Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Madzik, ja tez dlubalam, szperalam i ni mam pomysla jak to ruszyc. To kitu to wszystko

    No nic, ja tez spadam lulu. Spokojnej nocki mamuskom i maluszkom


    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
      A co małej kupiłaś?
      A już mam pokupowane wszystko do łóżeczka...
      Teraz mi już tylko zostały kosmetyki i dużo gabarytowe materacyk i wanienka.

      Widzę, że wiele z Was w simsy gra Ja też już sobie ściągnęłam, ale bez kodów nie ma grania trzeba sobie życie umilać, ale w niektórych przypadkach poprzednie wersje były dużo fajniejsze...ale wiadomo to już jest w 3D.

      dzisiaj od rana nie chciało mi się wstać teraz też, na dodatek mam problemy z żołądkiem, cokolwiek zjem, po 5 minutach już mnie gania . Mam nadzieję, że do jutra mi przejdzie, bo chce trochę w szafach porządki porobić, by rzeczy Antosi pochować, bo teraz każda siateczka w innym miejscu leży, ale czego wymagać, od mieszkania w bloku
      Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




      25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
      06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
      27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
      Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
      14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
      15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

      18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

      Skomentuj


        Hej!
        Ja własnie wrociłam do domku.Bylismy w tym szpitalu gdzie bede rodziła.Zrbili mi usg,ktg i pobrali 2 probówki krwi:/ no ale jakos przezyłam.....
        ktg robili mi na porodówce przystosowanej do porodu rodzinnego o podwyzszonym standardzie.mezus ma fotki na komie to jutro Wam wgram na forum.Sala super!!! nawet ma tv! choc wydaje mi sie ze niepotrzebnie... ale trzeba zaplacic za porod na niej 300zl a taka sama tyle ze bez tv i troszke mniejsza bo ogladalismy tez jst darmowa ale trzeba napisac pismo do dyrekcji szpitala z prosbą o porod rodzinny darmowy.polozna mi mowila ze kazda decyzja jest pozytywna ale ze trzeba napisac to pismo.napiszemy a w poniedzialek mezus zawiezie.
        Ide spac zaraz bo oczywiscie po pobraniu krwi osłabiona jestem
        a na ktg wszystko dobrze wyszlo.lezalam podlaczona 40 min i mialam 3 skurcze przez ten czas.
        olcm i mamuszka odezwijcie sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        Dobranoc Brzusie Okrąglusie!!!
        Aha! zapomnialabym! Maly wazy 2700g i termin porodu mi sie nie zmienil.20.06 i raczej nie zapowiada sie zeby mialo sie cos wczesniej wydarzyc.
        Buziolki!!!! Do juterka!
        Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

        Skomentuj


          Witajcie

          Do mlodej dzis pislam i mowila ze nadal sie czuje slabo i ze odpoczywa....ze ejst szczesliwa ze Pola mial dzis szczepienie...i ze Dawid jej sie cieszy...i jest zakochany w malej...i ze sie dziwila ze ona takaaa spokojna jest..

          dobra a u mnie nic sie nie dzieje...

          i ide spac buzzka
          Ala zmieniłam sie w Stasia!!!


          Staś 9 czerwca 2009-3650g i 56cm-(09:28)

          "Moje szczecie......dziecko-SYNEK....."

          Skomentuj


            a ja przyjechałam późno i zanim sie wyrobiłam to wy już uciekłyście ale to nic ja też ide spać.
            Dobranoc
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              hej mamci u mnie sie ruszylo rozwarcie mam juz na cm doktor powiedzial ze juz dotyka glowke bejbika..bylam na porodowce skurcze mam ale jeszcze nie sa takie regularne i wypuscili mnie do domku jutro znowu do szpitala na wyniki bo mam jakas bakterie w moczu dostalam antybiotyk.. cisnienie mi skoczylo z tego wszystkiego ....takze chyba siegne po srebro ..mamuszka cos nic nie pisze moze ona mnie chce uprzedzic buzka mamcie
              Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







