Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    isomania nie wiem nawet co mam napisac

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Dziekuje dziewczyny jeszcze raz za samo slowo wsparcia
      jest trudno ale nie biore az tak do siebie tego moze dlatego,ze mam juz jedno wspaniale Dziecko,i wiem,ze potem i tak zajde w ciaze,nie mysle inaczej. A,ze nie ten czas widocznie to juz nic nie poradze. Narazie wlasnie tak mysle,mam nadzieje,ze we wtorek po tym ostatnim usg nie posypie sie.
      W sumie ja to jeszcze ja ale szkoda mi mego Ukochanego,on nie ma Dzieci,bo Laura jest corka moja z poprzedniego zwiazku. On ma w tej chwili 31 lat i przede mna mial dwa powazne zwiazki dlugie,z ktorych zadna nie mogla z nim zajsc w ciaze az se pomysl,ze jest moze bezplodny..a teraz jak ja zaszlam w ciaze i sie cieszyl napewno bardzo mocno to wyszlo co wyszlo...szok kolejny,mam nadzieje,ze on sie nie podlamie przez to. Bede mu to tolkowac chyba sto razy dziennie,ze sie to zdarza i zadne z nas nie mialo na to wplywu. Narazie nie ma Go w domu,zobaczymy sie dopiero w piatek albo sobote,bo wyjazd ma. Byl za to wczoraj ze mna na tym usg ale nie chcial wejsc do gabinetu jak wyszlam to tylko sie zwiesilam on cos pyta ja nic..w samchodzie tylko powiedzialam,ze nic z tego raczej nie bedzie,wysadzil mnie pod domem i pojechal na robote i mam nadzieje,ze nie nachodza Go glupie mysli..

      Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Insomnia bardzo mi przykro, nie mogę napisać że Cię rozumiem bo nie przeszłam nic podobnego ale naprawdę bardzo Ci współczuję. <przytul>
        Ale naprawdę podziwiam Cię za twoje myślenie, trzymaj tak dalej Masz Laurę i choćby dla niej nie możesz się załamać. Jesteś młoda, jeszcze będziesz w ciąży.



        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Insomnia bardzo mi przykroKochana nie zalamuj sie nastepnym razem napewno sie uda i wszystko bedzie dobrze
          A ja chcialam sie z Wami podzielic ze za drugim razem sie udalo i jestem w ciazy ale nie wiem czy teraz jest to na miejscu



          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Ulcia wiem wiem wlasnie,teraz nie jestem zalamana i nawet mam wrazenie,ze juz jestem po zabiegu i juz dawno jest po wszystkim..ale te prawdziwe przezycia jeszcze przede mna najgorzej
            Aniazio gratuluje i ciesze sie razem z Toba!! jest to jak najbardziej na miejscu,jedne zachodza w ciaze,drugie w tym czasie rodza no ale niektore tez moga miec i taki problem jak ja czy poprostu poronienie,takze jest to normalne. Trzymam kciuki,zebys nie musiala tylko przechodzic tego co ja teraz i wszystkie Dziewczyny,zebyscie szybko zaszly i nie mialy takich problemow

            Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              hej dziewczynki Isominia bedzie dobrze trzymam kciuki i wspolczuje

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Napisane przez aniazio Pokaż wiadomość
                Insomnia bardzo mi przykroKochana nie zalamuj sie nastepnym razem napewno sie uda i wszystko bedzie dobrze
                A ja chcialam sie z Wami podzielic ze za drugim razem sie udalo i jestem w ciazy ale nie wiem czy teraz jest to na miejscu
                gratulacje

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Wiecie co,ja nawet nie wiem jak sie teraz mam czuc czy w ciazy czy nie w ciazy? bo fizycznie jestem w ciazy ale nie do konca i psychicznie nie wiadomo jak hmm..
                  a jak u Was dziewczyny staranka,kiedy teraz testujecie?

                  Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Insoomnia czuć się, jak przed zajściem w koleją ciążę. Bardzo mi przykro, że musisz przez coś takiego przechodzić. Nie powinny się dziac takie rzeczy. Ja ogólnie jestem w kiepskim stanie psychicznym, bo niedawno córka znajomych mająca 3 latka zakrztusiła się podczas jedzenia i zmarła.
                    Życzę Ci żebyś nieprzyjemne wydarzenia szybko stały się tylko wspomnieniem.

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      o matko nela co Ty mowisz to jest dopiero szok przy tym to ja jestem chyba pikus,co innego byc na poczatku ciazy gdzie tego Dzidziusia nawet w brzuchu nie ma i stracic..ale to...3 lata ktore jest na swiecie..nie wyobrazam sobie nawet co musza czuc rodzice,bardzo mi przykro..

                      Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Napisane przez insoomnia Pokaż wiadomość
                        Wiecie co,ja nawet nie wiem jak sie teraz mam czuc czy w ciazy czy nie w ciazy? bo fizycznie jestem w ciazy ale nie do konca i psychicznie nie wiadomo jak hmm..
                        a jak u Was dziewczyny staranka,kiedy teraz testujecie?
                        ja mam miec @18 zobaczymy czy przyjdzie

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Dziewczyny a u mnie ovu pokazuje coś dziwnego, a mianowicie według ovu ciągle mam dni niepłodne dziś 15 dzień cyklu, ale przerywaną linią mam zaznaczoną owulację 11 dnia cyklu dziwnie nie sądzicie??

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            mama ovu wyznaczylo Ci owulacje ale co do niej nie jest pewne dlatego te przerywane kreski, tzn moze masz za malo podanych danych ktore swiadczylyby o owulacji.
                            http://ovufriend.pl/baza-wiedzy/pyta...znacza,66.html

                            Mika to juz niedlugo,to czekamy i trzymamy kciuki

                            Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Dziewczyny co tu tak cicho??
                              ja to mam wrazenie,ze wszystko mi sie sypie..to mozliwe poronienie i przy okazji w zwiazku jakos mi sie nie uklada nie wiedziec czemu :/
                              ehh szybciej ten wtorek..

                              Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Insoomia powiedz mi czy na pierwszym usg ktore mialas bylo widac zarodek i bicie serca?

                                Problemy w zwiazku przejsciowe,maz pewnie tez przezywa to co sie stalo i na swoj sposob odreagowuje. Musicie sie wspierac wzajemnie.



                                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X