Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Oj Iwciu bardzo bym chciala ale czy az takie szczescie bym miala ze by sie udalo za pierwszym razem wlasciwie?fakt ten objaw jest obiecujacy skoro dziewczyny mowia ze to moze byc implantacja ale rownie dobrze moze byc jakas infekcja -juz raz mialam na poczatku roku dlatego nie moglismy sie starac od stycznia.mam nadzieje ze to nie to bo szukac tu dobreg gin.to zalamie sie.Iwcia a uCiebie jak starania postepuja?a Marta zapomnialam zapytac czy testowalas sie dzis i jesli tak to jaka krecha byla?

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Nie ma zadnej z Was...szkoda

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Iwciu faktycznie moze powinnas odpoczac?ja najbardziek odpoczywam w Polsce w rodzinnym domu moze jak Ty masz rodzine dlaeko to warto sie wybrac?moze swieta spedzacie gdzies?czlowiek czasami potrzebuje takie wlasnie zresetowania bo potel moze dzialac na 100%.wiec odpoczynku podczas swiat trzeba -nie mowie o tych szalonych dniach przedja juz zapobiegawczo oznajmilam mojemu ze lazienki nie sprzatam bo nie ma tam okienka a ten smrod za przeproszeniem z tych srodkow moze zaszkodzic w razie czego wiec pomoc mam juz gwarantowana

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Czesc dziewczynki.od rana latam i dopiero znalazlam chwile.jak Wam dzien mija?mi nijak.pogoda oczywiscie piekna ale co mi po niej?najcjetniej bym przespala ten czas do tego wtorku a najlepiej calkiem do nast.dni plodnych-nie zeby mi sie spac chcialo.wczoraj pytalam jak tam testowanie Marta i starania Iwciu? A kiedy nast.wizyta u gin?kurde miejmy nadzieje na swiateczny prezent.

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Witam :-) My też z mężem staramy się o dziecko, póki co narazie 2 cykl. Zobaczymy kiedy nam się uda :-) Jestem dobrej myśli. Moje wyniki są ok W tym cyklu kochaliśmy się w: 6,7,8,11,15,17,18,20 i 21 dniu cyklu. Jak myślicie jakie mamy szanse na poczęcie?

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Witamy Cie Daisy.a powiedz kiedy wypadaja Ci dni plodne?najlepiej starac sie co 2 dzien w dni plodne.

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Zapomnialam zapytac czy Twoje cykle sa regularne?dni plodne zaswyczaj wypadaja na 14 dzien liczony od dnia nast.miesiaczki ale nie zawsze bo moze sie przesunac z powodu stresu lekow,zmiany klimatu.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Napisane przez uka27 Pokaż wiadomość
                  Witamy Cie Daisy.a powiedz kiedy wypadaja Ci dni plodne?najlepiej starac sie co 2 dzien w dni plodne.
                  Dni płodne teoretycznie wypadają między 20 a 24 dc. Cykle trwają od 28 do 32 dni, także nie mam stałej "pory" miesiączki.

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Wiec jesli staraliscie sie w dni plodne codziennie albo co 2 dzien to szanse sa zawsze sa.skoro Twoje wyniki sa ok .ale czasem zdrowi ludzie staraja sie dlugo bo psychika roni swoje
                    Zycze Ci zeby sie udalo.kiedy masz dostac okres?czyli jestes w tum samym pukcie co ja-oczekiwanoi ma przyjscie lub nie przyjscie okresu?

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Napisalam ze szanse sa zawsze bo tu na forum sa dziewczyny ktore zaszly w ciaze teoretycznie w dni nie plodne wiec trzeba trzymac kciuki

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Napisane przez uka27 Pokaż wiadomość
                        Wiec jesli staraliscie sie w dni plodne codziennie albo co 2 dzien to szanse sa zawsze sa.skoro Twoje wyniki sa ok .ale czasem zdrowi ludzie staraja sie dlugo bo psychika roni swoje
                        Zycze Ci zeby sie udalo.kiedy masz dostac okres?czyli jestes w tum samym pukcie co ja-oczekiwanoi ma przyjscie lub nie przyjscie okresu?
                        Okres mam dostać 18 kwietnia

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          O To 3 dni po mnieto czekamy.wlasnie nietety jest takie cos jak ta blokada psychiczna i zazwyczaj jest tak ze gdy sie wkoncu odpuszcza starania okazuje sie ze jesy ciazazeby to bylo tak latwe jak jest trudne nie?

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Napisane przez uka27 Pokaż wiadomość
                            O To 3 dni po mnieto czekamy.wlasnie nietety jest takie cos jak ta blokada psychiczna i zazwyczaj jest tak ze gdy sie wkoncu odpuszcza starania okazuje sie ze jesy ciazazeby to bylo tak latwe jak jest trudne nie?
                            Dokładnie :/ Zostało nam tylko czekać i modlić się o dziecko

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Tak))czekamy.2 miesiace sie staracie?my tak naprawde 1 wiec jakos cudow bie oczekuje choc tu dziewczyny daly mi cien nadziei 2 dni temu.mam nadzieje ze to to.az sie boje tego wtorku ale nic nie zrobisz.zrobilysmy co moglysmy a reszta w rekach Boga

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Dziewczyny, tak jak już nie raz pisałam trzeba się wyluzować. Bo zatniecie się i dostaniecie blokady. Wiem, że łatwo mi mówić. Ale co ma być to będzie. Jak nie teraz to za miesiąc. Napewno wam się uda

                                Marta i jak z tą owulacją?



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X