Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Ja teraz zamówiłam testy przez internet. Też zobaczymy jakie bedą. Za 27 zł 10 testów owu i 5 ciążowych. Niby czułe...

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      ja tez juz w razie czego przygotowana jestem z testami owu

      Trzymam mocno kciuki!!! Dzialajmy dobrze i mile abysmy mogly za kilka tygodni pochwalic sie dwoma kreseczkami NA testach

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        annak27 ja kupowałam testy owu za jakieś 40zł było ich w środku 5szt. moje cykle były 28 dniowe zaczynałam robić testy w 14 dniu cyklu i wyszło

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Licze ze i mi sie uda Choc jeszcze nic nie mowie Bo nadal okresu brak ....i cicha nadzija jeszcze sie tli

          Pozdrawiam cieplutko

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Hej dziewczyny ja już po wizycie dobre i złe wieści. ze mna wszystko w pożądku miałam usg do pochwowe jajniki pracują wszystko ok za miesiąc mam się zgłosić na cytologie. ze złych to to że dobrze by było żeby em zbadał w ciągu 3 miesięcy nasienie ale wiem że on tego nie zrobi . . . gdybyśmy się starali o pierwsze dziecko to może by poszedł ale teraz . wtedy jak by miał słabsze plemniki to dostałabym leki na na podkręcenie owu i monitoring co 2tyg. a po kolejnych 3 miesiacach inseminacja. mamy zalecony urlop we dwoje staramy się dopiero 3 miesiace tak intensywnie więc dam na luz . a i te testy owu to pic na wodę. można przez jeden cykl sobie zrobić dla pewnosci ale więcej nie ma sensu.





            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              ale obydwoje sie staracie o dzidzie a nie tylko ty. Ja bym mojego Sam a zapisala NA badanie plemniczkow.jesli my tak czesto odwiedzamy lekarzy to on I Choc raz w zyciu moga cos dla nas i siebie zrobic i isc spokojnie...
              Ja oprocz testow chce nadal siebie monitorowac Bo przeciez sluz owu jest widoczny a jak nie to przytulanko Co drug I...trzeci dzien przez caly miesiac i napewno sie uda hihi Choc my tak robilismy do 25 dnia cyklu i potem dopiero 29 DC i myslac ze juz dawn mialam owu ku mojemu zdziwieniu kilka minut PO w wc zauwazylam sluz owu....i Tera czekam jesli planowany okres nie przyjdzie to tescik robie...ale cos czuje ze male szanse

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Wszystko rozumiem ale nie chce nic na siłę musi sam do tego dojrzeć. poczekam to dopiero pare miesięcy więc nie ma tragedi damy radę . nie ma nic na siłe jestem jeszcze młoda może niedługo mój drugi mały cud zdecyduje się przyjść a jak nie to trudno mam em i cypriana , kochaną suczkę więc w sumie pełną rodzinkę. u nas taka burza szaleje wczoraj od godz 17 do pierwszej w nocy ulewa sąsiednie miejscowości pod topione szok! a moich panów i psa nic nie rusza ha ha





                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  wiesz, wiem ze nic na sile ale co mu szkodzi, przeciez go nie beda bić. ja z moim mezem ide w przyszlym tygodniu ale z inna sprawa bo mu wyszlo podwyzszone białko w moczu. na poczatku mi powiedzial zebym zapomniala ze on pojdzie do lekarza, ale jak z nim pogadalam na za i przeciw takze spokojnie sie w koncu zgodzil i idziemy

                  a u mnie chyba jednak w tym miesiacu nic nie wyszlo....bo temperatura o pól stopnia spadla a jutro planowany okres....

                  zycze ci szybkiego powiekszenia szczesliwej rodzinki

                  codziennie ogladam w wiadomosciach co sie w polsce dzieje....upały, nawałnice, poniszczone domy, masakra!!
                  my w madrycie miewamy po 35 st nawet do 40 st dochodzi ale tu jest suche powietrze na niebie bardzo rzadko mozna zauwazyc chmurke. ale te anomalia pogodowe co wystepuja u nas w polsce to szok!!
                  Last edited by annak27; 07-07-2012, 08:59.

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    hej laseczki a u nas wczorajsza burza połamała drzewa ale nic po za tym mam nadzieje ze to się w końcu skończy ja do lekarza w czwartek już idę i mam nadzieje ze dzidzia się ładnie ustawi

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      no to mam doła...bo wlasnie dostalam okres przytulanki 3 dni przed i w dzien owu i nic
                      bezsensu

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Przytulam tak to właśnie jest . mi trochę ulżyło po rozmowie z moim ginem . z cyprianem byłam w ciąży po 3miesiącach starań i wtedy wogole się nie denerwowaliśm nic nie nie liczyłam i było ok u mnie chyba zaczyna się owu a powinna dopiero około wtorku . wpadać na pyszną kawkę





                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          a wczoraj jeszcze przy winku rozmawialismy z mezem ze w poniedzialek zrobie test... jeszcze spi takze narazie tylko ja sie smuce z okresu testy owu juz czekaja, bede sie teraz takze na nich bazowac. jesli i tym razem sie nie uda nie chce dluzej czekac i pojde do gin .
                          dodam tez ze w ciagu cyklu przytulanek jestem spokojna, nie mysle o dziecku w trakcie tylko o przyjemnosci, stres u mnie przychodzi dopiero jak sie zbliza koniec cyklu i czekanie na niechciany okres.nawet w pracy odpuscilam i sie nie denerwuje. cicha nadzieja zniknela dzis rano...
                          moze kolejny raz bedzie skuteczniejszy
                          pytanko, czy ktoras z was korzysta z porady o trzymaniu nóg w górze albo o podłozeniu poduszki zaraz po stosunku?? gdzie bym tylko nie czytala to wszedzie o tym pisza...moze powinnam to zastosowac??

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Za stosować nie zaszkodzi chodzi o to żeby plemniki miały szansę dostać się jak naj głębiej tak samo jak pomocne są pozycję z głęboką penetracją tak żeby wytysk nastąpił jak naj bliżej jajeczka ale ile w tym prawdy

                            Ja powoli odpuszczam staram się czymś zająć ćwicze za to em po słowach pana doktora troszkę wzioł się za siebie :-P przejął się że to może być z jego winy liczę ze jakiś urlop może na wtorek wezmie trochę odpocznie.





                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              czytałam i słyszalam i prawie za kazdym razem stosowalismy pozycje *od tyłu* przynajmniej przy koncu. nic pewnie nie zaszkodzi zastosowac porady z nogami
                              w takim razie zycze wam udanego urlopu a czesto słysze ze urlopy pomagaja w zapłodnieniu trzymam kciuki a ja ide sie odstresowac...musze przebolec okres i wziasc sie spokojnie do *robory*

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Dziękuje i tobie też wszystkiego dobrego życzę ja właśnie się szykuje bo jedziemy na działkę do em brata miłego wekendu





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X