              Skomentuj


                Dzień dobry Widzę,że wszystkie jeszcze śpiąMoże pózniej któraś się odezwie
                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez moniska21 Pokaż wiadomość
                  Hej dziewczyny.Tutaj to juz naprawde sie pusto i cicho zrobilo!!!Gdzie Wy jestescie???Ja od wczoraj wrocilam do pracy.Jest ok,ale nogi mnie strasznie boląA poza tym teraz są tutaj takie upały,ze szok!!!Ogolnie czuje sie bardzo dobrze i oby tak dalej.Dzidzia tez rosnie,bo juz mi zaczyna odstawac brzuszekA wam?jak tam wasze brzuszki i malenstwa????Pozdrawiam i odzywajcie sie czesciej
                  a jaki rodzaj pracy wykonujesz>?

                  może powrzucamy zdjęcia brzusi?
                  Gosia M.

                  http://www.suwaczek.pl/cache/c2e860f81b.png

                  http://udziewczyn.pl/_Bylismy_tam-s_32_.html

                  Skomentuj


                    Napisane przez Tiara Pokaż wiadomość
                    Aha dziewczyny, czy czujecie rozciąganie macicy? kolezanka w pracy (16 tydz) od początku odczuwa bóle macicy, a ja jakoś nie bardzo, pamietam jedynie ze na poczatku odczuwałam lekkie pobolewanie podobne do tego przed miesiączką.

                    Schizol ze mnie, ale mnie omijają wszystkie nieprzyjemnie objawy

                    Co myślicie o tych bólach, czy one zawsze występują?
                    mnie też bolało tylko na początku i też nie mam rzadnych objawów po za zmienami w piersiach :-)
                    Gosia M.

                    http://www.suwaczek.pl/cache/c2e860f81b.png

                    http://udziewczyn.pl/_Bylismy_tam-s_32_.html

                    Skomentuj


                      Kamim! trzymam kciuki! Pewnie lekarz zaleci Ci ponowne badanie.
                      Czekamy na wieści.
                      Witaj AsiulaW78. Podpisuje się pod tymi większymi brzuszkami w drugiej ciąży. mnie też się pojawił szybciej niż się spodziewałam.
                      Anulkapi - w listę wpisałam Kubusia

                      i nasza lista:
                      Elo1232_____________________________________4 październik
                      Kiljan______________________________________ 4 październik
                      Malinka4____________________________________ 4 październik
                      Indra83_________________synek________________ 8 październik
                      Kola492_____________________________________12 październik
                      Anulkapi_____________synek Kubuś______________12 październik
                      Angelika05__________________________________ 15 październik
                      Kiniak7______________________________________16 październik
                      Katinkass____________________________________ 18 październik
                      Milenka82____________________________________18 październik
                      AsiulaW78____________________________________18 październik
                      Milkadz______________________________________ 20 październik
                      Kamim_______________________________________23 październik
                      Madzialena81________synek Nikoś_______________25 październik
                      Kasiulina_____________________________________30 październik
                      pozdrawiam Kasia

                      Ocalić od zapomnienia - >http://bartunio.synek.pl



                      Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Wasz pierwszy krzyk...
                      Teraz Wy będziecie moim natchnieniem
                      poematem niezliczonych słów
                      mą radością, miłości promieniem,
                      dziećmi moimi, spełnieniem snów.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        13 tydzień
                        Last edited by gochaa_p; 14-05-2011, 13:21.
                        Gosia M.

                        http://www.suwaczek.pl/cache/c2e860f81b.png

                        http://udziewczyn.pl/_Bylismy_tam-s_32_.html

                        Skomentuj


                          Hejka dziewczyny. Długo Mnie nie było, a wy się rozpisałyście ) czytałam, czytałam i końca nie było widać.




