Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ale maly smiesznie kopie, jakby ich tam z 3 było ;D.

    Skomentuj

    •    
         

      mamanikosia ja tez mam takiego stresiora o u mnie nic mi az tak bardzo nie leci jak u Ciebie:/...jelsi Ci sie wody sacza to napewno cos z tego bedzie...a dretwieja wam nogi bo ja tak jakbym uda miala caly czas zcierpniete:/ tak sie zastanawiam czy to czasami juz sie we mnie panika nie odzywa po tym jak dali mi tydzien:/...wzielam sie za sprzatanie moze przestane o tym myslec...
      Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







      Skomentuj


        Witam wszystkie szczęśliwe przyszłe mamusie

        A ja mam termin na 18 października ) i też sie już nie mogę doczekać. To moje drugie dzieciątko i tak jak napisała jedna z dziewczyn przy kolejnych ciążach chyba jest większy brzuch bo mnie bardzo szybko duże brzuszysko wyskoczyło Ale przynajmniej ma dużo miejsca mały rozrabiaka (albo mała ale mnie się wydaje, że to chłopiec - dziś może się dowiem ??)
        Pozdrawiam wszystkie październikowe mamusie )

        Skomentuj


          hehe! olcm i jeszcze to sprzatanie! ja Cie nie strasze ale chyba naprawde jestes bliziutko mety
          Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

          Skomentuj


            Kochane a w ktorym wasze maluszki sie odwrocily? Moj mały ma zaledwie 25 tyg a juz paraduje dupka do gory, martwie sie.

            Skomentuj


              Hey! Carin to Ty pisałaś, że Twój mały ma czkawkę wczoraj? Jak to się odczuwa, że to czkawka, po czym poznalaś? Mój synalek (nadal bez imienia) czasami kopie jak szalony, a czasami wiekszość dnia cisza...
              Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


              Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

              Skomentuj


                Napisane przez agatka1987 Pokaż wiadomość
                Hey! Carin to Ty pisałaś, że Twój mały ma czkawkę wczoraj? Jak to się odczuwa, że to czkawka, po czym poznalaś? Mój synalek (nadal bez imienia) czasami kopie jak szalony, a czasami wiekszość dnia cisza...
                Czkawa to takie miarowe stukanie, nie za mocne . Ale w rownych odstepach co kilka sek.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Dobrze wiedzieć na temat czkawki...
                  Carin nie przejmuj się ja też nie rozumiem lekarzy... Wg usg 2 tyg temu mialam 22tyg, wg lekarki 24... a dzisiaj wedlug suwaczka do daty urodzenia mam 24t i 3 dz...
                  Na opisie usg tych tyg tez po 5 linijek, bo to zalezne od rozmiarów dziecka...ale jak oni to czytaja to nie wiem.
                  Ok ja uciekam, bo musze odebrac paczke z akcesoriami dla malej od kuriera bo jak byl w domu to kasy nie miala i f888ca nie chcial ponownie przyjechac
                  Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                  25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                  06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                  27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                  Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                  14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                  15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                  18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                  Skomentuj


                    A co małej kupiłaś?

                    Skomentuj


                      Carin moj Mati w 20 tyg jak mialam usg juz byl odwrocony nie masz sie co martwic glowka w dol to dobrze akurat....dzieci moga sie jeszcze obrocic nawet przed samym porodem zarowno w jedna jak i w druga strone....
                      mamanikosia jeszcze ciasto zrobilam...to sie nazywa "syndrom sprzatania wlasnego gniazda" gdzies wyczytalam..moja bratowa przed porodem tez okna myla:P tyle miala energi a wieczorem juz miala bejbika;P
                      wlasnie zmykam go popilnowac obym tylko przy nim nie zaczela rodzic bo co ja z nim zrobie:/ tego to ja sie najbardziej boje ze nie bede go miala gdzie zostawic
                      Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Hej dziewczyny.Tutaj to juz naprawde sie pusto i cicho zrobilo!!!Gdzie Wy jestescie???Ja od wczoraj wrocilam do pracy.Jest ok,ale nogi mnie strasznie boląA poza tym teraz są tutaj takie upały,ze szok!!!Ogolnie czuje sie bardzo dobrze i oby tak dalej.Dzidzia tez rosnie,bo juz mi zaczyna odstawac brzuszekA wam?jak tam wasze brzuszki i malenstwa????Pozdrawiam i odzywajcie sie czesciej

