Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Witam kochane,widzę że dziś pustki.Dziś spałam aż do 9:30 bo wczoraj skończyłam prace dopiero o 24:15 i musiałam odespac.Ogarnęłam mieszkanie i za chwilę znów wyruszam do pracy.



    Dawniej Marti

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Witam!Nawet nie czytałam,zawsze tyle się nazbiera a mały śpi i kożystam.U nas choroby-Bartek wczoraj ledwo wrócił ze szkoły,mały pokasłuje i ma katar,ja tak samo.Z resztą lepiej na szczęście.
      Wczoraj odebrałam decyzję o stypendium szkolnym dla starszych.Za miesiąc będą wypłacać.






      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
        Witam kochane,widzę że dziś pustki.Dziś spałam aż do 9:30 bo wczoraj skończyłam prace dopiero o 24:15 i musiałam odespac.Ogarnęłam mieszkanie i za chwilę znów wyruszam do pracy.
        A ja dzisiaj wstałam o 5.50, za to wczoraj jak usypiałam Julka zasnęłam z nim już po 20.
        Marti bo weekend - to i pustki

        bazumi zdrówka dla Was wszystkich
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Witam wszystkich:-)





          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            witam
            jak Wam sobota mija? ja wyszłam dziś z Asią na krótki spacer, ale nie była zainteresowana chodzeniem, bo szybko zawróciła i podeszła pod tylnie drzwi auta, tam gdzie jest jej fotelik i chciała wejść do środka
            Tree wczesną miałaś dzisiaj pobudkę....

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              witam u nas dzis pobudka była o 5 rano młoda wstała właczyła sobie telewizor i lampke wszystkich obudziła i koniec spania masakra .... u nas tez pieknie swieciło sloneczko wiec spacerek sie udał .

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Kruszyna toś się rozpisała !!!

                Madzia Julek sobie spał do 8.30, a ja wstałam zrobiłam mu mleko, położyłam się, ale już zasnąć nie mogłam to wstałam poczytać.
                hehe Asi się już znudziło spacerowanie. Dzieciom to się wszystko szybko nudzi, najpierw chcą wszystko same robić, a potem jak opanują daną rzecz do perfekcji to im się to "przejada". Julkowi się ze schodów już nie chce wchodzi odwrotnie też nie (ciężkiego kloca muszę transportować na górę),
                wiosłować mu się łyżką też już nie chce
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Hej , panienki

                  Dziś zaliczyłyśmy działkę , połamało nam trochę kwiatów ale to nic.Do wiosny kupa czau na regenerację.
                  A tu Amesia :
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    o, a mojej Asi to się własnie chce po schodach wchodzić. dziś byliśmy u teściów i znowu parę rundek na górę i z powrotem zaliczyłyśmy. jak już miałam dość, to Joasia rozłożyła się pod schodami i dała koncert haha.
                    w ogóle ona strasznie lubi legowiska dla piesków. niesie sobie taki "koszyk" na środek pokoju, włazi tam, nakrywa się kocem i siedzi jak królowa
                    Colorka śliczne zdjęcie! fajnie, że macie działkę, Amelka ma się gdzie wybiegać, no i na lato to pewnie super sprawa! daleko macie tam od domu?

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Madziu może z 15 minut autem przy korkach
                      Już nie mogę się doczekać przyszłego lata
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        no to niedaleko. można codziennie jeździć haha.
                        ja w sumie też się cieszę, mimo że działki nie mamy. ale teraz będziemy mieć balkon po jednej stronie i duuuuuuuuuuuuuuuży taras po drugiej zasadzę sobie kwiatki, kupimy Joasi duży basen, będzie gdzie grilla zrobić i jeszcze miejsca na stół i krzesła starczy

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Hej dziewczynki jestem znowu bo moja Paula zaraz po kąpaniu padła teraz pewnie czeka mnie karmienie o 21. Kurde colorka nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę działeczki, ja niestety nie mam. Za to mam balkon tylko dość mały pewnie miniaturkowy basenik by się zmieścił ale nic poza tym. Madzia to u Was są takie mieszkanka z balkonem i tarasem?? U nas jeszcze się z tym nie spotkałam

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            A zapomniałam się pochwalić od dzisiaj jestem 100% samotną mamą trzymajcie za mnie kciuki żebym codziennie miała dużo siły dla mojej Pauli! I żebym nie martwiła się tym co będzie jutro...

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Evylynka my mieszkamy w szeregowcu i teoretycznie taki cały duży dom powinien należeć do jednej rodziny. u nas jest trochę przebudowany, na parterze pracuje teściowa, na pierwszym piętrze jest wynajmowane największe mieszkanie (tam jest jeden balkon), na drugim niedługo my będziemy mieszkać (balkon i taras),a trzecie będzie wynajmowane jak my się wyprowadzimy (to tak jakby poddasze, ale duże, jest jeden dosyć spory balkon).
                              a Paulinka już się chyba trochę uspokoiła? kiedyś pisałaś, że spać nie chce do późnych godzin nocnych, a teraz po kąpieli od razu chrapie

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                No właśnie od kilku dni zasypia mi raz dwa po kąpieli i mleku. Ale może spowodowane jest tym że mało w dzień śpi

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X