                          i Bartek :-)

                          Skomentuj


                            My dalej na wygnaniu, w mieszkaniu remont jest już w połowie. Od wtorku wchodzi pan od ścian i może koło 20.06 wrócimy do siebie.
                            I wtedy...jak już ogarnę te wszystkie pudełka, porozstawiamy z powrotem meble to zajmę się przygotowaniami do pojawienia się dziecka.
                            Pokój jest to najważniejsze, zagracić go już nie dam. Łóżeczko, wózek dostaje od koleżanki już na początku lipca. Ubranka mam w dwóch dużych pudłach.
                            Zostało i tak mnóstwo do kupienia, ale tym już będę delektować się w lipcu i sierpniu , wcześniej i tak nie miałam jak.
                            Już się pomału cieszę.




                            i Bartek :-)

                            Skomentuj


                              Czesc dziewczyny

                              Wracam po dluuuugiej walce o zachowanie spokoju czy "pokoju" w domu


                              Maik skonczyl wczoraj miesiac i cos Mu sie poprzestawialo, na lepsze oczywiscie, bo do tej pory chodzilam do tylu - nie przypuszczalam ze bedzie az tak ciezko, aaaale mam nadzieje, ze teraz to juz tylko lepiej, chodzi glownie o spanie i jedzenie - marudzenie bez powodu poprostu sobie odpuszczamy - ksiaze musi sie uczyc wyciszac samemu( ale tak to moge tylko w ciagu dnia, bo glosik to ma ci On doniosly ;])

                              ja tez sie zdecyduje na wkladke hormonalna, musze tylko sie zebrac w garsc i umowic do lek. domowego po recepte i pozniej albo On sam zalozy (jesli ma kompetencje) albo do szpitala do gina, i jeszcze do poloznej na kontrole mialam sie umawiac juz 2 tyg temu, bo takie kolejki ale jakos glowy nie mialam do tego i teraz to niewiem kiedy mnie zapisza -ciul z tym;

                              jak do tej pory uzywamy gumek, hehe moze lepiej napisze : te dwa razy jak do tej pory byly z prezerwatywa; bo ktos pomysli ze codziennie mamy bugi lugi :]

                              Maiki zaczyna cos tam sobie gadac i zaczepiac i niewiem czy to do nas ale sie smieje jak tak zaczepia, chyba "zaczynam" Go kochac, bo jak do tej pory hmm..... roznie bywalo, nooo ale to byl ciezki okres
                              i jeszcze wczoraj wykaraskalam sie z zaleglosci w prasowaniu !!!! dopiero po miesiacu haha, ale to musiala mi tesciowa pomoc, bo sama to bym chyba jeszcze miesiac siedziala


                              a moj drugi ksieciunio ciagnie mnie wlaSNIE ZEBY Z NIM RYSOWAC lece

                              Skomentuj


                                Witajcie moje piękne. Wczoraj nie pisałam tak długo ponieważ u nas były buurzeee i mi net siadł, no nie mogłam się nigdzie zalogować
                                Olcm jednak Ty kochana sięgniesz po srebro, ja jutro idę do lekarza, może i mam rozwarcie, ale skurczy nie, więc nic z tego. Już niedługo przytulisz synka do serduszka, zazdrościmy Ci wszystkie!!! Musisz dużo odpoczywać, zeby mieć siłę na poród i na opiekę nad Matim. Aha, moja Maryśka też sie słabo rusza, nie liczę ruchów ale to nie jest 10 w ciągu godziny, tak jak w książkach piszą.
                                Wczoraj w nocy moja znajoma urodziła synka, 10 dni po terminie, szczęśliwy tatuś przysłał zdjęcie - susiaka!!! Tak się chłopina cieszy, że ma synka, bo z poprzedniego małżeństwa ma nastoletnią córkę i wie czym to pachnie. Męczył nas MMSami całą noc, ale nie ma się co dziwić, Nasi Panowi też będą dumni wysyłać SMSy, MMSy i wszystko co tylko możliwe, żeby się pochwalić.
                                Młoda dojedzie do siebie jak wrócą do domku, już się Nią i Polusią wszyscy zajmą!
                                Pozdrawiam Was Kochane Brzucholki i piszcie co u Was i Waszych Słoneczek.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X