego nie robimy, ale nasi chłopacy już nie mogą, bo oni napewno mają złe zamiary
                  no niby racja, chociaż babki mogą być gorsze,
                  a niby jakie zamiary miałby ten chłopak, z którym my kobietki rozmawiamy?
                  też może mieć niecne zamiary...
                  Julek 15.o2.2oo7r



                  Skomentuj


                    Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
                    wow normalnie podziwiam!!!!!!!!!!
                    na bank matma na dzien dobry hahaha
                    a tam matma, matma to pikuś! są ciekawsze przedmioty typu wytrzymałość materiałów, hydraulika i pneumatyka....
                    ale generalnie najciekawsi są nauczyciele mój tata miał jednego, który oceniał w tysięcznych punkta. 0.001 punkta zabrakło i już nie zaliczasz. niektórym studentom scyzoryk się w kieszeni otwierał

                    Skomentuj


                      Napisane przez izabelka22 Pokaż wiadomość
                      no niby racja, chociaż babki mogą być gorsze,
                      a niby jakie zamiary miałby ten chłopak, z którym my kobietki rozmawiamy?
                      też może mieć niecne zamiary...
                      aj tam, czepiasz się. my jestesmy niewinne, faceci zawsze winni

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                        aj tam, czepiasz się. my jestesmy niewinne, faceci zawsze winni
                        TAK trzymać !!!!!!!!!!!!

                        Skomentuj


                          do tego zmierzam, że facet może uwieść każdą, nie wiadomo kiedy
                          ale nie każda się da, ale każda lubi być adorowana przez innych ...
                          Julek 15.o2.2oo7r



                          Skomentuj


                            magda....KOCHANA RESPEKT,CHYLE GŁOWE PRZED TOBĄ!!!!!!!!!!!!
                            MECHANIKA!!!!!!!!!! ZWARIOWANA KOBIETA JESTES

                            Jezzzzzzzzu ja sie nawet nie mam do kogo poprzytulać..... a wogole to chyba z moim borsukiem znaczy psem suczką rasy shit shu musze wyjsc ,bom zapomniała o niej tak sie tu wciagnelam w rozmowe

                            Skomentuj


                              Madzia wytrzymałość materiałów też miała, rozciaganie, ściskanie, skręcanie.... twardość materiałów (Vickers,Rockwell, Brinell) co nie co
                              jeszcze pamiętam. Mechanikę też miałam (wszystkie obliczenia, belek,
                              kratownic)
                              też uważam, że matematyka, fizyka przy tych przedmiotach to małe piwo
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                olcia mój mąż na naszego pieska też mówi borsuk (a mamy husky'ego)
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X