Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Witam
    tulipanek wiem co czujesz,jestem z tobą/przeżyłam to kiedyś /
    kruszynka gratulacje
    tak podczytuje was trochę ale nie mam co pisaćsmutek

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      tulipanek-przykro mi wiem jak to jest..w ubieglym roku doświadczylam tego smutku..
      trzymaj się
      u nas bez zmian męzek na wyjezdzie we wrześniu na troche przyjedzie-ze staranek póki co nic nie będzie
      milego dnia dla wszystkich







      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Dziękuje Kochane za ciepłe słowa. Staram się normalnie funkcjonowac,ale idzie mi to z trudem. Wynajduje mnóstwo zajęc byle nie myŚleć. Mam Alusie i Ona dodaje mi sił,ale mój Aniołek był wyczekany i wypragniony i ciężko mi uwierzyć,że tak sie moja ciąża skonczyła.
        Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





        Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Witampewnie prócz gosi i dotki nikt mnie nie pamięta ale jakoś nie mogę rozstać się z tym wątkiem i w wolnych chwilach was podczytujęgratuluję wszystkim zafasolkowanym brzuszkaa szczególnie doci(zajrzyj na prv). Tulipanku dla twojego aniołka(*).doczekasz się kochana swojego szczęścia.ono wie kiedy przyjść. Za resztę trzymam kciuki.
          Ewa
          moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
          Oskarek12.01.2011 godz.17.05
          3150g.55cm.
          10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Jak miło cie widzieć pozdrawiam serdecznie
            ja przed @ to trudny czas ale trzeba przeczekać a na dodatek chyba złapało mnie zapalenie pęcherzamacie skuteczne sposoby?

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Bajtel ja miewam często problemy z pęcherze. Zalecam dużoooo pić aby wysikać bakterię najlepiej sok z żurawiny. Poza tym polecam furaginę i urinal intensiv. Miałam też jeszcze jeden skuteczny lek ale zapomniałam nazwy. A oprócz tego ciepłe skarpetki, kąpiel stóp w soli też pomaga.



              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                bajtelku-mi urosept pomaga zawszedwie tabletki naraz się bierze można 2razy dziennie
                u nas bez zmian-starania odlozone az m z kontraktu wróci...pewnie na koniec września na kilka dni a póżniej ...na święta
                ale nie jest żle od września nowa praca-caly etat bede miala zajęc od groma jakoś tęsknote zwalcze







                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Dzięki za pomoc spróbuje tą furaginę bo urosept słabo pomógł latam tylko miej mam ostatni tydzień cyklu okropnść,jak ja nie lubię tego czasu!woolałabym przeczekać do @@@@@ terminu echhh
                  Jak by to bieganie było na ciążę to mogę cały czas na kibelku siedzieć

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    hej kochane ja dziś miałam wizytę zaczęłam 24 tydzień dostałam śliczne zdjęcie mojego maluszka kurcze nie mam kabla do żadnego telefonu bo bym wrzuciła mały rośnie i ładnie się rozwija ja się czuję dobrze troszkę ostatnio wymiotowałam ale na razie jest spokój jutro idę na wyniki brzuszek rośnie Marcelek kopie więc jest ok
                    Ostatnio trochę tu pusto Marika a ty gdzie się podziewasz??

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Witam
                      Kameleonka ja się średnio ostatnio czuje jak na hustawce raz ok a raz
                      czekam na usg genetyczne mam mniec je we wrześniu,dzidziusiem jest bardzo nisko i mnie strasznie ucieka i na tym usg okaże się czy bede miała przodujace lozysko,bo wszystko na to wskazuje.w przyszłym tyg.zaczne prac wszystkie Ciuszki po małej i po mału wszystko organizować.martwią mnie ruchy bo czułam juz bąbelki i przepływy a od tyg.nic więc trochę się martwię.
                      Pozdrawiam wszystkich.
                      [/url[/
                      [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Marika nie przejmuj się mój maluszek też był tak nisko a później podskoczył
                        ja na początku też czułam ruchy a później przez jakiś czas ustały a teraz to już 24 tc i są co dziennie u ciebie też tak będzie zobaczysz ja już ciuszki poprałam bo już zostały 3 miesiące a brzuszek coraz większy i najdą chłody i raczej nie będę miała sił na taką ilość prania
                        ja dziś byłam na badaniach i była ta paskudna glukoza myślałam że dam radę ale się myliłam przy ostatnim łyku wszystko zwymiotowałam na powtórkę mam przyjść 5 września z cytryną pozdrawiam

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Ciężarówki Kochane pokaŻcie bezucholki. Chciałabym oko nacieszyć.
                          Kruszyna jak się czujesz? Jak mdłosci?
                          Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                          Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Z tą cytryną dziewczyny to uważajcie, bo często fałszuje wynik glukozy. Zachodzi reakcja chemiczna i wynik może być znacznie niższy lub wyższy. Miałam ostatnim czasem w rodzinie dwa przypadki z cytrynką. Najlepiej wypić jednym duszkiem, bez robienia sobie przerwy A gdy już wypijesz to najlepiej odwróć uwagę od kubka, np. zadzwoń do męża. Mi pomogło.



                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Hej dziewczyny!
                              Strasznie wspolczuje tej glukozy. W De pije sie glukoze nie 50 tylko 75 i ona smakuje super. Ma smak soku z ciemnych winogron. Ja w pierwszej ciazy pilam 3 razy glukoze i bardzo mi smakowala. A w Pl nie ma innej glukozy? Chodzi mi o smak? Jest tylko jeden produkt i to jeszcze tak paskudnie smakujacy?

                              Powodzena dla Staraczek zycze!



                              Rosne...
                              14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                              17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                              13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                              16.11.2009 5620 gr, -
                              16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                              19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                              17.06.2010 9250 gr, -
                              06.09.2010 10600 gr, 77cm
                              14.12.2010 11600 gr, 81cm
                              05.05.2011 11900 gr, 83cm
                              20.09.2011 13200 gr, 90cm
                              14.01.2012 14300 gr, 93cm
                              19.07.2012 15500 gr, 98cm



                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                hej kochane odebrałam wyniki mam początki anemii białko w moczu i toksoplazmozę za wysoką lekarz powiedział że nie jest źle ale sama nie wiem pozdrawiam a gdzie wy wszystkie pouciekałyście?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X