Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    A nie ma za co dziękować. A z tymi planami wakacyjnymi nie dla ciężarnych to tak jak z myciem samochodu...umyjesz i od razu zaczyna padać deszcz

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      magdalenek robiłaś jakieś badania w tym kierunku w czym może być ewentualna przeszkoda medyczna?

      Mnie wkurza że lekarze chcą aby czekać rok nieudanych prób aby podejść do jakiś badań:/ Ja straciłam przez to rok. Nie mogłam się doprosić żadnego lekarza, a podświadomie czułam że coś nie tak. Tym bardziej że mam obcykane te wszystkie metody naturalne

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        tak...odkąd zaczęliśmy się starać to cykle miałam coraz dłuższe...okazało się,ze progesteron mam nico za niski ale lekarz twierdzi, że to nie problem (zapisał Luteine). Potem miałam jeden monitoring cyklu w maju i okazał się bezowulacyjny i dostałam duphaston a teraz znowu luteina
        i nie wiem znowu robic monitoring czy poczekac jeszcze trochę?

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          dziewczyny biorę udział w konkursie
          można zagłosować tylko raz ale trzeba się zarejestrować
          jeśli macie ochotę oddać na mnie głos oto link do zdjęcia
          http://www.bangla.pl/zdjecia-lirene-...-up3884-17.htm


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Ja przed planowaniem i staraniem Co miesiac zauwazalam owulacje...a od dwoch miesiecy mam z nia problem, ale ja doszlam do w niosku ze jesli do wrzesnia nie zajde to nie Bede czekac wiecej, pojde do gin i delikatnie zaciagne prwade ze sie o wiele wiele dluzej staramy a ze jestesmy mlodzi to moze sie uda NA szybka interwencje lekarza, Choc w polsce man dobrego gin, moze jak Teraz Bede to z nim pogadam...
            Trzymam mocno kciuki za wszystkie starajace!!!
            Ja caly czas czekam... :/

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Witajcie. Ja od 3 miesięcy robię testy owu i niby wychodzą pozytywne ale jakoś dzidzi nie ma. 19 lipca idę do gina na badania może on powie coś mądrego...

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                3 miesiace NA testach i nic?! No to mine delikatnie przestraszylas, Bo jesli mnie sie w tym miesiacu nie udalo to w nastenym chce NA testach sprawdzac....

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  annak27 mówisz że co miesiąc zauważasz owulacje, ale robisz testy czy z obserwacji? Ja się dowiedziałam że najprawdopodobniej nie ma owulacji:/

                  Ale najpierw musze zwalczyć prolaktyne

                  Dziewczyny jak was lekarze nie chcą słuchać to same zróbcie sobie podstawowe badania, tym bardziej jak wiecie że celujecie w owulacje. Bo to strata czasu tak czekać:/ Ja byłam zwodzona przez rok. W końcu sama poszłam i prywatnie zbadałam sobie wszystkie hormony no i okazało się że mam tę prolaktynę za wysoką. A tak to by mnie chyba nikt nie skierował:/

                  Szkoda tracić czas! Trzeba działać na własna rekę.
                  Tylko właśnie przydałoby się być pewnym że celujemy w owulacje, bo czasami ktoś niekoniecznie się orientuje co kiedy, albo jest nieregularnie i niepotrzebnie przeżywa i traci czas. A przecież tak cenny w tej sytuacji gdy tak bardzo chce się powiększyć rodzinę

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Owulacje zauwazam z obserwacji, prawie Co miesiac ja widziadzialam oprocz maja i kwietnia moze dlatego ze to byly pierwsze momenty prob. W czerwcu owulacje zauwazylam dopiero 29 dnia cyklu Co mine bardzo zdziwilo ze tak pozno, Co za tym idzie to wydluzenie cyklu Choc znowu typowe klocia jajnikow NA owulacje mialam OK 14 dnia cyklu...albo juz mam zwidy od tego czekania... Teraz czekam NA sobote i test Bo dzis 40 dzien cyklu a ja nigdy take dlugich cykli nie mialam ;/
                    Ja juz postanowilam ze wybiore sie do prywatnego gin tutaj w przyszlym tyg Bo nie chce tracic czasu NA czekanie

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      ja kochane starałam się trzy miesiące bez testów na owu a na czwarty miesiąc kupiłam zrobiłam i trafiłam :-) wam tez się uda życzę wam tego z całego serduszka . u nas duchota nie do zniesienia masakra ale nadchodzi burza

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Gratulacje!! Licze ze i Nam sie szybciutko uda!! A pytanko man testy owu robialas w planowanych dniach plodnych czy przez caly cykl, Bo zastanawiam sie czy trafie przy moich cyklach rozchwianych 28-34

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Mi kilka osób mówiło żeby robić przez cały cykl mi się wydaje że co 2gi dzień było by ok. a gdzie kupujecie testy? bo u nas w aptekach 3 testy za 25zł wrrr a na all za 30zł jest z 15testów i sama już nie wiem.





                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            To niewiem 3 za 25 i 15 za 30 ... roznia sie czyms czy to kwiestia marki? Idzie zbankrutowac!! Ja w madrycie mieszkam i testy kupilam za 14 euro ale mam ich 10 .sadze ze to nieglupia cena. Myslalam ze w polsce sa tansze.
                            W takim razie przygotuje sie NA mniej wiecej caly cykl. Aaaajj oby sie udalo!!!!
                            Last edited by annak27; 05-07-2012, 14:57.

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Aptekarka mowila ze te są bardzo dobre i porzadnej marki, także sama już nie wiem a na all jeszcze testy ciazowe sa gratis. wiem że któreś dziewczyny na forum kupowaly przez internet ale pytanie które są dobre bo jest ich mnostwo. to i tak tanio kupilas bynajmniej u mnie w aptece takie ceny wiem że em pytał w 5ciu aptekach i we wszystkich 5testów powyżej 50zł a tylko w jednej mieli te 3.





                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                ufff 50 zl ... skad on I te ceny biora!! Sadze ze bardziej mi sie oplaca testy NA owu kupowac niz testy ciazowe Bo tu minimum 10 euro. Nie jest drogo ale jesli robic ze dwa testy NA miesiac to kasa jak diabli.
                                Ja mam tylko cicha nadzieje ze a noz widelec sie mi udalo w tym miesiacu....poczekam i sie dowiem

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X