Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    kobietki,ja juz zmykam dzis.Dostałam okres i ledwo siedze. Jak piguła zacznie dzialac a nie usne to jeszcze zajrze
    jutro pewnie bede czytac to co naplodziciepapa

    AMELCIA ur. 08.02.2007

    Skomentuj

    •    
         

      Dobranoc Dominika
      Izabelka, proszę Cię, mało nie spadłam z krzesła
      mam nadzieję, że mój syn i jego koledzy nie będą mieli takich pomysłów, choć pewnie wiele tez się od nich nauczy....


      Skomentuj


        pa Dominika, trzymaj się,
        ja aktualnie mam na zbyciu komórki jajowe - jajeczkuję
        ot takie żarty się mnie trzymają
        Julek 15.o2.2oo7r



        Skomentuj


          witam ponownie.
          ale jestem padnięta! jak wcześniej pisałam posprzątałam łazienkę, poszłam na spacer+zakupy, ugotowałam rosół, zrobiłam pierogi - wyszło mi 45 ale taki duże zrobiłam, no i umyłam okna w kuchni. potem jak m. wrócił dowiedziałam się, że ciotki i wujka nie będzie... (czyli tych co najbardziej węszą).
          dotka współczuję Ci tej sytuacji z facetem. w jakimś stopniu wiem, co czujesz, bo przez podobną sytuacje przechodziłam. u nas już parę dni wystarczyło, żeby m mnie docenił i przeprosił.
          sikornik trzymam kciuki!
          poza tym u nas po mieście od jakiegoś czasu chodzi była mojego m. wychodzi z dzieckiem na spacer i kurcze jak ja wyjdę rano, to ona też wtedy wyjdzie, jak wyjdę po południu, to ona też po południu wyjdzie. no zawsze muszę na nią trafiać! ogólnie jakaś dziwna jest, bo z m. już nie są od 5-ciu lat i on albo od samego początku albo parę miesięcy później zerwał z nią całkowicie kontakt, a ona cały czas do niej wydzwaniała, a teraz pisze maile albo na nk! m. jej napewno nie odpisuję, więc po co ona pisze?! ma męża, dziecko i jeszcze jej mało?

          Skomentuj


            Iabelka, to dawaj na forum!
            Tam widziałam rozwinął sie wątek z ogłoszeniami a ja kurcze do tej pory nie wiem kiedy jajeczkuję..


            Skomentuj


              heheheeh ale macie humorek

              szukam walsnie dla was zdjec z powodzi z 97 roku,jak znajde jutro wam wkleje,powiem wam ze te co ogladalyscie z weekendu to jest nic

              madzia olej oszołoma... to jakis imbecyl z tej laski albo moze sie chce z toba zaprzyjaznic i bedziecie na spacerki razem chodzic
              Last edited by olcia79; 29-06-2009, 22:18.

              Skomentuj


                Napisane przez izabelka22 Pokaż wiadomość
                pa Dominika, trzymaj się,
                ja aktualnie mam na zbyciu komórki jajowe - jajeczkuję
                ot takie żarty się mnie trzymają
                kurcze za taką komórkę pewnie sporo płacą, ależ ja jestem głupia, że tabsy biorę.... chyba przestanę i dołączę się do autorki tamtego wątku

                Skomentuj

                •    
                     

                  magda, ale jakbyś nie brała, to mogłabys nie mieć chwilowo czego sprzedawać


                  Skomentuj


                    rzeczywiście, czasem trzeba trochę poczekać na jajeczka. taka strata pieniędzy...

                    Skomentuj


                      Napisane przez patka79 Pokaż wiadomość
                      Iabelka, to dawaj na forum!
                      Tam widziałam rozwinął sie wątek z ogłoszeniami a ja kurcze do tej pory nie wiem kiedy jajeczkuję..
                      a ja ostatnio wiem, bo mnie nieźle bolą jajniki, dzisiaj się zaczęło
                      więc męża z dala trzymam!
                      Julek 15.o2.2oo7r



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        kurcze dziewczyny, własnie weszlam na dziennik, a tam pisza ze przez warszawe wielka nawalnica przeszla, woda sie wdarla do np złotych tarasow i nawet kancelaria premiera i dworzec centralny ucierpiał


                        Skomentuj


                          Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
                          heheheeh ale macie humorek

                          szukam walsnie dla was zdjec z powodzi z 97 roku,jak znajde jutro wam wkleje,powiem wam ze te co ogladalyscie z weekendu to jest nic

                          madzia olej oszołoma... to jakis imbecyl z tej laski albo moze sie chce z toba zaprzyjaznic i bedziecie na spacerki razem chodzic
                          Olcia dawaj fotki, chociaż jeśli te co wkleiłaś to nic, to nie wiem czego się spodziewać, te mrożą mi krew w żyłach, woda to taki okrutny żywioł - nijak tego zatrzymać
                          Julek 15.o2.2oo7r



                          Skomentuj


                            a moze jednak przytulic sie do męza ha ha

                            Skomentuj


                              Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
                              madzia olej oszołoma... to jakis imbecyl z tej laski albo moze sie chce z toba zaprzyjaznic i bedziecie na spacerki razem chodzic
                              buhahahahaha to mnie rozbawiłaś. razem na spacery! żebyś widziała jak ona się gapi jak przechodze obok. akurat w takich chwilach jestem szczęśliwa, że ważę tyle ile ważę. ale to tylko w tej jednej sytuacji. wiem, że to zlośliwe, ale coz...

                              Skomentuj


                                Napisane przez patka79 Pokaż wiadomość
                                kurcze dziewczyny, własnie weszlam na dziennik, a tam pisza ze przez warszawe wielka nawalnica przeszla, woda sie wdarla do np złotych tarasow i nawet kancelaria premiera i dworzec centralny ucierpiał
                                właśnie też czytałam na pasku na TVN Warszawa,
                                ale u mnie pół nieba było tragiczne a drugie pół błękit,
                                to pierwsze pół to właśnie nad centrum wisiało,
                                u nas lało i wiało, ale nie aż tak strasznie jak to teraz komentują,
                                Julek 15.o2.2oo7r



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X