Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wyszykowalam sie na spacer, a Mlody spi. Jak do 12 sie nie obudzi to ja go obudze, bo do szkoly musze swistek zaniesc, ze mi indywidualne przyznali. Wczoraj przez tą kolke nie poszlam wiec dzisiaj juz musze.
    Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

    Skomentuj

    •    
         

      diabelecke na twoich fotkach widać tylko 2,5 tatoo hahaha,ale ten z boki brzuszka jest boski,własnie coś w tym stylu chciałabym na sopie

      A co do basenu to ten niedaleko nas to taki sezonowy jest otwarty latem tylko,w nysie tez mamy basen i jeziorko

      Skomentuj


        a mój miał zaraz jesć i drzemie, ale nie budze bo to jak zbawienie hyhy
        zreszta mam taki bajzel w kuchni że musze sie brać za sprzątanie cholera...

        spacerek był o 6 rano
        i fajnie bo nikt mi po drodze dupy nie zawracał
        a teraz sie chmurzy

        u mnie basen odpada, chyba że brodzik bo nie umiem pływać i boje sie wody

        Skomentuj


          a propos tattoo to też wybieram sie jak sójka za morze żeby dokończyć swoje plecy i łapę
          muszę z tym zrobić porzadek, a tak mi sie nie chce bo na plecy to sesja bedzie trwała z 4-5 godzin

          diabelecke a ile Ci tej szkoły zostało?

          Skomentuj


            olcia na moich fotkach widac wszyustkie tatuaze, lewe ptrzedramie, dekolt (ktory musze dokonczyc, reke zreszta tez bym chciala do konca pociagnac) i ten najgorszy i najtandetniejsyz trybal na brzuchu.

            sikornikrok - klasa maturalna xD
            Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

            Skomentuj


              to nasze jeziorko :


              niestety zdjęc basenu znalesc nie moge na necie,jak tylko znajde to wrzuce

              Skomentuj


                No nic my sie syzkujemy na spacer.
                Milo sie rozmawialo, pa
                Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                Skomentuj

                •    
                     

                  diabelecke oj to musze sie przyglądnąc na te twoje fotki albo isc do okulisty hahahahahaha

                  Ja mam posprzatane już,obiadek zrobiony znaczy sie zupka ,drugie naszykowane ,kotklety usmazyc i ziemniaczki ugotowac a jak emilka zasnie podlogi oczywiscie trzeba umyć,a potem pod prysznic bo wygladam juz jak baba jaga hahahaha

                  Skomentuj


                    olcia jak Ty się kobieto wyrobiła ze wszystkim???
                    ja mam tylko pranie zrobione teraz dwa z wczoraj do prasowanie...

                    a gdzie obiad
                    co można zrobić na szybko???
                    bez mięsa...

                    Skomentuj


                      sikornik dojdziesz do wprawy hehehehe
                      Ja wstaje ok.08.00 teraz w wakacje,w roku szkolnym jestem na nogach od 6.30,wychodze z moim mega wielkim psem,przy okazji robiac zakupy na dole,znaczy sie chleb i takie tam
                      potem robie sniadanie dzieciom,nastawiam obiad i w tym czasie sprzatam,pranie robie i gadam z wami hehehehe
                      potem jak emilka spi mam czas dla siebie w sumie no i przewaznie w tym czasie myje pogloge bo mi mala nie biega po calej chacie

                      mam przepis na dobry makaron z brolulem i serem zóltym jak lubisz

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        czesc mamusie
                        ja nie wiem jak wy sie wyrabiacie ze wszystkim ze wam na pisanko jeszcze starcza czasu,moj dzien powinien chyba miec 48 godzin zebym ze wszystkim zdazyla...
                        Dziewczyny wyjelam brokuly z lodowki i sa na nich ciemne plamki,mozna je jeszcze jesc?(w lodowce byly od zaledwie wczoraj)

                        Skomentuj


                          dorotko WITAJ KOBIETO
                          odkroj te czarne plamki jak ich nie ma duzo

                          Ja musze mieć posprzatane bo oszaleje jak mam bałagan,chociaż mam go prawie cały czas przy dwojce dzieciaków,ale jakoś ogarniam ten mój "artystyczny nieład" wiec nieraz macham ręką i nie robie nic,ale podloge to staram się myć codziennie

                          Skomentuj


                            dzieki olcia,duzo ich nie ma wiec bedziem odkrajac
                            ide robic obiadek,napisze pozniej.

                            Skomentuj


                              a co robisz dobrego ???????????

                              Skomentuj


                                olcia daj mi ten przepis
                                teraz i tak nie zrobie bo brak podstawowych składników

                                mam za to mnóstwo pomidorów i papryki
                                fasolke w puszce, kukurydzę

                                może nalenikiz takim farszem warzywnym???
                                i sosem pomidorowym np.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X