                        Skomentuj


                          witam kobietki

                          dawno mnie tu nie bylo..wiec gratuluje wszystkim mamusim dzieciaczkow

                          dzis bylismy na kontrolnej morfologii Maciusia i mojej,..myslalam ze szlak mnie trafi jak mu ta krew pobierali..az pol godziny probowali sie wkluc i pobrac..maly darl sie jakby go ze skory obdzierali, mi kazali wyjsc z gabinetu zabiegowego, kluli go chya we wszytkie mozliwe miejsca..MASAKRA! no ale juz po wszystkim, za niedlugo bedziemy wiedziec jak tam hemoglobinka u nas. jutro idziemy na kontrolna wizyte do pediatry..jestem ciekawa jak to bedzie i czy lekarz bedzie w miare normalny.

                          teraz moje chlopaki spia..a ja mam troszke czasu zeby poszperac po necie.
                          ja jako tako depresji poporodowej nie mam..poprostu brak mi czasu na jakiekolwiek myslenie i uzalanie sie nad soba, tak jak to bylo w czasie ciazy. jedyne co mnie denerwuje to ta pogoda..w koncu mogloby byc cieplo i slonecznie.

                          mi mama tez cos wczoraj mowila jak wyszlam po kapieli na balkon, ze mam ubrac cos na siebie bo mi piersi przewieje i bedzie problem. ale tez nie wiem jak to sie objawia, pewnie boli jak cholera

                          Bierdonka sliczna (tfu,tfu ) ta Twoja EDYTKA.

                          SCIASKAM I POZDRAWIAM WAS I DZIDZIE MOCNO..MILEGO POPOLUDNIA


                          Skomentuj


                            Zamowilam w koncu leżaczek bujaczek 2 w 1. Jest super bo ma 2 stopnie wibry, pałąk z zabawkami w tym jedna grająca, no i jak maly podrosnie, to bedzie mu sluzyl jako fotelik o:

                            http://www.meggi.pl/produkt-452.html

                            No i cena extra, bo gdzie indziej to prawie 2 razy tyle!


                            Skomentuj


                              Niestety po zmianach jest nas coraz mniej, gdzie się podziały grudniowe Mamusie, które wcześniej pisały na naszym wątku?

                              Moniska, Ty wrociłaś do pracy, a ja zastanawiam się żeby po czerwcowym długim weekendzie pójśc na zwolnienie. Nie dlatego, że źle się czuję, bo czuję się świetnie, ale dlatego że mam baaaaaaardzo stresującą pracę i mam już tego dośc

                              A brzuszek, ja mam taki, hmm widoczny, ale nie wiem czy to brzuszek ciążowy czy sadełko ale brzuszek chyba już ma prawo powolutku się powiększac, nie?
                              8.03.2008 - puste jajo płodowe
                              14.02.2009 - histeroskopia (usunięcie przegrody macicy)

                              23 dc - Beta HCG 9,1 mIU/ml
                              34 dc - Beta HCG 6378,0 mIU/ml
                              42 dc - bijące serduszko, CRL 3,6 mm

                              Moje największe szczęście - Fasolinka - 7 tydz. i 5 dni
                              10 tydz i 2 dni
                              Czekamy na Ciebie dziecinko

                              Skomentuj


                                Carin całe szczęście że wszystko z małym ok, tylko faktycznie niech on lepiej się nie śpieszy bezpieczniej dla niego jak jeszcze sobie posiedzi u mamy Ja mam straszny mętlik w głowie bo już sama nie wiem jaki wózek chcę a poza tym cały dzień gram w simsy 3 Teraz na chwilkę wyłączyłam bo poszukuje kodów do niej hihi. Korzystam z życia i gier póki jeszcze jest czas a na szczęście za bardzo to nie męczy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X