Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Jestem i ja wrocilam juz wypoczeta
    Kruszynka szkoda ze @ przylazla, a blyskotki sliczne widze ze zlapalas bakcyla i teraz produkujesz dobre zajecie na odestresowanie
    Kurka szkoda Twojego koteczka, tak dzieci najlepiej sie integruja z dzieciakami
    Marika haha a to Ci psikus z krolikami, super niespodzianka
    Bajtelku fajnie ze tez odpoczelas i sie wyciszylas
    Niunia ale Twoj B. juz duzy, kawal chlopa
    Narwana, Beata, Fasolka i cala reszta pozdrowionka !


    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Bajtelku , Dotuś cieszę się że już jesteście
      a kolczyki robię z cyprianem ha ha zajęcie extra, zrobiłam już kilkanascie par ale teraz czekam aż przyjdą nowe koraliki i szkło weneckie zamówiłam jeszcze. zapomniałam wam wkleić zdjęcie moich kolczyków wy marzonych
      ide w piecyku palić bo zimno





      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        hej dziewczyny u mnie tez zimno i mrozno dzisiaj pieklam mafinki,jedne z czekolada a drugie z bananami te ostatnie malo co urosly,wiec zapraszam na kawusie narazie sloneczko swieci wiec pranie robie bo od jutra ma padac.jest 5 malych kroliczkow
        [/url[/
        [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Mafinki mniam chętnie się skuszę!
          a mi zostało z niedzieli tylko kruche ciasteczko z cukremtrzeba sobie ten poniedziałek osłodzići coś wymyślić
          kruszynka u nas brrrr zimno i w centralnym już palimy na okrągło bo ja zmarzlak jestem i lubię ciepełko

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Hej laski ja już w domciu dzisiaj się obeszło bez nadgodzin na szczęście ale jutro od nowa to samo:/ No nic fajnie że praca jest póki co.
            Kruszynko ja dla siebie kolczyków na razie nie kupuję bo tylko od wielkiego święta je zakładam ale jak ktoś z rodziny lub znajomych będzie zainteresowany tak jak u Dotki to dam znać na maila




            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              oki
              a o to moje dzieła:
              Attached Files





              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                cd:
                Attached Files





                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  jak ja mam ochote na cos slotkiego to kruche ciasteczka pieke,szybko,latwo,i se kladziesz na nie co chcesz,ja uwielbiam z dzemem a mala z kawalkiem czekolady.
                  kruszynko a te kolczyki to mozesz roznej dlugosci robic?sa sliczne,fajny pomysl na prezent na mikolaja,ja mam dwie siostry ,wiec sie do ciebie usmiechne niedlugo.
                  [/url[/
                  [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Możesz sobie nawet kolory wybrać różne jakie chcesz. narazie robię je od czwartku i powoli nabieram wprawy, a w rzeczywistości te kryształki są piękne .

                    młody ma straszny katar, gardło go boli. . . poszedł już spać a ja przez conajmniej tydzień będę miała noc z głowy, będą wymioty , pobudki co godzinę biedne te dzieciaczki jak chorują. tak obliczyłam że 3 razy do roku tak nam choruje z gorączka wrzesień - październik, obowiązkowo wigilia i luty- marzec ,ale antybiotyk brał tylko 2 razy.
                    u nas pogoda była cudna byliśmy na ogrodku 2 godziny, z racji tego że tylko katar jest

                    Buziaki do jutra





                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Kruszynka widze ze sie rozkrecasz niezla i chyba wykupilas spory asortyment koralikow i polfabrykatow :P wciaga co nie


                      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Docia wciąga strasznie ale dużo tego nie brałam a teraz dokupiłam tylko parę sztuk . ale jak bym mogła i miała za co to bym kupiła 5 razy więcej.

                        młody w nocy miał gorączkę ale takiej tragedi nie było teraz obudził się i mówi że nic go już nie boli , ale dalej jakiś taki ciepły jest a temp nie da zmierzyć. Emek wzioł 2dni wolnego żeby zobaczyc czy się choroba rozwinie i żeby z psem wychodzic ha ha no i z końcu odroczenie.

                        zapraszam na kawke i tofelka





                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          A wy gdzie jesteście kochane?





                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            ja juz po kawusi, wafelka w mlecznej czekoladzie zjadlam a teraz zabieram sie do pracy


                            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              ja tez po kawusi dojadlam wczorajsze mafinki mialo dzisiaj padac a tu ladnie,mala tez ma katar a ja szukam luzka dla malej bo z luzeczka zaczela wychodzic gora a to troche niebezpieczne,chcialabym znalesc takie co ma jak najdusze boki bo ona sie strasznie zuca przez sen doslownie co 10 min zmienia pozycje raz z jednej strony a raz drugiej luzeczka jest.ale ceny niekorych sa wprost kosmiczne.
                              [/url[/
                              [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Napisane przez marika27 Pokaż wiadomość
                                ja tez po kawusi dojadlam wczorajsze mafinki mialo dzisiaj padac a tu ladnie,mala tez ma katar a ja szukam luzka dla malej bo z luzeczka zaczela wychodzic gora a to troche niebezpieczne,chcialabym znalesc takie co ma jak najdusze boki bo ona sie strasznie zuca przez sen doslownie co 10 min zmienia pozycje raz z jednej strony a raz drugiej luzeczka jest.ale ceny niekorych sa wprost kosmiczne.


                                marika, a myslalaś o takim dwupietrowym łózku od razu? Teraz mała by mogla spać na dole a potem jak druga dzidzia bedzie to zakup jeden juz odchodzi!

                                gdzie sie wszystkie ciasteczkowe łasuchy podziały dzisiaj?!



                                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X